Визначившись із продуктом, вам необхідно знайти відповідного виробника, і Китай може стати місцем, яке задовольнить ваші потреби.

Що таке 3D-друк?

3D-друк - це процес, в якому цифрова модель перетворюється на відчутний, твердий тривимірний об'єкт, зазвичай шляхом накладання безлічі послідовних тонких шарів матеріалу.

Зони безмитної торгівлі в Китаї

Підприємці, які планують починати бізнес з Китаєм, повинні знати про існування зон безмитної торгівлі.

Щоб бути успішним завтра, орієнтуватися у трендах уже треба сьогодні.

НОВІ ВИКЛИКИ ІМПОРТЕРАМ

Всі експерти прогнозують зростання цін на імпортні товари в Україні, що поставляються з Китаю по морю, однією з головних причин, звичайно, є п’ятикратне зростання ставок фрахту, в порівнянні з минулим роком, але глобальна переорієнтація світового ринку вплинула не тільки на транспортну галузь.

У косметології, як і в будь-якій іншій сфері, завжди були, є тренди. Це пов'язано з модою на зовнішність, актуальними життєвими цінностями в суспільстві, а також з появою нових технологій для омолодження шкіри, за допомогою яких можна вирішити багато проблем, не лягаючи під ніж хірурга.

Експортна торгівля Китаю

Сьогодні технологічні продукти стали основою нашого життя. КНР відсунула більшість країн, винаходячи товари, які допомагають в спілкуванні або виконанні завдань різної складності.

Останнім часом багато промислових підприємств сильно постраждали від впровадження політики подвійного контролю за споживанням енергії в Китаї. Що це означає, особливо для промислових підприємств?

Коментарі дає фахівець департаменту супроводу проектів компанії Fialan -Забашта Анастасія

У КНР виробляється така кількість товарів, що китайці можуть забезпечити потреби не тільки своєї країни, але і по всьому світу.

Зниження ставок на морський фрахт

2020 рік був нелегким для багатьох сфер діяльності, не оминув він і транспортну сферу, насамперед ринок контейнерних перевезень.

Торгівля китайськими товарами приносить непоганий дохід підприємцям. Морські вантажоперевезення в Україну освоїли сотні, а то й тисячі фірм.

Приходу «чорної п'ятниці» очікують всі шопоголіки світу. Щороку рекламуються неймовірні знижки, але не завжди вони такими є.

Незважаючи на те, що якість китайських товарів давно довела, що може відповідати міжнародним стандартам, постачальники все ж вважають за краще ретельно перевіряти кожну партію вантажу ще до відправки її в Україну.

Товари китайського виробництва складають значну частину всієї реалізованої продукції в світі.

Дана стаття написана для попередження багатьох з нас про невидимі ризики для бізнес середовища України, і як наслідок, підвищення кінцевої вартості улюблених і необхідних товарів споживання.

Налагодити співпрацю з китайськими постачальниками хочуть багато українських підприємців. Бізнес з Китаєм принесе пристойний дохід, якщо знайти помічника, який допоможе в починаннях.

Бізнес з Китаєм - один з найбільш затребуваних і прибуткових напрямів в торгівлі. Завдяки змінам в промисловій і соціальній політиці, ця країна стала справжньою "світовою фабрикою".

Які країни «імпортували» COVID-19

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, збудники COVID-19 можуть залишатися на пластику протягом 72 годин.

Успішна торгівля з Китаєм вимагає організації швидкої та надійної доставки товарів. І хоча найвигідніший шлях з Піднебесної в Україну - морем, існують і інші варіанти передачі вантажів.

10 провідних виробників меблів в Китаї

Велика частина меблевої продукції з Піднебесної йде на експорт. Доставка меблів з Китаю актуально у всіх великих країнах світу.

Будь-який підприємець з України, збираючись зайнятися торгівлею з Китаєм, стикається з двома основними проблемами:

Причини уповільнення зростання китайської економіки

Експерти по всьому світу хапаються за голову. Залишається тільки здогадуватися, як вплине економічна ситуація в Піднебесній на фінансове становище великих країн.

Альянс Silk Road Shipping вже не один рік займається доставками по всьому світу.

2020 рік був непростим, і разом з тим навчив нас адаптуватися до найбільш незвичайних реалій.

Регулярні залізничні перевезення контейнерних вантажів користуються великою популярністю у китайських виробників і підприємців з різних країн світу.

За 20-річне існування України було підписано 45 угод про співпрацю з різними країнами.

Транспортування вантажів з Китаю до Європи ще десятиліття тому викликало недовіру і навіть глузування.

Останній рік видався важким для китайських і європейських авіаліній. Заходи щодо обмежень через коронавірус по планеті змусили вантажні авіарейси припинити доставку по більшості напрямків.

Ще десятиліття тому Піднебесна вважалася країною, яка випускає товари низької якості. Висока конкуренція призвела до того, що ситуація повністю змінилася.

Масштабом китайських виставок захоплюється весь світ. Ледь не кожен бізнес тур в Китай передбачає відвідування виставкових залів.

Напис на ярлику одягу «Made in China» ще десятиліття тому була чимось ганебним. Якісним одяг з Піднебесної, на думку покупців, бути не міг..

Китай ретельно підходить до формування графіка виставок, за розкладом якого стежать великі підприємці по всьому світу. Бізнес тур в Китай зазвичай планується в період проведення певного заходу, щоб поєднати укладення договорів з вивченням інноваційних технологій в потрібній сфері діяльності.

Придбання меблів з Китаю - вигідне рішення. Адже за доступну ціну можна отримати відмінні вироби.

Виставка HotelEx Guangzhou

Про  китайські виставки, які наближаються, знають по всьому світу. Плануючи бізнес тур в Китай, підприємець переглядає календар найближчих заходів.

Піднебесна - це золоте дно для бізнесменів з усього світу.

Виставки в Піднебесній придбали неймовірний масштаб. Чи не кожен бізнес тур в Китай передбачає відвідування подібних заходів.

Незважаючи на розбурхану пандемію коронавірусу в світі, будівництво нового шляху з Китаю в Лаос триває.

Китайська економіка багато в чому залежить від розвитку галузі морських технологій і перевезень. Компанія "PDA Trade Fairs", оцінивши можливості морської промисловості, взяла на себе організацію проведення виставки INMEX China.

Бажання співпрацювати з китайськими постачальниками недостатньо, щоб бізнес пішов вгору.

Одна з основних проблем з якими стикаються українські підприємці і бізнесмени при роботі з Китаєм - це вибір сумлінного постачальника. І навіть, якщо ви здійснили з вашим партнером кілька вдалих угод, це не дасть вам ніяких гарантій на те, що постачальник не помилиться.

Бізнесмени, які займаються закупівлею і транспортуванням товарів з Піднебесної знають, що залучати тільки один вид транспорту накладно.

Ще кілька десятків років тому українські покупці утримувалися від придбання китайської продукції, віддаючи перевагу європейським бренда0м.

Співпраця з китайськими виробниками вимагає від підприємця певної вправності.

Ставки фрахту подвоюються на тлі різкого зростання експорту Китаю.

КНР вважається найбільшим експортером у всьому світі. Складно знайти країну, в якій не реалізуються китайські товари.

Вантажоперевезення з Китаю поїздом користуються популярністю через низьку вартість доставки. Наприклад, ціна експорту на літаку одного і того ж товару вийде набагато дорожче, ніж на поїзді.

Більшість порад, які пояснюють, як проходить викуп і доставка з Китаю, зводяться до того, що необхідно освоїти відомий всім майданчик АліЕкспрес і відвідати китайську Кантонському виставку.

Взаємодія з китайським постачальником передбачає контроль відвантаження в Китаї перед відправкою в Україну.

Великі постачальники, дрібні бізнесмени і фізичні особи, які потребують закупівлі товару з Піднебесної, завжди в пошуках гарної транспортної компанії.

Електроніка з Китаю вважається найбільш затребуваною в Україні. Китайські смартфони є практично у всіх. Потік товару йде безперервно. Справа залишається за малим: знайти і налагодити контакт з продавцями техніки з Піднебесної.

За часів капітанів Магеллана і Кука Китай був далекою загадкової країною. І тоді єдиним способом товарообігу була доставка вантажів з Китаю морем.

Платонізм в логістичних операціях

Автоматизація покриває всі сфери економіки, засновані на технологіях і машинах.

За останні півстоліття Китай перетворився в сучасну економічну наддержаву.

Консолідовані перевезення

Консолідація вантажів — ефективний спосіб зниження витрат для виробників і імпортерів з Китаю. Ця послуга буде вигідна, якщо підприємці замовляють не надто велику партію товарів і сортують її з іншими замовленнями.

До середини 2021 року 90% компаній відновили свою роботу і налагодили відправку вантажів. Далеко не кожна країна може похвалитися подібними успіхами.

імпорт з Китаю

Найважливіше в доставці товарів з Китаю — наявність всіх необхідних документів. Вони будуть і гарантією, і страховкою у разі непередбачених ситуацій.

Вибір і замовлення товару - важлива складова ведення бізнесу з Китаєм. Доставити вантаж в Україну з вигодою і без затримок - ось основне завдання підприємця.

Доставка вантажів

Ведення бізнесу і доставка вантажів з інших країн може бути достатньо затратною справою. Витрати на перевезення вантажів складають більшу частину бюджету, а з ростом і розвитком компанії ростуть витрати.

Почати реалізацію потрібного продукту з Піднебесної може кожний житель планети, якщо заздалегідь проаналізувати попит покупців. 

складська логістика

Пандемія Covid-19 значно вплинула на логістику. Кожна компанія в ланцюжку поставок відчула ефект.

Доставка малогабаритних вантажів з Китаю поставлена на потік. Практично в усі країни світу відправляється транспорт, який перевозить різні групи товарів.

cargo-insurance

Страхування вантажів, або морське страхування, є важливою частиною логістичного процесу. Страховка забезпечує безпеку вашого вантажу в період доставки і дозволяє займатися міжнародною торгівлею з упевненістю і спокоєм.

Всесвітня епідемія коронавірусу змінила не тільки життя людей, а й фінансове благополуччя більшості країн.

морські перевезення

Світова індустрія морських перевезень трансформується, технології стають більш екологічними. У свою чергу, такі зміни будуть впливати на вартість доставки в цілому і підхід до логістичного бізнесу.

Мінімізація витрат при транспортуванні товарів завжди була однією з головних задач підприємців. 

SRM в логістиці

Часто здається, що міжнародна доставка товарів — це просто замовлення продукції і його транспортування до місця призначення. Однак це більш комплексний процес, що вимагає контролю на всіх етапах. Важливий момент для всього ланцюжка поставок — контроль через такі системи, як SRM.

Контейнеровоз Evergreen Marine снят с мели

Міністерство закордонних справ КНР і Державне імміграційне управління КНР опублікували нові правила перетину кордону Китаю іноземними громадянами в умовах пандемії коронавірусу, які набули чинності 28 вересня 2020 року.

криза логістики

Після всесвітньо введених карантинних умов через спалах хвороби Covid-19 багатьом компаніям довелося складно. Які виклики стоять сьогодні для компаній з огляду на такі кризові явища і що необхідно зробити для того, щоб не втрачати прибуток?

Ще десятиріччя потому Китай, який завзято висував на ринок свої товари, ні в кого не викликав відчуття конкурентоспроможності.

PL-оператори

Доставка товарів з інших країн для бізнесу — комплексний процес, тому багато підприємців користуються послугами так званих 3PL-операторів — посередників в логістичному ланцюжку. Які їхні обов'язки і в чому вигода для бізнесу?

Комбіновані залізнодорожньо-морські перевезення вперше були запущені з порту Гуанчжоу.

доставка меблів

Китай є виробничим хабом і однією з найперспективніших країн для імпорту товарів. Сьогодні Піднебесна — це найвигідніше місце для початку доставки меблів з Китаю в Україну.

Світові бренди

Сучасний Китай зовсім скоро стане центром світової індустрії.

небезпечні вантажі

Для різних типів вантажів потрібні різні способи транспортування. Ми зібрали декілька порад, які допоможуть з перевезенням небезпечних вантажів.

Дивовижно, але Китай займає провідне місце серед усіх країн з виробництва та експорту промислової продукції.

порти в Китаї

Китай на сьогодні є одним з найбільших торгових і логістичних центрів у світі. Звідси щодня відправляють сотні контейнерів вантажів. Давайте розглянемо детальніше, які порти знаходяться в Китаї і як вони працюють.

Стимулювання транскордонної торгівлі

Останні роки стрімко набирає обертів співпраця між КНР та ЄС.

Посткарантин

Міжнародна торгівля і система доставки товарів з Китаю після епідемії коронавірусу в корені змінитися. Розповідаємо детально, що очікувати бізнесу і яка найближчим часом буде динаміка міжнародної торгівлі.

Китайські виробники

Зовнішньоекономічні відносини Китаю з іншими країнами дуже змінились після всесвітньої пандемії.

insurance

Якщо правильно прорахувати всі ризики, які можливі при міжнародній доставці вантажів, можна непогано заощадити. Правда, не всі підприємці звертають на це увагу. Ми зібрали кілька важливих порад про те, як керувати транспортними ризиками.

Економічні зв'язки

Не дивлячись на те, що по всьому світу сурмлять про раптове зміцнення співпраці між країнами ЄС і Піднебесної, кожна зі сторін переслідує свої інтереси.

логістика з Китаю

Пандемія COVID-19 змусила багато галузей, у тому числі і логістику, переглянути підхід до роботи. Які уроки логістичні компанії і підприємства, пов'язані з міжнародною доставкою, винесли з періоду карантину, і як підготуватися до наступної кризи?

Впродовж останнього десятиріччя КНР завоював прихильність країн, які готові шукати дешевих виробників, але й товарів, які продаються.

cargo-speed

Глобальне потепління може значно вплинути на систему морських вантажних перевезень в майбутньому. Мандат IМО-2020 передбачає скорочення використання сірки в паливі і перехід на еко паливо. Це може сильно вдарити по фінансам морських перевізників. Але, чи вплине на вартість морської доставки вантажів?

Останні роки Китай планомірно, без зайвого розголосу і метушні відкриває нові маршрути.

назва-для-компанії

Неймінг вашого бренду при виході на міжнародний рівень вкрай важливий. Назва компанії буде безпосередньо впливати на репутацію і сприйняття продукції. Особливо для тих підприємців, які хочуть почати поставляти товари з Китаю.

Галузь логістики дуже чутливо реагує на зміни в економіці. В умовах кризи, яка наближається відбувається посилення конкуренції, зменшення людей, які зацікавлені в підприємництві, а також скорочення кількість ринків. 

chat-bots

Нові технології все частіше використовуються в промисловості. Чат-боти — відмінний спосіб для ведення ефективної комунікації з клієнтами в бізнесі.

Прямі трансляції завжди вважалися важливим видом взаємодії в торгівлі. Але, по-справжньому, оцінити дієвість стало можливим в період пандемії.

китай-після-карантину

Після поширення спалаху захворювання Covid-19 в Китаї, країна перша ввела жорсткі обмежувальні норми. Завдяки карантинному режиму, Піднебесній вдалося швидко звести рівень захворюваності коронавірусом до мінімуму. Про те, як змінилося життя у Піднебесній, і в яких нових реаліях сьогодні живе країна, розповів CEO офісу компанії Fialan в Гуанчжоу Кривошеєв Роман.

Не казка про бізнес з Китаєм

В деякому царстві, у деякій державі, жили-були китайський постачальник і український клієнт. Китайський постачальник продавав українському клієнту найякісніший, новомодний товар майже безкоштовно.

shipping-cost

На початковому етапі роботи з китайським товарами, і власне поставками з Китаю, багато хто не замислюються про те, що словосполучення «доставка з Китаю» включає в себе щось більше, ніж пересування товару з пункту А в пункт Б.

Контейнеровоз Evergreen Marine знятий з мілини

Нагадаємо, в ніч на 24 березня Контейнеровоз Evergreen Marine (довжиною 400 метрів і шириною 59 метрів, вантажопідйомністю 224 тис тонн), який прямував у напрямку Китай - Нідерланди, сів на мілину в Суецькому каналі, що стало причиною повного блокування руху в обидві сторони.

логістика-китай

Доставляти товари з Китаю — це простий спосіб отримати прибуток. Але якщо прибуток можна подвоїти, інвестувавши в саму систему логістики?

Перспективи залізничних вантажоперевезень

Сьогодні Піднебесна знаходиться в стані очікування відновлення економічної активності.

поддоны

Піддони є незамінною основою для міжнародної транспортно-експедиторської індустрії. У всьому світі палетизовані товари — обов'язкова умова морських і повітряних перевезень. Отже, що потрібно знати підприємцям про упаковку при доставці?

Топ-5 рекомендацій

На новорічні свята китайці йдуть у відпустку майже на місяць. Співпрацюючи з китайськими постачальниками необхідно враховувати цей факт, тому що вони відносяться дуже серйозно до цих подій.

chuna-business

Вихід вашого бізнесу на світовій ринок — це найважливіший крок, який ви можете зробити як власник або як менеджер. Глобалізація дозволяє задіяти більше ресурсів, збільшити дохід і відкрити багато нових бізнес-можливостей. Технології та поблажливі закони про міжнародну торгівлю спростили процес створення бізнесу за кордоном.

DPES Sign Expo China Guangzhou 2021

Підприємцям, які уважно вивчають розклад виставок в Китаї, без сумніву, сподобається відвідування виставки DPES Sign Expo China Guangzhou 2021 реклами та логотипів в Гуанчжоу.

logistic

Згідно з дослідженням, 71% вантажовідправників вважають аналітику в реальному часі дуже цінною, і 61% з них оцінюють сторонні торгові шляхи на основі рівня обслуговування і витрат.

Дочірні категорії

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм