Взаємодія з китайським постачальником передбачає контроль відвантаження в Китаї перед відправкою в Україну.

Платонізм в логістичних операціях

Автоматизація покриває всі сфери економіки, засновані на технологіях і машинах.

online-sales-china

Останні 10 років процес переходу бізнесу в онлайн простір має дуже позитивну тенденцію. Все більше функцій стають віртуально-доступними, і сьогодні цей формат успішно прискорює всі внутрішні процеси бізнесу.

Консолідовані перевезення

Консолідація вантажів — ефективний спосіб зниження витрат для виробників і імпортерів з Китаю. Ця послуга буде вигідна, якщо підприємці замовляють не надто велику партію товарів і сортують її з іншими замовленнями.

respiratori

На сьогодні в Україні стрімко зростає популярність респіраторних масок N95, більшість з яких виробляється в Китаї. Однак, для вітчизняного бізнесу це хороша можливість заробити на виробництві респіраторних масок тут, в Україні.

імпорт з Китаю

Найважливіше в доставці товарів з Китаю — наявність всіх необхідних документів. Вони будуть і гарантією, і страховкою у разі непередбачених ситуацій.

Міжнародна логістика з Китаєм.

Китай лідирує серед економік Азії і Японії, наздоганяє всесвітнього лідера - США. Точна і гармонійна логістика з Китаєм дозволяє транспортувати китайські товари величезними партіями, а також зростати обсягу експорту.

Доставка вантажів

Ведення бізнесу і доставка вантажів з інших країн може бути достатньо затратною справою. Витрати на перевезення вантажів складають більшу частину бюджету, а з ростом і розвитком компанії ростуть витрати.

ionizator

Всесвітній карантин сильно змінив ставлення до гігієни та медицини. Сьогодні важливість дезінфекції будь-яких приміщень складно переоцінити. Один з найефективніших варіантів дезінфекції приміщення — бактерицидні лампи, купити які може кожен.

складська логістика

Пандемія Covid-19 значно вплинула на логістику. Кожна компанія в ланцюжку поставок відчула ефект.

verstati-z-kitayu

Робота з натуральним деревом завжди в ціні. Це незмінний аргумент, який варто враховувати, коли ви роздумуєте над тим, в який саме виробничий бізнес варто вкласти гроші.

cargo-insurance

Страхування вантажів, або морське страхування, є важливою частиною логістичного процесу. Страховка забезпечує безпеку вашого вантажу в період доставки і дозволяє займатися міжнародною торгівлею з упевненістю і спокоєм.

beskontaktniy-termometr

В Україні зростає попит на медичні товари першої необхідності — засоби особистої гігієни, медичні маски, в тому числі і з використанням безконтактних технологій термометри.

морські перевезення

Світова індустрія морських перевезень трансформується, технології стають більш екологічними. У свою чергу, такі зміни будуть впливати на вартість доставки в цілому і підхід до логістичного бізнесу.

maski-iz-kitaya

Карантин через епідемію коронавірусу в Україні продовжили. На сьогодні попит на медичні маски став особливо актуальним.

SRM в логістиці

Часто здається, що міжнародна доставка товарів — це просто замовлення продукції і його транспортування до місця призначення. Однак це більш комплексний процес, що вимагає контролю на всіх етапах. Важливий момент для всього ланцюжка поставок — контроль через такі системи, як SRM.

stanok-iz-kitaya

Відкриття власного бізнесу за допомогою організації виробництва — це одне з найбільш рентабельних рішень, адже виготовлення тих же деталей і готових виробів з металу затребуване в будь-якому суспільстві. Більш того, якщо ви вже організували своє виробництво, вам може знадобитися організація власного ремонтно-механічного цеху, щоб знизити витрати на виробництво запчастин для своєї техніки.

криза логістики

Після всесвітньо введених карантинних умов через спалах хвороби Covid-19 багатьом компаніям довелося складно. Які виклики стоять сьогодні для компаній з огляду на такі кризові явища і що необхідно зробити для того, щоб не втрачати прибуток?

pulsoksimetr

В умовах карантину дуже важливо стежити за власним здоров'ям. Серед населення стрімко зростає попит на різні медичні прилади і засоби дезінфекції. Медичні установи також потребують додаткових поставок.

PL-оператори

Доставка товарів з інших країн для бізнесу — комплексний процес, тому багато підприємців користуються послугами так званих 3PL-операторів — посередників в логістичному ланцюжку. Які їхні обов'язки і в чому вигода для бізнесу?

imf

Очікується, що Китай виділить $395 млрд під випуск облігацій місцевими органами влади, щоб оживити економіку.

доставка меблів

Китай є виробничим хабом і однією з найперспективніших країн для імпорту товарів. Сьогодні Піднебесна — це найвигідніше місце для початку доставки меблів з Китаю в Україну.

maski-is-kitaya

З початком епідемії коронавірусу в світі різко зріс попит на продукти першої необхідності — медичні препарати, засоби особистої гігієни та продукти харчування.

небезпечні вантажі

Для різних типів вантажів потрібні різні способи транспортування. Ми зібрали декілька порад, які допоможуть з перевезенням небезпечних вантажів.

stanok-iz-kitaya

Придбання обладнання — завжди відповідальний крок для будь-якого виробника.

порти в Китаї

Китай на сьогодні є одним з найбільших торгових і логістичних центрів у світі. Звідси щодня відправляють сотні контейнерів вантажів. Давайте розглянемо детальніше, які порти знаходяться в Китаї і як вони працюють.

Безліч вантажів відправляються з Китаю кожен день. При цьому, в доставках вантажу в Україну завжди можуть трапиться затримки і непередбачені ситуації.

Посткарантин

Міжнародна торгівля і система доставки товарів з Китаю після епідемії коронавірусу в корені змінитися. Розповідаємо детально, що очікувати бізнесу і яка найближчим часом буде динаміка міжнародної торгівлі.

Контроль завантаження товарів на складах у логістичному ланцюжку є важливим процесом. Адже від цього залежить якість, заявлені обсяги товару і його збереження під час перевезення.

insurance

Якщо правильно прорахувати всі ризики, які можливі при міжнародній доставці вантажів, можна непогано заощадити. Правда, не всі підприємці звертають на це увагу. Ми зібрали кілька важливих порад про те, як керувати транспортними ризиками.

Упаковка є важливою складовою будь-якої доставки з Китаю. Цілісність вантажу напряму  залежить від того, як його упаковують.

логістика з Китаю

Пандемія COVID-19 змусила багато галузей, у тому числі і логістику, переглянути підхід до роботи. Які уроки логістичні компанії і підприємства, пов'язані з міжнародною доставкою, винесли з періоду карантину, і як підготуватися до наступної кризи?

Повернення посилки в Китай.

Не кожен замовлений товар на Аліекспресс відповідає тим уявленням, які людина має на момент покупки. Якщо його вартість при цьому низька, то більшість людей готові змиритися з цим. Але іноді виникає необхідність в його поверненні. І щоб зробити все правильно, необхідно робити правильні дії.

cargo-speed

Глобальне потепління може значно вплинути на систему морських вантажних перевезень в майбутньому. Мандат IМО-2020 передбачає скорочення використання сірки в паливі і перехід на еко паливо. Це може сильно вдарити по фінансам морських перевізників. Але, чи вплине на вартість морської доставки вантажів?

Ринок Китаю відкритий для українців вже досить давно. Але якщо раніше послугами постачальників з Піднебесної в основному користувалися оптові закупівельники непродовольчих товарів, то сьогодні стати власником обладнання китайського виробництва може кожен представник малого бізнесу.

назва-для-компанії

Неймінг вашого бренду при виході на міжнародний рівень вкрай важливий. Назва компанії буде безпосередньо впливати на репутацію і сприйняття продукції. Особливо для тих підприємців, які хочуть почати поставляти товари з Китаю.

За останній тиждень безліч авіакомпаній скасовують рейси по Європі через розповсюдження спалаху епідемії коронавірусу.

chat-bots

Нові технології все частіше використовуються в промисловості. Чат-боти — відмінний спосіб для ведення ефективної комунікації з клієнтами в бізнесі.

На сьогодні лише третина невеликих китайських підприємств відновили виробництво.

китай-після-карантину

Після поширення спалаху захворювання Covid-19 в Китаї, країна перша ввела жорсткі обмежувальні норми. Завдяки карантинному режиму, Піднебесній вдалося швидко звести рівень захворюваності коронавірусом до мінімуму. Про те, як змінилося життя у Піднебесній, і в яких нових реаліях сьогодні живе країна, розповів CEO офісу компанії Fialan в Гуанчжоу Кривошеєв Роман.

Відповідно до звітів державного залізничного оператора China Railway, загальний обсяг залізничних вантажоперевезень в лютому склав 310 млн тон, що на 4,5% більше, ніж у минулому році.

shipping-cost

На початковому етапі роботи з китайським товарами, і власне поставками з Китаю, багато хто не замислюються про те, що словосполучення «доставка з Китаю» включає в себе щось більше, ніж пересування товару з пункту А в пункт Б.

Інтерв'ю з експертом компанії Fialan Вікторією Літвяковою

логістика-китай

Доставляти товари з Китаю — це простий спосіб отримати прибуток. Але якщо прибуток можна подвоїти, інвестувавши в саму систему логістики?

Спалах епідемії коронавірусу вже безпосередньо вплинув на світову мережу контейнерних перевезень. Зокрема, скорочення поставок в китайських портах створює затримки доставки на кілька місяців.

поддоны

Піддони є незамінною основою для міжнародної транспортно-експедиторської індустрії. У всьому світі палетизовані товари — обов'язкова умова морських і повітряних перевезень. Отже, що потрібно знати підприємцям про упаковку при доставці?

Більшість компаній в Китаї повернулися на роботу, після тривалого новорічної відпустки через спалах епідемії коронавируса. Це призвело до зрушень в логістичній галузі.

chuna-business

Вихід вашого бізнесу на світовій ринок — це найважливіший крок, який ви можете зробити як власник або як менеджер. Глобалізація дозволяє задіяти більше ресурсів, збільшити дохід і відкрити багато нових бізнес-можливостей. Технології та поблажливі закони про міжнародну торгівлю спростили процес створення бізнесу за кордоном.

Офіційно промислове виробництво в Китаї відновило роботу з 14 лютого через епідемію коронавірусу. При цьому, численні фабрики тільки починають відновлювати режим. Кожне підприємство по-своєму.

logistic

Згідно з дослідженням, 71% вантажовідправників вважають аналітику в реальному часі дуже цінною, і 61% з них оцінюють сторонні торгові шляхи на основі рівня обслуговування і витрат.

Міжнародна доставка товарів — тренд українського бізнесу. При цьому, співпраця з іноземними партнерами досить комплексний процес. Він вимагає наявності досвіду, знань і гарантій якості продукції.

air-cargo

Найшвидший і надійний спосіб доставки товарів з Китаю — авіаперевезення. Ми підготували огляд про те, як авіаперевезення будуть розвиватися в майбутньому.

Дитячі коляски — незамінний атрибут для сім'ї з дитиною. Батьки більше хочуть вкладати в здоров'я дитини, ніж у дорогі речі, які вже незабаром стануть не потрібні.

закупівля речей з Китаю

Якщо ви займаєтеся перепродажем речей з Китаю, або тільки збираєтеся налагодити поставки, то перше, що необхідно зробити — порахувати статті витрат. Представляємо список основних операцій, на які доведеться витратитися, замовляючи речі з Китаю напряму.

Оптика в наш час — досить ходовий медичний продукт. При цьому, більше відноситься до товарів тимчасового вжитку. З огляду на те, що у кожної 3-ї людини на сьогодні є проблеми із зором, окуляри — більш ніж потрібна річ. Бізнес на оптиці може принести досить високий прибуток.

rozumni-konteinery

Уявіть, що за вашим вантажем можна стежити в режимі реального часу, поки він знаходиться у контейнері. Нова розробка французького стартапу пропонує великі можливості для розвитку логістичної галузі.

Глобальний ринок навушників за останні роки динамічно розвивався. Це пов'язано із зростанням популярності не тільки музичної індустрії, а й поширенням цифрових пристроїв.

ланцюжок-поставок

Через розширення світового споживчого ринку та розвитку потреб сучасних клієнтів і постачальників управління ланцюжками поставок неминуче ускладнюється.

Косметика і різні засоби для догляду — це безмежна ніша для бізнесу. Тут стільки сегментів, що складно виділити якийсь більш успішний. При цьому, на косметиці оптом з Китаю можна насправді легко заробити.

Ai

Штучний Інтелект (AI) не так давно почали застосовувати в багатьох сферах економіки і промисловості. Завдяки складним розробленим алгоритмам, AI в корені змінив підхід до галузей, де його почали застосовувати. У тому числі і логістики.

Аквакультура в Україні поступово починає розвиватися. Галузь розширюється і виходить на промислові масштаби.

доставка

«Остання миля» — міжнародний термін в логістиці, який використовують для позначення останнього етапу в доставці від виробника до клієнта. Як правило, саме на цьому шляху ланцюжка поставок є найбільше ризиків.

Сувенірна і подарункова продукція в останні 10 років в Україні набирає все більшої популярності. Зокрема, один з більш поширених напрямків — футболки.

ланцюжок поставок

Епідемія коронавірусу показала, що навіть найбільші світові компанії не були готові до виходу з ладу ключових виробників Китаю. Багато бізнесів просто збанкрутували, навіть маючи штат кризових менеджерів. Це говорить про те, що в найближчому часі глобальна логістика та схеми ланцюжка поставок будуть кардинально змінюватися.

Весілля — це один з найбільш особливих днів в житті. Кожен бажає, щоб цей день запам'ятався. Був настільки яскравий і світлий, щоб відображати всі почуття і емоції.

карго-фрахт

Поняття карго і фрахту може заплутати тих, хто працює із транспортною галуззю. Хоча обидва терміни мають схожі значення і тісно пов'язані з перевезенням товарів, різниця дійсно існує.

Одяг для плавання — потрібна річ на відпочинку, у спорті і не тільки. З огляду на те, що безліч людей сьогодні подорожують круглий рік, обсяги ринку купальників продовжують зростати.

laboratorny-zrazky

Іноді підприємці поставляють особливу продукцію з Китаю, але для цього потрібно спочатку доставити зразок. Наприклад, як в умовах пандемії сьогодні транспортуються віруси та інші речовини для того, щоб виробити вакцину? Один з важливих аспектів тут — упаковка і методи доставки.

Ми вкрай стурбовані ситуацією, що склалася в Китаї. А враховуючи, що частина нашої команди постійно знаходиться там — змушені тримати руку на пульсі і постійно моніторити ситуацію.

3pl-storonny-logistyka

Підприємства, що розвиваються і постійно шукають способи зниження витрат та оптимізації операцій, одночасно досягаючи більш широкої ринкової бази.

Плануєте розпочати свою справу з продажу головних уборів і кепок? Це відмінний шанс дебютувати з власним брендом і виділитися унікальністю продукції.

товари з Китая

Можливість купувати високоякісні і доступні за ціною товари для своїх клієнтів є основою всієї комерції. Без можливості отримувати продукти від різних авторитетних постачальників економіка буде стагнувати, а бізнес не зможе процвітати.

Свято — це не тільки радісний день, а й ціла важлива подія. І не тільки для тих, хто святкує, а й тих, хто планує заробити на урочистих атрибутах.

pereklad-logistiki

У глобальній логістиці неточності в перекладі безпосередньо означають фінансові втрати. Якщо ви займаєтеся міжнародною торгівлею з Китаєм, без перекладача не обійтися.

Шкарпетки в останні пару років перестали бути просто необхідністю гардеробу, але стали модним трендом. Різнокольорові, з веселими принтами, яскраві шкарпетки користуються популярністю і серед молоді, і у старшого покоління.

цифрові технології на складах

Цифрове століття змінило спосіб складування і зберігання. Оскільки більшість підприємств працюють, використовуючи склади, технічні досягнення докорінно змінили способи організації складування і зберігання.

Рукоділля для творчих людей — не просто хобі, а й спосіб відпочинку. Для тих, хто займається цим професійно — ще й хороший спосіб заробити.

shakhraistvo-dostavka

Міжнародні перевезення — складний бізнес. На жаль, бувають випадки, коли вантажовідправники вступають в угоду з транспортною компанією і натрапляють на шахрайство.

Ювелірні вироби — це улюблені аксесуари не тільки для жінок, а й для багатьох чоловіків. При цьому, не кожен може собі дозволити щодня носити дороге золото і дорогоцінні камені.

expeditors

Сучасна логістика — це складний механізм з безліччю поточних операцій. Щоб відправити вантаж з пункту А до пункту призначення, будуть потрібні різні інструменти і ресурси. Хто такий транспортний експедитор в цьому ланцюжку і які завдання він вирішує в логістиці?

Джинси — продукт поза сезоном, який буде користуватися попитом на світових ринках практично завжди. Джинси носять всі: від школярів до бізнесменів. Джинси давно стали і повсякденним елементом гардеробу, і одягом на всі випадки життя.

teplovi-skanery

Один з найдієвіших способів виявити потенційно заражених людей вірусною інфекцією — тепловізори для тіла. Цей прилад здатний безконтактно і точно визначити підвищену температуру у великих груп людей.

Мрії про свою справу є майже у кожного, проте далеко не всім посміхається удача і з'являється стартовий капітал для реалізації проекту. Так зникло багато ідей. Проте, світ змінюється, стають доступні нові способи комунікації та взаєморозрахунків.

upakovka-kitay

Упаковка вантажів (вантажна упаковка) — це завершальний етап перед навантаженням товарів, і це дуже важливий фактор, який слід враховувати при відправці з Китаю.

США — один з найбільших в світі виробників товарів народного споживання.

antiseptic-china

Антисептичні засоби сьогодні — один з найбільш затребуваних товарів в Україні. Сам антисептик приготувати не становить проблем. А поставляючи пластикові флакони з Китаю і виробляючи власні стерилізують засоби — достатньо вигідна ідея для бізнесу.

Мультимодальні вантажоперевезення — це метод доставки посилки, який передбачає використання декількох типів транспорту, наприклад, морського і автомобільного.

china-documents

Точно прописана документація є одним з найважливіших елементів міжнародної логістики та митного оформлення. Правильно заповнена документація допоможе вашому вантажу вчасно дістатися до міжнародного пункту призначення і знизити ризик його затримки на митниці.

Які аспекти при транспортуванні і упаковці вантажу особливо важливі? При переміщенні товарів між різними державами на величезні відстані варто враховувати всі фактори впливу на вантаж.

odnorazovaya-odejda

Одноразовий одяг завжди була обов'язковим атрибутом на будь-якому підприємстві, яке дотримується норм стерильності.

Китайський ринок розвивається величезними темпами, тому співпраця з цією країною завжди приносить хороші результати. Одна з головних позицій для імпорту — китайські тканини оптом.

hs-code

Все більше компаній здійснюють доставку по всьому світу. Класифікація є важливим кроком у всьому процесі імпорту та експорту. Глобальна стандартна система класифікації є обов'язковою умовою в поставках з Китаю в тому числі.

Кожен автолюбитель бажає бачити свій транспортний засіб досить індивідуальним.

kanton-fair

Вперше найбільший в світі експортно-імпортни 127-я Кантонський ярмарок, який відбудеться в червні, пройде в режимі онлайн.

Різноманіття видів продукції здатне заплутати навіть бувалих комерсантів.

teplovizory

Карантинний режим в Україні починає йти на спад. Це означає, що уряд незабаром відкриє всі великі торгові центри і супермаркети, яких в кожному місті країни дуже багато.

На сьогоднішній день швейна фурнітура з Китаю займає лідируючі позиції серед аналогічних товарів на світовому ринку. Поєднання доступної вартості і високої якості, а також різноманітний асортимент виробів визначив Китай як одну з передових країн по виробництву продукції в даній галузі.

cargo-shipping

Скорочення витрат на міжнародні поставки є одним з найбільш важливих факторів, що впливають на ваш прибуток. Значна стаття витрат — це вартість доставки вантажу з Китаю.

Роль Китаю в світовій економіці з кожним роком стає все більш значущою.

dezinfekcia-z-kitayu

Через епідемію хвороби коронавірусу у цьому році в Україні різко зросла потреба в дезінфекції. Суворі карантинні заходи передбачають обов'язкове використання гігієнічних засобів, включаючи дезінфікуючі килимки.

Літо у Китаї — дуже гаряча пора, і це стосується не тільки температури повітря. Сотні і тисячі фабрик запускають у виробництво мільйони новинок різноманітних видів товарів.

Дочірні категорії

Подпишитесь на рассылки,

чтобы мы делились с Вами выгодными предложениями, последними новостями и полезными советами по ведению бизнеса с Китаем