Серед факторів, які спричинили здорожчання логістичних послуг та затримку доставлення вантажів, виділяють блокування українсько-польського кордону та напади хуситів на судна у Червоному морі.

Сьогодні виникла складна ситуація для багатьох світових логістичних компаній, пов'язана з атаками хуситів на комерційні судна біля узбережжя Ємену. Це призводить до великих загроз для контейнерних перевезень та додаткових витрат для бізнесу.

До середини 2021 року 90% компаній відновили свою роботу і налагодили відправку вантажів. Далеко не кожна країна може похвалитися подібними успіхами.

Постачання комплектуючих для безпілотників з Китаю

Компанія Fialan пропонує послуги зі швидкого постачання комплектуючих для безпілотників з Китаю. Приємні ціни, висока якість обслуговування! 

Вибір і замовлення товару - важлива складова ведення бізнесу з Китаєм. Доставити вантаж в Україну з вигодою і без затримок - ось основне завдання підприємця.

Аліекспрес

Всім відомо, що покупки на Аліекспрес можуть бути вигідними, але що робити, якщо отриманий товар виявився бракованим? Давайте розберемося у цьому питанні.

Почати реалізацію потрібного продукту з Піднебесної може кожний житель планети, якщо заздалегідь проаналізувати попит покупців. 

Контрафакт

Що таке контрафакт?

Підробка– це незаконне копіювання чи імітація товарів чи послуг з метою їхнього продажу. Такі товари часто є підробками оригінальних продуктів відомих брендів.

Доставка малогабаритних вантажів з Китаю поставлена на потік. Практично в усі країни світу відправляється транспорт, який перевозить різні групи товарів.

Виробництво в Китаї

У світі бізнесу Китай давно впізнаваний як "фабрика світу". Але як організувати виробництво у Китаї? Давайте розберемося.

Всесвітня епідемія коронавірусу змінила не тільки життя людей, а й фінансове благополуччя більшості країн.

Китай та його ринок молока 2023 року

Мінімізація витрат при транспортуванні товарів завжди була однією з головних задач підприємців. 

10 Головних тем 2023 року в Китаї

Контейнеровоз Evergreen Marine снят с мели

Міністерство закордонних справ КНР і Державне імміграційне управління КНР опублікували нові правила перетину кордону Китаю іноземними громадянами в умовах пандемії коронавірусу, які набули чинності 28 вересня 2020 року.

Торгові відносини України

Ще десятиріччя потому Китай, який завзято висував на ринок свої товари, ні в кого не викликав відчуття конкурентоспроможності.

Компанія Fialan є однією з небагатьох компаній, яка не лише задовольняє попит на транспортування енергогенеруючі та енергоакумулюючі пристрої, але закриває експорт виробнику.

Комбіновані залізнодорожньо-морські перевезення вперше були запущені з порту Гуанчжоу.

Выбирая Турцию для вашего бизнеса и пользуясь услугами компании Fialan, вы получите доступ к высококачественным и уникальным товарам, которые удовлетворят разнообразные потребности вашего бизнеса и дадут вам конкурентное преимущество.

Світові бренди

Сучасний Китай зовсім скоро стане центром світової індустрії.

Коли перед підприємцем постає питання пошуку нових постачальників, невідворотно виникає плутанина. Три питання:
•Яким чином?
•З ким?
•З чого почати?

Дивовижно, але Китай займає провідне місце серед усіх країн з виробництва та експорту промислової продукції.

Made in China? Які країни стають лідерами на ринку доставлення товарів із Азії.

Стимулювання транскордонної торгівлі

Останні роки стрімко набирає обертів співпраця між КНР та ЄС.

Що варто замовляти у В’єтнамі і які є маркетплейси?
Як знайти постачальників у В’єтнамі і співпрацювати з ними?

Китайські виробники

Зовнішньоекономічні відносини Китаю з іншими країнами дуже змінились після всесвітньої пандемії.

Популярність Індії як місця з пошуку постачальників продукції постійно зростає. По усій країні існує більше ніж 44 зони виробництва. Але який найпростіший шлях знайти свого постачальника?

Економічні зв'язки

Не дивлячись на те, що по всьому світу сурмлять про раптове зміцнення співпраці між країнами ЄС і Піднебесної, кожна зі сторін переслідує свої інтереси.

Визначившись із продуктом, вам необхідно знайти відповідного виробника, і Китай може стати місцем, яке задовольнить ваші потреби.

Впродовж останнього десятиріччя КНР завоював прихильність країн, які готові шукати дешевих виробників, але й товарів, які продаються.

Що таке 3D-друк?

3D-друк - це процес, в якому цифрова модель перетворюється на відчутний, твердий тривимірний об'єкт, зазвичай шляхом накладання безлічі послідовних тонких шарів матеріалу.

Останні роки Китай планомірно, без зайвого розголосу і метушні відкриває нові маршрути.

Якщо порівняти ціни на сайтах китайських виробників і в крамницях в Україні, ми помітимо суттєву різницю.

Галузь логістики дуже чутливо реагує на зміни в економіці. В умовах кризи, яка наближається відбувається посилення конкуренції, зменшення людей, які зацікавлені в підприємництві, а також скорочення кількість ринків. 

Унімодальні та інтермодальні перевезення, що це?

Є два основні різновиди перевезень.

Унімодальний тип — це доставлення товару одним різновидом транспорту.

Запуск нових маршрутів із Китаю до різних країн світу завжди супроводжується позитивними відгуками та обговореннями майбутніх перспектив.

Трендові товари з Китаю у 2023 році

З 2023 року ринок трендових товарів із Китаю зазнав багатьох змін. Хвиля популярності, викликана змінами в попиті та уподобаннях споживачів, зробила китайські товари ще привабливішими для багатьох бізнесів.

Провідна екологічна виставка IE expo China 2021 заслужено вважається найкращою платформою для спілкування фахівців у сфері охорони природи.

У косметології, як і в будь-якій іншій сфері, завжди були, є тренди. Це пов'язано з модою на зовнішність, актуальними життєвими цінностями в суспільстві, а також з появою нових технологій для омолодження шкіри, за допомогою яких можна вирішити багато проблем, не лягаючи під ніж хірурга.

Спеціалізована виставка промислових технологій за традицією пройде в Шанхаї. У період з 15 до 17 квітня 2021 року підприємці з усього світу приїдуть до Піднебесної, щоб ознайомитися з новинками, яких ще немає в продажу.

Останнім часом багато промислових підприємств сильно постраждали від впровадження політики подвійного контролю за споживанням енергії в Китаї. Що це означає, особливо для промислових підприємств?

До 2015 року виставка підлогових покриттів була частиною CONSTRUCTECH. Упродовж останніх шести років організатори відокремили її від інших заходів і успішно розширюють її масштаби.

Цього року проведення заплановане в Пекіні в період з 14 до 16 квітня 2021 року. Кожна промислова виставка в Китаї вважається важливою подією світового масштабу. Адже після її проведення інноваційна продукція буквально розповзається по світу. FloorTech 2021 не стане винятком.

 

Докладніше про подію

Під час ярмарку відвідувачам будуть представлені штучні та натуральні покриття для підлоги, які вразять своєю величністю світовий ринок. Також у виставкових залах можна буде побачити промислове обладнання для виготовлення покриттів, дерев’яний паркет, великий вибір плитки, коркове покриття, композитний матеріал, килими та доріжки будь-якого стилю тощо. Якщо ваш бізнес безпосередньо пов’язаний із цими товарами, обов’язково заплануйте бізнес-тур до Китаю на квітень 2021 року.

Щоби подорож до Пекіна принесла гарні результати, рекомендуємо довірити її організацію професіоналам. Компанія Fialan надасть супровід, проконсультує щодо перспектив конкретного китайського виробника та допоможе транспортувати вантаж у потрібному напрямку. Доставлення з Китаю в Україну пройде без зайвих затримок, якщо довірити її професіоналам.

n pokritiya2

Чого очікувати

Масштаб виставки цього разу буде збільшено на 50 %. Паралельно з FloorTech 2021 пройдуть ярмарки будівельних технологій, будівельних матеріалів та спеціального обладнання, виставки спортивних споруд та стадіонів, технологій та продуктів для сухих будівельних сумішей. Це зроблено спеціально, щоби підприємці змогли одночасно оформити гуртове замовлення та доставити його на ринок своєї країни.

Міжнародні виставки в Пекіні відбуваються недалеко одна від одної, в одному чи сусідніх виставкових залах, щоб задовольнити потребу кожного відвідувача.

Заплановано збір 150 експонентів та понад 60 тисяч відвідувачів. Попередньо необхідно пройти реєстрацію. На сайті виставки матеріалів та обладнання для індустрії підлогових покриттів можна ознайомитись із планом заходів та конференцій ярмарок на кожен день.

Результатом ярмарку обов’язково стане укладання вигідної угоди, адже ціни на продукцію мінімальні. Це пов’язано з тим, що відсутні посередників. Договір укладається безпосередньо з виробником. Архітектори, дизайнери та великі бізнесмени зможуть побачити найширший асортимент, об’єднаний в одному місці, а учасники зможуть найкращим чином продемонструвати свою продукцію.

У КНР виробляється така кількість товарів, що китайці можуть забезпечити потреби не тільки своєї країни, але і по всьому світу.

Однією з провідних платформ для інноваційного виробництва є міжнародна виставка електроніки в Шанхаї.

Уперше вона відчинила двері для відвідувачів у 2002 році. Захід триватиме з 14 до 16 квітня 2021 року у великій виставковій залі. Це ще одна промислова виставка в Китаї, яка розділилася на кілька сегментів. Цього року Electronica China функціонуватиме окремо від Productronica China.

Деталі події

Заплановано збільшення масштабу виставки. У 2020 році було зареєстровано 1373 експонентів, понад 80 тисяч унікальних відвідувачів знайшли час, щоб ознайомитися з новинками в електронній індустрії. Сотні контейнерів із вантажами були відправлені в різні країни. Також, було укладено багато контрактів для подальшої співпраці. Цього року на цьому заході очікується ще більше експонентів та підприємців.

Виставка демонструє не тільки галузеві рішення, а й надихає на творчість, стимулює інновації та прискорює розвиток електронної промисловості. Міжнародні виставки в Шанхаї вкотре доводять свою важливість та продуктивність. Представники фабрик та заводів планую запропонувати свої послуги великим підприємствам за низькими цінами.

elektronik2

Особливості ярмарку

Програма ярмарку передбачає першокласні форуми та заходи, що висвітлюють тенденції у світі електроніки. Бізнес-тур до Китаю стане успішним для тих, хто спеціалізується на електронній техніці. Подорож стане вдалим рішенням, якщо довірити її організацію транспортній компанії Fialan. Фахівці Fialan є професіоналами свого діла, які підтримують вас на всіх етапах співпраці.

Організатори ярмарку в Шанхаї з радістю зазначають, що на заході переважно зустрічаються не представники великих торгових компаній, а безпосередньо директори цих компаній. Уже з першого дня відбувається підписання контрактів на закупівлю великих партій товарів. Доставлення з Китаю в Україну відбуватиметься автомобілем, літаком, залізницею, морем на розсуд бізнес-партнерів. Також подорож стане вдалим рішенням, якщо відвідати інші ярмарки, які проходять одночасно. Ознайомитись із графіком проведення китайських виставок варто задовго до подорожі.

Окрім новинок електроніки, на ярмарку працюватиме окремий павільйон з обладнанням. Гості зможуть побачити, як виготовляється та чи інша техніка. Відомі експоненти зі світової індустрії прийдуть сюди, щоби показати громадськості поточне становище справ, розповісти про розвиток комп’ютерів. На ярмарку будуть презентовані незвичайні новинки, а саме — безпілотне водіння, медичне лікування, вбудовані застосунки, інтелектуальні мережі транспортних засобів, розробки енергетичних транспортних засобів та автомобільних кузовів. Крім того, гості матимуть змогу переглянути живі демонстрації майбутніх новинок.

Торгівля китайськими товарами приносить непоганий дохід підприємцям. Морські вантажоперевезення в Україну освоїли сотні, а то й тисячі фірм.

За розкладом виставок у Китаї слідкує весь світ. Різноманітна тематика заходів приваблює фахівців із різних сегментів промисловості.

Незважаючи на те, що якість китайських товарів давно довела, що може відповідати міжнародним стандартам, постачальники все ж вважають за краще ретельно перевіряти кожну партію вантажу ще до відправки її в Україну.

Пандемія завдала великих збитків усім галузям промисловості планети. Якщо раніше міжнародні перевезення були налагоджені до автоматизму, то зараз систему довелося докорінно переглянути.

Дана стаття написана для попередження багатьох з нас про невидимі ризики для бізнес середовища України, і як наслідок, підвищення кінцевої вартості улюблених і необхідних товарів споживання.

Прямі трансляції завжди вважалися важливим видом взаємодії в торгівлі. Але, по-справжньому, оцінити дієвість стало можливим в період пандемії.

Бізнес з Китаєм - один з найбільш затребуваних і прибуткових напрямів в торгівлі. Завдяки змінам в промисловій і соціальній політиці, ця країна стала справжньою "світовою фабрикою".

Не казка про бізнес з Китаєм

В деякому царстві, у деякій державі, жили-були китайський постачальник і український клієнт. Китайський постачальник продавав українському клієнту найякісніший, новомодний товар майже безкоштовно.

Успішна торгівля з Китаєм вимагає організації швидкої та надійної доставки товарів. І хоча найвигідніший шлях з Піднебесної в Україну - морем, існують і інші варіанти передачі вантажів.

Контейнеровоз Evergreen Marine знятий з мілини

Нагадаємо, в ніч на 24 березня Контейнеровоз Evergreen Marine (довжиною 400 метрів і шириною 59 метрів, вантажопідйомністю 224 тис тонн), який прямував у напрямку Китай - Нідерланди, сів на мілину в Суецькому каналі, що стало причиною повного блокування руху в обидві сторони.

Будь-який підприємець з України, збираючись зайнятися торгівлею з Китаєм, стикається з двома основними проблемами:

Перспективи залізничних вантажоперевезень

Сьогодні Піднебесна знаходиться в стані очікування відновлення економічної активності.

Підрахувати точну кількість товарів, які були вивезені з Китаю до різних країн світу, навіть за останній рік, досить складно.

Топ-5 рекомендацій

На новорічні свята китайці йдуть у відпустку майже на місяць. Співпрацюючи з китайськими постачальниками необхідно враховувати цей факт, тому що вони відносяться дуже серйозно до цих подій.

Попри те, що останні роки КНР стабільно займає провідні позиції у сфері світової торгівлі, трапляються чинники, що впливають на зростання логістики.

DPES Sign Expo China Guangzhou 2021

Підприємцям, які уважно вивчають розклад виставок в Китаї, без сумніву, сподобається відвідування виставки DPES Sign Expo China Guangzhou 2021 реклами та логотипів в Гуанчжоу.

Співпраця з Китаєм має велике значення для підприємців у всьому світу. Складно уявити товарний потік із будь-якої іншої країни, де настільки лояльно ставляться до вантажоперевезень.

Зони безмитної торгівлі в Китаї

Підприємці, які планують починати бізнес з Китаєм, повинні знати про існування зон безмитної торгівлі.

Сьогодні важко уявити напрямок, куди Китай не відправляє товари.

НОВІ ВИКЛИКИ ІМПОРТЕРАМ

Всі експерти прогнозують зростання цін на імпортні товари в Україні, що поставляються з Китаю по морю, однією з головних причин, звичайно, є п’ятикратне зростання ставок фрахту, в порівнянні з минулим роком, але глобальна переорієнтація світового ринку вплинула не тільки на транспортну галузь.

Торгові відносини пов’язують Китай практично з усіма країнами світу. Важко уявити собі місто, де не продаються китайські товари.

Експортна торгівля Китаю

Сьогодні технологічні продукти стали основою нашого життя. КНР відсунула більшість країн, винаходячи товари, які допомагають в спілкуванні або виконанні завдань різної складності.

Альянс Silk Road Shipping вже не один рік займається доставками по всьому світу.

Коментарі дає фахівець департаменту супроводу проектів компанії Fialan -Забашта Анастасія

Регулярні залізничні перевезення контейнерних вантажів користуються великою популярністю у китайських виробників і підприємців з різних країн світу.

Зниження ставок на морський фрахт

2020 рік був нелегким для багатьох сфер діяльності, не оминув він і транспортну сферу, насамперед ринок контейнерних перевезень.

Транспортування вантажів з Китаю до Європи ще десятиліття тому викликало недовіру і навіть глузування.

Приходу «чорної п'ятниці» очікують всі шопоголіки світу. Щороку рекламуються неймовірні знижки, але не завжди вони такими є.

Ще десятиліття тому Піднебесна вважалася країною, яка випускає товари низької якості. Висока конкуренція призвела до того, що ситуація повністю змінилася.

Товари китайського виробництва складають значну частину всієї реалізованої продукції в світі.

Напис на ярлику одягу «Made in China» ще десятиліття тому була чимось ганебним. Якісним одяг з Піднебесної, на думку покупців, бути не міг..

Налагодити співпрацю з китайськими постачальниками хочуть багато українських підприємців. Бізнес з Китаєм принесе пристойний дохід, якщо знайти помічника, який допоможе в починаннях.

Придбання меблів з Китаю - вигідне рішення. Адже за доступну ціну можна отримати відмінні вироби.

Які країни «імпортували» COVID-19

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, збудники COVID-19 можуть залишатися на пластику протягом 72 годин.

Піднебесна - це золоте дно для бізнесменів з усього світу.

10 провідних виробників меблів в Китаї

Велика частина меблевої продукції з Піднебесної йде на експорт. Доставка меблів з Китаю актуально у всіх великих країнах світу.

Незважаючи на розбурхану пандемію коронавірусу в світі, будівництво нового шляху з Китаю в Лаос триває.

Причини уповільнення зростання китайської економіки

Експерти по всьому світу хапаються за голову. Залишається тільки здогадуватися, як вплине економічна ситуація в Піднебесній на фінансове становище великих країн.

Бажання співпрацювати з китайськими постачальниками недостатньо, щоб бізнес пішов вгору.

2020 рік був непростим, і разом з тим навчив нас адаптуватися до найбільш незвичайних реалій.

Бізнесмени, які займаються закупівлею і транспортуванням товарів з Піднебесної знають, що залучати тільки один вид транспорту накладно.

За 20-річне існування України було підписано 45 угод про співпрацю з різними країнами.

Співпраця з китайськими виробниками вимагає від підприємця певної вправності.

Останній рік видався важким для китайських і європейських авіаліній. Заходи щодо обмежень через коронавірус по планеті змусили вантажні авіарейси припинити доставку по більшості напрямків.

КНР вважається найбільшим експортером у всьому світі. Складно знайти країну, в якій не реалізуються китайські товари.

Масштабом китайських виставок захоплюється весь світ. Ледь не кожен бізнес тур в Китай передбачає відвідування виставкових залів.

Більшість порад, які пояснюють, як проходить викуп і доставка з Китаю, зводяться до того, що необхідно освоїти відомий всім майданчик АліЕкспрес і відвідати китайську Кантонському виставку.

Китай ретельно підходить до формування графіка виставок, за розкладом якого стежать великі підприємці по всьому світу. Бізнес тур в Китай зазвичай планується в період проведення певного заходу, щоб поєднати укладення договорів з вивченням інноваційних технологій в потрібній сфері діяльності.

Важко сказати, який відсоток товарів на українському ринку складають китайські бренди.

Сьогодні можна сміливо заявити, що продукція із Піднебесної не лише дешева, а і якісна. Новинки та популярні товари з Китаю надходять до України регулярно, заповнюючи місцеві крамниці. Придбати китайські речі можна також через інтернет. Але деякі категорії товарів особливо припали до душі покупцям.

Найпопулярніший товар

Вибираючи перевірені товари з Китаю, покупці воліють заощаджувати. Одяг із Європи набагато дорожчий, але за якістю не кращий за китайський. Купівля речей за низькою ціною змушує не лише українців, а й увесь світ переходити на доступні покупки. Попри те, що ринок перенасичений одягом, люди замовляють сукні, костюми, джинси, футболки в інтернет-магазинах.

До речі, доставлення взуття з Китаю відбувається з тією самою регулярністю. Величезна кількість постачальників везе модні новинки, які вже очікують в Україні.

Знаєте, на чому покупці ніколи не заощаджують? На дитячих речах. Тому доставлення дитячого одягу з Китаю може з легкістю конкурувати за масштабами із закупівлями дорослих товарів.

Деякі українські виробники навіть на своїх сайтах видають китайську продукцію за свою. Адже зробити товар іноді дорожче, ніж закупити його в КНР.

На ці новинки чекає весь світ

Китайські компанії, що випускають мобільну техніку, довели, що їхня продукція гідно конкурує зі світовою. До цієї категорії відносять смартфони, фітнес-браслети, смартгодинник та різноманітні аксесуари. Постачальники товарів із Китаю спеціально замовляють гуртове доставлення літаком, щоб товар прийшов якнайшвидше. Адже мобільні телефони дуже часто виходять із моди, але попит на них буде завжди.

Щоправда, є позиції, попит на які сильно впав за останній рік. Йдеться про музичні колонки, провідні навушники та mp3 плеєри. Але китайці дуже мобільні в цьому плані, тож регулярно вигадують щось нове. Кожен посередник у Китаї, який купує товари гуртом, стежить за новинками, щоб відразу оформити замовлення та знайти спосіб привезти його до України.

kyt tovjpg

Техніка для всіх

Доставлення товарів із Китаю здійснюється морем, літаком та поїздом. Кожен спосіб вантажоперевезень по-своєму гарний і вигідний. Для транспортування великої побутової техніки найчастіше використовують судна. Українці не поспішають замовляти такий товар через інтернет, тому вони чекають, поки товар надійде до складів крамниць, не виходячи з дому.

Найчастіше купують китайські телевізори, холодильники, кондиціонери та пральні машини. Вибираючи перевірені китайські товари, українці набувають якісного помічника на довгі роки.

Меблі для дому

Як і на велику побутову техніку, оформлювати індивідуальне замовлення не зовсім вигідно.

Доставлення меблів із Китаю в Україну у великих обсягах доступне лише великим підприємцям. Придбати цей товар можна на кожному кроці. Виробництво китайських меблів так автоматизоване, що іноді виробники не можуть повністю відтворити такий самий виріб на місцевому устаткуванні. Часто в каталозі можна побачити один товар, а насправді можуть бути привезені інші вироби.

Вивчаючи асортименти торгових майданчиків Піднебесної, дивуєшся його різноманіттю. Можна лише радіти, що доставлення речей із Китаю — налагоджений процес.

Виставка HotelEx Guangzhou

Про  китайські виставки, які наближаються, знають по всьому світу. Плануючи бізнес тур в Китай, підприємець переглядає календар найближчих заходів.

Великі постачальники, дрібні бізнесмени і фізичні особи, які потребують закупівлі товару з Піднебесної, завжди в пошуках гарної транспортної компанії.

Виставки в Піднебесній придбали неймовірний масштаб. Чи не кожен бізнес тур в Китай передбачає відвідування подібних заходів.

За часів капітанів Магеллана і Кука Китай був далекою загадкової країною. І тоді єдиним способом товарообігу була доставка вантажів з Китаю морем.

Китайська економіка багато в чому залежить від розвитку галузі морських технологій і перевезень. Компанія "PDA Trade Fairs", оцінивши можливості морської промисловості, взяла на себе організацію проведення виставки INMEX China.

За останні півстоліття Китай перетворився в сучасну економічну наддержаву.

Одна з основних проблем з якими стикаються українські підприємці і бізнесмени при роботі з Китаєм - це вибір сумлінного постачальника. І навіть, якщо ви здійснили з вашим партнером кілька вдалих угод, це не дасть вам ніяких гарантій на те, що постачальник не помилиться.

Дочірні категорії

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм