eksport_v_kitay

Так як Китай є не лише потужним світовим виробником, а й серйозним оптовим покупцем, то торгівля з таким партнером - це дуже прибутковий захід.

Потреби китайського ринку дуже великі і є найрізноманітніші запити на всілякі типи продукції. Цей факт дозволяє відшукати свого споживача, з яким можна налагодити тісну і взаємовигідну співпрацю, що приносить регулярний дохід.

КНР може запропонувати дуже хорошу вартість на товари українського виробництва. Саме тому експорт до Китаю є прибутковим і успішним бізнесом.

Переваги ведення торгівлі з Китаєм

Експорт до Китаю є прибутковим і успішним бізнесом.

До числа основних переваг можна віднести:

  • Широкий ринок збуту. Різноманітна цільова споживча аудиторія сприяє налагодженню партнерських відносин у взаємовигідних умовах.
  • Відточений механізм взаємодії з партнером, який перевірений часом.
  • Регулярний і стабільно високий матеріальний дохід.

Таким чином, експорт товарів з України може стати відмінним бізнесом. А компанія Fialan допоможе в цьому.

Переваги співпраці

  • Знайдемо покупців вашої продукції в Китаї. Наші фахівці готують аналітичну довідку про доцільність експорту ваших товарів в КНР; ємності ринку, можливих каналах збуту.
  • Укладаємо вигідний для вас контракт. Наші експерти оцінять всі можливі ризики, пов'язані з експортом вашого товару в Китай і при укладанні контракту з китайським контрагентом врахують всі нюанси.
  • Оформимо експорт ваших товарів. Ми підготуємо необхідну документацію для експорту вашого товару в КНР.
  • Підберемо оптимальну логістичну схему. Наші експерти розрахують найбільш ефективний і економічно вигідний маршрут доставки ваших товарів.

Що Україна може запропонувати Китаю?

Так як КНР - це активний споживач, чия купівельна спроможність стає дедалі більше, то саме зараз український виробник має благодатний грунт для налагодження партнерських відносин. Піднебесна дуже сильно потребує якісних товарах різних сфер, а експорт з України дозволить заповнити порожню нішу в її економіці.

producti

Експорт продуктів харчування з України

Кукурудза, ячмінь та інші сільськогосподарські культури зараз дуже популярні і затребувані на ринку, так як мають високу якість і гарну вартість.

producti

Продукція важкої і легкої промисловості

КНР є активним споживачем залізної руди і машинобудівної продукції, так як ці сфери є дефіцитними позиціями в економічній галузі держави.

aviastroenie

Активно розглядається співробітництво в сфері авіабудування

Китай відчуває гостру необхідність в продукції цієї сфери, яку може заповнити розглянута країна-постачальник.

Таким чином, Україна - це джерело високоякісної і доступної продукції, яка обов'язково знайде споживача на світовому ринку. Взаємовигідна співпраця з КНР дозволить добре заробити і вивести вашу фірму на новий престижний рівень. Експорт продукції з України може стати хорошим поштовхом для налагодження партнерських стосунків.

Компания Fialan возьмет на себя хлопоты по оформлению документации, поиску покупателя и налаживанию грузоперевозок в Китай!

Етапи експорту товарів до Китаю

stages

ЧОМУ МИ?

Розробка комерційної пропозиції з експорту

FIALAN

інша компанія

Укладаємо договір

icon icon

Висока експертність виконавця

icon icon

Професійний дизайнер

icon icon

Враховується ментальність споживача

icon icon

Адаптація вихідного матеріалу

icon icon