eksport_v_kitay

Через те, що Китай є не лише потужним світовим виробником, а й серйозним оптовим покупцем, то торгівля з таким партнером - це дуже прибутковий захід.

Потреби китайського ринку дуже великі і є найрізноманітніші запити на всілякі типи продукції. Цей факт дозволяє відшукати свого споживача, з яким можна налагодити тісну і взаємовигідну співпрацю, що приносить регулярний дохід.

КНР може запропонувати дуже хорошу вартість на товари українського виробництва. Саме тому експорт до Китаю є прибутковим і успішним бізнесом.

Переваги ведення торгівлі з Китаєм

Експорт до Китаю є прибутковим і успішним бізнесом.

До числа основних переваг можна віднести:

  • Широкий ринок збуту. Різноманітна цільова споживча аудиторія сприяє налагодженню партнерських відносин у взаємовигідних умовах.
  • Відточений механізм взаємодії з партнером, який перевірений часом.
  • Регулярний і стабільно високий матеріальний дохід.

Таким чином, експорт товарів з України може стати відмінним бізнесом. А компанія Fialan допоможе в цьому.

Переваги співпраці

  • Знайдемо покупців вашої продукції в Китаї. Наші фахівці готують аналітичну довідку про доцільність експорту ваших товарів в КНР; місткості ринку, можливих каналах збуту.
  • Укладаємо вигідний для вас контракт. Наші експерти оцінять всі можливі ризики, пов'язані з експортом вашого товару в Китай і при укладанні контракту з китайським контрагентом врахують всі нюанси.
  • Оформимо експорт ваших товарів. Ми підготуємо необхідну документацію для експорту вашого товару в КНР.
  • Підберемо оптимальну логістичну схему. Наші експерти розрахують найбільш ефективний і економічно вигідний маршрут доставки ваших товарів.

Що Україна може запропонувати Китаю?

Тому, що КНР - це активний споживач, чия купівельна спроможність стає дедалі більше, то саме зараз український виробник має благодатний ґрунт для налагодження партнерських відносин. Піднебесна дуже сильно потребує якісних товарів різних сфер, а експорт з України дозволить заповнити порожню нішу в її економіці.

producti

Експорт продуктів з України

Кукурудза, ячмінь та інші сільськогосподарські культури зараз дуже популярні та затребувані на ринку, тому, що мають високу якість і гарну вартість.

producti

Продукція важкої та легкої промисловості

КНР є активним споживачем залізної руди й машинобудівної продукції, бо ці сфери є дефіцитними позиціями в економічній галузі держави.

aviastroenie

Активно розглядається співробітництво у сфері авіабудування

Китай відчуває гостру потребу в продукції цієї сфери, яку може заповнити розглянута країна-постачальник.

Таким чином, Україна - це джерело високоякісної та доступної продукції, яка обов'язково знайде споживача на світовому ринку. Взаємовигідна співпраця з КНР дозволить добре заробити й вивести вашу фірму на новий престижний рівень. Експорт продукції з України може стати хорошим поштовхом для налагодження партнерських стосунків.

Компанія Fialan візьме на себе клопіт з оформлення документації, пошуку покупця та налагодження вантажоперевезень до Китаю!

Етапи експорту товарів до Китаю

stages

ЧОМУ МИ?

Розробка комерційної пропозиції з експорту

FIALAN

інша компанія

Укладаємо договір

icon icon

Висока експертність виконавця

icon icon

Професійний дизайнер

icon icon

Враховується ментальність споживача

icon icon

Адаптація вихідного матеріалу

icon icon

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм