Доставлення вантажів з Італії в Україну

Якщо ви хочете, щоб доставлення з Італії до Києва, Одеси чи будь-яке інше місто України пройшла без ексцесів і на максимально вигідних умовах, тоді ви звернулися за вірною адресою. Ми пропонуємо повний комплекс послуг, спрямований на перевезення продукції авіаційним, автомобільним, залізничним і водним видом транспортом. Всю роботу при оформленні вантажоперевезень і безпосереднім транспортуванні виконують виключно професіонали своєї справи, які з 2004 року провели тисячі перевезень в країни Європи, Америки та Азії, тому будь-які складнощі виключені або вирішуються в мінімальні терміни. Доставлення вантажів з Італії в Україну мають попит і є одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії Fialan.

Дізнатися вартість доставки
Доставлення вантажів з Італії в Україну
rating-stars Рейтинг 5

Навряд чи хтось зможе посперечатися з тим, що саме Італія вже протягом багатьох років є визнаним лідером в області fashion-індустрії. Компанії в усьому світі роблять все можливе, щоб укласти контракт з італійською фабрикою, а туристи-комерсанти приїжджають, щоб купити одяг в Італії. Аксесуари, одяг, взуття, сумки та біжутерію — все це надають кращі модні будинки світу, що гарантує їх чудовий зовнішній вигляд і високу якість.

Це індустріально розвинена держава, тому цікаво для звичайних українських громадян і власників різних компаній. Вітчизняні компанії закуповують в Італії тканини, продукцію для машинобудівної сфери, металургії та т.д. А підприємці з України купують аксесуари, одяг і взуття з провідних будинків моди, щоб завжди залишатися в тренді й продавати у своїх магазинах дійсно якісну і конкурентоспроможну продукцію.

Ми не просто доставляємо вантаж з пункту «А» в пункт «Б», а забезпечуємо документальне оформлення, складання оптимальних маршрутів, зберігання товару на складах і комплекс додаткових послуг, які зроблять доставляння з Італії в Україну максимально вигідною і комфортною для вас.

Дізнатись вартість та умови доставки Вашого вантажу

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка

Доставлення з Італії в Україну — Ціна вантажоперевезень

Ціна доставляння безпосередньо залежить від партії вантажу, що перевозиться і відстані. Якщо вам необхідно перевести одяг невеликої партії, тоді оптимальним рішенням стануть Збірні вантажі, які являють собою сумісне доставлення з товарами інших замовників. Всі товари консолідуються на складі, а коли обсяг контейнера або фури заповнений, відправляється на територію України. Це трохи довше, але дозволяє істотно економити, знижуючи собівартість продукції.

 • Приймаємо у роботу вантажі від 1 м³
 • Термін доставляння близько 10 днів
 • Ціна від $350/м³ під ключ

Перевезення Збірних вантажів з Італії є збір товарів на складах в Італії, де вони групуються за напрямами.

В результаті клієнтові потрібно буде платити не за весь контейнер або фуру, а тільки за те місце, яке займає ваш товар за встановленим тарифом. Іноді економія досягає 70%. Всі товари консолідуються на наших складах в Італії, після чого об'єднуються в єдиний вантаж, щоб відправитися на територію України. Також вартість безпосередньо залежить від того, який транспорт ви вибрали. Найдорожчим способом доставлення є авіа доставлення з Італії. А оптимальним рішенням залишаються автомобільні вантажоперевезення з Італії в Україну.

Дізнатися вартість доставки

Термін доставлення вантажу з Італії в Україну

Перевезення товарів з Італії за підтримки фахівцями компанії Fialan займає до 10 днів, залежно від обраного типу транспорту.

Наприклад, якщо вам потрібна термінове доставлення невеликого товару, тоді на допомогу приходить авіаційний транспорт, який може гарантувати мінімальні терміни доставлення, але його вартість значно вище.

Найбільш недорогими є перевезення автомобільним транспортом, але термін доставлення довше, ніж при авіа доставлення.

Вам достатньо вказати, через який час хочете отримати товар, і наші фахівці підберуть оптимальний спосіб доставлення й назвуть вартість послуг.

Термін доставлення вантажу з Італії в Україну

Які вантажі з Італії ми перевозимо?

Якщо ви займаєтеся роздрібною або гуртовою торгівлею одягу, меблів, обладнання, декору, парфумерії або інших товарів — можете розраховувати на підтримку наших фахівців. Ми професіонали своєї справи, тому зможемо оперативно та якісно перевести товар будь-якого типу максимально вигідно.

Зазвичай клієнти замовляють у нас перевезення таких видів вантажу з Італії:

 • аксесуари та косметика
 • парфумерія
 • електроніка та автозапчастини
 • промислове обладнання
 • одяг і взуття
 • елементи декору
 • промислові товари
 • меблі
зв'язатися з нами Які вантажі з Італії ми перевозимо

Щоб забезпечити збереження вашого товару, фахівці компанії Fialan підбирають оптимальний вид транспорту. Наприклад, якщо потрібне доставлення харчових продуктів, використовується рефрижератор, який підтримує певну температуру всередині вантажного відсіку. Якщо доставляється одяг, аксесуари та інші подібні товари, тоді використовується доставлення збірних вантажів з Італії.

 • Автомобильные грузоперевозки из Италии в Украину

  Автомобільні вантажні перевезення з Італії в Україну

  Це найбільш поширені перевезення з Італії в Україну, з огляду на відносно невелику відстань між державами — менш як 1000 кілометрів. Саме при транспортуванні даним видом транспорту, вдається досягати ідеального співвідношення швидкості та вартості. Буквально через 1-2 дні товари з Італії в Україну прибудуть прямо до вашої двері.

  Необхідно тільки враховувати те, що не все залежить від наших водіїв. Перш ніж потрапити до вас, товар пройде два кордони, що іноді займає додатковий час. Налагоджені зв'язки з митними службами сприяють тому, що у нас зазвичай товар проходить кордон без перешкод.

  зв'язатися з нами
 • Авиа перевозки из Италии в Украину

  Авіаперевезення з Італії в Україну

  Перевезення вантажів з Італії в Україну за допомогою літака актуальна тільки в тому випадку, якщо необхідно перевезти невелику партію швидкопсувних товарів, медичний вантаж або особливо цінні партії. Основною перевагою даного виду доставлення є висока швидкість, але при цьому ціна значно вище, ніж при залізничних або автомобільних перевезеннях вантажу.

  Незалежно від того, що вам необхідно доставити, ви завжди можете розраховувати на підтримку фахівців компанії Fialan. Наш досвід і індивідуальний підхід до кожного клієнта сприяє тому, що ви отримаєте висококласний сервіс.

  зв'язатися з нами

Ми надаємо послуги транспортування «під ключ», тому вам не потрібно буде хвилюватися про організацію доставляння або оформленні документів — про все це подбають наші фахівці. Щоб замовити перевезення вантажів з Італії в Україну, потрібно просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті.

Вирішимо будь-які питання, пов'язані з перевезенням вантажів в Україну з Італії під ключ
Отримати детальну консультацію

Кому потрібне доставлення вантажів з Італії?

Доставлення з Італії стало настільки популярним серед українців через активний розвиток інтернет покупок. За час карантину оцінили можливість купувати одяг, меблі та інші товари, не виходячи з дому. Це унікальна можливість купувати товари на максимально вигідних умовах з доставленням додому.

Подібна можливість відкриває нові можливості для бізнесменів, для яких доставлення меблів з Італії або будь-якого іншого товару — це можливість запропонувати своєму клієнтові якісний товар зі стандартами ЄС.

Для того, щоб організувати вантажоперевезення з Італії в Україну досить просто зв'язатися з представниками нашої компанії. Фахівці Fialan підберуть ідеальний транспорт і маршрут, що зробить доставлення максимально вигідними й простими — вам не потрібно буде ні про що хвилюватися.

note

Що ми пропонуємо?

Наша компанія з 2004 року займається доставленням вантажу з Європи, Азії та Америки. На відміну від багатьох інших компаній, ми практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб організувати максимально вигідне, швидке та безпечне доставлення вантажу з Італії або будь-якої іншої країни світу.

Наші переваги для взаємовигідного співробітництва:

 • Працюємо з фізичними та юридичними особами на однаково вигідних умовах.

 • Володіємо власними складами, що дозволяє проводити доставлення збірного вантажу.

 • Ми можемо забрати ваш вантаж абсолютно в будь-якій точці Італії.

 • Перевозимо будь-які види вантажу оптимальним для нього видом транспорту.

 • Розробляємо вигідний маршрут, щоб гарантувати доступну ціну і короткі терміни доставлення.

 • Доставляння виконується за договором і в точно зазначений термін.

 • Повністю відповідаємо за збереження вантажу, який перевозимо.

 • Беремо на себе всю паперову тяганину, пов'язану з транспортуванням вантажів.

 • Гарантуємо кожному клієнту доступну вартість доставлення.

Калькулятор доставки


Найменування вантажу

Вкажіть повне найменування товарної позиції

Категорія вантажу

string(1904) ""
Виберіть із списку найбільш підходящу категорію

Загальна вага

Тільки цифри!

Вкажіть загальна вага товарної партії в кілограмах

Загальний обсяг

Тільки цифри!

Вкажіть загальний обсяг товарної партії в метрах кубічних

Iнвойсова вартість

Тільки цифри!

Вкажіть вартість товарної партії в доларах США

Місто відправки

Місто отримання

Виберіть бажану швидкість доставки

Виберіть бажану швидкість доставки

Ваше ім'я*

Телефон*

E-mail*

Коментарі

Контракт з постачальником

Перевірити товар

Страховка

Поля обов'язкові для заповнення

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності


Доставлення одягу з Італії в Україну або інших вантажів під керівництвом фахівців компанії Fialan – це завжди вигідно, безпечно і швидко. Якщо ви хочете замовити наші послуги, просто зателефонуйте до нас або заповніть форму на сайті. Завжди готові безплатно проконсультувати з усіх питань.

зв'язатися з нами зв'язатися з нами

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм