Доставка вантажів з Італії в Україну
Перевезення з Італії в Україну
rating-stars Рейтинг 5

Ринкові відносини між приватними особами і компаніями, покупка товарів в зарубіжних інтернет-магазинах, велика кількість людей на заробітках - все це сприяє тому, що доставка вантажів з Італії в Україну користується високим попитом і є одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії Fialan.

Це індустріально розвинена держава, тому цікава для звичайних українських громадян і власників різних компаній. Вітчизняні компанії закуповують в Італії тканини, продукцію для машинобудівної сфери, металургії і т.д. А фізичні особи просто закуповують аксесуари, одяг і взуття з провідних будинків моди, щоб завжди залишатися в тренді або продавати в своїх магазинах дійсно якісну і конкурентоспроможну продукцію.

Якщо ви хочете, щоб доставка з Італії до Києва або будь-який інше місто країни пройшла без ексцесів і на максимально вигідних умовах, тоді ви звернулися за вірною адресою. Ми пропонуємо повний комплекс послуг, спрямований на перевезення продукції авіаційним, автомобільним, залізничним і водним видом транспорту. Всю роботу при оформленні вантажоперевезень і безпосереднього транспортування виконують виключно професіонали своєї справи, які з 2004 року провели тисячі перевезень в усі країни Європи, Америки та Азії, тому будь-які складнощі виключені або вирішуються в мінімальні терміни.

Автомобільні вантажоперевезення з Італії в Україну

Це найбільш поширені перевезення з Італії в Україну, з огляду на відносно невелику відстань між державами - менше 1000 кілометрів. Саме при транспортуванні даним видом транспорту, вдається досягати ідеального співвідношення швидкості і вартості. Буквально через 1-2 дні товари з Італії в Україну приїдуть прямо до вашої двері. Необхідно тільки враховувати те, що не все залежить від наших водіїв. Перш ніж потрапити до вас, товар пройде два кордони, що іноді займає додатковий час. Налагоджені зв'язки з митними службами сприяють тому, що зазвичай наш товар проходить кордон без перешкод. Якщо проводиться доставка швидкопсувного товару, тоді використовуються рефрижератори.

Залізничні вантажоперевезення з Італії в Україну

Вантажоперевезення з Італії в Україну залізничним транспортом зазвичай використовується, якщо необхідно провести транспортування крупної партії товару. Важливою перевагою даного виду перевезень є те, що ви можете перевести велику партію товару за доступною ціною, а також є можливість перевезення негабаритів або великогабаритної продукції. Розгалужене залізничне транспортне сполучення сприяє тому, що ми зможемо доставити ваш вантаж в будь-яку точку Італії. Важливою перевагою є низька вартість на З\Д перевезення, що робить їх оптимальним рішенням для середнього та великого бізнесу.

Авіаційні вантажоперевезення з Італії в Україну

Перевезення вантажів з Італії в Україну за допомогою авіаційного транспорту актуальне тільки в тому випадку, якщо необхідно перевести невелику партію швидкопсувних товарів, медичний вантаж або особливо цінні партії. Основною перевагою даного виду доставок є висока швидкість, але при цьому ціна значно вище, ніж при залізничних або автомобільних перевезеннях вантажу.

Незалежно від того, що вам необхідно доставити, ви завжди можете розраховувати на підтримку фахівців компанії Fialan. Наш досвід і індивідуальний підхід до кожного клієнта сприяє тому, що ви отримаєте висококласний сервіс. Ми надаємо послуги транспортування «під ключ», тому вам не потрібно буде хвилюватися про організацію доставки або оформленні документів - про все це подбають наші фахівці. Щоб замовити перевезення вантажів з Італії в Україну, потрібно просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Завжди надамо консультацію з усіх питань!

Подпишитесь на рассылки,

чтобы мы делились с Вами выгодными предложениями, последними новостями и полезными советами по ведению бизнеса с Китаем