Доставка з Таїланду
Доставка из Тайланда в Украину
rating-stars Рейтинг 5

Королівство Таїланд - це розвнена країна в південно-східній частині Азії. Займає лідируючі позиції за обсягами виробництва серед країн регіону. В цей час, економіка Таїланду безпосередньо залежить від експорту. Основні категорії товарів, які активно йдуть на експорт - текстиль, взуття, каучук, рис, морепродукти, автомобілі, комп'ютери і ювелірні вироби. Що стосується України, то найчастіше доставка з Таїланду має на увазі перевезення продуктів харчування, взуття, лікарських препаратів, автомобілів, медичних голок і електроніки.

Наявність більше сотні аеропортів і портів сприяють тому, що доставка товарів з Таїланду - це прекрасне рішення для вашого бізнесу, особливо, якщо буде проводитися досвідченими фахівцями компанії Fialan. Ми працюємо на даному сегменті ринку з 2004 року і за цей час зуміли доставити тисячі товарів різного класу, включаючи небезпечні і цінні товари, в цілості й схоронності. Проводимо перевезення «під ключ», що включає не тільки транспортування, але також зберігання на складах і документальне оформлення всього вантажу.

Як проводиться доставка з Таїланду?

Кожна людина, хто ще не встиг скористатися нашими послугами, вважає, що доставка з Таїланду в Україну - це складний і дорогий процес, який змушує чекати результату місяцями. Дійсно, з огляду на відстань і наявність дилетантів в області вантажоперевезень, можна очікувати і місяцями. Тут ключову роль відіграє саме професіоналізм людей, які проводять транспортування товару. Наші фахівці знають не тільки, як створити ідеальний маршрут для перевезень, вигідний за ціною і термінами, але також ми завжди підбираємо оптимальний транспорт. Зазвичай доставка з Таїланду в Україну здійснюється одним з трьох способів:

  • Перевезення авіаційним транспортом. Це оптимальне рішення для швидкої доставки, якщо потрібно терміново перевести медикаменти або якийсь антикваріат. Подібний спосіб доставки займає до 7 днів з усім документальним оформленням та іншими нюансами. Єдиний недолік такого способу доставки - висока вартість, тому його раціонально використовувати тільки при транспортуванні швидкопсувних продуктів або доставці ліків.
  • Перевезення морським транспортом. Це самий економічно вигідний варіант, який займає значно більше часу - від 1 до 2 місяців. Але саме завдяки цьому способу доставки клієнт зможе доставити абсолютно будь-який тип вантажу у великій кількості, негабаритні товари, а також є можливість доставки невеликої кількості збірним вантажем.
  • Перевезення змішаного типу. Оптимальним рішенням є вантажоперевезення змішаного типу, які включають в себе доставку з використанням транспорту різного типу для різних відрізків шляху. Це дуже зручно, тому що одну частину з поганими дорогами можна перевести по морю або повітрю, а решту відрізку - за допомогою автомобільного транспорту. Такий варіант є ідеальним рішенням в плані вартості і строків.

Незалежно від обраного варіанту, ви отримуєте повний комплект послуг, що зробить доставку з Таїланду в Україну максимально комфортною і вигідною.

Що пропонує наша компанія?

Компанія Fialan пропонує повний комплект послуг при перевезенні вантажу, що включає в себе:

  • доставка будь-якого виду вантажу до дверей;
  • митне оформлення;
  • оформлення страхового поліса;
  • підготовка та укладання вантажу;
  • консультація з усіх питань;
  • підбір оптимального маршруту і транспорту;
  • можливість контролю місця розташування товару.

Якщо ви хочете провести транспортування вантажу з Таїланду в Україну на вигідних умовах і з максимальною безпекою, вам необхідно просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Завжди готові проконсультувати по питаннях, що вас цікавлять і, звичайно, розрахуємо орієнтовну вартість доставки.