Доставка з Таїланду
Доставка из Тайланда в Украину
rating-stars Рейтинг 5

Королівство Таїланд - це розвнена країна в південно-східній частині Азії. Займає лідируючі позиції за обсягами виробництва серед країн регіону. В цей час, економіка Таїланду безпосередньо залежить від експорту. Основні категорії товарів, які активно йдуть на експорт - текстиль, взуття, каучук, рис, морепродукти, автомобілі, комп'ютери і ювелірні вироби. Що стосується України, то найчастіше доставка з Таїланду має на увазі перевезення продуктів харчування, взуття, лікарських препаратів, автомобілів, медичних голок і електроніки.

Наявність більше сотні аеропортів і портів сприяють тому, що доставка товарів з Таїланду - це прекрасне рішення для вашого бізнесу, особливо, якщо буде проводитися досвідченими фахівцями компанії Fialan. Ми працюємо на даному сегменті ринку з 2004 року і за цей час зуміли доставити тисячі товарів різного класу, включаючи небезпечні і цінні товари, в цілості й схоронності. Проводимо перевезення «під ключ», що включає не тільки транспортування, але також зберігання на складах і документальне оформлення всього вантажу.

Як проводиться доставка з Таїланду?

Кожна людина, хто ще не встиг скористатися нашими послугами, вважає, що доставка з Таїланду в Україну - це складний і дорогий процес, який змушує чекати результату місяцями. Дійсно, з огляду на відстань і наявність дилетантів в області вантажоперевезень, можна очікувати і місяцями. Тут ключову роль відіграє саме професіоналізм людей, які проводять транспортування товару. Наші фахівці знають не тільки, як створити ідеальний маршрут для перевезень, вигідний за ціною і термінами, але також ми завжди підбираємо оптимальний транспорт. Зазвичай доставка з Таїланду в Україну здійснюється одним з трьох способів:

  • Перевезення авіаційним транспортом. Це оптимальне рішення для швидкої доставки, якщо потрібно терміново перевести медикаменти або якийсь антикваріат. Подібний спосіб доставки займає до 7 днів з усім документальним оформленням та іншими нюансами. Єдиний недолік такого способу доставки - висока вартість, тому його раціонально використовувати тільки при транспортуванні швидкопсувних продуктів або доставці ліків.
  • Перевезення морським транспортом. Це самий економічно вигідний варіант, який займає значно більше часу - від 1 до 2 місяців. Але саме завдяки цьому способу доставки клієнт зможе доставити абсолютно будь-який тип вантажу у великій кількості, негабаритні товари, а також є можливість доставки невеликої кількості збірним вантажем.
  • Перевезення змішаного типу. Оптимальним рішенням є вантажоперевезення змішаного типу, які включають в себе доставку з використанням транспорту різного типу для різних відрізків шляху. Це дуже зручно, тому що одну частину з поганими дорогами можна перевести по морю або повітрю, а решту відрізку - за допомогою автомобільного транспорту. Такий варіант є ідеальним рішенням в плані вартості і строків.

Незалежно від обраного варіанту, ви отримуєте повний комплект послуг, що зробить доставку з Таїланду в Україну максимально комфортною і вигідною.

Що пропонує наша компанія?

Компанія Fialan пропонує повний комплект послуг при перевезенні вантажу, що включає в себе:

  • доставка будь-якого виду вантажу до дверей;
  • митне оформлення;
  • оформлення страхового поліса;
  • підготовка та укладання вантажу;
  • консультація з усіх питань;
  • підбір оптимального маршруту і транспорту;
  • можливість контролю місця розташування товару.

Якщо ви хочете провести транспортування вантажу з Таїланду в Україну на вигідних умовах і з максимальною безпекою, вам необхідно просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Завжди готові проконсультувати по питаннях, що вас цікавлять і, звичайно, розрахуємо орієнтовну вартість доставки.

Подпишитесь на рассылки,

чтобы мы делились с Вами выгодными предложениями, последними новостями и полезными советами по ведению бизнеса с Китаем