Доставка з Таїланду

rating-stars Рейтинг 5

Королівство Таїланд – це розвинена країна в південно-східній частині Азії. Займає лідируючі позиції за обсягами виробництва серед країн регіону. В цей час, економіка Таїланду безпосередньо залежить від експорту. Основні категорії товарів, які активно йдуть на експорт - текстиль, взуття, каучук, рис, морепродукти, автомобілі, комп'ютери і ювелірні вироби. Що стосується України, то найчастіше доставка з Таїланду має на увазі перевезення продуктів харчування, взуття, лікарських препаратів, автомобілів, медичних голок і електроніки.

Наявність більше сотні аеропортів і портів сприяють тому, що доставка товарів з Таїланду - це прекрасне рішення для вашого бізнесу, особливо, якщо буде проводитися досвідченими фахівцями компанії Fialan. Ми працюємо на даному сегменті ринку з 2004 року і за цей час зуміли доставити тисячі товарів різного класу, включаючи небезпечні й цінні товари, в цілості й схоронності. Проводимо перевезення «під ключ», що включає не тільки транспортування, але також зберігання на складах і документальне оформлення всього вантажу.

Якщо вам потрібно перевезти товар або будь-який інший вантаж з даної країни, ви завжди можете розраховувати на підтримку кваліфікованих фахівців компанії Fialan, які розроблять для вас ідеальний спосіб доставки, враховуючи терміни, особливості вантажу і бажану вартість. Ми працюємо в даній сфері з 2004 року, тому володіємо достатнім досвідом, щоб гарантувати безпечну доставку.

Калькулятор доставки


Найменування вантажу

Вкажіть повне найменування товарної позиції

Категорія вантажу

string(1904) ""
Виберіть із списку найбільш підходящу категорію

Загальна вага

Тільки цифри!

Вкажіть загальна вага товарної партії в кілограмах

Загальний обсяг

Тільки цифри!

Вкажіть загальний обсяг товарної партії в метрах кубічних

Iнвойсова вартість

Тільки цифри!

Вкажіть вартість товарної партії в доларах США

Місто відправки

Місто отримання

Виберіть бажану швидкість доставки

Виберіть бажану швидкість доставки

Ваше ім'я*

Телефон*

E-mail*

Коментарі

Контракт з постачальником

Перевірити товар

Страховка

Поля обов'язкові для заповнення

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка

Як проводиться доставка з Таїланду?

Кожна людина, хто ще не встиг скористатися нашими послугами, вважає, що доставка з Таїланду в Україну - це складний і дорогий процес, який змушує чекати результату місяцями. Дійсно, з огляду на відстань і наявність дилетантів в області вантажоперевезень, можна очікувати і місяцями. Тут ключову роль відіграє саме професіоналізм людей, які проводять транспортування товару. Наші фахівці знають не тільки, як створити ідеальний маршрут для перевезень, вигідний за ціною і термінами, але також ми завжди підбираємо оптимальний транспорт.Зазвичай доставка з Таїланду в Україну здійснюється одним з трьох способів:

Перевезення авіаційним транспортом.

Це оптимальне рішення для швидкої доставки, якщо потрібно терміново перевезти медикаменти або якийсь антикваріат. Подібний спосіб доставки займає до 7 днів з усім документальним оформленням та іншими нюансами. Єдиний недолік такого способу доставки - висока вартість, тому його раціонально використовувати тільки при транспортуванні швидкопсувних продуктів або доставці ліків.

Перевезення морським транспортом.

Це найбільш економічно вигідний варіант, який займає значно більше часу - від 1 до 2 місяців. Але саме завдяки цьому способу доставки клієнт зможе доставити абсолютно будь-який тип вантажу у великій кількості, негабаритні товари, а також є можливість доставки невеликої кількості збірним вантажем.

Перевезення змішаного типу.

Оптимальним рішенням є вантажоперевезення змішаного типу, які включають в себе доставку з використанням транспорту різного типу для різних відрізків шляху. Це дуже зручно, тому що одну частину з поганими дорогами можна перевезти по морю або повітрю, а решту відрізка - за допомогою автомобільного транспорту. Такий варіант є ідеальним рішенням в плані вартості та строків.

Незалежно від обраного варіанту, ви отримуєте повний комплект послуг, що зробить доставку з Таїланду в Україну максимально комфортною і вигідною.

Що пропонує наша компанія?

Компанія Fialan пропонує повний комплект послуг при перевезенні вантажу, що включає в себе:

  • доставка будь-якого виду вантажу до дверей;
  • митне оформлення;
  • оформлення страхового поліса;
  • підготовка та укладання вантажу;
  • консультація з усіх питань;
  • підбір оптимального маршруту й транспорту;
  • можливість контролю місця розташування товару.
Зв'язатися з нами

Якщо ви хочете провести транспортування вантажу з Таїланду в Україну на вигідних умовах і з максимальною безпекою, вам необхідно просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Завжди готові проконсультувати по питаннях, що вас цікавлять і, звичайно, розрахуємо орієнтовну вартість доставки.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм