Доставка з Індії

rating-stars Рейтинг 5

Індія є найбільшою державою на території Південної Азії, а також одна з найбільших на всій земній кулі. Кількість населення - понад 1 мільярд осіб. Все це сприяє тому, що на території Індії активно розвивається фармацевтична промисловість. Що стосується міжнародних економічних відносин Індії та України, то саме продукція фармацевтичного класу є основним елементом імпорту цієї країни. Все це сприяє тому, що доставка з Індії має високий попит серед фізичних осіб та підприємців. Але і це не проблема, якщо звернутися до фахівців компанії Fialan, які протягом більш ніж 15 років радують своїх клієнтів вантажними перевезеннями «під ключ».

Складнощі доставки з Індії в Україну

Доставка з Індії в Україну є досить складним і тривалим процесом, який пов'язаний не тільки з відстанню між країнами, а й менталітетом індусів. На відміну від українців, вони ведуть розмірений темп життя і роботи, живучи за принципом «Хто зрозумів життя, той не поспішає». Подібне ставлення часто призводить до того, що терміни доставки можуть зриватися, а це просто неприпустимо, якщо мова йде про продукцію фармацевтичного класу. При цьому доставка вантажів з Індії завжди себе окупає - вартість аналогічних товарів значно нижче, ніж при покупці з сусіднього Китаю або Японії. Це сприяє тому, що товар повинен доставлятися виключно професіоналами, які, попри всі форс-мажорні обставини, можуть доставити вантаж в короткі терміни та в повній цілості.

Зв'язатися з нами

Калькулятор доставки


Найменування вантажу

Вкажіть повне найменування товарної позиції

Категорія вантажу

string(1904) ""
Виберіть із списку найбільш підходящу категорію

Загальна вага

Тільки цифри!

Вкажіть загальна вага товарної партії в кілограмах

Загальний обсяг

Тільки цифри!

Вкажіть загальний обсяг товарної партії в метрах кубічних

Iнвойсова вартість

Тільки цифри!

Вкажіть вартість товарної партії в доларах США

Місто відправки

Місто отримання

Виберіть бажану швидкість доставки

Виберіть бажану швидкість доставки

Ваше ім'я*

Телефон*

E-mail*

Коментарі

Контракт з постачальником

Перевірити товар

Страховка

Поля обов'язкові для заповнення

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка

Як доставити вантаж з Індії в Україну?

Зазвичай доставка з Індії здійснюється за допомогою літака або морського транспорту - транзитом через Європу. У зв'язку з великою відстанню між державами та низькою якістю доріг наші фахівці рідко пропонують клієнтам автомобільні вантажоперевезення. У такому випадку не тільки зростає термін доставки, але також з'являється висока ймовірність пошкодження вантажу або автомобіля, що призведе до затримок під час транспортування.

Якщо необхідна термінова доставка товарів з Індії, тоді пропонуємо клієнтам перевезення авіаційним транспортом. За допомогою літака вантаж буде доставлений буквально через 2-3 дні з моменту оформлення замовлення, під час якого товар проходить митне оформлення і доставляється замовнику. Єдиний недолік такого методу доставки - це відносно невелика кількість вантажу для перевезення і висока вартість доставки, що може підвищити собівартість продукції.

При цьому доставка збірних вантажів з Індії або великих партій окремим контейнером з допомогою морського транспорту - це більш тривалий, але значно дешевший вид перевезення, якщо порівнювати з авіаперевезенням. Попри те, що процес доставки більш тривалий, наш клієнт отримує низьку ціну і точний розклад руху вантажу зі складу відправника і до складу одержувача на території України. Наявність складів на території Індії сприяє тому, що при невеликих партіях ваш вантаж буде проходити консолідацію і відправлятися в збірний вантаж. В цьому випадку вам потрібно платити не за весь контейнер, а тільки за ту кількість місця, яку займає ваш вантаж. Це значно дешевше.

Незалежно від того, виберете ви авіаційні перевезення або збірні вантажі з Індії, процес перевезення охоплює навантаження та безпечне зберігання вантажу в Індії, Україні або Європі (залежно від обраного способу доставки). Гарантуємо юридичний супровід - товар проходить митне очищення вантажу. Вся паперова тяганина - це турбота окремого штату співробітників з багатим досвідом роботи, тому ніяких проблем під час перевезення не буде. Залежно від ваших уподобань, вантаж може відправитися до нас на склад, або ми доставимо товар безпосередньо до дверей вашого будинку або офісу. Поки товар у нас, ми на 100% відповідаємо за його збереження та безпеку.

Професійна доставка вантажу
з Індії в Україну від компанії Fialan

Морське перевезення вантажів з Індії є найбезпечнішим і економічним способом доставки товару або вантажу будь-якого призначення. Ми працюємо в даній сфері з 2004 року, тому без проблем зможемо провести транспортування будь-якого виду вантажу: сипучого, небезпечного, рідкого, цінного і будь-якого іншого за допомогою автомобільного, авіаційного та морського транспорту. В кожному окремому випадку ми підбираємо оптимальний маршрут і відповідний транспорт. Ні в якому разі не практикуємо шаблонні рішення, завжди враховуються кліматичні умови, стан дороги й переваги замовника. Зазвичай пропонуємо клієнту кілька варіантів доставки, а він підбирає ідеальне рішення для себе. Подібний підхід не тільки гарантує високий сервіс обслуговування, але і більш доступні ціни.

Зв'язатися з нами

Що ми пропонуємо своїм клієнтам?

Що ми пропонуємо своїм клієнтам?

  • Доставляємо вантаж будь-якого типу безпосередньо до одержувача.
  • Допомагаємо оформити всі супровідні документи на вантаж.
  • Консультуємо з усіх питань.
  • Кожна одиниця вантажу страхується, що виключає ваші фінансові втрати.
  • Контролюємо рух вантажу на всіх етапах вантажоперевезень.
  • Проводимо транспортування будь-якого виду вантажу, починаючи простим одягом, закінчуючи фармацевтикою і цінними товарами.
  • Пропонуємо оптимальний маршрут і транспорт для доставки вашого вантажу в пункт призначення.
  • Пропонуємо однаково вигідні умови, незалежно від масштабу вантажних перевезень.

Ми, як ніхто інший, розуміємо, що перевезення з Індії в Україну - це ваші доходи та репутація, тому робимо все можливе, щоб доставка пройшла оперативно без форс-мажорних обставин. Якщо в дорозі й трапляються непередбачені обставини, то багатий досвід наших співробітників сприяє тому, що вони вирішуються максимально оперативно. Якщо ви хочете замовити доставку вантажу з Індії в Україну, достатньо просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Ми завжди готові надати повноцінну консультацію з будь-яких питань. Компанія Fialan - ваш надійний партнер в міжнародних вантажоперевезеннях!

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм