Доставка
з Канади в Україну

rating-stars Рейтинг 5

Складно назвати іншу країну з такою розвиненою промисловістю і великими сировинними запасами, як у Канади. Саме ця держава є другою в світі за розміром площі, володіє істотними природними багатствами, що в тандемі дало можливість стати однією з найбагатших і розвинених країн світу. Маючи стабільну економіку, вона поставляє на світовий ринок продукцію абсолютно з різних галузей господарства.

Саме це сприяє тому, що доставка з Канади в Україну користується настільки високим попитом серед звичайних українців і підприємців. А компанія Fialan подбала про те, щоб доставка з Канади була максимально комфортною для користувача, достатньо просто зателефонувати до нас або заповнити форму на сайті.

Калькулятор доставки


Найменування вантажу

Вкажіть повне найменування товарної позиції

Категорія вантажу

string(1904) ""
Виберіть із списку найбільш підходящу категорію

Загальна вага

Тільки цифри!

Вкажіть загальна вага товарної партії в кілограмах

Загальний обсяг

Тільки цифри!

Вкажіть загальний обсяг товарної партії в метрах кубічних

Iнвойсова вартість

Тільки цифри!

Вкажіть вартість товарної партії в доларах США

Місто відправки

Місто отримання

Виберіть бажану швидкість доставки

Виберіть бажану швидкість доставки

Ваше ім'я*

Телефон*

E-mail*

Коментарі

Контракт з постачальником

Перевірити товар

Страховка

Поля обов'язкові для заповнення

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка

Як доставити вантаж з Канади в Україну?

З огляду на те, що на території Канади знаходиться 15 найбільших морських портів і 10 міжнародних аеропортів, при цьому нема автомобільного транспортного сполучення, то найбільш популярною є доставка вантажів з Канади морським та повітряним транспортом. Саме грамотний експорт товарів під керівництвом фахівців компанії Fialan став основою успішного бізнесу для багатьох підприємців на території України. Досвід в області вантажних перевезень з 2004 року сприяє тому, що разом з нами доставка з Канади в Україну стала швидкою, якісною, безпечною, недорогою. Залежно від власних уподобань, ви зможете вибрати серед двох способів доставки.

Зв'язатися з нами

Авіаційна доставка з Канади в Україну - зручно, швидко і дорого

Завжди саме авіа доставка товарів з Канади була найшвидшим способом транспортування. Висока популярність даного способу пов'язана з оперативністю, надійністю і мінімізацією ризиків. Вантаж доставляється з максимальною швидкістю, що особливо актуально, якщо необхідно доставити швидкопсувні товари. Високий рівень безпеки забезпечується тим, що у вантажних відсіках передбачені спеціальні тримачі, які надійно фіксують вантаж.

Така доставка товарів з Канади в Україну стане прекрасним рішенням, якщо вам потрібно доставити невелику партію вантажу, наприклад:

 • овочі, фрукти та іншу сільгосппродукцію;
 • рибу і морепродукти;
 • косметичні товари;
 • хутрова сировина;
 • фармацевтичну продукцію;
 • цінні товари, антикваріат і т.д.

Справедливо зазначити, що ціна такої доставки дещо вища, ніж при доставці морським транспортом. При цьому ми робимо все можливе, щоб наш рівень сервісу повністю компенсував усі ваші фінансові витрати.

Морські вантажоперевезення з Канади в Україну - недорого, зручно і довго

Якщо вам необхідно доставити велику партію вантажу або негабаритний виріб, наприклад, сільськогосподарську техніку, тоді морські вантажоперевезення з Канади є просто незамінним рішенням. Саме цей спосіб доставки може гарантувати високий рівень збереження товару і низьку вартість послуги. Це оптимальне рішення, якщо вам не є принциповим термін доставки, який іноді може досягати від 2 до 5 тижнів, залежно від порту доставки.

Зазвичай такий тип перевезень використовується, якщо потрібна доставка:

 • автомобілів і комплектуючих;
 • різної сировини;
 • комп'ютерів і мовного обладнання;
 • торгове, виробниче та промислове обладнання;
 • велика кількість готової продукції для реалізації і т.д.

Єдиний недолік таких вантажоперевезень - тривалий час у дорозі. Але ми можемо доставити вантаж з порту під двері будь-яким іншим видом транспорту.

Незалежно від способу доставки, фахівці компанії Fialan подбали про те, щоб ви змогли доставити товари з Канади в Україну на максимально вигідних умовах. В кожному окремому випадку ми продумуємо оптимальний маршрут доставки і транспорт, щоб зробити доставку не тільки комфортною, але і вигідною. Забезпечуємо повне документальне оформлення, що прискорює процес доставки. Вам потрібно лише зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті, а всю іншу роботу виконають наші фахівці.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм