Доставка з Австралії в Україну
 Доставка вантажів з Австралії
rating-stars Рейтинг 5

Найважливішим фактором у виборі надійного постачальника послуг перевезення вантажів залишається аспект безпеки постачання. Тому швидке і надійне перевезення Fialan воліють всі. Компанія надає комплексний підхід до організації транспортування вантажів, включаючи митні формальності для великих партій товарів.

Доставка з Австралії в Україну компанією Fialan

Fialan стала однією з найбільш швидкозростаючих компаній з експедирування вантажів напрямком Україна - Австралія, завдяки поєднанню якісного виконання поставлених завдань і відмінному обслуговуванню клієнтів. Дипломовані співробітники - експерти з міжнародної логістики, формують основу організації. Багатий досвід, постійне навчання та періодичне налагодження процесів роблять Fialan ефективною і конкурентоспроможною компанією в Україні. Робота з широкою мережею агентів по всьому світу пропонує кращий сервіс послуг в режимі реального часу. Ми здатні пропонувати індивідуальні взаємовигідні рішення.

Екстрені послуги доставки: в будь-який час

Доставка з Австралії в Україну полегшується завдяки грамотному вибору виду транспорту для перевезення. Співробітники сервісу Fialan стежать за виконанням своєчасного графіка. Отже, наші клієнти з різних міст країни можуть отримати доступ до авіаперевезень довірених авіакомпаній, що надають послуги за кількома напрямками.

Своєчасна доставка з Австралії гарантується, навіть якщо відбувається затримка рейсу на кордоні. Злагоджена мережа постійних партнерів допоможе швидко прийняти альтернативні заходи, щоб уникнути зриву дати важливої поставки. Компанія докладає багато зусиль для забезпечення безпечного і своєчасного отримання вашого вантажу.

Високий рівень сервісу доставки вантажів авіасполученням

Компанія використовує різні види транспорту для надання послуг клієнтам. Авіадоставкою з Австралії користуються компанії з різних сфер бізнесу для перевезення дорогих і невеликих вантажів. Багато авіакомпаній мають велику мережу напрямків, яка охоплює практично весь світ. Це означає, що ви можете відправити вантаж з австралійського континенту практично в будь-який пункт призначення.

Переваги найбільш швидкого способу доставки:

 1. Екстрена доставка повітрям ‒ краще рішення в порівнянні з морськими або автомобільними перевезеннями.
 2. Високонадійний час прибуття і відправлення. Чіткий графік рейсів захищає ваш бізнес від зривів поставок. Навіть вимушений пропуск рейсу в зв'язку з погодними умовами не викличе великої затримки, так як зазвичай вантажні літаки вилітають з іншого куточка планети кожну годину.
 3. Низькі витрати на страхування вантажу. Хоча ціна на авіаперевезення може бути дорожче, в порівнянні з наземними і водними видами транспортування, однак спосіб доставки знижує витрати на страхування у зв'язку з низькими тимчасовими витратами.
 4. Високий рівень безпеки, зниження ризику крадіжки та пошкодження упаковки з її вмістом. Співробітники аеропорту забезпечують високий рівень контролю вантажів в аеропорту і при доставці в літак.
 5. Потреба в складуванні товарів зникає. Завдяки більш швидкому транзиту авіаперевезень ви менше потребуєте у локальних складських приміщеннях. Постійні клієнти за нашого сприяння проходять швидке митне оформлення і перевірку вантажів. Ефективні вантажно-розвантажувальні роботи протягом декількох годин відкривають можливості доставити вантажу з Австралії з новою партією необхідного товару.

Комплексний пакет послуг за доступною ціною

Досвідчений персонал допоможе подолати швидкий і надійний шлях вантажів з Австралії. Компанія Fialan готова запропонувати ефективний сервіс за дуже конкурентними цінами в цьому мінливому світі торгівлі. Концепція нашого бізнесу полягає в наданні комплексного обслуговування, яке відповідає потребам їх клієнтів. Ми забезпечимо:

 • заплановані вантажні перевезення;
 • негайний трансфер і доставку в/з аеропорту;
 • маршрутні вантажні перевезення наземним транспортом в будь-який куточок країни;
 • оптимізовані маршрутизовані сервіси для доставки вантажів;
 • доставку замовленої партії в той же день, в обумовлені терміни.
 • вивантаження вмісту вантажівки кваліфікованою командою спеціально навчених вантажників.

Легко відстежуйте свій вантаж

Найбільш важливим плюсом доставки вантажів з Австралії літаком і вантажним транспортом користувачі послуг Fialan відзначають можливість бути постійно в курсі про місцезнаходження своїх вантажів від свого особистого менеджера.

Як оформити замовлення?

Зв'яжіться з нами за допомогою онлайн-форми і отримаєте більше інформації від наших служб доставки вантажів і авіаперевезень. Наші центральні українські офіси розташовані в Києві та Одесі. Менеджер проведе оперативний розрахунок вартості логістики для конкретного замовлення з урахуванням всіх можливих нюансів щодо термінів і специфіки вантажу. Разом ми підберемо оптимальний тариф, щоб вантажоперевезення з Австралії були прийнятні для вашого бюджету.

Простий, швидкий, надійний і ефективний сервіс тепер доступний для вашого перевезення вантажів за кордон. Довіряйте цінні вантажі експортно-імпортної компанії Fialan для найбільш безпечної і своєчасної доставки. Якщо ви хочете отримувати більше новин від індустрії логістики і транспорту, приєднуйтесь до нас в Facebook!

Подпишитесь на рассылки,

чтобы мы делились с Вами выгодными предложениями, последними новостями и полезными советами по ведению бизнеса с Китаем