Доставка з
Австралії в Україну

rating-stars Рейтинг 5

Найважливішим фактором у виборі надійного постачальника послуг перевезення вантажів залишається аспект безпеки постачання. Тому швидке і надійне перевезення Fialan воліють всі. Компанія надає комплексний підхід до організації транспортування вантажів, включаючи митні формальності для великих партій товарів.

Зв'язатися з нами

Fialan стала однією з найбільш швидкозростаючих компаній з експедирування вантажів напрямком Україна - Австралія, завдяки поєднанню якісного виконання поставлених завдань і відмінному обслуговуванню клієнтів. Дипломовані співробітники - експерти з міжнародної логістики, формують основу організації. Багатий досвід, постійне навчання та періодичне налагодження процесів роблять Fialan ефективною і конкурентоспроможною компанією в Україні. Робота з широкою мережею агентів по всьому світу пропонує кращий сервіс послуг в режимі реального часу. Ми здатні пропонувати індивідуальні взаємовигідні рішення.

Калькулятор доставки


Найменування вантажу

Вкажіть повне найменування товарної позиції

Категорія вантажу

string(1904) ""
Виберіть із списку найбільш підходящу категорію

Загальна вага

Тільки цифри!

Вкажіть загальна вага товарної партії в кілограмах

Загальний обсяг

Тільки цифри!

Вкажіть загальний обсяг товарної партії в метрах кубічних

Iнвойсова вартість

Тільки цифри!

Вкажіть вартість товарної партії в доларах США

Місто відправки

Місто отримання

Виберіть бажану швидкість доставки

Виберіть бажану швидкість доставки

Ваше ім'я*

Телефон*

E-mail*

Коментарі

Контракт з постачальником

Перевірити товар

Страховка

Поля обов'язкові для заповнення

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка

Екстрені послуги доставки: в будь-який час

Доставка з Австралії в Україну полегшується завдяки грамотному вибору виду транспорту для перевезення. Співробітники сервісу Fialan стежать за виконанням своєчасного графіка. Отже, наші клієнти з різних міст країни можуть отримати доступ до авіаперевезень довірених авіакомпаній, що надають послуги за кількома напрямками.

Своєчасна доставка з Австралії гарантується, навіть якщо відбувається затримка рейсу на кордоні. Злагоджена мережа постійних партнерів допоможе швидко прийняти альтернативні заходи, щоб уникнути зриву дати важливої поставки. Компанія докладає багато зусиль для забезпечення безпечного і своєчасного отримання вашого вантажу.

Високий рівень сервісу доставки вантажів авіасполученням

Компанія використовує різні види транспорту для надання послуг клієнтам. Авіадоставкою з Австралії користуються компанії з різних сфер бізнесу для перевезення дорогих і невеликих вантажів. Багато авіакомпаній мають велику мережу напрямків, яка охоплює практично весь світ. Це означає, що ви можете відправити вантаж з австралійського континенту практично в будь-який пункт призначення.

Переваги найшвидшого способу доставки:

  • Екстрена доставка повітрям ‒ краще рішення в порівнянні з морськими або автомобільними перевезеннями.
  • Високонадійний час прибуття і відправлення. Чіткий графік рейсів захищає ваш бізнес від зривів поставок. Навіть вимушений пропуск рейсу у зв'язку з погодними умовами не викличе великої затримки, бо зазвичай вантажні літаки вилітають з іншого куточка планети кожну годину.
  • Низькі витрати на страхування вантажу. Хоча ціна на авіаперевезення може бути дорожче, в порівнянні з наземними та водними видами транспортування, однак спосіб доставки знижує витрати на страхування у зв'язку з низькими тимчасовими витратами.
  • Високий рівень безпеки, зниження ризику крадіжки та пошкодження упаковки з її вмістом. Співробітники аеропорту забезпечують високий рівень контролю вантажів в аеропорту і при доставці в літак.
  • Потреба в складуванні товарів зникає. Завдяки більш швидкому транзиту авіаперевезень ви менше потребуєте у локальних складських приміщеннях. Постійні клієнти за нашого сприяння проходять швидке митне оформлення і перевірку вантажів. Ефективні вантажно-розвантажувальні роботи протягом декількох годин відкривають можливості доставити вантажу з Австралії з новою партією необхідного товару.

Комплексний пакет послуг за доступною ціною

Досвідчений персонал допоможе подолати швидкий і надійний шлях вантажів з Австралії. Компанія Fialan готова запропонувати ефективний сервіс за дуже конкурентними цінами в цьому мінливому світі торгівлі.

Концепція нашого бізнесу полягає в наданні комплексного обслуговування, яке відповідає потребам їх клієнтів.
Ми забезпечимо:

Легко відстежуйте свій вантаж

Найбільш важливим плюсом доставки вантажів з Австралії літаком і вантажним транспортом користувачі послуг Fialan відзначають можливість бути постійно в курсі про місцезнаходження своїх вантажів від свого особистого менеджера.

Як оформити замовлення?

Зв'яжіться з нами за допомогою онлайн-форми й отримаєте більше інформації від наших служб доставки вантажів і авіаперевезень. Наші центральні українські офіси розташовані в Києві та Одесі. Менеджер проведе оперативний розрахунок вартості логістики для конкретного замовлення з урахуванням всіх можливих нюансів щодо термінів і специфіки вантажу. Разом ми підберемо оптимальний тариф, щоб вантажоперевезення з Австралії були прийнятні для вашого бюджету.

Простий, швидкий, надійний і ефективний сервіс тепер доступний для вашого перевезення вантажів за кордон. Довіряйте цінні вантажі експортно-імпортної компанії Fialan для найбільш безпечної та своєчасної доставки. Якщо ви хочете отримувати більше новин від індустрії логістики і транспорту, приєднуйтесь до нас у Facebook!

Зв'язатися з нами

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм