Доставка з Німеччини в Україну
 Доставка вантажів з Німеччини
rating-stars Рейтинг 5

Доставка з Німеччини в Україну продовжує залишатися досить популярною послугою. Це не дивно, адже продукція німецького виробництва завжди користувалася підвищеним попитом, цінувалася за відмінну якість і чудові експлуатаційні характеристики.

Сьогодні в Україні користуються особливим попитом такі категорії товару: одяг, взуття, електроніка, побутова техніка, побутова хімія, косметичні засоби, автомобільні комплектуючі, аксесуари. Але в цілому, будь-яка продукція, яка виготовлена ​​в Німеччині, моментально завойовує довіру і це цілком заслужено. Тому і бізнес, заснований на реалізації німецьких товарів, завжди буде процвітати. Ми ж допоможемо зробити так, щоб доставка вантажів з Німеччини не стала для вас занадто клопітким завданням, рішення якого вимагає значних витрат часу, сил і грошей.

Чому доставку вантажів з Німеччини варто довіряти професіоналам

Перебуваючи в Україні, вам буде складно проконтролювати своєчасне надходження товару в повному обсязі на німецький склад, його якість і відповідність замовленій кількості, а також правильність підготовки до транспортування та саме перевезення. І погодьтеся, летіти в іншу країну для вирішення цих завдань, залишаючи бізнес в рідній державі, немає ніякого сенсу, особливо якщо врахувати, що ви не знаєте всіх тонкощів процесу.

Якщо хочете, щоб доставка товарів з Німеччини в Україну пройшла швидко і без проблем, довірте її організацію фахівцям - компанії Fialan. Ми працюємо в цій галузі з 2004 року, тому ідеально знаємо всі тонкощі міжнародних перевезень, подбаємо про те, щоб транспортування вантажу виявилося оперативним і недорогим.

Кілька аргументів на користь замовлення послуг в нашій компанії:

 • індивідуальний підхід. Ми запропонуємо вам пораду щодо організації міжнародного перевезення, відповімо на всі актуальні питання, визначимо оптимальний варіант транспортування вантажу;
 • високий рівень професіоналізму. Наші співробітники - справжні експерти у своїй області діяльності, тому вони з легкістю виконають будь-які поставлені завдання;
 • широкий спектр послуг. Вантажоперевезення з Німеччини супроводжуються величезною кількістю нюансів і вимагають професійного вирішення безлічі організаційних питань. Але наші фахівці розберуться з усіма формальностями і правильно організують міжнародне перевезення;
 • робота «під ключ». Ми беремо на себе вирішення всіх питань, починаючи з перевірки товару на німецькому складі, закінчуючи митним оформленням і доставкою за вказаною вами адресою;
 • суворе дотримання термінів. Цей момент грає дуже важливу роль для бізнесу, і ми прекрасно це розуміємо. Вантаж прибуде в пункт призначення в обумовлений час без затримок. Якщо з яких-небудь причин партія затримається, ми виплатимо компенсацію за кожен день прострочення;
 • гарантії збереження вантажу, забезпечені страховкою.

Крім того, ми встановлюємо лояльні ціни, роблячи послуги доступними для всіх бажаючих.

Доставка збірних вантажів з Німеччини

Найчастіше нам доводиться доставляти саме збірні вантажі з Німеччини. Безумовно, це самий зручний і економічний варіант транспортування, якщо мова йде про малогабаритному і легковесном товар, який не може пересилатися в якості генерального вантажу. І для таких випадків у нас передбачені всі необхідні послуги:

 • прийом і огляд товару на складі, звірка характеристик з даними, зазначеними в документації;
 • усунення всіх маркувань, які не повинні бути присутніми на товарі при його перевезенні;
 • зберігання продукції у відповідних вимогам умовах необхідну кількість часу;
 • підготовка до транспортування: упаковка згідно з діючими нормами;
 • комплектація партії, що передбачає доставку збірних вантажів з Німеччини;
 • передання перевізникові, отримання спеціального номера для відстеження місцезнаходження товару, передача його замовнику.

Далі слідує митне оформлення на кордоні, доставка на склад отримання.

Пересилати збірний вантаж з Німеччини набагато зручніше і вигідніше, тому що ціна перевезення розділяється між кількома замовниками. Навіть якщо ви є єдиним одержувачем, замовляли послугу консолідації, то також відзначите свої переваги: ​​партія прибуде на один склад, ви отримаєте всі відправлення в один час, не доведеться вирішувати транспортні питання з кожною одиницею продукції окремо, переплачуючи гроші.

Безумовно, вартість доставки вантажу з Німеччини на порядок нижче, якщо він пересилається в складі великої партії. Тому розглянута послуга і користується помітним попитом. Точну ціну питання ми назвемо вам після обговорення всіх деталей перед укладенням договору. На її формування впливатиме вигляд і характеристики вантажу, його вимогливість до умов зберігання і транспортування, адреса доставки та ряд інших факторів. Але в будь-якому випадку наша ціна буде максимально доступною, наскільки це можливо.

Також на вартість впливає транспорт, за допомогою якого здійснюється перевезення збірних вантажів з Німеччини. Теоретично транспортування можна організувати будь-яким способом: автотранспортом, З/Д, морем. Але на практиці частіше за все перевезення здійснюються вантажними автомобілями і літаками. Якому варіанту надати перевагу - вирішуйте, оцінюючи власні потреби. Якщо вам товар потрібен якомога швидше, оптимальним вибором стане саме авіадоставка з Німеччини.

Кожен випадок індивідуальний. Тому, якщо вас цікавлять деталі, звертайтеся до менеджерів Fialan по телефону, через електронну пошту, а краще - особисто завітавши до офісу. Вони нададуть персональну консультацію, дадуть відповідь на всі актуальні питання, розкажуть про порядок організації співробітництва. Але в будь-якому випадку будьте впевнені - доставка з Німеччини в Україну буде швидкою, простою, недорогою і своєчасною, якщо в якості партнера ви виберете нашу компанію.