Доставлення з Німеччини
в Україну

Доставлення з Німеччини в Україну продовжує залишатися досить популярною послугою, яку замовляють у компанії Fialan. Це не дивно, адже продукція німецького виробництва завжди мала підвищений попит, цінувалася за відмінну якість і чудові експлуатаційні характеристики.

Професійно організоване доставлення товарів із Німеччини — це відмінне рішення для тих, хто веде власний бізнес і займається продажем німецької продукції.

Компанія Fialan також займається доставлення запчастин із Німеччини. Вартість доставлення індивідуальна залежно від кількості та ваги товару та пункту призначення. Термін зберігання без додаткової оплати на нашому складі — 3 дні.

Дізнатися вартість доставлення
Доставлення з Німеччини в Україну
Доставлення вантажів з Німеччини
rating-stars Рейтинг 5

Сьогодні в Україні мають особливий попит такі категорії товару: одяг, взуття, електроніка, побутова техніка, побутова хімія, косметичні засоби, автомобільні запчастини, аксесуари. Але в цілому, будь-яка продукція, яка виготовлена в Німеччині, одразу завойовує довіру, і це є цілком заслужено. Тому і бізнес, заснований на реалізації німецьких товарів, завжди буде процвітати. Ми ж допоможемо зробити так, щоб доставлення вантажів з Німеччини в Україну не стало для вас занадто клопітким завданням, рішення якого вимагає значних витрат часу, сил і грошей.

Наприклад, доставлення обладнання з Німеччини необов’язково має на увазі необхідність особисто летіти за кордон. Ваше завдання — знайти партнера і придбати товар, ви легко його отримаєте методом професійної організації перевезення з Німеччини, яку можна замовити в компанії Fialan. Ми ведемо успішну діяльність у цій галузі з 2004 року, і за такий тривалий термін вдало виконали тисячі замовлень. Наші клієнти задоволені обслуговуванням і якістю сервісу, що підтверджують позитивні відгуки.

Найчастіше в нас замовляють доставлення таких вантажів із Німеччини:

 • Устаткування
 • Електротехніка
 • Електроніка
 • Спортивні товари
 • Автоаксесуари
 • Силове обладнання
 • Верстати ЧПУ
 • Приймаємо в роботу вантажі від 1 м³.
 • Термін доставлення приблизно 10 днів.
 • Можлива консолідація вантажів від декількох постачальників на нашому складі.

Послуга доставлення підійде для компаній, які займаються продажем товарів вироблених у Німеччині або тих, хто возить продукцію для потреб підприємства, наприклад електрообладнання. Ми доставляємо готовий до відправлення вантаж. Пошук товару в Німеччині не здійснюємо.

Дізнатися вартість та умови доставлення Вашого вантажу

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка

Доставлення запчастин з Німеччини

Доставлення запчастин з Німеччини

Розглядаючи автомобільну промисловість Німеччини, варто мати на увазі дві групи запчастин: нові оригінальні запчастини (нім. OEM-Teile) і, так звані, замінники (німецькою мовою Ident Teile чи інакше Nach Bauteile).

Коли справа доходить до якості, оригінальні деталі зазвичай є кращими, оскільки це ті ж деталі, які спочатку були частиною оригінального обладнання транспортного засобу. Водночас ці запчастини, безумовно, найдорожчі.

Альтернативою оригінальним деталям є так звані замінники. У торгівлі ці деталі часто називають новими, але вони не можуть порівнюватися з оригінальними запчастинами.

Це варто враховувати, особливо з деталями, що впливають на безпеку дорожнього руху, такими як гальмівні колодки або гальмівні диски. Не варто купувати найдешевший товар відразу, спочатку потрібно перевірити виробника. Термін служби запасних частин набагато коротший, ніж в оригінальних деталей.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Різновиди вантажів і способи транспортування

Ми розглядаємо доставлення з Німеччини, європейської країни, яка розташована порівняно на невеликій відстані та легко доступна для сухопутного транспорту. Саме тому помітний попит мають автомобільні перевезення та доставлення електрообладнання з Німеччини.

logo

Автомобільне доставлення

 • від 1 м³
 • ціна від $350/м³ під ключ
 • термін від 10 днів

Термін доставлення зазвичай займає приблизно 10 днів, замовник одержує свій товар швидко і за мінімальних ризиків. Ми завжди орієнтуємося на клієнта, і, якщо партію продукції потрібно отримати терміново, як варіант, буде розглядатися доставлення вантажу повітряним транспортом. Це найшвидший спосіб транспортування товару, тому він використовується для термінових перевезень.

Що стосується видів самих вантажів, ви можете замовити:

 • type

  Відправлення генерального вантажу
  Це означає, що товар маркується, упаковується і пересилається як самостійна одиниця;

 • type

  Доставлення збірного вантажу з Німеччини
  - мова йде про партії, що складається з декількох одиниць або груп товарів, які з огляду на невеликі габарити та малу вагу не можуть пересилатися як генеральний вантаж;

 • type

  Доставлення контейнерів
  наприклад, з автомобільними або іншими запчастинами. Вони перевозяться за дещо іншою схемою.

Під час обговорення деталей співробітництва з фахівцями компанії Fialan, не забудьте зазначити, якщо вам потрібне термінове доставлення вантажу з Німеччини. Це окрема послуга, що передбачає надання товару пріоритетного статусу та його перевезення найшвидшим доступним транспортом. Після вирішення всіх формальностей, вам буде повідомлена вартість, і ви зможете ознайомитися з доступними опціями. Будьте впевнені, ціна буде цілком лояльною в порівнянні з конкуруючими пропозиціями, і вона не зміниться на наступних етапах співпраці. Експрес доставлення з Німеччини пройде на вищому рівні.

Вирішимо будь-які питання, пов'язані з перевезенням вантажів в Україну з Німеччини під ключ
Отримати детальну консультацію

Доставлення збірних вантажів із Німеччини

Найчастіше нам доводиться доставляти саме збірні вантажі з Німеччини. Безумовно, це найзручніший та економічний варіант транспортування, якщо мова йде про малогабаритний і легковаговий товар, який не може пересилатися як генеральний вантаж.

groupage

Для таких випадків у нас передбачені всі необхідні послуги:

 • доставлення товару зі складу постачальника на наш склад у Німеччині;
 • консолідація товару на нашому складі від декількох постачальників;
 • прийняття та огляд товару на складі, звірка з пакувальним листом;
 • зберігання продукції упродовж необхідного часу, згідно з відповідними вимогами та умовами;
 • підготовка до транспортування: пакування, згідно із чинними нормами;
 • експортне митне оформлення в Німеччині;
 • організація логістики в Україні;
 • митне оформлення в Україні;
 • доставлення на склад клієнта. Далі йде митне оформлення на кордоні, доставлення на склад отримання.
Зв'язатися з нами

Доставляти збірний вантаж із Німеччини набагато зручніше і вигідніше, тому що ціна перевезення розділяється між кількома замовниками. Навіть якщо ви є єдиним одержувачем і скористалися послугою консолідації, Варто зазначити додаткові переваги усі ваші відправлення прибудуть на один склад, ви отримаєте їх одночасно, не доведеться вирішувати транспортні питання для кожного окремого вантажу та уникнете додаткових витрат.

Безумовно, вартість доставлення вантажу з Німеччини на порядок нижче, якщо він пересилається в складі великої партії. Тому послуга, що розглядається, має значний попит. Точну вартість доставлення з Німеччини ми назвемо вам після обговорення всіх деталей перед укладенням договору. На її формування впливатиме найменування вантажу, його об’ємно-вагові характеристики, місцеперебування відправника та інвойсова вартість партії. У будь-якому випадку наша ціна буде конкурентною на ринку.

Також на вартість впливає транспорт, за допомогою якого здійснюється перевезення збірних вантажів з Німеччини. Теоретично транспортування можна організувати будь-яким способом: автотранспортом, залізницею, морем. Але на практиці частіше перевезення здійснюються вантажними автомобілями та літаками. Якому варіанту надати перевагу — вирішуйте, оцінюючи власні потреби. Якщо вам товар потрібен якомога швидше, оптимальним вибором стане саме авіаційне доставлення з Німеччини.

Чому доставлення вантажів з Німеччини можна довірити Fialan

Перебуваючи в Україні, вам буде складно проконтролювати своєчасне надходження товару в повному обсязі на німецький склад, його якість і відповідність замовленому кількості, а також правильність підготовки до транспортування та саме перевезення. І погодьтеся, летіти в іншу країну для вирішення цих завдань, залишаючи бізнес, немає ніякого сенсу, особливо якщо врахувати, що ви не знаєте всіх тонкощів процесу.

Якщо хочете, щоб доставлення товарів з Німеччини в Україну пройшло швидко і без проблем, довірте її організацію фахівцям компанії Fialan. Ми працюємо в цій галузі з 2004 року, тому ідеально знаємо всі тонкощі міжнародних перевезень, подбаємо про те, щоб транспортування вантажу виявилося оперативним та доступним.

Чому доставку вантажів з Німеччини можна довірити Fialan

Ось кілька аргументів на користь замовлення послуг в нашій компанії:

 • індивідуальний підхід

  Ми проконсультуємо вас щодо організації міжнародного перевезення, відповімо на всі актуальні питання, визначимо оптимальний варіант транспортування вантажу.

 • укладання офіційного договору

  про співпрацю із чітким зазначенням вартості та термінів постачання.

 • лояльні ціни

  які не змінюються впродовж терміну доставлення вантажу з Німеччини для конкретного клієнта.

 • високий рівень професіоналізму

  Наші співробітники — експерти у своїй галузі, тому вони з легкістю виконують будь-які поставлені завдання. Мінімальний стаж роботи в міжнародній логістиці наших фахівців становить 5 років.

 • широкий спектр послуг

  Вантажні перевезення з Німеччини супроводжуються величезною кількістю нюансів і вимагають професійного вирішення безлічі організаційних питань. Наші фахівці розберуться з усіма формальностями та правильно організують міжнародне перевезення.

 • робота «під ключ»

  Ми беремо на себе розв’язання всіх питань, починаючи з перевірки товару на складі в Німеччині, закінчуючи митним оформленням і доставленням за вказаною адресою.

 • суворе дотримання термінів

  Цей момент грає дуже важливу роль для бізнесу й ми прекрасно це розуміємо. Вантаж прибуде до пункту призначення у визначений час без затримок. Якщо з яких-небудь причин партія затримається, ми виплатимо компенсацію за кожен день прострочення на підставі підписаного Договору.

 • гарантії збереження вантажу

  забезпечені страховкою.

Наша компанія завжди асоціюється у клієнтів із командою залучених фахівців, чітко організованими схемами міжнародних перевезень, високим рівнем сервісу. І ми робимо все, для того, щоб виправдовувати довіру.

З нашою допомогою будь-яке перевезення вантажів із Німеччини пройде швидко й без проблем. Ми працюємо абсолютно з будь-якими різновидами продукції, підбираючи оптимальний варіант транспортування для конкретного випадку. Але важливо врахувати, що є кілька груп товару, які ми не приймаємо для перевезення, це:

 • лікарські препарати та наркотики;
 • зброю та боєприпаси;
 • вибухонебезпечні та легкозаймисті речовини;
 • ртуть та токсичні рідини;
 • транспортні засоби;
 • сипучі та наливні вантажі;
 • харчові продукти;
 • товари хімічної промисловості.

У всіх інших ситуаціях ми готові організувати вантажні перевезення з Німеччини для Вашого бізнесу.

Зв'язатися з нами

Як проходить доставлення з Німеччини

Щоб ви розібралися в суті процесу міжнародного перевезення, розглянемо основні його моменти.
І перше, що треба зауважити — приймання товару на складі.
Наші фахівці ретельно його перевіряють, звіряючи основні характеристики з документацією. Це гарантує брак дефектів, відповідність заявленій кількості. Далі ми маркуємо й пакуємо продукцію згідно із чинними вимогами, готуючи до транспортування.

Після того як партія буде відправлена, фахівці складу надають трековий номер, за яким можна відстежити місцезнаходження вантажу в будь-який зручний момент.

Як проходить доставка з Німеччини

Якщо замовлена послуга консолідації, доставлення збірного вантажу з Німеччини, частина продукції, яка надійшла на склад першою, зберігається на наших складах деякий час із дотриманням необхідних умов. Тільки після збору всіх складників ми формуємо партію і передаємо для доставлення замовнику. Така форма перевезення сьогодні дуже популярна, адже транспортування невеликих і легких товарів стає набагато вигідніше, до того ж обробляти такі вантажі набагато простіше.

Але загалом, варто зазначити, що кожен випадок індивідуальний, і для того, щоб вибрати оптимальний варіант перевезення, ми обов’язково враховуємо низку чинників:

 1. характеристики товару, вимоги до умов його зберігання і транспортування;
 2. побажання замовника щодо термінів перевезення товарів із Німеччини в Україну;
 3. фінансові можливості клієнта, бюджет, відведений на транспортування.

Незалежно від особливостей конкретної ситуації ми встановимо лояльні ціни, тому доставлення товарів із Німеччини обійдеться зовсім недорого.

Калькулятор доставлення


Найменування вантажу

Вкажіть повне найменування товарної позиції

Категорія вантажу

string(1904) ""
Виберіть із списку найбільш підходящу категорію

Загальна вага

Тільки цифри!

Вкажіть загальна вага товарної партії в кілограмах

Загальний обсяг

Тільки цифри!

Вкажіть загальний обсяг товарної партії в метрах кубічних

Iнвойсова вартість

Тільки цифри!

Вкажіть вартість товарної партії в доларах США

Місто відправки

Місто отримання

Виберіть бажану швидкість доставки

Виберіть бажану швидкість доставки

Ваше ім'я*

Телефон*

E-mail*

Коментарі

Контракт з постачальником

Перевірити товар

Страховка

Поля обов'язкові для заповнення

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Якщо вас цікавлять детальніші умови доставлення з Німеччини з допомогою компанії Fialan як посередника, будь ласка, звертайтеся до наших співробітників.

Ви можете зв’язатися з ними телефоном, відправити лист на електронну пошту або надіслати швидке повідомлення на сайті. Якщо зручно, відвідайте офіс особисто. Ви отримаєте професійну й максимально розгорнуту консультацію, зможете планувати подальші дії. Можете бути впевнені, що доставлення з Німеччини, організоване з нашою допомогою, пройде оперативно й без проблем.

Зв'язатися з нами Зв'язатися з нами

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм