Доставлення меблів з Китаю

Сьогодні Китай пропонує найбільш вигідні умови для імпортерів будь-яких товарів. Меблі є одним з найбільш перспективних видів імпорту з КНР в Україну.Ми здійснюємо постачання меблів китайського виробництва «під ключ». Наші послуги включають складання необхідної документації та митне оформлення товару.

Термін доставлення: від 14 до 55 днів

Мінімальний обсяг: від 1 м куб

Доставлення меблів з Китаю
Мебель из Китая

Меблі є значною статтею витрат.
Ця обставина робить таким вигідним в Україні бізнес з торгівлі меблями, виробленими в Китаї.
Більш як 15 років Китай утримує позицію найбільшого у світі виробника та експортера меблів.
На підприємствах Піднебесної виробляється основна частина меблів під марками провідних світових брендів. У Китаї налічується понад 50 тисяч підприємств, що займаються виробництвом меблів. В основному це невеликі фірми з середніми обсягами виробництва.

Ми доставимо вам меблі від китайського виробника за значно нижчою ціною, ніж та, що виробляється українськими меблевими фабриками. Таким чином ми економимо ваші кошти, і даємо можливість отримати додатковий прибуток. Далі ми докладно розповімо вам, як ми будуємо бізнес з клієнтами.

Як замовити меблі з Китаю?

Ціни на меблі в Україні одні з найвищих в регіоні. Це робить імпорт меблів з Китаю виключно прибутковим. Однак, слід врахувати, що процес доставляння товару з Китаю пов'язаний з безліччю труднощів. Зазвичай імпортери меблів, вироблених в Китаї, звертаються в китайські центри з торгівлі. Ці центри пропонують своїм відвідувачам широкий асортимент меблів від підприємств-виробників за вигідними цінами.

Специфіка китайського ринку полягає в тому, що, спілкування з представниками торгових фірм доводиться вести китайською мовою. Крім того, організація відвантаження товару лягає на покупця.

Єдиний вихід в цих обставинах – скористатися послугами представника логістичної фірми, яка візьме на себе розв'язання всіх проблем, пов'язаних з веденням переговорів, відвантаженням і транспортуванням. Ми пропонуємо наші послуги саме в якості такої фірми. Фахівці компанії Fialan працюють на території Китаю і тому оперативно організують пошук меблів кращої якості і доставлять її в Україну.

Замовити меблі Як замовити меблі з Китаю?

Ми пропонуємо 2 варіанти замовлення меблів з Китаю:

 1. варіанти замовлення меблів з Китаю
  Фахівці нашої фірми організовують для Вас, як керівника компанії, або вашого представника поїздку в Китай (меблевий тур). Ви, з їх допомогою, зможете відвідати центри з торгівлі меблями, і особисто вибрати потрібний Вам товар, а також на місці оцінити його якість. Після цього ми вже без вашої участі зробимо замовлення та організуємо транспортування меблів в Україну.
 2. Iснує також можливість для Вас, не покидаючи України, вибрати потрібні Вам меблі по каталогах китайських меблевих виробників, і оформити заявку на оптове доставлення. Ми візьмемо на себе весь подальший процес переговорів з представниками фірм-виробників, транспортування в Україну та митне оформлення.
  варіанти замовлення меблів з Китаю

Тури за меблями (меблевий тур)

Ми пропонуємо послуги з організації та супроводу поїздки в Китай з метою укладення контрактів на закупівлю наступних товарів:

 • меблі
 • освітлювальна апаратура
 • будівельні та оздоблювальні матеріали
 • матеріали для декору
 • сантехнічні товари
 • текстильні товари
 • аксесуари для інтер'єру
Туры за мебелью
Розрахуй
доставку з Китаю ОНЛАЙН
Отримайте розрахунок вартості доставки з Китаю в кілька кліків.
Прицінюйтеся, не чекаючи розрахунку менеджера.
Виконати розрахунок
calculator

Наші послуги з організації поїздок до Китаю для закупівлі меблів можуть бути особливо цікаві оптовим покупцям, а також дизайнерам меблів та інтер'єру. Ринок китайських виробників надає унікальну можливість вибору будь-якого виду меблів: спальних гарнітурів, меблів для кухні, меблів для дитячої кімнати, комплектів м'яких меблів, меблів для ванних кімнат з відвантаженням безпосередньо зі складу підприємства-виготовлювача в Китаї.

Великі оптові партії меблів краще купувати прямо з фабрики. Наша компанія дає Вам можливість відвідати Китай, де наші фахівці познайомлять Вас з усім асортиментом меблів, пропонованої місцевим ринком. Прямо на місці Ви можете вибрати меблі кращої якості за найкращою ціною і на свій смак.

Великі оптові партії меблів

Після цього Вам залишиться тільки вказати адресу доставлення в Україну, і дочекатися, поки ми владнаємо всі формальності, необхідні для експорту товару та доставимо товар в Україну.

Замовити меблі

При організації поїздки в китайські центри з торгівлі меблями, ми пропонуємо клієнтам також ознайомитися з місцевими ринками іншої продукції, виробленої в Китаї: біжутерією, одягом, взуттям, виробами зі шкіри, годинниками і нескінченним переліком товарів, які відповідають будь-якому, самому прискіпливому смаку. Наша компанія береться організувати доставлення в Україну або країн СНД будь-яких партій товарів, придбаних Вами в Китаї.

Хочете дізнатися докладніше про меблеві тури?

Хочу знати
докладніше про меблеві тури

Наша компанія пропонує Вам здійснити поїздку в Китай, для відвідування знаменитих китайських ринків меблів

Один з ринків розташовується в Шунда, одному з районів китайського міста Фошань, де розміщені меблеві виробництва. У Шунда налічується 1500 фірм, які виробляють меблі, і діють 3 тис. дилерів китайських виробників меблів, а також меблевих фірм з інших країн. Меблі експонуються в магазинах на 20 вулицях величезного ринку, площа якого становить 5 кв. кілометрів. Також у Фошань можна відвідати інші великі оптові ринки і торгові центри, серед яких: Сан-лінк, Туан, Лувр.

здійснити поїздку

Які товари везуть українські постачальники
меблів з Китаю

Найбільшим попитом в українських меблевих імпортерів користуються
такі види меблів від китайських виробників:

 • Дивани
 • Меблеві гарнітури для спальні
 • Ліжка
 • Набори меблів у вітальню
 • Набори меблів в їдальню
 • Меблі в дитячу кімнату
 • Меблі у ванну кімнату
 • Готельні меблі
 • Меблі для офісів
 • Дерев'яні меблі
 • Металеві меблі
 • М'які меблі
 • Плетені меблі
 • Меблі з пластику
 • Меблі зі шкіри
 • Меблі для кафе, барів, ресторанів
меблі для кафе, барів, ресторанів

Дивіться меблі для кафе, барів, ресторанів

Хочу знати

Мінімальне замовлення

Слід окремо зупинитися на співвідношенні ціни та мінімального обсягу закуповуваної партії (MOQ), які в Китаї мають деякі особливості.

Зазвичай низьку ціну виробник пропонує при великих обсягах закупівлі MOQ. Однак, часто виявляється, що імпортер з України не має можливості замовити чималу партію меблів, щоб отримати прийнятну для нього ціну. У таких випадках деякі китайські постачальники іноді можуть знизити ціну, особливо, коли замовлення включає широкий асортимент меблів.

Роздрібний покупець, як правило, може купити меблі зі складу за ціною на 20% – 30% вище оптової.

купити меблі зі складу

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція з постачання меблів з Китаю, звертайтеся до нас, скориставшись контактною інформацією, і ми дамо Вам безплатну консультацію з будь-яких питань, що стосуються нашої пропозиції!

хочу консультацію
+ Найголовніше про послугу за 2 хвилини

Найголовніше про послугу за 2 хвилини

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм