Доставлення меблів з Китаю

Сьогодні Китай пропонує найбільш вигідні умови для імпортерів будь-яких товарів. Меблі є одним з найбільш перспективних видів імпорту з КНР в Україну.Ми здійснюємо постачання меблів китайського виробництва «під ключ». Наші послуги включають складання необхідної документації та митне оформлення товару.

Термін доставлення: від 14 до 55 днів

Мінімальний обсяг: від 1 м.куб

Доставлення меблів з Китаю
Мебель из Китая

Меблі є значною статтею витрат.
Ця обставина робить таким вигідним в Україні бізнес з торгівлі меблями, виробленими в Китаї.
Більш як 15 років Китай утримує позицію найбільшого у світі виробника та експортера меблів.
На підприємствах Піднебесної виробляється основна частина меблів під марками провідних світових брендів. У Китаї налічується понад 50 тисяч підприємств, що займаються виробництвом меблів. В основному це невеликі фірми з середніми обсягами виробництва.

Мы доставимо вам меблі від китайського виробника за значно нижчою ціною, ніж та, що виробляється українськими меблевими фабриками. Таким чином ми економимо ваші кошти, і даємо можливість отримати додатковий прибуток. Далі ми докладно розповімо вам, як ми будуємо бізнес з клієнтами.

Як замовити меблі з Китаю?

Ціни на меблі в Україні одні з найвищих в регіоні. Це робить імпорт меблів з Китаю виключно прибутковим. Однак, слід врахувати, що процес доставляння товару з Китаю пов'язаний з безліччю труднощів. Зазвичай імпортери меблів, вироблених в Китаї, звертаються в китайські центри з торгівлі. Ці центри пропонують своїм відвідувачам широкий асортимент меблів від підприємств-виробників за вигідними цінами.

Специфіка китайського ринку полягає в тому, що, спілкування з представниками торгових фірм доводиться вести китайською мовою. Крім того, організація відвантаження товару лягає на покупця.

Єдиний вихід в цих обставинах – скористатися послугами представника логістичної фірми, яка візьме на себе розв'язання всіх проблем, пов'язаних з веденням переговорів, відвантаженням і транспортуванням. Ми пропонуємо наші послуги саме в якості такої фірми. Фахівці компанії Fialan працюють на території Китаю і тому оперативно організують пошук меблів кращої якості і доставлять її в Україну.

Замовити меблі Як замовити меблі з Китаю?

Ми пропонуємо 2 варіанти замовлення меблів з Китаю:

 1. варіанти замовлення меблів з Китаю
  Фахівці нашої фірми організовують для Вас, як керівника компанії, або вашого представника поїздку в Китай (меблевий тур). Ви, з їх допомогою, зможете відвідати центри з торгівлі меблями, і особисто вибрати потрібний Вам товар, а також на місці оцінити його якість. Після цього ми вже без вашої участі зробимо замовлення та організуємо транспортування меблів в Україну.
 2. Iснує також можливість для Вас, не покидаючи України, вибрати потрібні Вам меблі по каталогах китайських меблевих виробників, і оформити заявку на оптове доставлення. Ми візьмемо на себе весь подальший процес переговорів з представниками фірм-виробників, транспортування в Україну та митне оформлення.
  варіанти замовлення меблів з Китаю

Тури за меблями (меблевий тур)

Ми пропонуємо послуги з організації та супроводу поїздки в Китай з метою укладення контрактів на закупівлю наступних товарів:

 • меблі
 • освітлювальна апаратура
 • будівельні та оздоблювальні матеріали
 • матеріали для декору
 • сантехнічні товари
 • текстильні товари
 • аксесуари для інтер'єру
Туры за мебелью
Розрахуй
доставку з Китаю ОНЛАЙН
Отримайте розрахунок вартості доставки з Китаю в кілька кліків.
Прицінюйтеся, не чекаючи розрахунку менеджера.
Виконати розрахунок
calculator

Наші послуги з організації поїздок до Китаю для закупівлі меблів можуть бути особливо цікаві оптовим покупцям, а також дизайнерам меблів та інтер'єру. Ринок китайських виробників надає унікальну можливість вибору будь-якого виду меблів: спальних гарнітурів, меблів для кухні, меблів для дитячої кімнати, комплектів м'яких меблів, меблів для ванних кімнат з відвантаженням безпосередньо зі складу підприємства-виготовлювача в Китаї.

Великі оптові партії меблів краще купувати прямо з фабрики. Наша компанія дає Вам можливість відвідати Китай, де наші фахівці познайомлять Вас з усім асортиментом меблів, пропонованої місцевим ринком. Прямо на місці Ви можете вибрати меблі кращої якості за найкращою ціною і на свій смак.

Великі оптові партії меблів

Після цього Вам залишиться тільки вказати адресу доставлення в Україну, і дочекатися, поки ми владнаємо всі формальності, необхідні для експорту товару та доставимо товар в Україну.

Замовити меблі

При організації поїздки в китайські центри з торгівлі меблями, ми пропонуємо клієнтам також ознайомитися з місцевими ринками іншої продукції, виробленої в Китаї: біжутерією, одягом, взуттям, виробами зі шкіри, годинниками і нескінченним переліком товарів, які відповідають будь-якому, самому прискіпливому смаку. Наша компанія береться організувати доставлення в Україну або країн СНД будь-яких партій товарів, придбаних Вами в Китаї.

Хочете дізнатися докладніше про меблеві тури?

Хочу знати
докладніше про меблеві тури

Наша компанія пропонує Вам здійснити поїздку в Китай, для відвідування знаменитих китайських ринків меблів

Один з ринків розташовується в Шунда, одному з районів китайського міста Фошань, де розміщені меблеві виробництва. У Шунда налічується 1500 фірм, які виробляють меблі, і діють 3 тис. дилерів китайських виробників меблів, а також меблевих фірм з інших країн. Меблі експонуються в магазинах на 20 вулицях величезного ринку, площа якого становить 5 кв. кілометрів. Також у Фошань можна відвідати інші великі оптові ринки і торгові центри, серед яких: Сан-лінк, Туан, Лувр.

здійснити поїздку

Які товари везуть українські постачальники
меблів з Китаю

Найбільшим попитом в українських меблевих імпортерів користуються
такі види меблів від китайських виробників:

 • Дивани
 • Меблеві гарнітури для спальні
 • Ліжка
 • Набори меблів в вітальню
 • Набори меблів в їдальню
 • Меблі в дитячу кімнату
 • Меблі у ванну кімнату
 • Готельні меблі
 • Меблі для офісів
 • Дерев'яна меблі
 • Металеві меблі
 • М'які меблі
 • Плетені меблі
 • Меблі з пластику
 • Меблі зі шкіри
 • Меблі для кафе, барів, ресторанів
меблі для кафе, барів, ресторанів

Дивіться меблі для кафе, барів, ресторанів

Хочу знати

Мінімальне замовлення

Слід окремо зупинитися на співвідношенні ціни і мінімального обсягу закуповуваної партії (MOQ), які в Китаї мають деякі особливості.

Зазвичай низьку ціну виробник пропонує при великих обсягах закупівлі MOQ. Однак, часто виявляється, що імпортер з України не має можливості замовити чималу партію меблів, щоб отримати прийнятну для нього ціну. У таких випадках деякі китайські постачальники іноді можуть знизити ціну, особливо, коли замовлення включає широкий асортимент меблів.

Роздрібний покупець, як правило, може купити меблі зі складу за ціною на 20% – 30% вище оптової.

купити меблі зі складу

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція з постачання меблів з Китаю, звертайтеся до нас, скориставшись контактною інформацією, і ми дамо Вам безкоштовну консультацію з будь-яких питань, що стосуються нашої пропозиції!

хочу консультацію
+ Найголовніше про послугу за 2 хвилини

Найголовніше про послугу за 2 хвилини

Подпишитесь на рассылки,

чтобы мы делились с Вами выгодными предложениями, последними новостями и полезными советами по ведению бизнеса с Китаем