13 декабря 2019
2

Остання новинка у індустрії електротранспорту — гіроролики, які представляють собою суміш класичних роликів і передових технологій. Девайс також вважається найбільш компактним «розумним» електротранспортом в світі.

12 декабря 2019
1

Персональний електротранспорт — вже не ноу-хау, а невід'ємна частина життя міських жителів. Сьогодні, до роботи простіше і швидше дістатися за допомогою електричного девайсу, ніж стояти у пробках або витрачати час в очікуваннях громадського транспорту.

11 декабря 2019
4

Вироби зі шкіргалантереї та її замінників є одним з найбільш ходових товарів серед споживачів. Бізнес з продажу аксесуарів зі шкіри затребуваний не тільки серед жіночої аудиторії, але також стрімко розвивається в напрямку товарів для чоловіків і дітей.

10 декабря 2019
9

Налагодження поставок домашнього текстилю — це вельми прибуткова ідея для розширення власного бізнесу, яка буде актуальною завжди.

9 декабря 2019
4

Персональний електротранспорт швидко став звичним атрибутом повсякденного життя. Бізнес із продажу електродевайсів протягом декількох років підтягнувся на один рівень з автомобілями.

9 декабря 2019
10

Існує багато можливостей заробітку на постачаннях із Китаю, проте один з найшвидших і приємних способів заробити  — організувати дистрибуцію дитячих іграшок. Пояснюємо чому це важливо.

6 декабря 2019
16

Роботизація побутової техніки останнім часом стала настільки невід'ємною частиною повсякденного життя, що поступово перейшла в комерційні масштаби і масове споживання.

6 декабря 2019
26

Ведення квіткового підприємництва в Україні може бути досить прибутковим, особливо, якщо квіти виготовлені зі штучної сировини.

5 декабря 2019
28

Динамічно зростаючий ринок спортивних девайсів привів до збільшення попиту на спортивне обладнання, яке рясніє не тільки різноманітністю, але і варіаціями, а також може стати хорошою ідеєю для бізнесу.

5 декабря 2019
21

Нещодавно парламент України ввів нові правила з перевезення дітей в автомобілях. Відтепер спеціалізовані дитячі автокрісла стануть обов'язковими для перевезення дітей, які не досягли 12 річного віку і зросту менше ніж 145 см.