28 мая 2020
23

Неймінг вашого бренду при виході на міжнародний рівень вкрай важливий. Назва компанії буде безпосередньо впливати на репутацію і сприйняття продукції. Особливо для тих підприємців, які хочуть почати поставляти товари з Китаю.

27 мая 2020
56

Нові технології все частіше використовуються в промисловості. Чат-боти — відмінний спосіб для ведення ефективної комунікації з клієнтами в бізнесі.

26 мая 2020
579

Після поширення спалаху захворювання Covid-19 в Китаї, країна перша ввела жорсткі обмежувальні норми. Завдяки карантинному режиму, Піднебесній вдалося швидко звести рівень захворюваності коронавірусом до мінімуму. Про те, як змінилося життя у Піднебесній, і в яких нових реаліях сьогодні живе країна, розповів CEO офісу компанії Fialan в Гуанчжоу Кривошеєв Роман.

25 мая 2020
20

На початковому етапі роботи з китайським товарами, і власне поставками з Китаю, багато хто не замислюються про те, що словосполучення «доставка з Китаю» включає в себе щось більше, ніж пересування товару з пункту А в пункт Б.

22 мая 2020
107

Доставляти товари з Китаю — це простий спосіб отримати прибуток. Але якщо прибуток можна подвоїти, інвестувавши в саму систему логістики?

21 мая 2020
107

Піддони є незамінною основою для міжнародної транспортно-експедиторської індустрії. У всьому світі палетизовані товари — обов'язкова умова морських і повітряних перевезень. Отже, що потрібно знати підприємцям про упаковку при доставці?

20 мая 2020
96

Вихід вашого бізнесу на світовій ринок — це найважливіший крок, який ви можете зробити як власник або як менеджер. Глобалізація дозволяє задіяти більше ресурсів, збільшити дохід і відкрити багато нових бізнес-можливостей. Технології та поблажливі закони про міжнародну торгівлю спростили процес створення бізнесу за кордоном.

19 мая 2020
111

Згідно з дослідженням, 71% вантажовідправників вважають аналітику в реальному часі дуже цінною, і 61% з них оцінюють сторонні торгові шляхи на основі рівня обслуговування і витрат.

18 мая 2020
93

Найшвидший і надійний спосіб доставки товарів з Китаю — авіаперевезення. Ми підготували огляд про те, як авіаперевезення будуть розвиватися в майбутньому.

15 мая 2020
98

Якщо ви займаєтеся перепродажем речей з Китаю, або тільки збираєтеся налагодити поставки, то перше, що необхідно зробити — порахувати статті витрат. Представляємо список основних операцій, на які доведеться витратитися, замовляючи речі з Китаю напряму.