17 грудня 2020
51

За 20-річне існування України було підписано 45 угод про співпрацю з різними країнами.

16 грудня 2020
351

Останній рік видався важким для китайських і європейських авіаліній. Заходи щодо обмежень через коронавірус по планеті змусили вантажні авіарейси припинити доставку по більшості напрямків.

15 грудня 2020
47

Масштабом китайських виставок захоплюється весь світ. Ледь не кожен бізнес тур в Китай передбачає відвідування виставкових залів.

10 грудня 2020
51

Китай ретельно підходить до формування графіка виставок, за розкладом якого стежать великі підприємці по всьому світу. Бізнес тур в Китай зазвичай планується в період проведення певного заходу, щоб поєднати укладення договорів з вивченням інноваційних технологій в потрібній сфері діяльності.

9 грудня 2020
47

Про  китайські виставки, які наближаються, знають по всьому світу. Плануючи бізнес тур в Китай, підприємець переглядає календар найближчих заходів.

8 грудня 2020
47

Виставки в Піднебесній придбали неймовірний масштаб. Чи не кожен бізнес тур в Китай передбачає відвідування подібних заходів.

7 грудня 2020
50

Китайська економіка багато в чому залежить від розвитку галузі морських технологій і перевезень. Компанія "PDA Trade Fairs", оцінивши можливості морської промисловості, взяла на себе організацію проведення виставки INMEX China.

4 грудня 2020
233

Одна з основних проблем з якими стикаються українські підприємці і бізнесмени при роботі з Китаєм - це вибір сумлінного постачальника. І навіть, якщо ви здійснили з вашим партнером кілька вдалих угод, це не дасть вам ніяких гарантій на те, що постачальник не помилиться.

26 листопада 2020
71

Ставки фрахту подвоюються на тлі різкого зростання експорту Китаю.

17 листопада 2020
86

Вантажоперевезення з Китаю поїздом користуються популярністю через низьку вартість доставки. Наприклад, ціна експорту на літаку одного і того ж товару вийде набагато дорожче, ніж на поїзді.

Подпишитесь на рассылки,

чтобы мы делились с Вами выгодными предложениями, последними новостями и полезными советами по ведению бизнеса с Китаем