Кращі бізнес-ідеї на сьогодні

idea
sell-button
money-bag

Мрії про свою справу відвідують кожного другого, проте далеко не всім посміхається удача і з'являється стартовий капітал для реалізації проєкту. Так загинули багато бізнес-ідей.

Проте, світ змінюється, стають доступні нові способи комунікації та взаєморозрахунків. На основі цих можливостей придумуються нові бізнес-конструкції, з'являються нові види бізнесу, для старту яких абсолютно не обов'язкові великі грошові вкладення. Зате прибуток цілком реальний і не змушує себе довго чекати.

Ідеї ​​для бізнесу за категоріями

Мінімум вкладень

«Сухий туман» - мобільна установка для
обробки автомобілів, квартир і офісів.

Новинки бізнесу для міст

Прокат або продаж Kangoo Jumps - стрибаючі черевики-джампери.

Виробництво

item1

Виготовлення прозорих чобіт і калош - прозоре взуття з кожним днем ​​все популярніше.

item2

Виробництво Арболіту (деревобетон) - екологічний матеріал, краще зберігає тепло.

item3

Фотожалюзі - оригінальний елемент декору на зміну обридлим і нудним.

ІНШІ ІДЕЇ В ЦІЙ КАТЕГОРІЇ:

 • check
  Виготовлення акварельних фарб - попит на акварельні фарби є постійно.
 • check
  Собаче сідло на велосипед - дуже багато велосипедистів люблять брати на велопрогулянку своїх маленьких вихованців.

Домашній бізнес

item4

Прокат інструментів - сьогодні це прибуткова бізнес-ідея.

item5

Рейши - корисні й дорогі.

item6

Вирощування шафрану - одна з найдорожчих спецій.

ІНШІ ІДЕЇ В ЦІЙ КАТЕГОРІЇ:

 • check
  Вирощування грибів
 • check
  Руккола — це смачна і корисна зелень, яка швидко зростає.
 • check
  Виготовлення виробів з паракорд - браслети, брелоки, чохли, нашийники, нагайки й т.п.
Розрахуй
доставку з Китаю ОНЛАЙН
Отримайте розрахунок вартості доставки з Китаю в кілька кліків.
Прицінюйтеся, не чекаючи розрахунку менеджера.
Виконати розрахунок
calculator

Як приклад, можна привести «суху мийку» машин

— тренд 2018 року. Вигідно для вас і клієнта. А головне - не завдає шкоди екології, абсолютно безпечно для здоров'я і мобільно. Тобто чищенням автомобіля ви можете абсолютно спокійно займатися в будь-якому зручному місці: двір, узбіччя дороги, стоянка і т.д. Більш того, це дійсно прибуткова справа з мінімальними ризиками.

Основні переваги: ​​легкий старт, відсутність спеціальних умов й великих складнощів. Не потрібно покупка дорогого устаткування, оренда боксу та отримання дозвільних документів. Слово «мийка" не буде мати на увазі великих рахунків за воду, світло та арсенал миючих компонентів. Бізнес мобільний, з великим потенціалом для розвитку, високою швидкістю сервісу та екологічною безпекою.

Бізнес з Китаєм - ідеї, перевірені часом

new-sale

Продаж новинок

Найкращим майданчиком для виробництва був і залишається - Китай. Але як у всьому різноманітті виробників знайти того самого - надійного? Більш того, як знайти новинку, яка буде затребувана? Щороку гості Кантонської виставки шукають найяскравіші новинки, тенденції та тренди.

По суті, це і буде «на хвилі» протягом року. Тут можна вловити найбільш революційні передумови та ідеї для бізнесу. Детальніше про новинки з Китаю ми вже писали.

arenda

Оренда торгової точки

Товар можна реалізовувати не тільки через інтернет. Якщо вже знайшлися
покупці в Україні, і все одно вантаж з Китаю буде йти саме сюди, то
можна частину товару спробувати продавати через невеликі торгові точки.
Для відчутної економії можна зняти невеликі «острівці» в супермаркетах
або передати на реалізацію до вже існуючих магазинах.

bike-sale

Велосипеди та самокати на прокат

Зараз багато хто приділяє особливу увагу активному відпочинку
та охоче беруть напрокат велосипеди, самокати, ролики тощо
До того ж, багато туристів, щоб не витрачати сили на піші прогулянки й не
проводити дорогоцінний час в пробках, вважають за краще переміщатися по місту
на велосипеді. Цей бізнес актуальний на сьогодні й дуже перспективний.

Прокат електротранспорту

Прокат електросамокатів або електроскутерів можна зустріти в парках, торгових центрах, набережних, площах і т.п. Знайдіть місце, де їх ще немає, і отримуйте свій прибуток. Зробіть сайт і пропонуйте оренду їх і сігвеїв там. Часто їх беруть для промо заходів, свят, на корпоративи та інші заходи. Якщо зможете налагодити співпрацю з організаціями з проведення свят, то істотно збільшите суму заробітку на цьому бізнесі та забезпечите себе від «тихого» сезону в холодну пору року.

electrocart

Будівельне обладнання в оренду

Мається на увазі не інструмент, мова про який йшла раніше, а саме дороге спеціалізоване обладнання для будівництва та ремонтних робіт. Не кожен може дозволити собі купити його. Та й навіщо це робити, якщо необхідно, наприклад, всього лише раз в 10 років шліфувати паркет? Набагато дешевше взяти напрокат. Ще однією перевагою є те, що клієнт не думає про те, де його зберігати до моменту, поки воно знову не знадобиться.

building

Сувенірна продукція

Виробництво сувенірів ніколи не втратить своєї актуальності. На свята, особливо під Новий рік, спостерігається справжній бум на ринку. Це невіддільна частина будь-якого бізнесу, що розвивається і рекламної кампанії. Потік туристів підтримує попит на сувеніри із зображенням пам'яток різних міст і т.п. А сучасний ринок поліграфії та нові технології дають можливість виготовити сувенірну продукцію будь-якої складності.

Гравіювання

Лазерне гравіювання є чи не єдиною на сьогодні технологією отримання понад стійкого зображення. Перевага даної бізнес-ідеї в тому, що її можна організувати навіть в домашніх умовах. Ще варто розвіяти міф про те, що для цього бізнесу потрібно мати спеціальні навички - це не так. Навчитися насправді може кожен охочий, причому швидко. Сьогодні гравіювання наносять не тільки на метал, але і на папір, пластик, скло, дерево - практично на все, що завгодно. Єдине «але» - вартість обладнання для гравіювання.

ЧПУ

Виготовлення виробів на верстатах, що мають ЧПУ (числове програмне управління): токарні, розточувальні, свердлильні та фрезерні. Деталі високої точності виготовляються автоматично завдяки автоматизації та програмного забезпечення. Сегмент клієнтів - індивідуальні замовники та малий бізнес. Правда, тут потрібні відповідні знання або наймання фахівця з обслуговування установки.

Прокат фототехніки

Бізнес-ідея на фототехніку в оренду є зручним сервісом, коли клієнт може взяти напрокат не тільки фотокамери та об'єктиви, а й комплектуючі, аксесуари: об'єктиви, мікрофони, світлові прилади, "action" камери, штативи, батареї й інше. Деякі використовують прокат як можливість протестувати ту чи іншу фото / відео техніку перед дорогою покупкою.

photo

3D принтери та 3D друк

Такого роду техніку воліють використовувати для проведення виставок і конференцій, маркетингових заходів і для інших подій. Сьогодні це новий тренд в бізнесі та рекламі. Різного роду компанії дуже успішно просувають і рекламують свій бренд, товари та послуги, завдяки 3D технологій. Попитом користується також друк фігурок молодят, улюблених домашніх вихованців, статуеток в корпоративних кольорах, емблем, логотипів.

printer

Якщо Ваша бізнес-ідея пов'язана з бізнесом, для якого необхідно закупити спеціалізовану техніку, обладнання для виробництва або багато різного товару за доступною ціною, то сміливо звертайтеся до нас!

Завдяки компанії Fialan доставка найрізноманітніших товарів в будь-яких обсягах з Китаю в Україну знайшла риси абсолютно безризикової, надійної та зручної ланки в бізнес-схемі будь-якої величини.

За допомогою нашого сервісу досвідчені й початківці бізнесмени отримали можливість бути повноправними гравцями світових ринків і вести успішну діяльність з відомими торговими майданчиками Китаю.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм