Доставка вантажів з Туреччини в Україну
Доставка з Туреччини в Україну
rating-stars Рейтинг 5

Турецькі товари користуються в Україні великим попитом. Люди активно купують взуття, одяг, тканини, прянощі і багато іншої корисної продукції. Саме тому бізнес в даному напрямку продовжує активно розвиватися і приносить непоганий прибуток, особливо, якщо купувати за кордоном товари вдається з хорошою знижкою. Єдине завдання, яке залишається вирішити - доставка вантажів з Туреччини в Україну. Дуже складно контролювати переміщення партії товару в іншій країні, особливо, якщо потрібно зібрати продукцію від декількох продавців і отримати її в своїй державі якомога швидше.

Вирішити проблему допоможе компанія Fialan. Ми працюємо в області імпортно-експортних операцій та консалтингу по ЗЕД з 2004 року, за такий тривалий термін ідеально налагодили діяльність, здобули величезний багаж цінних професійних знань.

Які послуги включає доставка речей з Туреччини в Україну

Доставка речей з Туреччини в Україну є цілий комплекс спеціальних послуг, що дозволяє позбавити замовника від будь-яких турбот і необхідності вирішення дрібних формальностей. Розглянемо послідовно опції, які будуть включені в сервіс:

 • прийом товару від постачальника на турецькому складі, перевірка на відповідність критеріям якості і характеристикам, зазначеним в документації;
 • зберігання продукції в складських умовах протягом необхідного проміжку часу;
 • маркування і упаковка - підготовка до транспортування зручним способом;
 • відправка партії замовнику, надання унікального трекового номера, що дозволяє відстежувати переміщення вантажу;
 • вирішення питань, пов'язаних з розмитненням;
 • організація пересилання товару на український склад, де він буде отриманий замовником.

Але варто зазначити, що доставка товарів з Туреччини не обмежується наведеним переліком послуг. Якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору партнера, зможете замовити перевірку цієї компанії нашим співробітником. Спеціаліст Fialan особисто перевірить організацію на якість реалізованого товару, умови виробництва і по іншим важливим критеріям. Ви отримаєте впевненість у прийнятому рішенні, залишаючись на території власної країни, не відриваючись від бізнесу.

Ще одна послуга - доставка з Туреччини в Україну збірних вантажів по консолідації. Це означає, що ми приймемо для вас продукцію від декількох постачальників, перевіримо і спакуємо її, вкомплектуємо в одну партію для транспортування. У такому варіанті перевезення виявляється набагато вигіднішим з фінансової точки зору, ніж окрема відправка кожної одиниці товару.

Переваги замовлення доставки з Туреччини в Україну в Fialan

Щоб черговий раз переконатися в правильності прийнятого рішення, розгляньте всі переваги співпраці з нашою компанією:

 • висока якість послуг забезпечена багаторічним досвідом і професіоналізмом фахівців;
 • широкий набір опцій, які ви можете замовити, плануючи доставку карго з Туреччини;
 • повна прозорість діяльності, співпраця на основі офіційного договору;
 • надання послуг «під ключ» - позбавить вас від необхідності вирішення окремих формальностей;
 • лояльні ціни і точні розрахунки. Вартість перевезення і складських послуг не змінюється після обговорення деталей співпраці і озвучування остаточної цифри;
 • контроль на всіх етапах доставки аж до отримання замовлення на українському складі.

Якщо вас цікавить доставка карго з Туреччини в Україну, краще рішення - скористатися пропозиціями Fialan. Доступні ціни, оперативні поставки і високий рівень сервісу гарантовані.