Доставка
з В'єтнаму в Україну

rating-stars Рейтинг 5

В'єтнам є однією з найбільш розвинених в аграрній галузі країн в південно-східній частині Азії, яка має непогані темпи розвитку харчової, нафтової, легкої та хімічної промисловості. Економічний розвиток країни в багатьох галузях економіки сприяє тому, що доставка з В'єтнаму в Україну має високий попит серед приватних осіб та підприємців. З огляду на настільки далеку відстань між країнами, найбільш поширеними є доставка з В'єтнаму морським та авіатранспортом.

Якщо вам потрібно перевезти товар або будь-який інший вантаж з даної країни, ви завжди можете розраховувати на підтримку кваліфікованих фахівців компанії Fialan, які розроблять для вас ідеальний спосіб доставки, враховуючи терміни, особливості вантажу і бажану вартість. Ми працюємо в даній сфері з 2004 року, тому володіємо достатнім досвідом, щоб гарантувати безпечну доставку.

Калькулятор доставки


Найменування вантажу

Вкажіть повне найменування товарної позиції

Категорія вантажу

string(1904) ""
Виберіть із списку найбільш підходящу категорію

Загальна вага

Тільки цифри!

Вкажіть загальна вага товарної партії в кілограмах

Загальний обсяг

Тільки цифри!

Вкажіть загальний обсяг товарної партії в метрах кубічних

Iнвойсова вартість

Тільки цифри!

Вкажіть вартість товарної партії в доларах США

Місто відправки

Місто отримання

Виберіть бажану швидкість доставки

Виберіть бажану швидкість доставки

Ваше ім'я*

Телефон*

E-mail*

Коментарі

Контракт з постачальником

Перевірити товар

Страховка

Поля обов'язкові для заповнення

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка

Авіаційна доставка з В'єтнаму в Україну

Доставка вантажу з В'єтнаму за допомогою авіасполучення є найзручнішим способом перевезти вантаж невеликої партії, якщо говорити з точки зору швидкості доставки та безпеки перевезення. Важливим є те, що дана країна має розвинену авіа інфраструктуру. Міжнародні аеропорти знаходяться у всіх великих містах країни, звідки й можуть проводитися вантажоперевезення з В'єтнаму. З огляду на високу вартість подібних перевезень, оптимальним рішенням є тільки при транспортуванні фармацевтичних і цінних вантажів, в інших випадках ідеальним варіантом залишаються морські перевезення.

Морські вантажоперевезення з В'єтнаму в Україну

Морські вантажоперевезення з В'єтнаму в Україну

Доставка вантажів з В'єтнаму за допомогою морського транспорту є найбільш економічним способом проводити транспортування великих партій вантажу. З огляду на те, що В'єтнам має вихід до Південно-Китайського моря, країна має велику кількість портів, звідки й можна проводити контейнерні перевезення в різні країни світу, в тому числі й на територію України. В середньому імпорт товарів з В'єтнаму в порти Одеси займає орієнтовно 21 день, але вартість значно нижче, ніж при транспортуванні авіаційним транспортом.

Які товари найчастіше перевозять з В'єтнаму в Україну?

Необхідно враховувати, що саме В'єтнам є одним з лідерів у світі по експорту кави і лідером в області сільськогосподарської продукції, тому саме цей товар - основний імпорт з В'єтнаму.

За час нашої діяльності, найчастіше клієнти замовляють доставку:

 • меблів;
 • електроніки;
 • морепродуктів;
 • одягу;
 • кави та чаю;
 • засобів гігієни;
Зв'язатися з нами

Незалежно від того, який товар необхідно транспортувати з В'єтнаму на територію України, наші фахівці щораз індивідуально розробляють оптимальний маршрут, і підбирають ідеальний транспорт. Наприклад, якщо необхідна доставка морепродуктів, тоді використовуються контейнери з підтриманням кліматичних умов або використовується авіаційний транспорт. При перевезенні чаю або кави невеликою партією, пропонуємо клієнту доставку збірного вантажу з В'єтнаму, що дозволяє істотно економити на доставці без втрати якості.

Транспортно-логістичні послуги від компанії Fialan

 • Проводимо доставку будь-якого вантажу до дверей.
 • Забезпечуємо повну документальну підтримку.
 • Проводимо консультацію з усіх питань.
 • Страхуємо кожну одиницю вантажу, яку перевозимо.
 • Даємо можливість контролю місця розташування вантажу.
 • Розробляємо оптимальний маршрут і підбираємо транспорт.

І це тільки мала частина переваг, які ви отримаєте, якщо вирішите замовити доставку вантажу з В'єтнаму в Україну. Вам необхідно просто зателефонувати до нас, або заповнити форму на сайті. Ми проконсультуємо з питань, що вас цікавлять і розрахуємо орієнтовну вартість доставки вантажу. Для постійних клієнтів передбачені знижки.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм