Доставка
з В'єтнаму в Україну

rating-stars Рейтинг 5

В'єтнам є однією з найбільш розвинених в аграрній галузі країн в південно-східній частині Азії, яка має непогані темпи розвитку харчової, нафтової, легкої та хімічної промисловості. Економічний розвиток країни в багатьох галузях економіки сприяє тому, що доставка з В'єтнаму в Україну користується високим попитом серед приватних осіб і підприємців. З огляду на настільки далеку відстань між країнами, найбільш поширеними є доставка з В'єтнаму морським і авіатранспортом.

Якщо вам потрібно перевести товар або будь-який інший вантаж з даної країни, ви завжди можете розраховувати на підтримку кваліфікованих фахівців компанії Fialan, які розроблять для вас ідеальний спосіб доставки, враховуючи терміни, особливості вантажу і бажану вартість. Ми працюємо в даній сфері з 2004 року, тому володіємо достатнім досвідом, щоб гарантувати безпечну доставку.

Авіаційна доставка з В'єтнаму в Україну

Доставка вантажу з В'єтнаму за допомогою авіасполучення є найзручнішим способом перевести вантаж невеликої партії, якщо говорити з точки зору швидкості доставки і безпеки перевезення. Важливим є те, що дана країна має розвинену авіа інфраструктуру. Міжнародні аеропорти знаходяться у всіх великих містах країни, звідки і можуть проводитися вантажоперевезення з В'єтнаму. З огляду на високу вартість подібних перевезень, оптимальним рішенням є тільки при транспортуванні фармацевтичних і цінних вантажів, в інших випадках ідеальним варіантом залишаються морські перевезення.

Морські вантажоперевезення з В'єтнаму в Україну

Морські вантажоперевезення з В'єтнаму в Україну

Доставка вантажів з В'єтнаму за допомогою морського транспорту є найбільш економічним способом проводити транспортування великих партій вантажу. З огляду на те, що В'єтнам має вихід до Південно-Китайського моря, країна має велику кількість портів, звідки і можна проводити контейнерні перевезення в різні країни світу, в тому числі і на територію України. В середньому імпорт товарів з В'єтнаму в порти Одеси займає орієнтовно 21 день, але вартість значно нижче, ніж при транспортуванні авіаційним транспортом.

Які товари найчастіше перевозять з В'єтнаму в Україну?

Необхідно враховувати, що саме В'єтнам є одним з лідерів в світі по експорту кави і лідером в області сільськогосподарської продукції, тому саме цей товар - основний імпорт з В'єтнаму.

За час нашої діяльності, найчастіше клієнти замовляють доставку:

 • меблів;
 • електроніки;
 • морепродуктів;
 • одягу;
 • кави і чаю;
 • засобів гігієни;
Зв'язатися з нами

Незалежно від того, який товар необхідно транспортувати з В'єтнаму на територію України, наші фахівці щораз індивідуально розробляють оптимальний маршрут, і підбирають ідеальний транспорт. Наприклад, якщо необхідна доставка морепродуктів, тоді використовуються контейнери з підтриманням кліматичних умов або використовується авіаційний транспорт. При перевезенні чаю або кави невеликою партією, пропонуємо клієнту доставку збірного вантажу з В'єтнаму, що дозволяє істотно економити на доставці без втрати якості.

Транспортно-логістичні послуги від компанії Fialan

 • Проводимо доставку будь-якого вантажу до дверей.
 • Забезпечуємо повну документальну підтримку.
 • Проводимо консультацію з усіх питань.
 • Страхуємо кожну одиницю вантажу, яку перевозимо.
 • Даємо можливість контролю місця розташування вантажу.
 • Розробляємо оптимальний маршрут і підбираємо транспорт.

І це тільки мала частина переваг, які ви отримаєте, якщо вирішите замовити доставку вантажу з В'єтнаму в Україну. Вам необхідно просто зателефонувати до нас, або заповнити форму на сайті. Ми проконсультуємо по питаннях, що вас цікавлять і розрахуємо орієнтовну вартість доставки вантажу. Для постійних клієнтів передбачені знижки.

Подпишитесь на рассылки,

чтобы мы делились с Вами выгодными предложениями, последними новостями и полезными советами по ведению бизнеса с Китаем