Доставлення з Польщі в Україну «під ключ»

rating-stars Рейтинг 5

Доставлення товарів із Польщі в Україну з нашою компанією — це своєчасні постачання вантажів за привабливими цінами. Це парк сучасних автомобілів, які щодня доставляють товари з Польщі на склади приватних підприємців, торгових центрів і на склади інтернет-магазинів в Україні.

Ціни на товари, які ми доставляємо, значно нижче ринкових цін в Україні. Польські товари європейської якості високо цінуються в Україні, тому завжди є попит на послуги доставлення вантажів із Польщі в Україну.

Доставлення запчастин — автозапчастини та автомобільні аксесуари займають провідну позицію в польському експорті.

Дізнатися вартість доставки
Доставка з Польщі в Україну «під ключ»
Дізнатись вартість та умови доставки Вашого вантажу

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка

Ціна й термін доставлення з Польщі в Україну

Доставлення товарів із Польщі здійснюється автомобільним транспортом:

 • Перевозимо вантажі від 1 м³
  (можливе доставлення збірних вантажів)

 • Доставлення з Польщі здійснюється за ціною від $350 м³

 • Термін перевезення від 10 днів.

Доставлення збірних вантажів з Польщі

Доставлення збірних вантажів з Польщі дає змогу оперативно транспортувати товар з максимальною економією на транспортних витратах. Це актуальний спосіб перевезення, якщо потрібно перемістити вантаж невеликого розміру. Економія полягає в тому, що товари проходять консолідацію на складах і упорядковуються з урахуванням маршруту. Перевагою цього способу є те, що користувачеві потрібно буде платити не за весь контейнер або фургон, а тільки за місце, яке займає його товар.

Якщо необхідно доставити вантаж з Польщі швидко і ціна не має значення, тоді оптимальним рішенням буде авіаційний транспорт, з яким можна перевезти вантаж за кілька днів. Але все ж, якщо вам потрібно доставити велику партію у порівняно короткі терміни, ідеальним вибором стануть автомобільні вантажоперевезення.

доставити вантаж з Польщі швидко

Розгалужена мережа автомобільних магістралей сприяє тому, що сьогодні автомобільні маршрути повністю виправдовують себе з економічної точки зору. Клієнти можуть перевезти вантажі з Польщі в Україну за допомогою автомобільного транспорту, вантажопідйомність якого від 2 до 20 тонн.

Для перевезення швидкопсувних товарів використовуються рефрижератори для підтримання необхідної температури. За допомогою автомобільних перевезень ми можемо доставляти різні товарні партії комерційних вантажів, за винятком товарів хімічної промисловості, наливних, насипних, негабаритних вантажів і харчових продуктів. Також ми не займаємося транспортуванням автомобільної техніки.

Ми здійснюємо перевезення в усі міста України - Київ, Харков, Одеса, Донецьк, Львів, Дніпро та в інші менш великі міста всієї країни.

Вирішимо будь-які питання, пов'язані з перевезенням вантажів в Україну з Польщі.
Отримати детальну консультацію

Що ми найчастіше доставляємо з Польщі

Серед безлічі переваг торгівлі з Україною польські підприємці вказують насамперед на велику місткість місцевого ринку, який налічує майже 50 мільйонів осіб. Далі йдуть широкі перспективи розвитку й географічна близькість. Україна входить у десятку найбільших споживачів польських товарів.

Найчастіше з Польщі в Україну замовляють доставлення таких товарів:

 • предмети інтер’єру (популярне доставлення меблів із Польщі);
 • текстиль та одяг (спортивний одяг, тканини, постільна білизна);
 • харчові продукти та напої (шоколад, сир, масло, чай, печиво);
 • health and care (косметика);
 • взуття, сумки та аксесуари;
 • товари для дітей (одяг, іграшки, взуття, коляски, харчування);
 • обладнання і комплектування;
 • техніки;
 • оздоблювальні та будівельні матеріали (висока якість та доступна ціна);
 • шини, автозапчастини, комплектування на авто.
Зв'язатися з нами
Що ми найчастіше доставляємо з Польщі
 • Будівельні матеріали

  Будівельні матеріали

  Необхідно зазначити, що асортимент будівельних матеріалів на території Польщі значно ширше й може здивувати навіть найвибагливішого покупця, а вартість дійсно дивує — удвічі нижче. Цьому сприяють економічні відносини з Європою і розташування, а саме з Європи поставляється здебільшого якісні будівельні матеріали. Ваш магазин зможе запропонувати своїм клієнтам значно ширший асортимент будівельних матеріалів, ніж конкуренти.

 • Одяг та аксесуари

  Одяг та аксесуари

  Досить часто мешканці західної України відправляються до Польщі на шопінг через високу якість товарів. Доставлення взуття з Польщі або будь-який інший одяг дає змогу кожному підприємцю розширити свій товарний асортимент. Необхідно зазначити, що за високої якості, вартість взуття та одягу іноді у 2–3 рази нижче, ніж, якщо купувати на території України. І мова йде не про «молдавський контрафакт», а про брендовий одяг, який зробить ваш магазин улюбленим місцем для модників і модниць. Також, схожий менталітет поляків сприяє тому, що чим довше ви будете працювати з постачальником, тим на більш вигідних умовах будете отримувати товар.

 • Побутові товари

  Побутові товари

  Саме товари побутової хімії, такі як підгузки, косметика, пелюшки тощо, становлять групу товарів, доставлення з Польщі в Україну яких має виправдану ціну і дає змогу вигідно пропонувати їх покупцям. Ця категорія товарів має значну перевагу у тому, що вона досить швидко споживається, на відміну від одягу, тому і попит на неї постійний. Але, з огляду на специфіку товару, необхідно відразу домовитися з фахівцями нашої компанії про доставлення. Ціна всіх засобів гігієни, які представлені на ринку Польщі, значно нижча, проте якість залишається на високому рівні. Вартість таких важливих товарів, як підгузки та пелюшки — на 30 % нижче, ніж у вітчизняних магазинах. З огляду на кількість товару, який потрібний для 1–2 дітей, то різниця буде суттєвою.

 • Товари для автомобілів

  Товари для автомобілів

  З огляду на кількість автомобільних заводів і підприємств зі створення запчастин, доставлення шин із Польщі та будь-яких інших товарів для автомобілів є неймовірно популярним напрямом серед підприємців. Тим більше завдяки економічному зростанню країни, громадяни все частіше вирішують замінити свої автомобілі. Це сприяє тому, що є велика кількість б/у запчастин для авто, які в хорошому стані й мають високий попит серед наших покупців. У середньому різниця на товарах для автомобілів — 20–30 %, тому ви гарантовано отримаєте якісний товар, який сподобається вашому клієнтові.

Доставлення запчастин із Польщі

Автозапчастини та автомобільні аксесуари є хітом польського експорту. У 2019 році вартість їхнього продажу за кордоном збільшилася на 15,2 %. Це дало цій групі товарів найбільшу частку в загальному експорті минулого року — 5,5 %. Найбільшими одержувачами запчастин, вироблених на польських заводах, є Німеччина, Чехія, Великобританія та Італія, однак і на ринках України є великий попит на автомобільну продукцію з Польщі.

Розвиток відбувається за допомогою імпорту, що покриває 88 % потреб внутрішнього ринку. В Україну імпортується в сім разів більше запчастин, ніж виробляється на вітчизняних заводах. І ця частка зростає рік у рік.

Доставлення запчастин із Польщі
Доставлення запчастин із Польщі

Хоча виробництво запчастин в Україні зростає впродовж останніх трьох років, воно все ще занадто мале, щоб істотно вплинути на ринок. Не варто забувати про те, що поганий стан дорожньої інфраструктури в Україні призводить до швидкої амортизації автомобільних запчастин. Так українські автовласники змушені вдвічі чи навіть утричі частіше міняти автозапчастини та відвідувати СТО, ніж їхні європейські сусіди.

Основними імпортерами польських запчастин є українські дистриб’ютори, більшість із яких пов’язані з компанією Fialan. Налагодження постійної співпраці з польськими виробниками автозапчастин створює широкі перспективи для виходу на ринок цієї країни.

Наші основні послуги включають доставлення автомобільних запчастин із Польщі до України. Для нас немає складних вантажів — ми добре підготовлені до перевезення будь-яким різновидом транспорту. Також здійснюємо перевезення збірним вантажем.
ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Хто користується нашими послугами вантажоперевезень із Польщі

Досить великий відсоток людей, яких цікавлять вантажні перевезення до Польщі, є підприємці, які мають міжнародних партнерів у різних містах Польщі. У логістичних послугах компанії Fialan можуть бути зацікавлені:

 • Власники бізнесу

  Власники бізнесу

  (для розширення бізнесу, удосконалення його міжнародними програмами та практиками, забезпечення безперервності та ефективності процесів).

 • Комерційні директори

  Комерційні директори

  (для збільшення продажів, налагодження логістики, розширення асортименту пробних партій, забезпечення стабільності та збільшення швидкості процесів, генерація комплексних рішень від одного провайдера).

 • Директора з логістики

  Директора з логістики

  (оптимізація логістики, прокачування старих навичок і створення нових із сильним бізнес партнером, побудова успішної кар’єри).

У відповідь на зростаючий попит на транспортно-експедиційні послуги, ми рекомендуємо скористатися нашою пропозицією. Наша компанія готова до співпраці з представниками всіх популярних і нішевих галузей, яким потрібні спеціалізовані транспортно-експедиційні рішення, такі як доставлення і розмитнення вантажів із Польщі.

Зв'язатися з нами

Як це працює?

Схема доставлення товарів із Польщі досить проста.

 1. Для організації доставлення вантажів із Польщі, ви повідомляєте нашому менеджеру таку інформацію:

  • найменування вантажу
  • опис товару і для чого він використовується
  • місто відправлення та отримання
  • обсяг вантажу
  • загальну вагу.
  Этап 1
 2. На підставі наданої інформації експерт компанії Fialan розраховує вартість доставлення вантажу з Польщі «під ключ» і складе для вас докладну комерційну пропозицію.

  Этап 2
 3. Після погодження всіх умов ми:

  • підписуємо договір, де фіксуємо терміни та вартість доставлення;
  • організовуємо отримання товарної партії на нашому складі в Польщі;
  • оформляємо всі необхідні експортні документи;
  • забезпечуємо автомобільне доставлення товарів в Україну;
  • проводимо митне оформлення вантажу;
  • доставляємо вантаж на адресу клієнта.
  Этап 3

Ми працюємо з усіма митними постами країни, тому без проблем можемо розмитнити будь-який товар:
меблі, рослини, автомобіль, пральні машини, холодильники, тканини, вугілля, трактора, побутову хімію, двигуни, мотоцикли та будь-який інший вантаж. Налагоджені зв’язки дають змогу нам розмитнювати сипучі, збірні, великогабаритні, небезпечні та інші різновиди вантажів. Ми не просто допомагаємо, а беремо на себе роботу зі збору необхідного пакету документів для митниці, тому виключені затримки та витрати.

Зв'язатися з нами

Чому ми?

Здійснюючи доставлення з Польщі в Україну, ми пропонуємо привабливі ціни та можливість швидко організувати транспорт з урахуванням ваших індивідуальних потреб. Ґрунтуючись на нашому багаторічному досвіді, ми забезпечуємо комплексне обслуговування всіх різновидів транспортних перевезень.

У результаті співпраці з нашою компанією, ви заощаджуєте до 70% завдяки нижчої ціни. Також купуючи товари в європейських магазинах, ви можете бути на 100 % впевнені, що вони оригінальні та якісні.

Як логістичний оператор із багаторічним досвідом, Fialan пропонує комплексний підхід до організації доставлення з Польщі в Україну, гарантуючи низку переваг, таких як:

 • доступ до парку сучасних, добре обладнаних транспортних засобів;
 • оптимізація витрат на логістичний процес;
 • можливість виставлення рахунку зі ставкою ПДВ 0% на транспорт в Україні;
 • комплексне оформлення формальностей і супровід під час здійсненні перевезення;
 • можливість замовлення збірних і великогабаритних перевезень;
 • гарантія збереження перевезених товарів
 • знижки для постійних клієнтів.
Зв'язатися з нами
advantages

Це далеко не всі переваги, які ви отримуєте. Ми не практикуємо шаблонні рішення. Для кожного випадку ми ретельно підбираємо оптимальний транспорт і маршрут, щоб гарантувати цілісність та безпеку вашого товару за доступною ціною. Вам не обов’язково довірити нам всю роботу, також ви маєте можливість постійно контролювати процес виконання роботи. На кожному з етапів співпраці ви можете розраховувати на кваліфіковану консультацію.

Логістична компанія Fialan — впевнений погляд вашого бізнесу в майбутнє! Якщо ви хочете замовити доставлення товару з Польщі в Україну на вигідних умовах, досить просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Пропонуємо всі послуги «під ключ», тому ви отримуєте максимальний комфорт під час співпраці.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

 • Чому доставлення з Польщі з Fialan вигідне?

  Щоб вам залишилося більше часу на бізнес, ми беремо процес доставки товарів з Польщі повністю на себе. Наші переваги:

  • Немає жодних комісій
  • Безкоштовне зберігання на складі
  • Консолідуємо або розділимо посилки для економії на доставці – можлива консолідація вантажів від декількох магазинів / постачальників / виробників на нашому складі в Польщі
  • Доставляємо вантажі будь-яких форматів, габаритів і вартості
  • Отримання інформації про етапи доставки в будь-який час в особистого менеджера Fialan
  • Оформлення експортних документів (для експорту з Польщі). Митне оформлення в Україні
  • Покращуємо бізнес клієнтів, підвищуємо продаж і продуктивність за рахунок оптимізації міжнародної логістики
  • Забезпечуємо зберігання і надійність вантажу на всіх етапах доставки
  • Гарантуємо високі показники ефективності і рівень сервісу. Ваші поставки супроводжує менеджер з досвідом у сфері логістики понад 5 років.
  • Гнучка система знижок для постійних клієнтів
  • Гарантія кращої вартості доставки
 • Які переваги доставлення збірних вантажів?
  • не потрібно витрачати гроші на утримання складу в Польщі
  • ну потрібно турбуватися про збереження вантажу
  • можливість продавати більше шляхом зменшення out-of-stock
  • не потрібно занурюватися в весь процес доставки, питаннями займається компанія-перевізник
  • ви оплачуєте доставку тільки за свій обсяг вантажу
 • Чому варто купувати товари в Польщі?
  • Товари з Польщі істотно дешевше аналогічних в Україні
  • 100% впевненість в оригінальності і якості товарів
  • Деякі товари та новинки взагалі неможливо знайти в Україні
  • Ваш вантаж страхується від втрат і пошкоджень
  • Короткий термін поставки в порівнянні, наприклад, з товарами з Китаю.

Калькулятор доставлення


Найменування вантажу

Вкажіть повне найменування товарної позиції

Категорія вантажу

string(1904) ""
Виберіть із списку найбільш підходящу категорію

Загальна вага

Тільки цифри!

Вкажіть загальна вага товарної партії в кілограмах

Загальний обсяг

Тільки цифри!

Вкажіть загальний обсяг товарної партії в метрах кубічних

Iнвойсова вартість

Тільки цифри!

Вкажіть вартість товарної партії в доларах США

Місто відправки

Місто отримання

Виберіть бажану швидкість доставки

Виберіть бажану швидкість доставки

Ваше ім'я*

Телефон*

E-mail*

Коментарі

Контракт з постачальником

Перевірити товар

Страховка

Поля обов'язкові для заповнення

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм