Доставка з Польщі в Україну «під ключ»

rating-stars Рейтинг 5

Доставка товарів з Польщі в Україну з нашою компанією – це своєчасні поставки вантажів за привабливими цінами. Це парк сучасних автомобілів, які щодня доставляють товари з Польщі на склади приватних підприємців, торгових центрів і на склади інтернет-магазинів в Україні.

Ціни на товари на порядок нижче ринкових цін в Україні. Польські товари європейської якості високого цінуються в Україні, тому завжди є попит на послуги доставки вантажів з Польщі в Україну.

Дізнатися вартість доставки
Доставка з Польщі в Україну «під ключ»
Дізнатись вартість та умови доставки Вашого вантажу

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка

Ціна і термін доставки з Польщі в Україну

Доставка товарів з Польщі здійснюється автомобільним транспортом:

 • Перевозимо вантажі від 1 м³
  (можлива доставка збірних вантажів)

 • Доставка з Польщі здійснюється за ціною від $350 м³

 • Термін перевезення від 10 днів.

Доставка збірних вантажів з Польщі

Доставка збірних вантажів з Польщі дозволяє оперативно транспортувати товар з максимальною економією на транспортних витратах. Це актуальний спосіб перевезення, якщо потрібно перемістити вантаж невеликого розміру. Економія полягає в тому, що товари проходять консолідацію на складах і упорядковуються з урахуванням маршруту. Перевагою даного способу є те, що користувачеві потрібно буде платити не за весь контейнер або фургон, а тільки за місце, яке займає його товар.

Якщо необхідно доставити вантаж з Польщі швидко і ціна не має значення, тоді оптимальним рішенням буде авіаційний транспорт, з яким можна перевезти вантаж за кілька днів. Але все ж, якщо вам потрібно доставити велику партію у відносно короткі терміни, ідеальним вибором стануть автомобільні вантажоперевезення.

доставити вантаж з Польщі швидко

Розгалужена мережа автомобільних магістралей сприяє тому, що сьогодні автомобільні маршрути повністю виправдовують себе з економічної точки зору. Клієнти можуть перевезти вантажі з Польщі в Україну за допомогою автомобільного транспорту, вантажопідйомність якого від 2 до 20 тонн.

Для перевезення швидкопсувних товарів використовуються рефрижератори для підтримки необхідної температури. За допомогою автомобільних перевезень ми можемо доставляти різні товарні партії комерційних вантажів, за винятком товарів хімічної промисловості, наливних, насипних, негабаритних вантажів і продуктів харчування. Також ми не займаємося транспортуванням автомобільної техніки.

Ми здійснюємо перевозки в усі міста України. Здійснюється доставка з Польщі до Києва, Харкова, Одеси, Донецька, Львова, Дніпропетровська та в інші менш великі міста по всій країні.

Вирішимо будь-які питання, пов'язані з перевезенням вантажів в Україну з Польщі.
Отримати детальну консультацію

Що ми найчастіше доставляємо з Польщі

Серед безлічі переваг торгівлі з Україною польські підприємці вказують, насамперед, на велику місткість місцевого ринку, який налічує майже 50 мільйонів чоловік. Далі йдуть широкі перспективи розвитку і географічна близькість. Україна входить в десятку найбільших споживачів польських товарів.

Найчастіше з Польщі в Україну замовляють доставку таких товарів:

 • предмети інтер'єру (популярна доставка меблів з Польщі)
 • текстиль та одяг (спортивний одяг, тканини, постільна білизна)
 • продукти харчування та напої (шоколад, сир, масло, чай, печиво)
 • health and care (косметика)
 • доставка взуття з Польщі, сумок та аксесуарів
 • товари для дітей (одяг, іграшки, взуття, коляски, харчування)
 • обладнання і комплектуючі
 • доставка техніки з Польщі
 • оздоблювальні та будматеріали (висока якість та доступна ціна)
 • доставка шин, автозапчастин, комплектуючих на авто
Зв'язатися з нами
Що ми найчастіше доставляємо з Польщі
 • Будівельні матеріали

  Будівельні матеріали

  Необхідно відзначити, що асортимент будівельних матеріалів на території Польщі значно ширше й може здивувати навіть найвибагливішого покупця, а вартість дійсно дивує – у два рази нижче. Це сприяють економічні відносини з Європою і розташування, а саме з Європи поставляється більшість якісних будівельних матеріалів. Ваш магазин зможе запропонувати своїм клієнтам значно ширше асортимент будівельних матеріалів, ніж конкуренти.

 • Одяг та аксесуари

  Одяг та аксесуари

  Досить часто мешканці західної України відправляються до Польщі на шопінг через високу якість товарів. А доставка взуття з Польщі або будь-який інший одяг дозволяє кожному підприємцю розширити товар, запропонований для покупців. Необхідно відзначити, що при високій якості, вартість взуття і одягу іноді в 2-3 рази нижче, ніж, якщо купувати на території України. І мова йде не про «молдавський контрафакт», а про брендовий одяг, який зробить ваш магазин місцем для модників і модниць. А схожий менталітет поляків сприяє тому, що чим довше ви будете працювати з постачальником, тим на більш вигідних умовах будете отримувати товар.

 • Побутові товари

  Побутові товари

  Саме товари з побутової хімії є ще одним товаром, ціна доставки з Польщі в Україну якого виправдовується і дозволяє вигідно пропонувати її покупцям. Сюди відносять різні підгузники, косметику, пелюшки і т.д. Важлива перевага даної категорії полягає в тому, що такий товар витрачається досить швидко, якщо порівнювати з одягом, тому і попит постійний. Але, з огляду на специфіку товару, необхідно відразу домовитися з фахівцями нашої компанії про доставку. Всі засоби гігієни, які представлені на ринку Польщі, значно нижче за вартістю, а як знаходиться на високому рівні. Вартість таких важливих товарів, як підгузники та пелюшки – на 30% нижче, ніж у вітчизняних магазинах. З огляду на кількість товару, яке потрібно для 1-2 дітей, то різниця буде суттєвою.

 • Товари для автомобілів

  Товари для автомобілів

  З огляду на кількість автомобільних заводів і підприємств по створенню запчастин, доставка шин з Польщі та будь-яких інших товарів для автомобілів є неймовірно популярним напрямком серед підприємців. Тим більше з огляду на економічний розвиток країни, громадяни частіше змінюють автомобілі. Це сприяє тому, що є велика кількість б / у запчастин для авто, які в хорошому стані й мають високий попит серед наших покупців. В середньому різниця на товарах для автомобілів – 20-30%, тому ви гарантовано отримаєте якісний товар, який сподобається вашому клієнтові.

Хто користується нашими послугами вантажоперевезень з Польщі

Досить великий відсоток людей, яких цікавлять вантажні перевезення до Польщі, є підприємці, які мають міжнародних партнерів в різних містах Польщі. У логістичних послугах компанії Fialan можуть бути зацікавлені:

 • Власники бізнесу

  Власники бізнесу

  (для розширення бізнесу, удосконалення його міжнародними програмами і практиками, забезпечення безперервності та ефективності процесів).

 • Комерційні директори

  Комерційні директори

  (для збільшення продажів, налагодження логістики, розширення асортименту пробних партій, забезпечення стабільності і збільшення швидкості процесів, генерація комплексних рішень від одного провайдера).

 • Директора з логістики

  Директора з логістики

  (оптимізація логістики, прокачування старих навичок і створення нових з сильним партнером по бізнесу, побудова успішної кар'єри).

У відповідь на зростаючий попит на транспортно-експедиційні послуги рекомендуємо скористатися нашою пропозицією. Ми відкриті для співпраці з представниками всіх популярних і нішевих галузей, яким потрібні спеціалізовані транспортно-експедиційні рішення, такі як доставка і розмитнення вантажів з Польщі.

Зв'язатися з нами

Як це працює?

Схема доставки товарів з Польщі досить проста.

 1. Для організації доставки вантажів з Польщі, ви повідомляєте нашому менеджеру наступну інформацію:

  • найменування вантажу
  • опис товару і для чого він використовується
  • місто відправлення та отримання
  • обсяг вантажу
  • загальна вага.
  Этап 1
 2. На підставі наданої інформації експерт компанії Fialan розраховує вартість доставки вантажу з Польщі «під ключ» і складе для вас докладний комерційну пропозицію.

  Этап 2
 3. Після узгодження всіх умов ми:

  • підписуємо договір, де фіксуємо терміни та вартість доставки
  • організовуємо отримання товарної партії на нашому складі в Польщі
  • оформляємо всі необхідні експортні документи
  • забезпечуємо автомобільну доставку товарів в Україну
  • проводимо митне оформлення вантажу
  • доставляємо вантаж за адресою клієнта
  Этап 3

Ми працюємо з усіма митними постами країни, тому без проблем можемо розмитнити будь-який товар:
меблі, рослини, автомобіль, пральні машини, холодильники, тканини, вугілля, трактора, побутову хімію, двигуни, мотоцикли і будь-який інший вантаж. Налагоджені зв'язки дозволяють нам розмитнювати сипучі, збірні, великогабаритні, небезпечні і інші види вантажів. Ми не просто допомагаємо, а беремо на себе роботу по збору необхідного пакету документів для митниці, тому виключені затримки і витрати.

Зв'язатися з нами

Чому ми?

Здійснюючи доставку з Польщі в Україну, ми пропонуємо привабливі ціни і можливість швидко організувати транспорт з урахуванням ваших індивідуальних потреб. Ґрунтуючись на нашому багаторічному досвіді, ми забезпечуємо комплексне обслуговування всіх видів транспортних перевезень.

В результаті співпраці з нашою компанією, ви заощаджуєте до 70% шляхом більш низької ціни. Також купуючи товари в європейських магазинах, ви можете бути на 100% впевнені в їх оригінальності і якості.

Як логістичний оператор з багаторічним досвідом, Fialan пропонує комплексний підхід до організації доставки з Польщі в Україну, гарантуючи ряд переваг, таких як:

 • доступ до парку сучасних, добре обладнаних транспортних засобів;
 • оптимізація витрат на логістичний процес;
 • можливість виставлення рахунку зі ставкою ПДВ 0% на транспорт в Україні;
 • комплексне оформлення формальностей і супровід при здійсненні перевезення;
 • можливість замовлення збірних і великогабаритних перевезень;
 • гарантія збереження перевезених товарів
 • знижки для постійних клієнтів.
Зв'язатися з нами
advantages

Це далеко не всі переваги, які ви отримуєте. Ми не практикуємо шаблонні рішення. В кожному окремому випадку підбираємо оптимальний транспорт і маршрут, щоб ваш товар був доставлений в цілості й схоронності, і за доступною ціною. І вам не обов'язково просто довіряти нам всю роботу, але також ви маєте можливість постійно контролювати робочий процес. На кожному з етапів співпраці ви можете розраховувати на кваліфіковану консультацію.

Логістична компанія Fialan – впевнений погляд вашого бізнесу в майбутнє! Якщо ви хочете замовити доставку товару з Польщі в Україну на вигідних умовах, досить просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Пропонуємо всі послуги «під ключ», тому ви отримуєте максимальний комфорт під час співпраці.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

 • Чому доставка з Польщі з Fialan вигідна?

  Щоб вам залишилося більше часу на бізнес, ми беремо процес доставки товарів з Польщі повністю на себе. Наші переваги:

  • Немає жодних комісій
  • Безкоштовне зберігання на складі
  • Консолідуємо або розділимо посилки для економії на доставці – можлива консолідація вантажів від декількох магазинів / постачальників / виробників на нашому складі в Польщі
  • Доставляємо вантажі будь-яких форматів, габаритів і вартості
  • Отримання інформації про етапи доставки в будь-який час в особистого менеджера Fialan
  • Оформлення експортних документів (для експорту з Польщі). Митне оформлення в Україні
  • Покращуємо бізнес клієнтів, підвищуємо продаж і продуктивність за рахунок оптимізації міжнародної логістики
  • Забезпечуємо зберігання і надійність вантажу на всіх етапах доставки
  • Гарантуємо високі показники ефективності і рівень сервісу. Ваші поставки супроводжує менеджер з досвідом у сфері логістики понад 5 років.
  • Гнучка система знижок для постійних клієнтів
  • Гарантія кращої вартості доставки
 • Які переваги доставки збірних вантажів?
  • не потрібно витрачати гроші на утримання складу в Польщі
  • ну потрібно турбуватися про збереження вантажу
  • можливість продавати більше шляхом зменшення out-of-stock
  • не потрібно занурюватися в весь процес доставки, питаннями займається компанія-перевізник
  • ви оплачуєте доставку тільки за свій обсяг вантажу
 • Чому варто купувати товари в Польщі?
  • Товари з Польщі істотно дешевше аналогічних в Україні
  • 100% впевненість в оригінальності і якості товарів
  • Деякі товари та новинки взагалі неможливо знайти в Україні
  • Ваш вантаж страхується від втрат і пошкоджень
  • Короткий термін поставки в порівнянні, наприклад, з товарами з Китаю.

Калькулятор доставки


Найменування вантажу

Вкажіть повне найменування товарної позиції

Категорія вантажу

string(1882) ""
Виберіть із списку найбільш підходящу категорію

Загальна вага

Тільки цифри!

Вкажіть загальна вага товарної партії в кілограмах

Загальний обсяг

Тільки цифри!

Вкажіть загальний обсяг товарної партії в метрах кубічних

Iнвойсова вартість

Тільки цифри!

Вкажіть вартість товарної партії в доларах США

Місто відправки

Місто отримання

Виберіть бажану швидкість доставки

Виберіть бажану швидкість доставки

Ваше ім'я*

Телефон*

E-mail*

Коментарі

Контракт з постачальником

Перевірити товар

Страховка

Поля обов'язкові для заповнення

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм