Новинки і популярні товари з Китаю

Як знаходити китайські новинки і як першим зайняти нішу з унікальним новим товаром і продавати найпопулярніші товари з Китаю раніше конкурентів.
ІНФОРМАЦІЯ БУДЕ КОРИСНА:
icon
ЯКЩО
Хочеш заробляти більше, продаючи новинки з Китаю.
icon
ЯКЩО
На новинки з Китаю можна зробити
3-х, 5-ти або навіть 10-ти кратну націнку в інтернет-магазині або торговій точці.
icon
ЯКЩО
Ваш основний заробіток - це продаж товарів з односторінкового сайту. Новинки китайського ринку будуть купувати більш охоче, та й націнку на них можна зробити високу, оскільки товар новий та конкуренція ще низька.
icon
ЯКЩО
Моніторите і відстежуєте тенденції та новинки ринку. Навесні та восени мільйони людей відправляються в Китай з метою вивчення новинок китайських товарів, щоб «бути в темі».
Звичайно, можуть бути й інші причини, за якими вас зацікавлять нові й в майбутньому популярні товари з Китаю, а вище перераховані основні, з якими ми найчастіше стикаємося в нашій роботі.

Чому Весна і Осінь?

Тому що саме в цей період в Китаї проходять найвідоміші виставки міжнародного масштабу. Одна з яких - Кантонський ярмарок. Тут знаходять нові тенденції, фішки і трендові товари, яких ще немає в інших країнах.

Обов'язково знайдуться новинки з Китаю, які будуть популярні в найближчі кілька років. І їх важливо знайти і використовувати прямо зараз, щоб заробити, випередивши конкурентів. Тому за кожен товар з потенціалом бестселера йде жорстка конкуренція між покупцями.

mac
Розрахуй
доставку з Китаю ОНЛАЙН
Отримайте розрахунок вартості доставки з Китаю в кілька кліків.
Прицінюйтеся, не чекаючи розрахунку менеджера.
Виконати розрахунок
calculator

Як знайти потрібний товар і привезти новинку першим

Кращий варіант - Ексклюзив
 • Можна спробувати отримати у виробника ексклюзив. Спробувати варто, хоча в більшості випадків Вам, швидше за все, відмовлять. Багато що залежить від типу товару, від схильності до співпраці власника і від того, на якому ринку Ви хочете отримати ексклюзив. А от що стосується ринку іграшок, то давати ексклюзив - це звичайна практика.
 • Також важливо, щоб постачальник додержав свого слова, а це безпосередньо залежить від підписання контракту. Детальний опис умов, прав і обов'язків сторін - це саме те, що гарантує вам дотримання умов по ексклюзиву.
 • У компанії Fialan є дані про перевірених виробників, в яких можна не сумніватися і не хвилюватися на рахунок наданих ними даних. Тому Вам не доведеться переживати на рахунок їх порядності. Також наші експерти проводять перевірку нових постачальників.
Варіант 2 - Швидкість
 • Відмінним варіантом буде рішення, яке дозволить привезти новинку на Ваш ринок першим. Для цього необхідно буде швидко прийняти рішення про покупку партії товару.
 • В цьому випадку потрібно буде вибрати авіа доставку - найшвидшу серед можливих. Але не обов'язково все доставляти літаком. Можна відправити лише частину товару по авіа, а решту - залізницею або морем. Так Ви можете почати продавати китайські новинки першим і істотно заощадите, розділивши способи доставки.
Варіант 3 - Уніфікувати
 • Можна поліпшити або модифікувати товар, який сподобався, зробити унікальну пропозицію. Унікальності можна досягти зміною комплектації, "облагородити" упаковку, додати аксесуари, зробити переклад інструкції, використати ексклюзивні кольори, додати нові функції, використати інші більш якісні матеріали і т.д.
 • У Китаї Вам виготовлять все, що потрібно і як ви хочете, виходячи з фінансових можливостей. Головне знайти і працювати з прямим виробником.
Варіант 4 - Моніторинг
 • Коли Ви знаєте про новинку з Китаю і чекаєте її появи на китайському ринку, а точніше шукайте нові модифікації і апгрейд.
 • Наприклад, спочатку з'явилися менш потужні Powerbank, а тепер є справжні "монстри". Раніше були лише провідні зарядні пристрої, а тепер набирають популярність бездротові.
 • Якщо не обмежуватися лише виставками в Китаї, то можна орієнтуватися на трендові товари в інших країнах, які ще не продаються у нас, але, наприклад, в Америці, це ХІТ продажів.
 • Хорошим джерелом для ідей можуть стати краудфандингові майданчики. Відстежуючи популярність нових товарів і пропозицій, можна випередити час і налагодити виробництво досконалого нового продукту під своїм брендом. Залишиться тільки знайти фабрику для виробництва в Китаї.
Варіант 5 - Брендування
 • Якщо у Вас є власний бренд, то можна нанести Лого та маркування вашої компанії, підготувати рекламні матеріали з докладним описом новинки та її перевагами. Далі, для виведення товару на ринок, залишиться лише представити новинки товарів на спеціалізованій виставці у Вашій країні. Паралельно запустити рекламну кампанію на аудиторію, лояльну до продукції Вашого бренду або даної категорії товару.

2 способи, щоб дізнатися, які китайські товари набирають популярність, і отримати контакти виробника

1
СПОСІБ
Fialan організовує бізнес-тур на будь-яку китайську виставку, якщо вам важливо все побачити і помацати власноруч.
2
СПОСІБ
Ви доручаєте пошук товару нашим експертам в Китаї, які зберуть контактні дані продавців, а після виставки відправлять каталоги і прайс-листи зі зразками.
Надалі компанія Fialan також допомагає у веденні переговорів з постачальниками
і укладенні контрактів, а також займається доставкою з Китаю під ключ

Важливі факти про китайські новинки на виставках

 • Найпопулярнішою групою товарів в останні роки було і є обладнання для виробництва і малого бізнесу. У Китаї Ви знайдете практично будь-яке обладнання за цінами в рази нижчими за європейські аналоги.
 • Дуже цікаві товари можна побачити на виставці у стендів нових компаній або вузькоспеціалізованих фабрик. Вони знаходяться не на виду, а з країв виставки, в прольотах або місцях з гіршою прохідністю. Будьте уважні!
 • Не соромтеся запитувати у представників фабрик, що у них зараз частіше замовляють, які моделі популярніші, які товари тільки з'явилися і т.п. В цьому немає нічого поганого, та й на питання китайці відповідають вельми охоче.
ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО 25 ЛАЙФХАКІВ ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ВИСТАВКИ, подивившись відео:
play mac
ЩОБ ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ ЗАПОВНІТЬ,
БУДЬ ЛАСКА, ФОРМУ

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм