Доставка з Іспанії
Перевезення з Іспанії
rating-stars Рейтинг 5

Іспанія - це європейська країна, яка знаходиться на п'ятому місці з економічного розвитку. Саме це сприяє тому, що доставка вантажів з Іспанії користується настільки високим попитом серед українців. Компанія Fialan подбала про те, щоб міжнародні перевезення вантажів з Іспанії стали максимально комфортними. Ми беремо на себе повну організацію перевезення, розробляючи економічно вигідний маршрут, і підбираємо оптимальний вид транспорту, залежно від необхідних термінів доставки і специфіки вантажу, що перевозиться.

Основна мета компанії Fialan - зробити вантажоперевезення з Іспанії максимально комфортними для клієнта, повністю задовольнивши всі потреби. Цьому сприяє, відповідальне ставлення до справи і індивідуальний підхід до кожного клієнта під час вирішення будь-яких питань і завдань. Всю роботу виконують виключно професіонали своєї справи, які з 2004 року доставили тисячі товарів по всьому світу.

Як проводиться доставка вантажу з Іспанії?

Ми робимо все можливе, щоб організувати перевезення з Іспанії таким чином, щоб клієнт більше не дбав ні про яких етапах. Крім безпосереднього транспортування вантажів, ми пропонуємо своїм клієнтам:

  • підписання контрактів з постачальниками на стабільне постачання необхідного вантажу;
  • тимчасове зберігання вантажу на наших складах, консолідацію та складання збірних вантажів в Іспанії;
  • повний документальний супровід, починаючи з оформлення, закінчуючи відправкою і розмитненням на території України.

Все це робить співпрацю з нами максимально вигідною і зручною, а вам більше не потрібно хвилюватися про те, як доставити вантаж з Іспанії або будь-якої іншої країни Європи, Азії та Америки.

Яким транспортом доставляється вантаж?

Авіаперевезення вантажів з Іспанії

Доставка з Іспанії за допомогою авіатранспорту стане прекрасним рішенням, якщо вам необхідно перевези невеликий обсяг вантажу за короткий проміжок часу. З огляду на те, що на території Іспанії знаходиться понад 40 міжнародних аеропортів, ви зможете провести доставку абсолютно з будь-якої точки країни. Це найшвидший і надійний спосіб транспортування товарів. Недолік - відносно висока вартість на таке вантажоперевезення.

Морські вантажоперевезення з Іспанії

Якщо вам потрібно провести доставку великої кількості вантажу з Іспанії, тоді оптимальним рішенням для вас стане автомобільний транспорт. Це досить зручний і найбільш економічний спосіб доставки вантажу з Іспанії. Єдиний нюанс - доставка вантажів з Іспанії за допомогою водного транспорту займає в середньому 9-12 днів.

Автомобільні вантажні перевезення з Іспанії

Це найбільш популярний спосіб перевезень вантажу з Іспанії в Україну, і навпаки. На території Європи швидкісні дороги високої якості, що дозволяє доставляти вантажі всього за 2-3 дні, залежно від того, скільки часу займе митне оформлення документації. Доставка вантажів з Іспанії за допомогою автомобільного транспорту коштує більше, ніж під час перевезення морським транспортом, але значно нижче, ніж за допомогою авіаперевезень.

Залізничні вантажоперевезення з Іспанії

Економічно вигідним і відносно швидким способом доставки вантажів є залізничний транспорт. Наші фахівці зможуть доставити вантаж в будь-яку точку країни буквально за 5 днів. Важливим є те, що за допомогою З/Д вантажоперевезень можна транспортувати досить великі обсяги вантажу різного типу.

Фахівці компанії Fialan допоможуть вам підібрати оптимальний спосіб перевезення за напрямком Іспанія - Україна, з огляду на специфіку товару, терміни доставки і інші важливі параметри.

Доставка збірного вантажу з Іспанії - в чому вигода?

Високим попитом серед наших клієнтів користується доставка збірного вантажу з Іспанії, яка здійснюється через систему транзитних терміналів. За часом цей спосіб вантажоперевезення в/з Іспанії більш тривалий, але значно дешевше, якщо порівнювати з прямими доставками. Принцип таких перевезень полягає в тому, що на складах збирається товар за напрямками, після чого відправляється одним транспортом в пункт призначення. За перевезення платить не одна людина, а все ті, чий товар був у контейнері або фурі. Ми забезпечуємо своїм клієнтам зрозумілий і чіткий розклад руху вантажу зі складу відправника і до складу одержувача на території України.

Вантажоперевезення Іспанія - Україна від компанії Fialan

Доставка вантажів з Іспанії під керівництвом фахівців компанії Fialan - це, перш за все, безпека для товару і вашого бізнесу. Незалежно від типу вантажу, його транспортування проводиться під керівництвом професіоналів, які на протязі 15 років радують своїх клієнтів висококласним сервісом. Важлива перевага в тому, що ми відразу називаємо кінцеву вартість доставку без графи «Непередбачені витрати», тому що практикуємо виключно прозору цінову політику. Для постійних клієнтів передбачена гнучка система знижок, що зробить вантажоперевезення ще більш вигідними.

Будь-який вантаж, що перевозиться нами з Іспанії або будь-якої точки планети, в обов'язковому порядку проходить страхування, тому ви будете фінансово захищені при виникненні форс-мажору. Щоб не витрачати ваш дорогоцінний час, всі роботи з митного оформлення та іншу паперову тяганину ми беремо на себе. Всі роботи з документами проводить спеціальний відділ, що мінімізує час на оформлення, що позитивно позначиться на швидкості доставки вантажів.

Високої швидкості доставки вдається досягати за рахунок того, що ми не використовуємо шаблонні рішення, а кожен раз розробляємо унікальний маршрут, який проектується з урахуванням погодних умов і стану дорожнього покриття. Кожний транспортний засіб, перш ніж відправитися з Іспанії в Україну, проходить ретельний огляд фахівцями, що зводить непередбачені ситуації до мінімуму. Якщо ви хочете замовити доставку вантажу з Іспанії, вам досить просто подзвонити до нас або залишити заявку на сайті. Ми завжди готові проконсультувати з будь-якого питання!

Подпишитесь на рассылки,

чтобы мы делились с Вами выгодными предложениями, последними новостями и полезными советами по ведению бизнеса с Китаем