Доставка з Іспанії

introduction
rating-stars Рейтинг 5

Іспанія - це європейська країна, яка знаходиться на п'ятому місці з економічного розвитку. Саме це сприяє тому, що доставка вантажів з Іспанії користується настільки високим попитом серед українців. Компанія Fialan подбала про те, щоб міжнародні перевезення вантажів з Іспанії стали максимально комфортними. Ми беремо на себе повну організацію перевезення, розробляючи економічно вигідний маршрут, і підбираємо оптимальний вид транспорту, залежно від необхідних термінів доставки та специфіки вантажу, що перевозиться.

Зв'язатися з нами

Основна мета компанії Fialan – зробити вантажоперевезення з Іспанії максимально комфортними для клієнта, повністю задовольнивши всі потреби. Цьому сприяє, відповідальне ставлення до справи та індивідуальний підхід до кожного клієнта під час розв'язання будь-яких питань і завдань. Всю роботу виконують виключно професіонали своєї справи, які з 2004 року доставили тисячі товарів по всьому світу.

Калькулятор доставки


Найменування вантажу

Вкажіть повне найменування товарної позиції

Категорія вантажу

string(1904) ""
Виберіть із списку найбільш підходящу категорію

Загальна вага

Тільки цифри!

Вкажіть загальна вага товарної партії в кілограмах

Загальний обсяг

Тільки цифри!

Вкажіть загальний обсяг товарної партії в метрах кубічних

Iнвойсова вартість

Тільки цифри!

Вкажіть вартість товарної партії в доларах США

Місто відправки

Місто отримання

Виберіть бажану швидкість доставки

Виберіть бажану швидкість доставки

Ваше ім'я*

Телефон*

E-mail*

Коментарі

Контракт з постачальником

Перевірити товар

Страховка

Поля обов'язкові для заповнення

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка

Як проводиться доставка вантажу з Іспанії?

Ми робимо все можливе, щоб організувати перевезення з Іспанії таким чином, щоб клієнт більше не дбав ні про що.
Крім безпосереднього транспортування вантажів, ми пропонуємо своїм клієнтам:

 • підписання контрактів з постачальниками на стабільне постачання необхідного вантажу;
 • тимчасове зберігання вантажу на наших складах, консолідацію та складання збірних вантажів в Іспанії;
 • повний документальний супровід, починаючи з оформлення, закінчуючи відправкою і розмитненням на території України.

Все це робить співпрацю з нами максимально вигідною і зручною, а вам більше не потрібно хвилюватися про те, як доставити вантаж з Іспанії або будь-якої іншої країни Європи, Азії та Америки.

Яким транспортом доставляється вантаж?

 1. Авиаперевозки грузов из Испании

  Авіаперевезення

 2. Морские грузоперевозки из Испании

  Морські вантажоперевезення

 3. Автомобильные грузоперевозки из Испании

  Автомобільні вантажні перевезення

 4. Железнодорожные грузоперевозки из Испании

  Залізничні вантажоперевезення

 1. Доставка з Іспанії за допомогою авіатранспорту стане прекрасним рішенням, якщо вам необхідно перевезти невеликий обсяг вантажу за короткий проміжок часу. З огляду на те, що на території Іспанії знаходиться понад 40 міжнародних аеропортів, ви зможете провести доставку абсолютно з будь-якої точки країни. Це найшвидший і надійний спосіб транспортування товарів. Недолік - відносно висока вартість на таке вантажоперевезення.
 2. Якщо вам потрібно провести доставку великої кількості вантажу з Іспанії, тоді оптимальним рішенням для вас стане морський транспорт. Це досить зручний і найбільш економічний спосіб доставки вантажу з Іспанії. Єдиний нюанс - доставка вантажів з Іспанії за допомогою водного транспорту займає в середньому 9-12 днів.
 3. Це найбільш популярний спосіб перевезень вантажу з Іспанії в Україну, і навпаки. На території Європи швидкісні дороги високої якості, що дозволяє доставляти вантажі всього за 2-3 дні, залежно від того, скільки часу займе митне оформлення документації. Доставка вантажів з Іспанії за допомогою автомобільного транспорту коштує більше, ніж під час перевезення морським транспортом, але значно нижче, ніж за допомогою авіаперевезень.
 4. Економічно вигідним і відносно швидким способом доставки вантажів є залізничний транспорт. Наші фахівці зможуть доставити вантаж в будь-яку точку країни буквально за 5 днів. Важливим є те, що за допомогою З/Д вантажоперевезень можна транспортувати досить великі обсяги вантажу різного типу.

Фахівці компанії Fialan допоможуть вам підібрати оптимальний спосіб перевезення за напрямком Іспанія - Україна, з огляду на специфіку товару, терміни доставки й інші важливі параметри.

Доставка збірного вантажу з Іспанії - в чому вигода?

 1. Високим попитом серед наших клієнтів користується доставка збірного вантажу з Іспанії, яка здійснюється через систему транзитних терміналів. За часом цей спосіб вантажоперевезення в/з Іспанії більш тривалий, але значно дешевше, якщо порівнювати з прямими доставками.
 2. Принцип таких перевезень полягає в тому, що на складах збирається товар за напрямками, після чого відправляється одним транспортом в пункт призначення. За перевезення платить не одна людина, а всі ті, чий товар був у контейнері або фурі. Ми забезпечуємо своїм клієнтам зрозумілий і чіткий розклад руху вантажу зі складу відправника і до складу одержувача на території України.

Вантажоперевезення Іспанія - Україна від компанії Fialan

Грузоперевозки Испания – Украина от компании Fialan

Доставка вантажів з Іспанії під керівництвом фахівців компанії Fialan – це, перш за все, безпека для товару і вашого бізнесу. Незалежно від типу вантажу, його транспортування проводиться під керівництвом професіоналів, які протягом 15 років радують своїх клієнтів висококласним сервісом. Важлива перевага в тому, що ми відразу називаємо кінцеву вартість доставки без графи «Непередбачені витрати», тому що практикуємо виключно прозору цінову політику. Для постійних клієнтів передбачена гнучка система знижок, що зробить вантажоперевезення ще більш вигідними.

Будь-який вантаж, що перевозиться нами з Іспанії або будь-якої точки планети, в обов'язковому порядку проходить страхування, тому ви будете фінансово захищені при виникненні форс-мажору. Щоб не витрачати ваш дорогоцінний час, всі роботи з митного оформлення та іншу паперову тяганину ми беремо на себе. Всі роботи з документами проводить спеціальний відділ, що мінімізує час на оформлення, що позитивно позначиться на швидкості доставки вантажів.

Високої швидкості доставки вдається досягати за рахунок того, що ми не використовуємо шаблонні рішення, а кожен раз розробляємо унікальний маршрут, який проектується з урахуванням погодних умов і стану дорожнього покриття. Кожний транспортний засіб, перш ніж відправитися з Іспанії в Україну, проходить ретельний огляд фахівцями, що зводить непередбачені ситуації до мінімуму. Якщо ви хочете замовити доставку вантажу з Іспанії, вам достатньо просто подзвонити до нас або залишити заявку на сайті. Ми завжди готові проконсультувати з будь-якого питання!

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм