Авіадоставка з Китаю в Україну
від 100кг

rating-stars Рейтинг 5

Для підприємців, які займаються продажем китайських товарів, важливими є оперативність доставлення з країни походження та збереження якості продукції у дорозі. Оптимальним рішенням для таких видів бізнесу є авіаперевезення вантажів.

Путь к лендингу: delivery-avia-dostavka-iz-kitaya/ua
Особливості зв'язатися
Вантажні літаки з Китаю parachute
Авіадоставка з Китаю в Україну

Для яких товарів підійде авіаперевезення?

Головним плюсом доставлення товарів літаком є швидкість. Замовлений товар подолає шлях з Китаю до України за два тижні або навіть менше (в разі вибору експрес-доставлення). Такі терміни значно розширюють перелік товарів, доступних для перевезення. Транспортування літаком стане у пригоді, якщо потрібно перевезти:

Остання категорія заслуговує на особливу увагу, адже високоточна електроніка є основною статтею імпорту товарів із Китаю.

Ще однією перевагою є більша безпека, яку гарантує доставка вантажів повітряним шляхом. Під час транспортування морем, залізничним та автомобільним транспортом існує невеликий ризик розкрадання. Авіаційне доставлення в цьому плані цілком безпечне, адже товари завантажуються у літак під контролем наших фахівців, а розвантажуються на митному пункті в аеропорту.

Окрім того, міжнародні вантажоперевезення повітрям не передбачають перетину кордонів інших країн на шляху з Китаю до України. Таким чином проходження митних процедур на всіх стадіях доставлення відбуваються швидше та простіше. Якщо ціна авіа не вписується до бюджету, існують альтернативи:

Авіадоставка експрес з Китаю в Україну
Найголовніша перевага авіа - швидкість. Ваш товар буде в Україні менш ніж за 2 тижні. За рахунок прискорення обороту та швидкої доставки з Китаю збільшується прибутковість бізнесу. А терміни перевезення літаком не можна порівняти з відправкою морем (45-55 діб) або З/Д (25-30 днів).
Найголовніше про авіадоставку
за 1,5 хвилини
Дивитися відео від компанії Fialan
Найголовніше про авіадоставку за 1,5 хвилини

Авіадоставлення: важливі нюанси

Ще одна особливість повітряних перевезень — залежність від погодних умов. Через таку складність організації авіадоставка з Китаю потребує ретельного планування. Транспортно-логістична компанія Fialan забезпечує цей процес завдяки своїм висококваліфікованим фахівцям, які надають послуги логістики та консалтингу ЗЕД.

Ми спеціалізуємося на вантажних перевезеннях із Китаю близько 20 років. За цей час команда налагодила зв'язки із багатьма великими постачальниками та фабриками. Це дає змогу доставляти з Піднебесної будь-яку продукцію, дозволену законодавством.

Крім того, фахівці Fialan мають надійні контакти з представниками дозвільних і митних органів, а також повноваження заповнювати митні документи від імені замовника. Це гарантує коректне оформлення документів, а відтак, швидке проходження контролю. Ми пропонуємо:

постійний контроль за просуванням товарів територією Китаю до місця завантаження для подальшої авіадоставки;

великий досвід роботи з відомими постачальниками і фабриками - доставимо будь-яку продукцію;

авіа послуги для великого, середнього та дрібного бізнесу в Україні - працюємо з великими оптовими замовленнями та найбільш оптимальними партіями від 100 кг;

відмінне знання місцевих традицій Китаю та особливостей менталітету - знайдемо спосіб, як домовитися для вас про хорошу ціну та умови;

надійні зв'язки з митними органами обох країн, грамотне оформлення документів для швидкого проходження митних процедур;

склад на території Китаю для зберігання вантажів.

Умови співпраці з нами комфортні для малого, середнього та великого бізнесу. Ми маємо змогу брати в замовлення будь-які обсяги товарів, доступні для авіадоставлення, зокрема великі гуртові партії до 100 кг.

Щодо вартості авіаперевезень, то вони є дорожчими за залізничні та морські. Тому підприємцеві потрібно прорахувати, як витрати на доставлення вплинуть на фінальну вартість партії товарів і роздрібні ціни. Менеджери компанії Fialan допоможуть із розрахунками та порадять найвигідніше рішення міжнародних вантажних перевезень за ціною, відповідною вашому бюджету.

Які товари вигідно перевозити повітрям

Перевага авіа перевезень - швидкість. Але власник кожного бізнесу прораховує, як вплинуть витрати на доставку на підсумкову вартість закупленої партії товарів. Що важливіше - ціна чи час, за який вантаж потрапить із Китаю до України?
У яких випадках слід звертатися до послуг авіації? Протипоказаннями до авіадоставки є велика вага або об'єм, і якщо поблизу знаходяться море зі зручним портом або залізничний вузол.

Авіадоставка вантажів з Китаю в Україну

АВІАДОСТАВКА ВИГІДНА, ЯКЩО ПОТРІБНО ПЕРЕВЕЗТИ:

  • продукцію, що швидко псується;
  • одяг, канцелярію, оптові товари споживчого ринку;
  • освітлювальне обладнання, зарядні пристрої, невеликі верстати;
  • Дороговартісні товари з Китаю - електроніку, гаджети, дорогі запчастини до авто. При пересиланні автотранспортом, залізницею або морем не виключена небезпека розкрадання. Особливо це стосується рідкісних предметів. Багаж у літак завантажується під контролем та розвантажується вже на митному посту.

Компанії та бізнесмени часто вдаються до наших послуг, якщо потрібна швидка доставка з Китаю до України. Успішний бізнес залежить від швидкості обороту коштів. І збій у постачанні вантажів може затримати виробництво чи зірвати вигідні контракти.

Для підприємців-початківців та інтернет-магазинів оперативність, яку забезпечує авіа - питання виживання та розвитку. Але якщо складська логістика налагоджена так, що деякі партії можна почекати довше, але отримати дешево, то ми пропонуємо шлях морем або з/д.

АЛЕ ІСНУЮТЬ І ОБМЕЖЕННЯ НА АВІА ДОСТАВКУ ДЕЯКИХ ТОВАРІВ З КИТАЮ. МИ НЕ ПРИЙМАЄМО ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ:

  • легкозаймисті та вибухові речовини;
  • лікарські та наркотичні засоби;
  • зброя, боєприпаси та вибухові компоненти - під повною забороною вивезення авіа шляхом з Китаю в Україну. Це стосується і товарів подвійного призначення - тих, з яких може бути створена зброя;
  • препарати, які містять ртуть;
  • окремі батареї та акумулятори (без надання оригіналів MSDS від виробника).

А також товари, для переміщення яких через кордон потрібен спеціальний дозвіл від урядових органів Китаю або України.

обмеження на доставку літаком із Китаю
Переваги авіадоставки в нашій компанії

Замовляючи у нас доставку вантажів літаком, ви отримуєте наступні переваги:

Зв'язатися з нами

Категорії перевезень та вантажів

Згідно з митним кодексом, всі предмети, які перетинають кордон, повинні відповідати окремим категоріям, включаючи доставку вантажів літаком з Китаю в Україну. Це впливає на вибір маршруту, тип вантажу та спосіб відправлення. Не заглиблюючись у деталі класифікації, вкажемо, які бувають розділи вантажів та перевезень за категоріями:

ПЕРЕВЕЗЕННЯ БУВАЮТЬ::

При повітряних перевезеннях товари поділяються на звичайні та спеціальні.

До спеціальних (що вимагають особливих умов перевезення) відносяться:

Всі ці параметри можуть впливати на вартість доставки, робити її більш-менш дешевою.
Для консультацій зв'яжіться з нами за вказаними телефонами.

Розрахуй
доставку з Китаю ОНЛАЙН
Отримайте розрахунок вартості доставки з Китаю в кілька кліків.
Прицінюйтеся, не чекаючи розрахунку менеджера.
Виконати розрахунок
calculator
Оперативно отримати пропозицію на

доставку літаком з Китаю до України:

Ми робимо все для того, щоб наші клієнти були задоволені співпрацею!

Ваша команда Fialan

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка
Авіадоставка товарів з Китаю

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм