Авіадоставка з Китаю
в Україну

rating-stars Рейтинг 5

Сьогодні Китай є основним постачальником дорогого високоточного обладнання, гаджетів, електроніки та побутової техніки. Швидкість доставки та збереження вантажів - пріоритет для багатьох видів бізнесу.
Для таких категорій найбільш популярний вид перевезення - авіадоставка. Літак - найшвидший із доступних на сьогодні видів транспорту, оперативно отримати потрібний товар в Україні з Китаю можна лише авіа шляхом.

Путь к лендингу: delivery-avia-dostavka-iz-kitaya/ua
Особливості зв'язатися
Вантажні літаки з Китаюparachute
Авіадоставка з Китаю в Україну

Авіадоставка з Китаю

Доставка повітряним транспортом дозволяє переправляти різні вантажі - від електронних гаджетів до запасних частин для авто. Перевезення коштує не набагато дорожче за морську доставку, але за надійністю та швидкістю у нього немає конкурентів. Ще великий плюс - відсутність митних кордонів інших країн на шляху з Китаю до України. Менше проблем, простіші перевірки.

Компанія "Фіалан" спеціалізується на авіадоставці та всіх доставках та перевезеннях, щоб максимально швидко привезти будь-який вантаж із Піднебесної для юридичних, ФОПи, та приватних компаній. Якщо ціна авіа не вписується до бюджету, існують альтернативи:

Авіадоставка експрес з Китаю в Україну
Найголовніша перевага авіа - швидкість. Ваш товар буде в Україні менш ніж за 2 тижні. За рахунок прискорення обороту та швидкої доставки з Китаю збільшується прибутковість бізнесу. А терміни перевезення літаком не можна порівняти з відправкою морем (45-55 діб) або З/Д (25-30 днів).
Найголовніше про авіадоставку
за 1,5 хвилини
Дивитися відео від компанії Fialan
Найголовніше про авіадоставку за 1,5 хвилини

Доставка вантажів з Китаю літаком

Авіа перевезення з Піднебесної в Україну популярні, незважаючи на те, що є більш дешеві варіанти морем та З/Д. Але авіація - технічно складний вид транспорту, і перельоту здатна перешкодити погана погода.

Авіадоставка з Китаю має бути ретельно спланована та чітко організована, щоб одержувач та відправник не стикалися з проблемами. Особливо це важливо, коли зволікання із отриманням вантажу призведе до збитків. Тому питання грамотної логістики, включаючи швидке митне оформлення, дуже важливе для доставки.

Компанія Fialan працює у сфері експортно-імпортних операцій та консалтингу ЗЕД з 2004 року, має налагоджені зв'язки з Китаєм у всіх сферах, необхідних для успішних угод, отримання дозвільних документів та доставки всіх типів вантажів будь-якими партіями. Ми пропонуємо:

постійний контроль за просуванням товарів територією Китаю до місця завантаження для подальшої авіадоставки;

великий досвід роботи з відомими постачальниками і фабриками - доставимо будь-яку продукцію;

авіа послуги для великого, середнього та дрібного бізнесу в Україні - працюємо з великими оптовими замовленнями та найбільш оптимальними партіями від 100 кг;

відмінне знання місцевих традицій Китаю та особливостей менталітету - знайдемо спосіб, як домовитися для вас про хорошу ціну та умови;

надійні зв'язки з митними органами обох країн, грамотне оформлення документів для швидкого проходження митних процедур;

склад на території Китаю для зберігання вантажів.

Завдяки можливостям та досвіду, ми розробляємо оптимальну схему логістики для кожного рейсу та можемо виконати швидку та дешеву авіадоставку в Україну оперативно та безпечно. Щоб дізнатися, скільки коштуватиме відправка вантажу з Китаю або вартість за кг, зв'яжіться з нашими менеджерами.

Які товари вигідно перевозити повітрям

Перевага авіа перевезень - швидкість. Але власник кожного бізнесу прораховує, як вплинуть витрати на доставку на підсумкову вартість закупленої партії товарів. Що важливіше - ціна чи час, за який вантаж потрапить із Китаю до України?
У яких випадках слід звертатися до послуг авіації? Протипоказаннями до авіадоставки є велика вага або об'єм, і якщо поблизу знаходяться море зі зручним портом або залізничний вузол.

Авіадоставка вантажів з Китаю в Україну

АВИАДОСТАВКА ВИГІДНА, ЯКЩО ПОТРІБНО ПЕРЕВЕЗТИ:

  • продукцію, що швидко псується;
  • одяг, канцелярію, оптові товари споживчого ринку;
  • освітлювальне обладнання, зарядні пристрої, невеликі верстати;
  • Дороговартісні товари з Китаю - електроніку, гаджети, дорогі запчастини до авто. При пересиланні автотранспортом, залізницею або морем не виключена небезпека розкрадання. Особливо це стосується рідкісних предметів. Багаж у літак завантажується під контролем та розвантажується вже на митному посту.

Компанії та бізнесмени часто вдаються до наших послуг, якщо потрібна швидка доставка з Китаю до України. Успішний бізнес залежить від швидкості обороту коштів. І збій у постачанні вантажів може затримати виробництво чи зірвати вигідні контракти.

Для підприємців-початківців та інтернет-магазинів оперативність, яку забезпечує авіа - питання виживання та розвитку. Але якщо складська логістика налагоджена так, що деякі партії можна почекати довше, але отримати дешево, то ми пропонуємо шлях морем або з/д.

АЛЕ ІСНУЮТЬ І ОБМЕЖЕННЯ НА АВІА ДОСТАВКУ ДЕЯКИХ ТОВАРІВ З КИТАЮ. МИ НЕ ПРИЙМАЄМО ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ:

  • легкозаймисті та вибухові речовини;
  • лікарські та наркотичні засоби;
  • легковоспламеняющиеся жидкости;
  • зброя, боєприпаси та вибухові компоненти - під повною забороною вивезення авіа шляхом з Китаю в Україну. Це стосується і товарів подвійного призначення - тих, з яких може бути створена зброя;
  • препарати, які містять ртуть;
  • окремі батареї та акумулятори (без надання оригіналів MSDS від виробника).

А також товари, для переміщення яких через кордон потрібен спеціальний дозвіл від урядових органів Китаю або України.

обмеження на доставку літаком із Китаю
Переваги авіадоставки в нашій компанії

Замовляючи у нас доставку вантажів літаком, ви отримуєте наступні переваги:

Зв'язатися з нами

Категорії перевезень та вантажів

Согласно таможенному кодексу, все предметы, пересекающие границу, должны соответствовать отдельным категориям, в том числе при доставке грузов самолетом из Китая в Украину. Это влияет на выбор маршрута, тип груза, способ отправления. Не углубляясь в тонкости классификации, укажем, какие бывают деления грузов и перевозок по категориям:

ПЕРЕВЕЗЕННЯ БУВАЮТЬ::

При повітряних перевезеннях товари поділяються на звичайні та спеціальні.

До спеціальних (що вимагають особливих умов перевезення) відносяться:

Всі ці параметри можуть впливати на вартість доставки, робити її більш-менш дешевою.
Для консультацій зв'яжіться з нами за вказаними телефонами.

Розрахуй
доставку з Китаю ОНЛАЙН
Отримайте розрахунок вартості доставки з Китаю в кілька кліків.
Прицінюйтеся, не чекаючи розрахунку менеджера.
Виконати розрахунок
calculator
Оперативно отримати пропозицію на

доставку літаком з Китаю до України:

Ми робимо все для того, щоб наші клієнти були задоволені співпрацею!

Ваша команда Fialan

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка
Авиадоставка товаров из Китая

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм