Доставка з Японії в Україну
Доставка з Японії в Україну
rating-stars Рейтинг 5

Японські товари користуються сьогодні досить великим попитом, і це стосується величезної кількості їх видів: предмети декору, побутова техніка, електроніка, косметика і т.д. Саме тому реалізація продукції з Японії в Україні стала прибутковим і перспективним бізнесом. Єдина складність, яка виникає в цій ситуації - вирішення питань щодо транспортування і розмитнення. Але якщо ви заручитися підтримкою досвідчених фахівців Fialan, вам не доведеться турбуватися з цього приводу. Співпраця з нашою компанією обов'язково виявиться успішною, тому як ми працюємо наступним чином:

 • професійно: в штаті є всі фахівці, областю компетенції яких є доставка з Японії в Україну будь-яких категорій вантажів. Це працівники з багаторічним досвідом;
 • відповідально: кожне замовлення ми виконуємо як для себе, ретельно перевіряючи дотримання всіх передбачених домовленістю умов аж до дрібниць;
 • швидко: завдяки чітко налагодженій роботі перевезення здійснюються без будь-яких затримок, так само оперативно ми розмитнюємо товари;
 • недорого: лояльна цінова політика - один з важливих пріоритетів у веденні діяльності. Ми робимо послуги фінансово доступними і вигідними для клієнтів.

Тому, якщо вас цікавить питання організації доставки вантажу з Японії, вирішуйте завдання максимально успішно разом з Fialan.

Варіанти доставки

Щоб розуміти, як буде відбуватися перевезення, розгляньте всі доступні варіанти її організації. Кожен з них має свої переваги, завдяки чому зберігає високий споживчий попит.

Доставка з Японії може бути виконана:

 • авіатранспортом - здійснюється максимально швидко і без будь-яких проблем. Ми працюємо в цій галузі з 2004 року, тому передбачили всі можливі форс-мажори і врахували важливі тонкощі. Перевезення чітко налагоджені, виконуються на високому рівні якості;
 • ЗД-транспортом - довше, ніж літаком, але зручніше для транспортування габаритних вантажів. Вартість розраховується по кубометрам на відміну від попереднього варіанту, де враховується кількість кілограмів. Рівень надійності ЗД-перевезень досягає високих відміток;
 • морським транспортом - дешевше, ніж залізничним транспортом, також підходить для великогабаритних та великовагових вантажів. Терміни поставки трохи більше. Перевозити таким способом можна вантажі об'ємом від кубометра.

Якщо ви поки не знаєте, яка доставка товарів з Японії зручніше або дешевше, проконсультуйтеся з представниками Fialan. Наші фахівці поінформують з усіх тем, допоможуть визначитися з вибором.

Види вантажів

Ми прекрасно розуміємо, що кожна ситуація індивідуальна. В одному випадку необхідно перевезти один або кілька невеликих предметів, в іншому - габаритну важку техніку. Тому ми надаємо послуги з організації доставки товарів з Японії в Україну в абсолютно будь-яких варіантах. В цілому, можна виділити такі типи вантажів:

 • генеральні - штучні в індивідуальній упаковці;
 • контейнерні - товар знаходиться в спеціальних контейнерах;
 • збірні вантажі з Японії доставляють партіями, що включають кілька одиниць продукції.

Незалежно від того, яка послуга вас цікавить, і який тип продукції потрібно перевезти, транспортування буде виконано швидко і професійно. Єдине, що слід враховувати - категорії вантажів, які ми не доставляємо, або перевозимо при дотриманні додаткових умов:

 • вибухові і легкозаймисті речовини;
 • акумулятори та батареї;
 • рідині;
 • лікарські та наркотичні речовини;
 • боєприпаси і зброю;
 • порошки і ртуть;
 • вантажі, що вимагають спеціального дозволу країни-відправника.

В інших випадках проблем не виникне. Наприклад, якщо вас цікавить доставка запчастин з Японії, ця задача, як і безліч інших, буде вирішена швидко і професійно. Ми орієнтуємося в роботі виключно на клієнта, тому підберемо умови співпраці індивідуально, зробимо це так, щоб вас вони влаштовували в повному обсязі аж до дрібниць.

Додаткові послуги

Найчастіше наші клієнти користуються послугою зберігання і консолідації вантажів, наприклад, якщо плануються контейнерні поставки запчастин з Японії. Ми приймаємо товари від різних продавців, зберігаємо їх необхідну кількість часу на складі, після чого пакуємо, маркуємо і відправляємо замовникові. Така організація роботи дозволяє заощадити чималу суму на перевезення, адже продукція відправляється однією партією і це дешевше.

Також ми надаємо послугу розмитнення вантажів з Японії. Наші фахівці вирішують всі формальності, пов'язані з переміщенням продукції через кордон. Вам не потрібно витрачати час і сили, шукати окремих виконавців. Представники Fialan мають необхідний досвід в цій області, тому справляються з поставленими завданнями швидко і без проблем. Завдяки професійному проведенню розмитнення будь-які затримки виключені.

Ціна запитання

Якщо вас цікавить, скільки коштує доставка з Японії, розцінки можете оперативно дізнатися у наших експертів. Точна вартість визначається для кожного замовника індивідуально і залежить від наступних моментів:

 • обраний спосіб транспортування;
 • тип і характеристики вантажу: габарити, маса;
 • вид вантажу: збірний, генеральний;
 • необхідність у наданні послуг зберігання та консолідації;
 • вимоги до упаковки продукції;
 • терміновість питання.

Але, незалежно від того, що вам потрібно - привезти контейнер з Японії або доставити невеликий електронний пристрій, ми гарантуємо високий рівень професіоналізму при наданні відповідних послуг, виключаємо переплати з вашого боку, а відтак скорочуємо максимально можливу суму.

Звертайтеся для консультації до менеджера Fialan. Ми обов'язково підберемо для вас підходящі умови співпраці, зробимо так, щоб перевезення товару пройшло просто, швидко і без зайвих грошових витрат.

Подпишитесь на рассылки,

чтобы мы делились с Вами выгодными предложениями, последними новостями и полезными советами по ведению бизнеса с Китаем