Доставка з Японії в Україну

introduction
rating-stars Рейтинг 5

Японські товари користуються сьогодні досить великим попитом, і це стосується величезної кількості їх видів: предмети декору, побутова техніка, електроніка, косметика і т.д. Саме тому реалізація продукції з Японії в Україні стала прибутковим і перспективним бізнесом. Єдина складність, яка виникає в цій ситуації - розв'язання питань щодо транспортування і розмитнення. Але якщо ви заручилися підтримкою досвідчених фахівців Fialan, вам не доведеться турбуватися з цього приводу.
Співпраця з нашою компанією обов'язково виявиться успішною, тому як ми працюємо наступним чином:

 • професійно: в штаті є всі фахівці, областю компетенції яких є доставка з Японії в Україну будь-яких категорій вантажів. Це працівники з багаторічним досвідом;
 • швидко: завдяки чітко налагодженій роботі перевезення здійснюються без будь-яких затримок, так само оперативно ми розмитнюємо товари;
 • відповідально: кожне замовлення ми виконуємо як для себе, ретельно перевіряючи дотримання всіх передбачених домовленістю умов аж до дрібниць;
 • недорого: лояльна цінова політика - один з важливих пріоритетів у веденні діяльності. Ми робимо послуги фінансово доступними і вигідними для клієнтів.

Тому, якщо вас цікавить питання організації доставки вантажу з Японії, вирішуйте завдання максимально успішно разом з Fialan.

Калькулятор доставки


Найменування вантажу

Вкажіть повне найменування товарної позиції

Категорія вантажу

string(1904) ""
Виберіть із списку найбільш підходящу категорію

Загальна вага

Тільки цифри!

Вкажіть загальна вага товарної партії в кілограмах

Загальний обсяг

Тільки цифри!

Вкажіть загальний обсяг товарної партії в метрах кубічних

Iнвойсова вартість

Тільки цифри!

Вкажіть вартість товарної партії в доларах США

Місто відправки

Місто отримання

Виберіть бажану швидкість доставки

Виберіть бажану швидкість доставки

Ваше ім'я*

Телефон*

E-mail*

Коментарі

Контракт з постачальником

Перевірити товар

Страховка

Поля обов'язкові для заповнення

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка

Варіанти доставки

Щоб розуміти, як буде відбуватися перевезення, розгляньте всі доступні варіанти її організації. Кожен з них має свої переваги, завдяки чому зберігає високий споживчий попит.

Доставка з Японії може бути виконана:

 • авиадоставка

  авіатранспортом

  здійснюється максимально швидко і без будь-яких проблем. Ми працюємо в цій галузі з 2004 року, тому передбачили всі можливі форс-мажори і врахували важливі тонкощі. Перевезення чітко налагоджені, виконуються на високому рівні якості;

 • ЖД-транспорт

  ЗД-транспортом

  довше, ніж літаком, але зручніше для транспортування габаритних вантажів. Вартість розраховується по кубометрах на відміну від попереднього варіанту, де враховується кількість кілограмів. Рівень надійності ЗД-перевезень досягає високих відміток;

 • морским транспортом

  морським транспортом

  дешевше, ніж залізничним транспортом, також підходить для великогабаритних та великовагових вантажів. Терміни поставки трохи більше. Перевозити таким способом можна вантажі об'ємом від кубометра.

Якщо ви поки не знаєте, яка доставка товарів з Японії зручніше або дешевше, проконсультуйтеся з представниками Fialan. Наші фахівці поінформують з усіх тем, допоможуть визначитися з вибором.

Види вантажів

Ми прекрасно розуміємо, що кожна ситуація індивідуальна. В одному випадку необхідно перевезти один або кілька невеликих предметів, в іншому - габаритну важку техніку. Тому ми надаємо послуги з організації доставки товарів з Японії в Україну в абсолютно будь-яких варіантах. В цілому, можна виділити такі типи вантажів:

 • генеральні –штучні в індивідуальній упаковці;
 • контейнерні – товар знаходиться в спеціальних контейнерах;
 • збірні вантажіз Японії доставляють партіями, що включають кілька одиниць продукції.

Незалежно від того, яка послуга вас цікавить, і який тип продукції потрібно перевезти, транспортування буде виконано швидко і професійно. Єдине, що слід враховувати - категорії вантажів, які ми не доставляємо, або перевозимо при дотриманні додаткових умов:

 • боєприпаси та зброю;
 • лікарські та наркотичні речовини;
 • акумулятори та батареї;
 • рідині;
 • порошки та ртуть;
 • вантажі, що вимагають спеціального дозволу країни-відправника.

В інших випадках проблем не виникне. Наприклад, якщо вас цікавить доставка запчастин з Японії, ця задача, як і безліч інших, буде вирішена швидко і професійно. Ми орієнтуємося в роботі виключно на клієнта, тому підберемо умови співпраці індивідуально, зробимо це так, щоб вас вони влаштовували в повному обсязі аж до дрібниць.

Додаткові послуги

Найчастіше наші клієнти користуються послугою зберігання і консолідації вантажів, наприклад, якщо плануються контейнерні поставки запчастин з Японії. Ми приймаємо товари від різних продавців, зберігаємо їх необхідну кількість часу на складі, після чого пакуємо, маркуємо і відправляємо замовникові. Така організація роботи дозволяє заощадити чималу суму на перевезення, адже продукція відправляється однією партією і це дешевше.

Дополнительные услуги

Також ми надаємо послугу розмитнення вантажів з Японії. Наші фахівці вирішують всі формальності, пов'язані з переміщенням продукції через кордон. Вам не потрібно витрачати час і сили, шукати окремих виконавців. Представники Fialan мають необхідний досвід в цій області, тому справляються з поставленими завданнями швидко і без проблем. Завдяки професійному проведенню розмитнення будь-які затримки виключені.

Вартість доставки з Японії

Якщо вас цікавить, скільки коштує доставка з Японії, розцінки можете оперативно дізнатися у наших експертів.

Точна вартість визначається для кожного замовника індивідуально і залежить від наступних моментів:

 • обраний спосіб транспортування;
 • тип і характеристики вантажу: габарити, маса;
 • вид вантажу: збірний, генеральний;
 • необхідність у наданні послуг зберігання та консолідації;
 • вимоги до упаковки продукції;
 • терміновість питання.

Але, незалежно від того, що вам потрібно - привезти контейнер з Японії або доставити невеликий електронний пристрій, ми гарантуємо високий рівень професіоналізму при наданні відповідних послуг, виключаємо переплати з вашого боку, а відтак зменшуємо максимально можливу суму.

Звертайтеся для консультації до менеджера Fialan. Ми обов'язково підберемо для вас підходящі умови співпраці, зробимо так, щоб перевезення товару пройшло просто, швидко і без зайвих грошових витрат.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм