13 січня 2022
1155
rating-stars Рейтинг 5
-->

Щоб бути успішним завтра, орієнтуватися у трендах уже треба сьогодні.

Враховуючи зміни у поведінці покупців та технологіях, ви зможете:

  • швидко адаптуватися до змін;
  • передбачати очікування клієнтів;
  • отримати конкурентні переваги.

Підбираючи тренди орієнтуватися на потреби населення, аналізуйте фінансове становище, думайте як покупець.

Розглянемо напрямок товарів, які, незважаючи на різні ситуації, будуть завжди популярними серед споживачів, на чому неможливо економити.

Дитячі товари

Продажі дитячих товарів за підсумками минулого року, зросли на 76% у грошах та 112% у штуках. Погодьтеся, що на дітях заощаджувати неможливо. Вони швидко зростають, повинні розвиватися, розважатися. Прогнози Google Trends показують підвищення зацікавленості на 50% у населення до цієї ніші.

fialan tov01

Товари для дому

Наш будинок – наша фортеця. Кожна людина потребує власного куточку, де вона почуватиметься затишно та комфортно. Зрозуміло, що меблі відіграють важливу роль. Проте? атмосферу та настрій створюють деталі. Без товарів для дому сьогодні просто не обійтись. Ця категорія досить велика. Сюди можна віднести всі товари, які роблять житло більш теплим, зручним та легким. Це база для щасливого, задоволеного та безтурботного життя.

fialan tov02

Косметичне обладнання для дому

Незважаючи на те, що старіння — процес цілком закономірний і природний, у суспільстві дійсно присутній феномен, який отримав назву геронтофобія. Це страх постаріти. Тому ми готові йти на будь-які жертви, щоби залишатися привабливими. Відвідуємо косметолога, не боїмося ін'єкцій, операцій. Але це витратний варіант збереження молодості. Не всі можуть дозволити відвідувати дорогі процедури. Тоді ми шукаємо альтернативу дорожнечі і на допомогу приходить косметичне обладнання, яке можна використовувати навіть у домашніх умовах.

Наведемо пару прикладів: мікрострумовий масажер для обличчя та шиї, ультразвуковий скрабер, масажер проти целюліту тощо.

fialan tov03

Смарт товари

З розвитком технологій ми стаємо все більш раціональними, намагаємося оптимізувати свій час, тому що у нас завжди багато справ. Тому все більше потрібні смарт товари, які полегшують нам життя та економлять час. Дуже зручно в 1 клік включити прогрівання авто взимку або приготувати вечерю, поки ти ще на роботі за допомогою розумної мультиварки, забиратися в будинку за допомогою робота - пилососа тощо.

fialan tov04

Зоотовари

Всі ми сиділи на карантині і єдиним приводом виходу на вулицю стала прогулянка з вихованцем. Також із карантином люди стали робити запаси. Українці не економлять на своїх улюбленцях, тому ця ніша дуже популярна і обсяги продажів лише зростають.

fialan tov05

Знаючи тенденції 2022 року Ви з легкістю можете планувати замовлення товарів з Китаю. Вартість доставки можна розрахувати тут.

Розрахуй
доставку з Китаю ОНЛАЙН
Отримайте розрахунок вартості доставки з Китаю в кілька кліків.
Прицінюйтеся, не чекаючи розрахунку менеджера.
Виконати розрахунок
calculator

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм