Доставка з Кореї в Україну
 Доставка вантажу з Кореї до України
rating-stars Рейтинг 5

Компанія FIALAN надає логістичні послуги з 2004 року. За цей час ми відібрали надійних перевізників і партнерів, щоб наші клієнти на 100% були впевнені у збереженні вантажу і своєчасності доставки товарів.

Завдяки тому, що ми здійснюємо повноцінне оформлення та супровід вантажу будь-якої складності вже протягом 15 років, ми користуємося авторитетом і повагою серед брокерів і великих міжнародних фірм.

Доставка з Кореї в Україну: професійно, швидко, надійно

За час нашої роботи, ми отримали досвід в оформленні та транспортуванні різних вантажів, у тому числі і специфічних. Спираючись на практику нашої роботи, сьогодні ми перевозимо вантажі таких видів:

 • виробниче обладнання, включаючи верстати і установки;
 • енергетичне обладнання (в т.ч. сонячні батареї);
 • запчастини і комплектуючі (в т.ч. автозапчастини);
 • електротехніку та прилади;
 • електроінсталяцію (включаючи люстри і світильники);
 • меблі та елементи декору;
 • косметику;
 • дитячі іграшки і т.д.

Ми НЕ перевозимо:

 • вантажі військового призначення;
 • продукти харчування;
 • живі рослини;
 • медичні товари;
 • дипломатичні вантажі;
 • небезпечні вантажі (клас АДР);
 • транспортні засоби;
 • товари, що вимагають оформлення (в тому числі авто);
 • наливні та насипні товари (порошки, і т.д.).

Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам, тому уточнити можливість доставки з Кореї окремих видів вантажів можна у нашого фахівця.

Доставка вантажів з Кореї під ключ

У нас ви отримаєте весь спектр послуг для швидкої доставки товарів від виробника або постачальника:

 • Збірна доставка товарів з Кореї;
 • Доставка контейнерів;
 • Авіафрахт;
 • Надання консолідованого складу.

Наші логісти та брокери візьмуть на себе весь спектр логістичних робіт: від отримання товару в Кореї до вивантаження в точці призначення в Україні. А саме:

 1. Комплектація вантажів в портах Кореї.
 2. Пошук оптимальних маршрутів і транспорту для доставки.
 3. Оформлення митної документації та проходження всіх митних формальностей.
 4. Оплата зборів, мит або акцизів від імені відправника / одержувача.
 5. Перевантаження товарів в разі комбінованої доставки.

Доставка збірних вантажів з Кореї: економте разом з нами

Збірні вантажі з Кореї - це найбільш дешевий спосіб доставки для клієнтів, які перевозять малогабаритні товари або імпортують продукцію в малих обсягах. Вам не потрібно переплачувати за обсяги і вагу всіх контейнерів, ви лише оплачуєте вартість конкретно вашої партії.

Заробляйте на 15% більше за рахунок економії транспортної складової у вартості товарів!

Завдяки наявності розгалуженої мережі консолідованих складів в Кореї, ми можемо забезпечити швидкий збір вантажів і оперативну відправку з будь-якого регіону країни. Ви економите кошти не тільки на міжнародній доставці, але і на внутрішньому транспортуванні вантажів до авіапортів.

Зв'яжіться з нашим експертом для уточнення найближчого складу консолідації, термінів і вартості карго з Кореї саме ваших товарів!

Додаткові послуги при доставці вантажу з Кореї до України

Ми прагнемо зробити логістичні послуги максимально простими і доступними для наших клієнтів. Тому у нас ви можете отримати весь спектр додаткового сервісу:

 1. Мультимодальні перевезення - ми самі заберемо товар у вашого постачальника і доставимо в пункт відправлення або привеземо товар з точки вивантаження в Україні до вас. Вашій компанії не потрібно шукати додаткового перевізника в Кореї або Україні.
 2. Обслуговування на складах консолідації - ми самі візьмемо частину вашого вантажу або вантаж повністю і скомплектуємо для відправки з іншими товарами з метою економії ваших коштів.
 3. Митне оформлення - ми підготуємо весь необхідний спектр документації для прискорення і спрощення відправки товарів з Кореї. Тепер ви повністю звільняється від необхідності пошуку митного брокера в Кореї і Україні.
 4. Страхування вантажів - ми подбаємо про те, щоб навіть самі тендітні товари приїхали в цілості й схоронності, або щоб ви отримали гідну компенсацію. Наші партнери надають страхування від усіх груп ризиків для вашого спокою.
 5. ЗЕД-консалтинг - ми допоможемо нашим клієнтам одноразово або на постійній основі вибрати надійного постачальника, перевірити вантаж, підготувати ЗЕД-контракти та супровідну документацію, здійснити розрахунки з постачальниками.

Ми дбаємо про наших клієнтів, тому прагнемо зробити авіа доставку з Кореї максимально простою і економною. Ви не будете витрачати час на складні юридичні процедури і заощадите до 30% коштів!

Принципи доставки вантажів з Південної Кореї у компанії FIALAN

Вам достатньо лише замовити авідоставку вантажів з Кореї, а всі позови з перевезення та оформлення ми беремо на себе.

До всіх вантажоперевезень ми ставимося вимогливо і з особливим контролем, так як цінуємо нашу репутацію на ринку. І сьогодні у нас є ряд переваг, завдяки чому нас вибирають на довгострокове співробітництво великі міжнародні організації:

 1. Конкурентні ціни. Ми прагнемо до довгострокового співробітництва, а не одноразовою прибутку.
 2. Швидкість роботи. За 15 років ми мали досвід з найрізноманітнішими вантажами. Зараз, знаючи вимоги клієнтів і законодавчі нюанси, ми можемо закінчити оформлення в лічені години.
 3. Юридичні гарантії. З кожним клієнтом ми укладаємо контракт, в якому прописані точні терміни і вартість. У разі затримки доставки ми виплатимо вам компенсацію.
 4. Електронне декларування. Ми маємо всі навички та досвід для того, щоб в дистанційному режимі оформляти товар на будь-якому митному посту України. Ми так само можемо віддалено організувати транспортування вантажу в будь-який пункт призначення в Україні.
 5. Відстоювання інтересів клієнта. Ми завжди відстоюємо реальну класифікацію і вартість вантажу в інтересах нашого замовника перед митницею.
 6. Тісні зв'язки з митними органами Кореї. Працюючи на ринку з 2004 року, ми знаємо всі сучасні вимоги для перевезення і оформлення поставок, що дає можливість проводити роботу швидко і без труднощів.

Підтвердити надійність і якість наших послуг можуть клієнти, з якими ми співпрацюємо вже багато років. Нам довіряють провідні представники міжнародного і українського ринку, укладаючи контракти на регулярні перевезення далеко не перший рік.

Зв'яжіться з нашим експертом зараз для оперативного розрахунку вартості логістичних послуг саме для вас!

Подпишитесь на рассылки,

чтобы мы делились с Вами выгодными предложениями, последними новостями и полезными советами по ведению бизнеса с Китаем