Якщо хочете організувати бізнес з Китаєм або іншими країнами, звертайтеся до нас.

Fialan - це не просто міжнародна логістика, а й:

 • експерт, координатор і консультант з питань ЗЕД;
 • успішна логістична компанія і надійний партнер;
 • інструмент взаємодії з Китаєм;
 • лідер ЗЕД галузі України;
 • руйнівник міфів про Китай;
 • представник ваших інтересів, очі та вуха в Піднебесній.
Fialan

Ми здійснюємо не тільки міжнародні вантажоперевезення, але і гарантуємо розв'язання проблемних питань у сфері ЗЕД за короткі терміни. Для цього у нас в штаті є аудитори процесів ЗЕД, які розбираються в тонкощах зовнішньої економіки. Наша організація - головний представник Китаю в Україні. Кожен співробітник - прямий носій практичного досвіду взаємодії з Китаєм.

Клієнту не потрібно піклуватися про якість пакування та розв'язувати проблеми з транспортуванням. Це прерогатива наших фахівців. Завдяки тому, що у нас є центр управління бізнесом в Китаї, міжнародна доставка здійснюється в намічені терміни. Ми тримаємо руку на пульсі сучасних тенденцій і допомагаємо вам розібратися в тонкощах іноземних взаємин і менталітеті інших народів.

У нас вигідні умови співпраці

Міжнародна транспортна компанія відповідально виконує взяті на себе зобов'язання. Завдяки цьому наші замовники отримують продукцію в узгоджені дати. У нас налагоджена міжнародна логістика на кожному етапі перевезення. Вам не обов'язково розуміти, як все працює в доставці. Співробітники організації підберуть маршрут і спосіб транспортування з урахуванням того, куди потрібно відправити вантаж і які його характеристики. Тільки так можна отримати впевненість у тому, що співробітництво з Китаєм буде успішним.

 • Доставити та перевірити вантаж

  Доставити та перевірити вантаж

  Менеджери контролюють якість надання послуг на всіх етапах: від переговорів з підрядником до пакування товару і передачі його покупцеві. Замовивши додаткову послугу, ви зможете проконтролювати якість ще на етапі відвантаження. Наш співробітник особисто перевіряє продукцію відповідно до встановлених вимог.

 • Навчитися всім тонкощам ЗЕД

  Навчитися всім тонкощам ЗЕД

  У нас працюють досвідчені юристи та логісти, які знають нюанси оформлення митних декларацій та інших важливих паперів.

 • Розрахувати рентабельність проекту

  Розрахувати рентабельність проєкту

  Знайти вигоду непросто. Для цього важливо врахувати закупівельну вартість продукту, ціну на аналогічний асортимент продукції в Україні, вартість доставки та роботу логістів. Менеджери візьмуть на себе ці зобов'язання і повідомлять остаточну суму. Здійснюючи розрахунок, логісти пропонують кілька варіантів транспортування. Кожен може вибрати для себе оптимальне співвідношення швидкості - ціни - якості.

 • Вийти на нові ринки

  Вийти на нові ринки

  Ми допомагаємо скласти договір на вигідних умовах з підрядниками. Кожного продавця наша служба безпеки перевіряє на сумлінність та чесність, що виключає ймовірність зриву часу відправлення або отримання бракованої продукції.

 • Оптимізувати бізнес

  Оптимізувати бізнес

  Оптимізувати або розширити бізнес шляхом відкриття нових напрямків торгівлі. Наша організація здійснює міжнародні перевезення автотоварів, іграшок, одягу, аксесуарів, обладнання та іншого.

 • Підвищити конкурентоспроможність

  Підвищити конкурентоспроможність

  Щоб бути в тренді у своїй галузі, необов'язково навчатися зовнішньоекономічної діяльності та вміти розв'язувати питання з вантажоперевізниками. Наша фірма гарантує своєчасну доставку в заздалегідь обумовлений час. Своєчасне поповнення асортименту товарів першої необхідності допоможе підприємству залишатися на плаву навіть у важких ситуаціях.

Співпрацюючи з нами, можна не тільки побудувати бізнес на товарах з Китаю, США та Європи та бути найуспішнішим на ринку, але і збільшити обсяги продажів. Ми вважаємо, що краще працювати з постачальниками без посередників, тому пропонуємо реальні ціни за послуги. Це допомагає знизити собівартість і заробляти більше. Якщо ви плануєте співпрацю з довгостроковою перспективою, наші директора готові розглянути пропозиції про зниження вартості логістичних витрат на індивідуальній основі.

Переваги співпраці

Співпраця з нами надасть такі переваги:

1/ Товар доставлять в термін і в належній якості. Фірма забезпечує безпечні міжнародні перевезення і гарантує дотримання договірних зобов'язань. Збільшення терміну доставки можливо тільки у форс-мажорних ситуаціях.

2/ Інформацію від експертів ЗЕД. При зверненні до менеджера ви отримаєте чітку і повну відповідь на питання, що стосується сфери зовнішньоекономічної діяльності. У штаті працюють економісти, логісти та юристи, для яких немає перешкод.

3/ Розв'язання супутніх питань. Менеджери співпрацюють з професійними адвокатами та юристами, які володіють не тільки великим багажем знань, а й практичним досвідом врегулювання конфліктних ситуацій.

4/ Докладні інструкції стосовно співпраці з Китаєм. Кожен замовник отримує покроковий план, що складається з 6 етапів. Ми знаємо, як важко будувати бізнес з Китаєм, тому розробили детальну інструкцію для новачків. При необхідності ми забезпечимо підтримку надійного і проактивного експерта.

5/ Оптимізація ланцюга постачань. Співробітники фірми складуть взаємовигідний договір, зберуть та упакують товари, а також будуть відстежувати переміщення вантажу на кожному етапі до тих пір, поки продукція не дійде до покупця.

6/ Впевненість в захисті своїх інтересів з постачальниками. Для розвитку підприємства важливо своєчасне виконання зобов'язань постачальниками по виробництву і навантаженні готової продукції. Завдяки юридично правильно складеної угоди, при недотриманні договору постачальником зворотна сторона отримує штраф.

7/ Юридична і ЗЕД-підтримка. Експерти допоможуть розібратися з тонкощами консалтингу, підрахунком рентабельності заходу, оформленням митних декларацій та інших документів.

8/ Зростання прибутку. Міжнародні перевезення вантажів здійснюються без залучення третіх осіб. Це допомагає заощадити кошти та тим самим збільшити прибутковість підприємства. Оплачується лише робота логістів та транспортування вантажу в Україну.

9/ СкладНаша міжнародна транспортна компанія дає можливість користування складом в Китаї, як власним. Ми розуміємо з якими труднощами можна зіткнутися при роботі з азійськими партнерами та готові прийти на допомогу клієнтам.

10/ Чіткі аргументи для усвідомленого прийняття рішення. Кожен отримує юридично прозорий договір без «дрібного шрифту» і «підводних каменів». Всі аспекти обумовлені заздалегідь та прописані на папері, що допомагає прийняти зважене рішення про співпрацю.

Що відрізняє нас від конкурентів

Ми дорожимо репутацією, тому дотримуємося всіх домовленостей. Про якість наших послуг свідчать численні позитивні відгуки. З нами створити бізнес на товарах з Китаю вирішили сотні людей і успішно реалізували заплановані проєкти.

Що виділяє нас серед конкурентів:

 1. differences
 2. differences
 3. differences
 4. differences
 • Свій офіс і штатні співробітники в Китаї для прямого зв'язку з підрядниками та виробниками продукції.
 • Наявність власних автоматизованих складів навантаження та сортування. Плюс можливість тимчасового використання наших приміщень під власні потреби.
 • Багаторівнева система відбору персоналу, постійний контроль і підвищення рівня компетенції всіх фахівців компанії. Для забезпечення якісного обслуговування та зниження ризику непередбачених витрат.
 • Міжнародна доставка вантажів транспортною організацією здійснюється в визначений термін.
 • Наявність страхового фонду з обумовленими обсягами компенсації на випадок форс-мажорних ситуацій.
 • Діюча система розподілу ризиків щодо забезпечення збереження постачання.
 • Можливість оптимізації маршруту постачання клієнта в будь-якій точці знаходження вантажу, що робить міжнародні вантажоперевезення більш рентабельними.
 • Постійний аналіз конкурентів для формування кращого продукту на ринку послуг у сфері ЗЕД.
 • Проєкти постійних клієнтів супроводжують кваліфіковані експерти з досвідом роботи понад 5 років.
 • Бізнес-процеси компанії спрямовані на постійне зростання своїх клієнтів. Ми хочемо, щоб наші замовники росли від постачання до постачання.
 • Не стояти на місці, а розвиватися з кожним роком і розширювати спектр можливостей, нам допомагає реалізація проєктних рішень із залученням вузьких експертів.
 • У нас стабільний графік судовиходів, який дотримується в строгому порядку. Кожен замовник знає, що отримає все вчасно.

Підписуємо з кожним клієнтом договір і несемо матеріальну відповідальність. Наприклад, в разі втрати вантажу виплачуємо його повну інвойсову вартість, а в разі порушення термінів постачання - пеня за кожен день прострочення.

Зв'язатися з нами

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм