2021-04-21
2021-04-23
NEPCON CHINA 2021 is a popular, international event held for professional buyers in the electronics manufacturing industry.  It gathers more than 700 exhibitors, and 50,000 visitors …
2021-04-24
2021-04-27
China International Trade Fair for Auto Services, Parts, Maintenance and Repair Technology and Equipment is Asia's leading automotive maintenance and maintenance exhibition platform, …
2021-05-10
2021-05-12
The 23rd China(Guangzhou) International Valve, Pipe Fittings and Flange Exhibition 2021 is one of the largest, most specialized and advanced exhibitions in the fluid …
2021-05-10
2021-05-12
The 6th China(Guangzhou) International Industrial Boiler,Pressure Vessel and Pressure Pipeline Technology Exhibition 2021 is one of the largest, most specialized and advanced …
2021-05-10
2021-05-12
The 6th China(Guangzhou) International Gas, Cryogenic and Natural Gas Equipment Exhibition 2021 is one of the largest, most specialized and advanced exhibitions in the fluid …
2021-05-10
2021-05-12
China(Guangzhou) International Advanced Materials Exhibition 2021 is one of the largest, most specialized and advanced exhibitions in the fluid industry.
The vigorous …
2021-05-20
2021-05-22
China High-tech Expo on Meteorological Modernization 2021 is one of the top trade shows in Asia which gathers over 12 022 professional visitors in a 10 000 sq. meters of expo area to find …
2021-05-23
2021-05-25

ABOUT EVENT

The 14th Shanghai International Exhibition for Powder Metallurgy, Cemented Carbides and Advanced Ceramics is one of the most influential professional …

2021-06-08
2021-06-10
The 21st China International Petroleum & Petrochemical Technology and Equipment Exhibition is one of the largest petroleum equipment exhibitions in the world, which attracts more than …
2021-06-09
2021-06-11
The 21st Shanghai International Lubricants and Technology Exhibition 2021 is recognized as the premier professional lubricating expo in China. It is a large-scale and international …

Виставки в Китаї

 
Незалежно від того, в якому напрямку Ви збираєтеся вести бізнес, виставки в Китаї 2020 варто відвідати. Величезна кількість різних компаній у всіх галузях пропонують свої товари саме там. Величезні площі, призначені під виставки, дозволяють представити продукцію всьому світу. Саме тому всі підприємці, від новачків, до бізнесменів їдуть в Китай на дані заходи.
Українські виробники все частіше збираються в ділові поїздки для відвідування Піднебесної. Тут є висока ймовірність знаходження потрібного товару, постачальника. Можна проводити ділові переговори особисто, погодивши вартість і нюанси договору безпосередньо. Це допомагає більш вигідно укладати угоди. Також відвідують виставки в Китаї в 2020 році для організації власного виробництва.
 

Виставки Китай 2020: особливості

 
Як і масштаб виробництва, так і виставки Китай проводить у величезних масштабах. За рік проходять десятки заходів міжнародного напрямку. Тут збираються компанії не тільки самої Піднебесної, а й інших країн. Тому це відмінне місце для просування бізнесу і виходу на міжнародний ринок.
Одним з найбільш яскравих заходів є кантонський ярмарок. Проходить виставка в Гуанчжоу навесні 2020 і в жовтні. Вона складається з трьох основних етапів:
 1. Присвячений техніці, обладнання, інструментів, фурнітурі і т.д.
 2. Проходить в поданні розробок нових меблів, предметів інтер'єру, декору, дитячих іграшок і посуду.
 3. Проводиться для показу одягу, взуття, харчової промисловості, мед. обладнання та фармакології.
Одна з найбільш значущих є Стоматологічна виставка в Китаї 2020 році. Тут будуть представлені сотні новітніх розробок в області медицини, серед яких буде обладнання, техніка і т.д.
Варто зазначити, що понад 60% товарів усього світу виробляють в Китаї. Головними галузями є машинобудування, промисловість і харчова індустрія. Виставки Китаю 2020 є найпопулярнішими заходами, які відвідують представники величезної кількості міжнародних компаній, включаючи Європу, США і країни СНД.
 

Нюанси укладення угод на виставці

 
Якщо Вас цікавить виставка в Китаї Гуанчжоу 2020 року, то варто знати деякі нюанси укладення угод. Крім мовного бар'єру може виникнути величезна кількість труднощів, які приведуть до втрати часу і грошей на поїздку.
Відвідування галузевої виставки в Піднебесній при належній підготовці виявляється досить ефективним рішенням. Можна знайти нові товари і свіжі рішення, постачальників або партнерів. Однак не запланувавши поїздку заздалегідь, не знаючи китайську мову і їх традиції ведення переговорів - все це може привести в глухий кут. Важливо розуміти, як організовані локації на виставках, де шукати більш вигідні товарні пропозиції. Тому не рекомендується самостійно відвідувати подібні заходи. Зіткнувшись з їх масштабом можна сильно розгубитися.
Кому корисна виставка в Китаї Гуанчжоу 2020
Будь-який бажаючий може відвідати ці заходи. Тут можна знайти величезний асортимент різноманітних товарів, дізнатися всі новинки з «перших вуст».
Це відмінний відпочинок, що дозволяє відкрити для себе щось нове. Можна відвідати великі торгові центри, галузевий ринок або магазини. Додатково подивитися визначні пам'ятки і інші міста Піднебесної. Однак, якщо Ваша мета просунути свій бізнес, то виставка Гуанчжоу 2020 стане для Вас справжнім відкриттям. Тут ви зможете:
 • Знайти свою нішу для старту.
 • Особисто познайомитися з товаром, його якістю, характеристиками, виробництвом.
 • Створити свій оффер і брендування.
 • Провести час серед досвідчених підприємців, отримавши цінні знання та досвід.
 • Завести корисні знайомства не тільки постачальників і виробників, але і з транспортними компаніями і посередниками в Китаї. Це дозволить в майбутньому працювати з фірмами Піднебесної на більш вигідних умовах. При цьому зробити це можна буде без ризиків.
Досвідченим бізнесменам також не варто упускати величезні можливості, пов'язані з відвідуванням даних заходів в Китаї. Незалежно від напрямку бізнесу, тут Ви зможете:
 • Знайти відповідних постачальників і укласти угоди на кращих умовах.
 • Знайти нові товари, ніші і рішення.
 • Підвищити прибутковість бізнесу завдяки знаходженню найбільш раціональних рішень.
 • Організувати власне виробництво в Піднебесній.
 • Отримати контакти потрібних постачальників і транспортних компаній.
Гуанчжоу виставка 2020 відкриває величезні можливості для кожного. Тут неможливо залишитися байдужим незалежно від цілей відвідування. Безцінний досвід і нові контакти стануть тією відправною точкою, яка дозволить просувати власний бізнес або бренд. Адже сюди можна приїжджати не тільки за чужими товарами, але і для поширення власного.
Також проходить відома виставка меблів в Китаї 2020 SIFE. Вона буде проводитися 18-21 березня в Шеньчжені. Захід присвячений меблям, освітленню, текстилю, аксесуарам для дому, офісу. Тут компанії представлять антикварну, офісну, кухонну, дитячу, молодіжну меблі, а також з масиву дерева. Виставка вкрай корисна не тільки бізнесменам, але і дизайнерам інтер'єру, тут можна знайти і побачити нові рішення і дізнатися тенденції оформлення декору на майбутній рік.
 

Виставка в Шанхаї 2020 і Гуанчжоу: супровід

 
Варто оформити супровід, якщо зацікавила виставка в Китаї Гуанчжоу 2020. Фахівці ретельно вивчають організацію проведення виставок, відмінно знають китайську мову і правила успішних переговорів з китайцями. Оформлення супроводу включає в себе комплексні послуги, які складаються з:
 1. Консультації на вибір потрібних галузевих виставок, постачальників і т.д. конкретно під Ваш бізнес.
 2. Розробка плану поїздки, маршрутів і дозвілля на місці.
 3. Допомога в оформленні візи, бронювання квитків і готелю.
 4. Зустріч в аеропорту, допомога в заселенні в готелі.
 5. Супровід по всіх локаціях гідом-перекладачем.
 6. Відвідування галузевих стендів на виставках.
 7. Допомога в переговорах та укладенні договорів з постачальниками Китаю.
 8. Організація доставки зразків товару та оптових партій.
Більш докладно про супроводі на виставку в Гуанчжоу жовтень 2020 і інших заходів можна дізнатися у наших співробітників, зателефонувавши по телефону або скориставшись іншими зазначеними контактами. 
 

Чому компанія «Fialan»

 
Наша компанія щороку організовує понад 150 бізнес-турів для тих, кого цікавить виставка в Гуанчжоу 15-19 жовтня або 15-19 квітня. Ми надаємо послуги з 2004 року і знаємо всі особливості та нюанси організації заходів і висновки на них угод.
Для зручності наших клієнтів у нас є власний офіс в Гуанчжоу і повний штат співробітників. При необхідності вони нададуть колосальну допомогу в супроводі і укладанні угод. Кожен наш клієнт, який відвідав Китай з нашими співробітниками, зміг підняти свій бізнес на абсолютно новий, більш масштабний рівень. Ми працюємо до переможного результату і повної вигоди наших клієнтів.

Подпишитесь на рассылки,

чтобы мы делились с Вами выгодными предложениями, последними новостями и полезными советами по ведению бизнеса с Китаем