2021-10-26
2021-10-29
PTC ASIA 2021 is one of the most popular, top exhibitions in China gathering professional visitors from all over the world to find the latest products, technologies and solutions in the …
2021-10-26
2021-10-29
ComVac ASIA 2021 is a professional trade show in the industry of power energetics and resources conservation.  It provides a great opportunity to grow  your business, where you will …
2021-10-26
2021-10-29
CeMAT ASIA 2021 is a massive, influential exhibition which attracts visitors from Asia and all over the world. The exhibition is in the industry of logistics and presents products and …
2021-09-08
2021-09-10
The 23rd China International Exhibition on Gases Technology, Equipment and Application 2021 уникальная выставка которая проводиться в Китае, и …
2021-07-14
2021-07-16
The 21st Shanghai International Children Baby and Maternity Products Industry Expo is an all-inclusive exhibition that presents a wide-array of products from furniture, clothing and …
2021-07-14
2021-07-16
The 21st Shanghai International Children Baby and Maternity Products Industry Expo is an all-inclusive exhibition that presents a wide-array of products from furniture, clothing and …
2021-06-22
2021-06-25
CERAMICS CHINA 2021, as a high-standard brand pageant in global ceramics industry, has proudly become the key networking platform, and the important carrier & window of technology …
2021-06-17
2021-06-19
2021 China (Hangzhou) International Hosiery Industry Exhibition is one of the best trade shows in the industry of clothing and accessories, held in China, where professional buyers …
2021-06-09
2021-06-11
The 21st Shanghai International Lubricants and Technology Exhibition 2021 is recognized as the premier professional lubricating expo in China. It is a large-scale and international …
2021-06-08
2021-06-10
The 21st China International Petroleum & Petrochemical Technology and Equipment Exhibition is one of the largest petroleum equipment exhibitions in the world, which attracts more than …

Виставки в Китаї

 
Незалежно від того, в якому напрямку Ви збираєтеся вести бізнес, виставки в Китаї 2020 варто відвідати. Величезна кількість різних компаній у всіх галузях пропонують свої товари саме там. Величезні площі, призначені під виставки, дозволяють представити продукцію всьому світу. Саме тому всі підприємці, від новачків, до бізнесменів їдуть в Китай на дані заходи.
Українські виробники все частіше збираються в ділові поїздки для відвідування Піднебесної. Тут є висока ймовірність знаходження потрібного товару, постачальника. Можна проводити ділові переговори особисто, погодивши вартість і нюанси договору безпосередньо. Це допомагає більш вигідно укладати угоди. Також відвідують виставки в Китаї в 2020 році для організації власного виробництва.
 

Виставки Китай 2020: особливості

 
Як і масштаб виробництва, так і виставки Китай проводить у величезних масштабах. За рік проходять десятки заходів міжнародного напрямку. Тут збираються компанії не тільки самої Піднебесної, а й інших країн. Тому це відмінне місце для просування бізнесу і виходу на міжнародний ринок.
Одним з найбільш яскравих заходів є кантонський ярмарок. Проходить виставка в Гуанчжоу навесні 2020 і в жовтні. Вона складається з трьох основних етапів:
 1. Присвячений техніці, обладнання, інструментів, фурнітурі і т.д.
 2. Проходить в поданні розробок нових меблів, предметів інтер'єру, декору, дитячих іграшок і посуду.
 3. Проводиться для показу одягу, взуття, харчової промисловості, мед. обладнання та фармакології.
Одна з найбільш значущих є Стоматологічна виставка в Китаї 2020 році. Тут будуть представлені сотні новітніх розробок в області медицини, серед яких буде обладнання, техніка і т.д.
Варто зазначити, що понад 60% товарів усього світу виробляють в Китаї. Головними галузями є машинобудування, промисловість і харчова індустрія. Виставки Китаю 2020 є найпопулярнішими заходами, які відвідують представники величезної кількості міжнародних компаній, включаючи Європу, США і країни СНД.
 

Нюанси укладення угод на виставці

 
Якщо Вас цікавить виставка в Китаї Гуанчжоу 2020 року, то варто знати деякі нюанси укладення угод. Крім мовного бар'єру може виникнути величезна кількість труднощів, які приведуть до втрати часу і грошей на поїздку.
Відвідування галузевої виставки в Піднебесній при належній підготовці виявляється досить ефективним рішенням. Можна знайти нові товари і свіжі рішення, постачальників або партнерів. Однак не запланувавши поїздку заздалегідь, не знаючи китайську мову і їх традиції ведення переговорів - все це може привести в глухий кут. Важливо розуміти, як організовані локації на виставках, де шукати більш вигідні товарні пропозиції. Тому не рекомендується самостійно відвідувати подібні заходи. Зіткнувшись з їх масштабом можна сильно розгубитися.
Кому корисна виставка в Китаї Гуанчжоу 2020
Будь-який бажаючий може відвідати ці заходи. Тут можна знайти величезний асортимент різноманітних товарів, дізнатися всі новинки з «перших вуст».
Це відмінний відпочинок, що дозволяє відкрити для себе щось нове. Можна відвідати великі торгові центри, галузевий ринок або магазини. Додатково подивитися визначні пам'ятки і інші міста Піднебесної. Однак, якщо Ваша мета просунути свій бізнес, то виставка Гуанчжоу 2020 стане для Вас справжнім відкриттям. Тут ви зможете:
 • Знайти свою нішу для старту.
 • Особисто познайомитися з товаром, його якістю, характеристиками, виробництвом.
 • Створити свій оффер і брендування.
 • Провести час серед досвідчених підприємців, отримавши цінні знання та досвід.
 • Завести корисні знайомства не тільки постачальників і виробників, але і з транспортними компаніями і посередниками в Китаї. Це дозволить в майбутньому працювати з фірмами Піднебесної на більш вигідних умовах. При цьому зробити це можна буде без ризиків.
Досвідченим бізнесменам також не варто упускати величезні можливості, пов'язані з відвідуванням даних заходів в Китаї. Незалежно від напрямку бізнесу, тут Ви зможете:
 • Знайти відповідних постачальників і укласти угоди на кращих умовах.
 • Знайти нові товари, ніші і рішення.
 • Підвищити прибутковість бізнесу завдяки знаходженню найбільш раціональних рішень.
 • Організувати власне виробництво в Піднебесній.
 • Отримати контакти потрібних постачальників і транспортних компаній.
Гуанчжоу виставка 2020 відкриває величезні можливості для кожного. Тут неможливо залишитися байдужим незалежно від цілей відвідування. Безцінний досвід і нові контакти стануть тією відправною точкою, яка дозволить просувати власний бізнес або бренд. Адже сюди можна приїжджати не тільки за чужими товарами, але і для поширення власного.
Також проходить відома виставка меблів в Китаї 2020 SIFE. Вона буде проводитися 18-21 березня в Шеньчжені. Захід присвячений меблям, освітленню, текстилю, аксесуарам для дому, офісу. Тут компанії представлять антикварну, офісну, кухонну, дитячу, молодіжну меблі, а також з масиву дерева. Виставка вкрай корисна не тільки бізнесменам, але і дизайнерам інтер'єру, тут можна знайти і побачити нові рішення і дізнатися тенденції оформлення декору на майбутній рік.
 

Виставка в Шанхаї 2020 і Гуанчжоу: супровід

 
Варто оформити супровід, якщо зацікавила виставка в Китаї Гуанчжоу 2020. Фахівці ретельно вивчають організацію проведення виставок, відмінно знають китайську мову і правила успішних переговорів з китайцями. Оформлення супроводу включає в себе комплексні послуги, які складаються з:
 1. Консультації на вибір потрібних галузевих виставок, постачальників і т.д. конкретно під Ваш бізнес.
 2. Розробка плану поїздки, маршрутів і дозвілля на місці.
 3. Допомога в оформленні візи, бронювання квитків і готелю.
 4. Зустріч в аеропорту, допомога в заселенні в готелі.
 5. Супровід по всіх локаціях гідом-перекладачем.
 6. Відвідування галузевих стендів на виставках.
 7. Допомога в переговорах та укладенні договорів з постачальниками Китаю.
 8. Організація доставки зразків товару та оптових партій.
Більш докладно про супроводі на виставку в Гуанчжоу жовтень 2020 і інших заходів можна дізнатися у наших співробітників, зателефонувавши по телефону або скориставшись іншими зазначеними контактами. 
 

Чому компанія «Fialan»

 
Наша компанія щороку організовує понад 150 бізнес-турів для тих, кого цікавить виставка в Гуанчжоу 15-19 жовтня або 15-19 квітня. Ми надаємо послуги з 2004 року і знаємо всі особливості та нюанси організації заходів і висновки на них угод.
Для зручності наших клієнтів у нас є власний офіс в Гуанчжоу і повний штат співробітників. При необхідності вони нададуть колосальну допомогу в супроводі і укладанні угод. Кожен наш клієнт, який відвідав Китай з нашими співробітниками, зміг підняти свій бізнес на абсолютно новий, більш масштабний рівень. Ми працюємо до переможного результату і повної вигоди наших клієнтів.

Подпишитесь на рассылки,

чтобы мы делились с Вами выгодными предложениями, последними новостями и полезными советами по ведению бизнеса с Китаем