image

Китайський ринок, що демонструє в останні роки потужне зростання, стає все більш привабливим для виробників з різних країн. Українські компанії не стали тут винятком і багато хто з них знаходяться в пошуку партнерів в Китаї.

Компанія Fialan пропонує зацікавленим клієнтам з України таку послугу, як пошук покупців в Китаї - маркетингове дослідження з пошуку покупців

В рамках подібного пошуку ми виконуємо:

Підсумком виконаної роботи є список потенційних партнерів, зацікавлених в придбанні продукції замовника, з кожним з яких можна починати обговорення умов постачання.

У цьому списку містяться такі відомості:

Як проводити подальші переговори

image

Далі взаємини з компаніями з Китаю можуть розвиватися за двома сценаріями, а саме:

Варіант №1

Замовник зв'язується з компаніями, зазначеними в списку, самостійно. В ході переговорів обговорює всі умови та нюанси постачання та здійснення оплат.

В цьому випадку Вам необхідно буде самому обумовити з покупцями такі моменти, як валютні перекази за оплату послуг і продукції між Китаєм і Україною. А також хто і як буде здійснювати митне очищення товарів на території КНР.

Варіант №2

Компанія Fialan виступає як посередник між Вами та покупцями, обговорюючи умови Вашої співпраці з китайцями - погоджує всі умови постачання продукції з України.

Таким чином, співробітник компанії Fialan бере на себе всі етапи переговорів з представниками китайської сторони. При цьому імпортером продукції на китайський ринок виступає саме наша компанія. Перед продавцем Fialan виступає гарантом своєчасності проведення оплати за поставлену продукцію.

Якщо Ви не знаєте, як знайти покупців в Китаї - звертайтеся до нас!

Fialan запропонує ті варіанти співпраці, які будуть оптимальними для специфіки продукції, що реалізовується. Вам не доведеться витрачати час на вивчення ринку і пошук потенційних партнерів. Ми самі підберемо найбільш відповідні пропозиції, з яких Ви зможете вибрати оптимальні.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм