Доставка запчастин
з Китаю і Європи оптом

rating-stars Рейтинг 5

Доставка автомобільних запчастин оптом в Україну — одне з базових напрямів діяльності компанії «Fialan», бо ця група товарів завжди потрібна. Через техобслуговування та ремонт будь-який транспортний засіб проходить постійно.
Доставка здійснюється нами з Китаю, Польщі, Японії, Німеччини, Південної Кореї та США. Здійснюємо організацію доставлення безпосередньо від виробника. У нас вигідні умови співпраці та доступні ціни на перевезення в Україну.

Дізнатися вартість доставки
Доставка запчастин з Китаю і Європи оптом

Компанія «Fialan» працює на ринку з 2004 року
і спеціалізується, в тому числі на організації доставки запчастин до будь-яких транспортних засобів, в тому числі іноземного виробництва.
З перших днів своєї роботи, ми надаємо клієнтам максимально якісний і зручний сервіс з доставки необхідних запчастин з Європи, США та Азії, а також консультації кваліфікованих фахівців.

Fialan

«Fialan» — це вигідно, тому що:

 1. З нами співпрацюють бізнесмени, СТО і компанії зі всієї України.
 2. Ми доставляємо партії автозапчастин для інтернет-магазинів.
 3. Здійснюємо оптові постачання автозапчастин для роздрібних дилерів.
 4. Ми надійні партнери для ведення або започаткування бізнесу з продажу автозапчастин!

Країни, з якими ми працюємо

Основні країни, з яких у нас замовляють доставку автозапчастин та аксесуарів для авто:

 • Китай
 • Німеччина
 • Польща
 • Південна Корея
 • Японія
 • США
дізнатися вартість

Пропонуємо вам ознайомитися з перевагами нашої роботи по транспортуванню запчастин в Україну, навіть якщо ви вже є клієнтом іншої логістичної компанії!

Країни, з якими ми працюємо

Доставка запчастин з Китаю

Китай сьогодні — це найбільший виробник автозапчастин у світі. Китайці відрізняються надійністю, акуратністю і відповідальністю у своїй роботі, а українці цінують китайські автозапчастини за відмінне співвідношення ціни і якості тому, що їх часто виробляють на заводах відомих виробників.

При доставці автозапчастин з Китаю, найважливішим питанням є розмір мита. Хоча запчастини для китайських автомобілів обкладаються митом, вони не дуже високі, тому ціни все ще конкурентоздатні в порівнянні з оригінальними запчастинами, пропонованими авторизованими автосервісами.

Доставка запчастин з Китаю

Займаючись імпортом автозапчастин з Китаю, ми завжди пам'ятаємо про декілька важливих моментів. В першу чергу — це питання безпеки, тобто наявність всіх необхідних документів для оформлення експорту з Китаю та митного оформлення в Україні. Наявність сертифікатів на продукцію підтверджує, що необхідні дослідження заводом-виробником були проведені. До цього належать подушки безпеки, камери заднього виду, лампи, датчики й т. д.

Ми не є посередниками, ви будете співпрацювати з виробником напряму. Наше завдання все узгодити в країні-виробнику, розробити вигідну логістичну модель і доставити товар вам на склад.
розрахувати

У наші послуги входить:

 • пошук постачальника в Китаї;
 • інспекція постачальника;
 • контроль якості товару;
 • контроль навантаження;
 • експортне оформлення в Китаї;
 • митне оформлення в Україні.

Що ми знаємо про китайські запчастини?

Что мы знаем о китайских запчастях

Автозапчастини з Китаю асоціюються, в першу чергу, з контрафактними товарами. На жаль, ця асоціація небезпідставна і пов'язана з тим, що понад 70% виявлених автомобільних підробок дуже низької якості, що надходять на європейський ринок, привозять з Китаю.

Что мы знаем о китайских запчастях

Це означає, що як мінімум 7 з 10 підроблених автозапчастин виробляються на заводах Китаю. Ці підробки справжній біч, особливо у випадку деталей для легкових автомобілів. Підроблені запчастини для вантажівок зустрічаються набагато рідше. Відмінності таких підробок від оригіналів зовні можуть бути практично непомітними.

Что мы знаем о китайских запчастях

Тому, для того, щоб зберегти свій бізнес і не зіпсувати репутацію перед своїми клієнтами необхідно контролювати якість продукції, що закуповується ще до імпорту в Україну. Фахівці компанії Fialan здійснюють перевірку вашого постачальника в Китаї, перевіряють якість продукції та контролюють процес навантаження. Ви отримаєте саме те, що замовили.

Доставка запчастин з Польщі

Автозапчастини та автомобільні аксесуари є хітом польського експорту. У 2019 році вартість їх продажу за кордоном збільшилася на 15,2%. Це дало цій групі товарів найбільшу частку в загальному експорті минулого року — 5,5%. Найбільшими одержувачами комплектуючих, вироблених на польських заводах, є Німеччина, Чехія, Великобританія й Італія, однак і на ринках України існує великий попит на автомобільну продукцію з Польщі.

Розвиток відбувається шляхом імпорту, який покриває 88% потреб внутрішнього ринку. В Україну імпортується в сім разів більше запчастин, ніж виробляється на вітчизняних заводах. І ця частка зростає з року в рік.

Доставка запчастин з Польщі
Доставка запчастин з Польщі

Хоча виробництво запчастин в Україні зростає протягом останніх трьох років, воно все ще замале, щоб зробити істотний вплив на ринок. Не варто забувати й про те, що поганий стан дорожньої інфраструктури в Україні призводить до швидкої амортизації автомобільних запчастин. Таким чином, українські автовласники змушені міняти комплектуючі та відвідувати СТО у два або навіть три рази частіше, ніж їхні європейські сусіди.

Основними імпортерами польських запчастин є українські дистриб'ютори, більшість з яких пов'язані з компанією «Fialan». Встановлення постійної співпраці з польськими виробниками автозапчастин створює широкі перспективи для виходу на ринок цієї країни.

Доставка автозапчастин з Польщі — одна з основних наших послуг. Для нас немає складних вантажів — ми як слід підготовлені до перевезення будь-яким видом транспорту.
зв'язатися з нами

Доставка запчастин з Японії

Японський автомобільний ринок — один з найбільших у світі. Йому відповідають тільки ринки США, Німеччини, Франції та Великобританії. Японці вкрай прив'язані до рідних марок автомобілів. Зараз Toyota та Honda, як і раніше, є лідерами на місцевому ринку. За цими брендами за популярністю йдуть Suzuki, Nissan і Daihatsu, Mazda, Subaru і Mitsubishi.

Японія, як і Південна Корея, — єдина країна у світі, якій, після закінчення Другої світової війни, вдалося створити з нуля сучасну автомобільну промисловість, і успішно конкурувати з європейськими та американськими виробниками.
Японські автомобілі, в першу чергу, цінуються водіями усього світу за їх надзвичайно міцні і надійні силові агрегати. Однак, як і будь-який механічний пристрій, машина рано чи пізно може вийти з ладу і їй буде потрібна заміна окремих компонентів приводу, коробки передач, підвіски або приладдя.

Ми поставляємо автозапчастини для всіх японських марок автомобілів. Пропонуємо купувати тільки оригінальні запчастини безпосередньо з заводів за найнижчими цінами на ринку, тільки від відомих і перевірених виробників.

зв'язатися з нами
Доставка запчастин з Японії

Доставка запчастин з Німеччини

germany

Розглядаючи автомобільну промисловість Німеччини, слід мати на увазі дві групи запчастин: нові оригінальні запчастини (нім. OEM-Teile) і, так звані, замінники (німецькою мовою Ident Teile чи інакше Nach Bauteile).
Коли справа доходить до якості, оригінальні деталі зазвичай є кращими, оскільки це ті ж деталі, які спочатку були частиною оригінального обладнання транспортного засобу. При цьому ці запчастини, безумовно, найдорожчі.
Альтернативою оригінальним деталям є так звані замінники. У торгівлі їх часто називають новими, які не порівнюються в якості з оригінальними запчастинами, але це не завжди так.
Це слід враховувати, особливо з деталями, що впливають на безпеку дорожнього руху, такими як гальмівні колодки або гальмівні диски. Не варто купувати найдешевший товар відразу, спочатку потрібно перевірити виробника. Термін служби запасних частин набагато коротший, ніж в оригінальних деталей.
Компанія Fialan має багаторічний досвід перевезення автомобільних запчастин з Німеччини. Вартість індивідуальна в залежності від кількості та ваги товару і пункту призначення. Термін зберігання без додаткової оплати на нашому складі — 3 дні.

зв'язатися з нами

Уже співпрацюєте з іншою компанією з доставки? Все одно зв'яжіться з нами, і ми гарантовано пропонуємо більш вигідні умови тривалої співпраці.

Надсилайте заявку на оптові поставки запчастин. Наша компанія працює з кожним клієнтом індивідуально і гарантує виконання взятих на себе зобов'язань за договором.

offer

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

 • Потрібна доставка з країни, інформації про яку немає?

  Напишіть нам або зателефонуйте і ми підготуємо для вас вигідну пропозицію по доставці комплектуючих для автомобілів з потрібної країни за максимально вигідними цінами для вашого бізнесу.

 • Чому Fialan?

  Компанія «Fialan» була заснована на міцному фундаменті — ми зосередилися на професійному обслуговуванні та пропозиціях, розроблених з урахуванням потреб українського ринку.

  Наші переваги:

  • оптимальні ціни;
  • забезпечення безпечної угоди з виробником;
  • багаторічний досвід в міжнародній логістиці;
  • гарантія високої якості деталей і їх збереження при транспортуванні;
  • дбайлива доставка транспортом нашої компанії;
  • дотримання графіків постачання;
  • укладання договору;
  • компенсація затримок;
  • знижки для постійних клієнтів, індивідуальний підхід до кожного;
  • позитивна репутація на ринку.
 • Яка схема роботи?
  1. Для організації оптової поставки запчастин в Україну з будь-якої країни ви надаєте таку інформацію нашому фахівцеві:
   • Країна та місто відправлення
   • Перелік товару, його опис
   • Інвойсна вартість партії
   • Загальний обсяг вантажу, м. куб.
   • Загальна вага вантажу, кг.
   • Кількість місць
   • Місто призначення в Україні
  2. Наш логіст виконає розрахунок й підготує комерційну пропозицію
  3. Підписуємо договір, щоб закріпити наші домовленості
  4. Ми зв'яжемося з вашим постачальником та оформимо всі необхідні документи
  5. За фактом прибуття вантажу в Україну й проходження митного оформлення ми повідомимо Вас для доставки на ваш склад.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм