Доставка запчастин
із Китаю і Європи гуртом

rating-stars Рейтинг 5

Постачання автомобільних запчастин гуртовими партіями до України є одним з основних та популярних напрямів діяльності компанії «Fialan», оскільки ця група товарів завжди потрібна. Будь-який транспортний засіб постійно проходить технічне обслуговування та ремонт.
Ми здійснюємо організацію доставлення з Китаю, Польщі, Японії, Німеччини, Південної Кореї та США безпосередньо від виробника. У нас вигідні умови співпраці та доступні ціни на перевезення в Україну.

Дізнатися вартість доставлення
Доставка запчастин із Китаю і Європи гуртом

Компанія «Fialan» працює на ринку з 2004 року
і спеціалізується на організації доставлення запчастин для будь-яких типів транспортних засобів, зокрема іноземного виробництва.
Із самого початку своєї діяльності ми зосереджуємося на наданні клієнтам високоякісного і зручного сервісу з доставлення необхідних запчастин із регіонів Європи, США та Азії. Наша компанія також пропонує консультації від кваліфікованих фахівців.

Fialan

«Fialan» — це вигідно, тому що:

 1. З нами співпрацюють бізнесмени, СТО й компанії зі всієї України.
 2. Ми доставляємо партії автозапчастин для інтернет-магазинів.
 3. Здійснюємо гуртові постачання автозапчастин для роздрібних дилерів.
 4. Ми надійні партнери для ведення або започаткування бізнесу з продажу автозапчастин.

Країни, з якими ми працюємо

Основні країни, з яких у нас замовляють доставлення автозапчастин та аксесуарів для авто:

 • Китай
 • Німеччина
 • Польща
 • Південна Корея
 • Японія
 • США
дізнатися вартість

Пропонуємо вам ознайомитися з перевагами нашої роботи з транспортування запчастин в Україну, навіть якщо ви вже є клієнтом іншої логістичної компанії!

Країни, з якими ми працюємо

Доставлення запчастин із Китаю

Китай сьогодні — це найбільший виробник автомобільних запчастин у світі. Китайці відрізняються надійністю, акуратністю і відповідальністю у своїй роботі. Українці цінують китайські автозапчастини за відмінне співвідношення ціни та якості, адже вони виготовляються на заводах відомих виробників.

Під час доставлення автозапчастин із Китаю, найважливішим питанням є оподаткування, зокрема розмір митних зборів. Попри те, що запчастини для китайських автомобілів підлягають митному оформленню, розмір цих зборів зазвичай не є надто високим. Це дає змогу підтримувати конкурентоспроможні ціни на автозапчастини порівнюючи з оригінальними запчастинами, які пропонують авторизовані автосервіси.

Доставка запчастин з Китаю

Займаючись імпортом автозапчастин із Китаю, ми завжди пам’ятаємо про декілька важливих моментів. Насамперед — це питання безпеки, тобто наявність усіх необхідних документів для оформлення експорту з Китаю та митного оформлення в Україні. Наявність сертифікатів на продукцію підтверджує, що необхідні дослідження заводом-виробником були проведені. Це стосується подушок безпеки, камер заднього ходу, ламп, датчиків тощо.

Ми не є посередниками в процесі співпраці. Ми забезпечуємо пряму співпрацю з виробником. Наше завдання все погодити в країні-виробника, розробити вигідну логістичну модель і доставити товар безпосередньо на ваш склад.
розрахувати

У наші послуги входить:

 • пошук постачальника в Китаї;
 • інспекція постачальника;
 • контроль якості товару;
 • контроль навантаження;
 • експортне оформлення в Китаї;
 • митне оформлення в Україні.

Що ми знаємо про китайські запчастини?

Що ми знаємо про китайські запчастини

Насамперед автозапчастини з Китаю асоціюються з контрафактними товарами. На жаль, ця асоціація небезпідставна й пов’язана з тим, що понад 70 % виявлених автомобільних підробок, що привозять із Китаю до європейського ринку, дуже низької якості.

Що ми знаємо про китайські запчастини

Згідно зі статистикою, багато підроблених автозапчастин виробляється на заводах у Китаї, що становить майже 70 % від загальної кількості підробок. Цей феномен особливо поширений поміж деталей для легкових автомобілів, тоді як підроблені запчастини для вантажівок трапляються рідше. Важливо зазначити, що зовнішні відмінності між такими підробками та оригінальними запчастинами можуть бути майже непомітними.

Що ми знаємо про китайські запчастини

Щоб зберегти свій бізнес і не зіпсувати репутацію перед своїми клієнтами, необхідно забезпечити контроль якість продукції, що закуповується, ще до її імпорту в Україну. Фахівці компанії Fialan здійснюють перевірку вашого постачальника в Китаї, перевіряють якість продукції та контролюють процес навантаження. Ми гарантуємо, що ви отримаєте саме те, що замовили.

Доставка запчастин з Польщі

Автозапчастини та автомобільні аксесуари є важливою складовою польського експорту. У 2019 році вартість їхнього продажу за кордоном збільшилася на 15,2 %. Це дало цій групі товарів найбільшу частку в загальному експорті минулого року — 5,5 %. Найбільшими одержувачами деталей, вироблених на польських заводах є Німеччина, Чехія, Великобританія та Італія, однак і на ринках України є великий попит на автомобільну продукцію з Польщі.

Розвиток відбувається через імпорт, який покриває 88 % потреб внутрішнього ринку. В Україну імпортується в сім разів більше запчастин, ніж виробляється на вітчизняних заводах. І ця частка зростає з року в рік.

Доставка запчастин з Польщі
Доставка запчастин з Польщі

Хоча виробництво запчастин в Україні зростає впродовж останніх трьох років, воно все ще замале, щоб зробити істотний вплив на ринок. Не варто забувати і про те, що поганий стан дорожньої інфраструктури в Україні призводить до швидкої амортизації автомобільних запчастин. Отже, українські автовласники змушені міняти комплектуючі та відвідувати СТО вдвічі або, навіть, утричі частіше, ніж їхні європейські сусіди.

Основними імпортерами польських запчастин є українські дистриб’ютори, які здебільшого пов’язані з компанією Fialan. Встановлення постійної співпраці з польськими виробниками автозапчастин створює широкі перспективи для виходу на ринок цієї країни.

Доставлення автозапчастин із Польщі — одна з основних наших послуг. Для нас немає складних вантажів. Незалежно від обсягу та характеру вантажу, ми маємо досвід і експертизу для успішного здійснення перевезення. Ми працюємо з різними різновидами транспорту, що дає змогу нам вибрати оптимальний спосіб доставлення залежно від ваших потреб.
зв'язатися з нами

Доставка запчастин з Японії

Японський автомобільний ринок є одним із найбільших у світі, поряд із ринками США, Німеччини, Франції та Великобританії. Японці вкрай прив’язані до марок автомобілів свого краю. Toyota та Honda далі залишаються провідними лідерами на місцевому ринку. За цими брендами за популярністю йдуть Suzuki, Nissan і Daihatsu, Mazda, Subaru і Mitsubishi.

Японія, як і Південна Корея, — єдина країна у світі, якій, після закінчення Другої світової війни, вдалося створити з нуля сучасну автомобільну промисловість, й успішно конкурувати з європейськими та американськими виробниками.
Японські автомобілі насамперед цінуються водіями всього світу за надзвичайно міцні та надійні силові агрегати. Однак, як і будь-який механічний пристрій, автомобіль рано чи пізно може вийти з ладу і вимагатиме заміни деяких компонентів, як-от привід, коробка передач, підвіска або приладдя.

Наша компанія постачає оригінальні автозапчастини для всіх японських марок автомобілів. Ми пропонуємо вам можливість купувати запчастини безпосередньо від відомих і перевірених виробників за найнижчими цінами на ринку. Ви можете бути впевнені в якості наших запчастин і отримати надійні компоненти для вашого автомобіля.

зв'язатися з нами
Доставка запчастин з Японії

Доставка запчастин з Німеччини

germany

Розглядаючи автомобільну промисловість Німеччини, слід мати на увазі дві групи запчастин: нові оригінальні запчастини (нім. OEM-Teile) і, так звані, замінники (німецькою мовою Ident Teile чи інакше Nach Bauteile).
Коли справа доходить до якості, оригінальні деталі зазвичай є найкращими, оскільки це ті самі деталі, які спочатку були частиною оригінального обладнання транспортного засобу. Водночас ці запчастини, безумовно, найдорожчі.
Альтернативою оригінальним деталям є так звані замінники. У торгівлі ці деталі часто називають новими, але вони не можуть порівнюватися з оригінальними запчастинами.
Ці замінники можуть бути новими деталями, які можуть виконувати функції оригінальних запчастин, але за більш доступною ціною. Варто зазначити, що не всі замінники мають таку саму якість, як оригінальні деталі, і їхня ефективність може варіюватися.
Це варто враховувати, особливо з деталями, що впливають на безпеку дорожнього руху, як-от гальмівні колодки або гальмівні диски. Не варто купувати найдешевший товар відразу, спочатку потрібно перевірити виробника. Термін служби запасних частин набагато коротший, ніж в оригінальних деталей.
Компанія Fialan має багаторічний досвід перевезення автомобільних запчастин із Німеччини. Вартість індивідуальна залежно від кількості та ваги товару й пункту призначення. Термін зберігання без додаткової оплати на нашому складі — 3 дні.

зв'язатися з нами

Уже співпрацюєте з іншою компанією з доставлення? Зв’яжіться з нами, і ми гарантовано запропонуємо більш вигідні умови тривалої співпраці.

Надсилайте заявку на гуртові постачання запчастин. Наша компанія працює з кожним клієнтом індивідуально й гарантує виконання взятих на себе зобов’язань за договором.

offer

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

 • Потрібне доставлення з країни, або інформація, якої немає?

  Напишіть нам або зателефонуйте і ми підготуємо для вас вигідну пропозицію по доставці комплектуючих для автомобілів з потрібної країни за максимально вигідними цінами для вашого бізнесу.

 • Чому Fialan?

  Компанія «Fialan» була заснована на міцному фундаменті — ми зосередилися на професійному обслуговуванні та пропозиціях, розроблених з урахуванням потреб українського ринку.

  Наші переваги:

  • оптимальні ціни;
  • забезпечення безпечної угоди з виробником;
  • багаторічний досвід в міжнародній логістиці;
  • гарантія високої якості деталей і їх збереження при транспортуванні;
  • дбайлива доставка транспортом нашої компанії;
  • дотримання графіків постачання;
  • укладання договору;
  • компенсація затримок;
  • знижки для постійних клієнтів, індивідуальний підхід до кожного;
  • позитивна репутація на ринку.
 • Яка схема роботи?
  1. Для організації оптової поставки запчастин в Україну з будь-якої країни ви надаєте таку інформацію нашому фахівцеві:
   • Країна та місто відправлення
   • Перелік товару, його опис
   • Інвойсна вартість партії
   • Загальний обсяг вантажу, м. куб.
   • Загальна вага вантажу, кг.
   • Кількість місць
   • Місто призначення в Україні
  2. Наш логіст виконає розрахунок й підготує комерційну пропозицію
  3. Підписуємо договір, щоб закріпити наші домовленості
  4. Ми зв'яжемося з вашим постачальником та оформимо всі необхідні документи
  5. За фактом прибуття вантажу в Україну й проходження митного оформлення ми повідомимо Вас для доставки на ваш склад.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм