Доставка з Фінляндії в Україну
Доставка з Фінляндії в Україну
rating-stars Рейтинг 5

Фінляндія - одна з країн Європейського союзу, яка була визнаною кращою для життя. Про економічний стан країни багато говорить той факт, що щомісяця вони дають своїм громадянам кілька сотень доларів «просто так». Держава межує з Росією, Швецією та через море з Естонією, що робить її досить цікавим варіантом для багатьох бізнесменів. Все це сприяє тому, що сьогодні доставка з Фінляндії користується високим попитом серед українців, включаючи простих обивателів і підприємців.

Якщо ви хочете, щоб вантажоперевезення з Фінляндії були максимально комфортними, доступними і безпечними, необхідно звернутися до фахівців компанії Fialan. Штат досвідчених співробітників завжди націлений на те, щоб зробити вантажоперевезення для кожного клієнта максимально комфортними. Пропонуємо доставку вантажу «під ключ», вам не потрібно буде хвилюватися не тільки про те, як доставити товар, а й оформити його. Ми враховуємо, що в Фінляндії, як в будь-якій державі ЄС є власні керівні принципи доставки і оформлення вантажів. З огляду на те, що ми більше 15 років працюємо, для нас не буде «сюрпризів», ми підберемо для вас оптимальний спосіб доставки і будемо гарантувати, що вантаж прибуде до вас в товарному вигляді.

Що зазвичай перевозять з Фінляндії в Україну?

Якщо взяти до уваги статистику, то найчастіше перевезення з Фінляндії включають в себе доставку таких товарів:

 • музичне обладнання;
 • медичне обладнання;
 • обладнання для центрів здоров'я і спортзалів;
 • різне обладнання для виробництва;
 • системи обігріву;
 • промислове обладнання;
 • обладнання деревообробних промисловостей;
 • сантехніка та багато іншого.

І це тільки мала частина товарів, з якими до нас звертаються клієнти. Але якщо вас цікавить доставка з Фінляндії будь-якого іншого товару, він не суперечить законодавству України і важить більше 50 кілограмів, просто зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті.

Як ми проводимо доставку вантажу з Фінляндії в Україну?

З огляду на те, що країни перебувають на одному континенті і обидві мають вихід до моря, доставка з Фінляндії в Україну може проводитися декількома способами:

 • Автомобільні вантажоперевезення. Це оптимальний спосіб доставки, який займає відносно небагато часу і володіє доступною вартістю. Підходить для транспортування абсолютно будь-якого виду вантажу, починаючи одягом і електронікою, закінчуючи сільськогосподарським обладнанням та автомобілями.
 • Морські вантажоперевезення. Ідеальне рішення, якщо вам потрібно перевести велику партію вантажу з Фінляндії в Україну. Необхідно враховувати, що терміни при морських вантажоперевезеннях досить високі, тому для експрес-доставки такий варіант не підходить. Вагома перевага - доступна вартість доставки.
 • Залізничні вантажоперевезення. З огляду на добре розвинену інфраструктуру між державами, можна проводити транспортування за допомогою з/д транспорту. Таке транспортування відносно недороге і дозволяє перевозити будь-яку кількість вантажу, в тому числі негабаритний вантаж. Час доставки дещо більше, ніж при використанні автомобільного транспорту.
 • Авіаційні вантажоперевезення. Це лідер в плані вантажоперевезень антикваріату або інших цінностей, тому що гарантує максимальну надійність і терміни доставки всього 2-3 дня разом з документальним оформленням. Але необхідно враховувати, що вартість доставки значно вище, ніж при будь-якому іншому способі.

Варіант залежить від того, який вантаж вам необхідно транспортувати. З огляду на те, що Фінляндія активно розвивається в галузі альтернативної енергетики, досить часто необхідна доставка негабаритного вантажу, у чому завжди допоможе наша компанія.

Незалежно від обраного варіанту, доставка товарів з Фінляндії буде проводитися виключно професіоналами своєї справи, які мають багатий досвід роботи. Ми підберемо декілька варіантів маршруту, серед якого разом з вами підберемо оптимальний варіант за термінами і ціною. Щоб скористатися нашими послугами, вам досить просто подзвонити до нас або заповнити форму на сайті. Завжди готові провести консультацію з усіх питань.