Доставка з Фінляндії в Україну

rating-stars Рейтинг 5

Фінляндія – одна з країн Європейського союзу, яка була визнана кращою для життя. Про економічний стан країни багато говорить той факт, що щомісяця вони дають своїм громадянам кілька сотень доларів «просто так». Держава межує з Швецією та через море з Естонією, що робить її досить цікавим варіантом для багатьох бізнесменів.

З огляду на те, що країна має вихід до моря, добре розвинені дороги, велику мережу з/д шляхів і сотні аеропортів, доставка вантажів з Фінляндії не викликає особливих складнощів. Все це сприяє тому, що сьогодні доставка з Фінляндії користується високим попитом серед українців, включаючи простих обивателів і підприємців.

Якщо ви хочете, щоб вантажні перевезення з Фінляндії були максимально комфортними, доступними та безпечними, необхідно звернутися до фахівців компанії Fialan. Штат досвідчених співробітників завжди націлений на те, щоб зробити вантажоперевезення для кожного клієнта максимально комфортними. Пропонуємо доставку вантажу «під ключ», тому вам не потрібно буде хвилюватися не тільки про те, як доставити товар, та оформити його. Ми враховуємо, що в Фінляндії, як в будь-якій державі ЄС є власні принципи доставки й оформлення вантажів. З огляду на те, що ми більше 15 років працюємо, для нас не буде «сюрпризів», ми підберемо для вас оптимальний спосіб доставки і будемо гарантувати, що вантаж прибуде до вас в товарному вигляді.

Ідеальним рішенням в такому випадку будуть збірні вантажі з Фінляндії від компанії Fialan. У наших силах доставити абсолютно будь-який вантаж в цілості й схоронності, гарантуючи доступну ціну доставки. В кожному окремому випадку опрацьовується ідеальний маршрут, оформляються всі супроводжуючі та митні документи, ви будете впевненими, що доставка вантажів з Фінляндії буде проведена точно в зазначені терміни.

Калькулятор доставки


Найменування вантажу

Вкажіть повне найменування товарної позиції

Категорія вантажу

string(1904) ""
Виберіть із списку найбільш підходящу категорію

Загальна вага

Тільки цифри!

Вкажіть загальна вага товарної партії в кілограмах

Загальний обсяг

Тільки цифри!

Вкажіть загальний обсяг товарної партії в метрах кубічних

Iнвойсова вартість

Тільки цифри!

Вкажіть вартість товарної партії в доларах США

Місто відправки

Місто отримання

Виберіть бажану швидкість доставки

Виберіть бажану швидкість доставки

Ваше ім'я*

Телефон*

E-mail*

Коментарі

Контракт з постачальником

Перевірити товар

Страховка

Поля обов'язкові для заповнення

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка

Що зазвичай перевозять з Фінляндії в Україну?

Якщо взяти до уваги статистику, то найчастіше перевезення з Фінляндії охоплює доставку таких товарів:

 • взуття, одяг, текстиль для дому;
 • музичне обладнання;
 • медичне обладнання;
 • обладнання для центрів здоров'я і спортзалів;
 • різне обладнання для виробництва;
 • системи обігріву;
 • промислове обладнання;
 • обладнання деревообробних промисловостей;
 • продукти харчування та різні напої;
 • подарункова продукція і сувеніри;
 • сантехніка та багато іншого.

І це тільки мала частина товарів, з якими до нас звертаються клієнти. Але якщо вас цікавить доставка з Фінляндії будь-якого іншого товару, і він не суперечить законодавству України й важить понад 50 кілограмів, просто зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті.

Способи доставки вантажу з Фінляндії в Україну

З огляду на те, що країни перебувають на одному континенті і обидві мають вихід до моря, доставка з Фінляндії в Україну може проводитися декількома способами:

Автомобільні вантажоперевезення

Це оптимальний спосіб доставки, який займає відносно небагато часу і володіє доступною вартістю. Підходить для транспортування абсолютно будь-якого виду вантажу, починаючи одягом і електронікою, закінчуючи сільськогосподарським обладнанням та автомобілями.

Морські вантажоперевезення

Ідеальне рішення, якщо вам потрібно перевезти велику партію вантажу з Фінляндії в Україну. Необхідно враховувати, що терміни при морських вантажоперевезеннях досить високі, тому для експрес-доставки такий варіант не підходить. Вагома перевага – доступна вартість доставки.

Залізничні вантажоперевезення

З огляду на добре розвинену інфраструктуру між державами, можна проводити транспортування за допомогою з/д транспорту. Таке транспортування відносно недорога і дозволяє перевозити будь-яку кількість вантажу, в тому числі негабаритний вантаж. Час доставки дещо більше, ніж при використанні автомобільного транспорту.

Авіаційні вантажні перевезення

Це лідер в плані вантажоперевезень антикваріату або інших цінностей, тому що гарантує максимальну надійність і терміни доставки всього 2-3 дні разом з документальним оформленням. Але необхідно враховувати, що вартість доставки значно вище, ніж при будь-якому іншому способі.

Варіант залежить від того, який вантаж вам необхідно транспортувати. З огляду на те, що Фінляндія активно розвивається в галузі альтернативної енергетики, досить часто необхідна доставка негабаритного вантажу, у чому завжди допоможе наша компанія.

Незалежно від обраного варіанту, доставка товарів з Фінляндії буде проводитися виключно професіоналами своєї справи, які мають багатий досвід роботи. Ми підберемо декілька варіантів маршруту, серед якого разом з вами підберемо оптимальний варіант за термінами і ціною.

Як проводиться доставка збірного вантажу з Фінляндії?

Необхідно розуміти, що перевезення вантажів з Фінляндії збірним вантажем – це вигідно для самого клієнта. В цьому випадку все вантажі, які відправляються в одному напрямку, консолідуються на наших складах. Відповідно до встановленого графіку відправки, в складі єдиної партії, їх завантажують в одну фуру або один контейнер, залежно від обраного способу доставки, яка відправляється на територію України. В результаті клієнту необхідно буде проводити оплату не весь обсяг фури, а тільки за той обсяг, який займає вантаж, що перевозиться.
Ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки консолідацію і доставку збірного вантажу в Україну, але також:

Це все сприяє тому, що збірний вантаж з Фінляндії приїжджає до кінцевого одержувача в цілості й схоронності. Залежно від переваг клієнта, ми можемо залишити товар на складі, або доставити до дверей. Індивідуально розробляється маршрут і підбирається транспорт, враховуючи особливості вантажу, що перевозиться.

Три причини звернутися в компанію Fialan

 • Комплексність. Ми не просто проводимо автоперевезення з Фінляндії, а пропонуємо повний комплекс послуг, який змусить вас повірити в те, що вантажоперевезення – це просто.

 • Строго дотримуємося терміну. Як ніхто інший розуміємо, що час – найдорогоцінніший ресурс кожної людини, тому весь товар доставляється точно в зазначені терміни.

 • Економія. Ми завжди прагнемо розробити такий маршрут і підібрати такий вид транспорту, щоб наш клієнт заплатив за доставку максимально виправдану ціну. Для постійних клієнтів знижки.

Якщо ви хочете замовити доставку збірного вантажу з Фінляндії, вам достатньо просто подзвонити до нас або залишити заявку на сайті. Ми завжди готові проконсультувати з усіх питань і відразу назвемо орієнтовну вартість доставки.

Зв'язвтися з нами

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм