image

Наші експерти допоможуть провести всі необхідні розрахунки по фінансам, а також розроблять індивідуальну експортну модель в сфері логістики для вашого бізнесу, заснованого на товарообігу з китайськими постачальниками.

У чому полягають відмінності між фінансовою та логістичною моделлю?

До першої категорії відносяться докладні розрахунки, пов'язані з базовими цифрами системи фінансів організації, які в свою чергу залежать безпосередньо від співвідношення поставок товару до його оплати і додаткових моделей логістики. Усередині фінансової моделі описуються всі присутні або можливі в подальшому ключові ризики, а також розкриваються всі доступні способи, що дозволяють мінімізувати всі негативні наслідки.

До логістичної моделі відносяться заходи, пов'язані з розробкою і впровадженням різного роду механізмів і схем, через які здійснюється ввезення товарів безпосередньо в Китайську Народну Республіку. Дана модель також враховує всі супутні вимоги до надання всього необхідного для оформлення пакету документів, здійснення розрахункових операцій по всьому комплексу мит і зборів на митниці відповідно до виду транспортування вантажу.

Наша компанія завжди допоможе вам скласти грамотну фінансову і / або логістичну модель для вашого бізнесу.

Вся необхідна інформація буде доступна для вас вже через 2 тижні.

Подпишитесь на рассылки,

чтобы мы делились с Вами выгодными предложениями, последними новостями и полезными советами по ведению бизнеса с Китаем