image

Наші експерти допоможуть провести всі необхідні розрахунки по фінансах, а також розроблять індивідуальну експортну модель у сфері логістики для вашого бізнесу, заснованого на товарообігу з китайськими постачальниками.

У чому полягають відмінності між фінансовою та логістичною моделлю?

До першої категорії відносяться докладні розрахунки, пов'язані з базовими цифрами системи фінансів організації, які своєю чергою залежать безпосередньо від співвідношення постачання товару до його оплати та додаткових моделей логістики. Усередині фінансової моделі описуються всі присутні або можливі надалі ключові ризики, а також розкриваються всі доступні способи, що дозволяють мінімізувати всі негативні наслідки.

До логістичної моделі відносяться заходи, пов'язані з розробкою і впровадженням різного роду механізмів і схем, через які здійснюється ввезення товарів безпосередньо в Китайську Народну Республіку. Дана модель також враховує всі супутні вимоги до надання всього необхідного для оформлення пакета документів, здійснення розрахункових операцій по всьому комплексу мит і зборів на митниці відповідно до виду транспортування вантажу.

Наша компанія завжди допоможе вам скласти грамотну фінансову і / або логістичну модель для вашого бізнесу.

Вся необхідна інформація буде доступна для вас вже через 2 тижні.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм