Fialan — Доставка з США | Fialan Україна
Доставка з США
Доставка с США в Украину
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 голосов)

Доставка з США зазвичай займає багато часу, вимагає рішення безлічі формальностей і організаційних питань. Крім того, є ризик того, що вантаж загубиться чи буде пошкоджений, долаючи тисячі кілометрів. Але всіх цих проблем можна уникнути, якщо скористатися послугами професіоналів, замовити організацію доставки в Fialan.

Особливості доставки вантажу з США

Плануючи скористатися професійною допомогою, перш за все, вам слід дізнатися про широту наявних можливостей. Це дозволить вибрати оптимальне рішення для конкретного завдання. Почнемо з того, що доставка з США можлива не для всіх вантажів. Тут є певні обмеження щодо категорій товару, які спеціалізовані компанії, зокрема, Fialan, не беруться перевозити або транспортувати при дотриманні ряду умов. Так, не може бути виконо перевезення таких вантажів:

 • лікарські засоби;
 • наркотичні речовини;
 • зброю, боєприпаси;
 • ртуть;
 • легкозаймисті, вибухонебезпечні речовини.

Розглянемо вантажі, по відношенню до яких доставка з США в Україну виконується виключно при дотриманні ряду умов:

 • батареї, акумулятори. Перевезення можливе при наданні оригіналів MSDS (Material Safety Data Sheet). Вони повинні бути видані виробником продукції в поточному році;
 • вантажі, для перевезення яких потрібні спеціальні дозволи країни-відправника. Якщо потрібних паперів немає, транспортування неможливе.

Якщо говорити про спосіб перевезення, доставка вантажів з США може виконуватися морським, залізничним та авіатранспортом. Ви обираєте будь-який варіант, який задовольняє вимоги щодо термінів перевезення, ризиків і вартості. Якщо вам необхідно отримати відправлення максимально швидко, звичайно, потрібно віддавати перевагу повітряному транспорту.

Ще один момент, який вам слід дізнатися перед організацією перевезення з США - спосіб доставки. Це може бути транспортування однієї одиниці товару, відправлення збірного вантажу за програмою консолідації, перевезення контейнера. Все залежить від типу і кількості продукції, необхідності її отримання від декількох продавців.

Чому варто замовляти доставку з США в Fialan

Жоден сервіс доставки товарів з США не запропонує вам настільки великий перелік спеціалізованих послуг, не надасть їх на максимально високому рівні якості. Компанія Fialan працює в цій галузі з 2004 року, і за такий тривалий період встигла набути цінного досвіду, ідеально налагодити діяльність, гарантуючи замовникам гідний рівень сервісу. Ви можете скористатися наступними опціями:

 • придбання і перевірка товару у зазначеного продавця;
 • зберігання продукції на складі на протязі певного часу;
 • консолідація вантажів: збірка і відправка об'єднаної партії. Така транспортування на порядок вигідніше, ніж окрема пересилання кожної одиниці;
 • експрес-доставка з США, якщо питання терміновий;
 • розмитнення, рішення всіх нюансів, пов'язаних з митним оформленням.

Це та ситуація, коли через посередника в США дешева доставка виконується швидко, вигідно і без проблем. Більше детальної інформації ви дізнаєтеся з тематичних розділів нашого сайту.

У якості послуг сумніватися не варто. Співробітники Fialan працюють як для себе. Партнерство оформляється документально, ціни розраховуються для кожного замовника індивідуально, але залишаються в прийнятних межах. При цьому вартість не змінюється в ході співробітництва, що виключає неприємні сюрпризи.