Про клієнтів FIALAN

Клієнти компанії Fialan - підприємці оптової та роздрібної торгівлі, автомобільного бізнесу, продавці електроніки, комп'ютерної техніки, меблів та будівельних матеріалів, торгові мережі, а також інші підприємства важкої та легкої промисловості та сфери послуг.

Ми допомагаємо знайти вигідні товарні пропозиції у Китаї, укласти ЗЕД- контракт, доставити та розмитнити вантажі в Україні. Індивідуальні підприємці возять з Китаю чоловічий, жіночий та дитячий одяг, взуття, сувенірну продукцію, товари для ремонту та облаштування будинку і т.п.

Асортимент товару, який ввозиться залежить від сезону. У січні-лютому розміщуються замовлення на виробництво у Китаї пляжних аксесуарів, товарів для активного відпочинку й іншої літньої продукції, яку отримують в травні. В середині літа починається підготовка до різдвяного періоду і розміщуються замовлення на виробництво і доставку новорічних іграшок, одягу та аксесуарів, штучних ялинок, атрибутики та прикрас для дому, спортивного інвентарю та одягу для зимових видів спорту.

Представники середнього бізнесу

активно займаються не тільки пошуком нових товарів у постачальників і виробників, але й організацією виробництва в Китаї. Після розміщення замовлення контролюють якість продукції, що виробляється і перевіряють її кількість перед відправкою в Україну. На рахунку компанії Fialan понад 120 реалізованих проєктів за контрактним розміщення замовлень на виробництво:

good

Автосвітло

good

Пакування

good

Шопінг бегі

good

Трансмітери

good

Сигналізації

good

Відеодомофони

good

Автомагнітоли

good

Спортінвентар

good

Автоелектроніка

good

Акційні товари

good

Товари для готелів

good

Текстильні вироби

good

Сувенірна продукція

good

Статуетки під премії

good

Камери відеоспостереження

good

Ексклюзивне обладнання

good

Фрізбі з неймінгом під клієнтів

good

Аксесуари для готелів із логотипом клієнта

Представники великого бізнесу

повністю контролюють своїх китайських партнерів, бо їх співпраця пов'язана не тільки з великими грошовими потоками, а й репутацією компанії на ринку в цілому. На такому рівні важливо гарантувати виконання китайськими постачальниками своїх зобов'язань по виробництву і відвантаженню готової продукції, а в разі затримок, отримати компенсацію завдяки укладанню юридично грамотного контракту ЗЕД.

Також серед наших клієнтів є представники малого бізнесу і приватні особи, які замовляють обладнання, матеріали, і товари з інтернет-магазинів Китаю. Невеликі вантажі клієнтів ми доставляємо авіатранспортом або морем в збірних контейнерах, великі партії та габаритні вантажі - контейнерними партіями FCL.

У відносинах з нашими клієнтами ми цінуємо:

  • Ініціативність. Ми за ініціативу і творчий підхід у вирішенні завдань;
  • Відповідальність. Ми відповідаємо перед клієнтом за результат нашої роботи;
  • Впевненість. Ми маємо тверду віру в лідерство компанії Fialan, яке складається з лідерства кожного з нас;
  • Операційна досконалість. Ми прагнемо робити свою роботу сьогодні краще, ніж учора. Ми прагнемо удосконалюватись кожен день;
  • Конфіденційність. Ми зберігаємо таємниці, які нам довірили наші клієнти. Ми зберігаємо конфіденційність будь-якої інформації, отриманої в стінах компанії;
  • Кооперація (а не конкуренція!). Ми не змагаємося один з одним, ми об'єднуємо зусилля, тому що разом ми отримаємо більший загальний результат. Ми не конкуруємо з іншими компаніями на ринку, ми шукаємо можливості для взаємовигідної кооперації.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм