Закупівля товару за кордоном один з найпоширеніших видів підприємництва. Бізнесменів приваблює якість, більш низькі ціни і асортимент. Ми раді повідомити вам, що доставляємо в Україну вантажі з ряду країн Європи, Азії, а також США. Повний список країн розміщений нижче.

Як ми доставляємо ваші вантажі?

Заявка на попередній розрахунок. Ви залишаєте заявку, заповнивши спеціальну форму на нашому сайті. З вами зв'язується наш фахівець для обговорення і узгодження деталей вашої угоди.

Доставка товару в Україну. Маршрут розраховується з урахуванням відстані і швидкості доставки, таким чином підбирається оптимальний транспорт. При цьому важливу роль відіграє не тільки відстань, але і транспортний потік в прикордонних зонах і інші чинники, що впливають на швидкість руху.

Митне очищення вантажу. Багаторічний досвід роботи з митними органами дозволяє нашим фахівцям повністю взяти на себе організацію проходження митниці вашими вантажами після перетину кордону, основні етапи митного контролю, який включає в себе реєстрацію та перевірку документів, що надійшли і декларацій, контроль достовірності зазначених відомостей, здійснення валютного контролю.

Відвантаження товару на склад клієнта - це заключний етап доставки вантажів з Європи, Азії та Америки.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм