Доставка з Литви в Україну
 Вантажоперевезення з Литви
rating-stars Рейтинг 5

Якщо вам потрібна доставка з Литви в Україну з вигідним співвідношенням ціни і швидкості, звертайтеся в логістичну організацію Fialan. Наша компанія більше 15 років займається організацією вантажоперевезень всілякими способами - залізничним транспортом, автотранспортом і авіасполученням. За роки своєї роботи ми зарекомендували себе як надійний 3PL оператор, який має налагоджені тісні контакти з митними службами та провідними перевізниками. Це дозволяє нам виконувати замовлення в обумовлені терміни і з гарантією збереження вантажу на всіх етапах транспортування.

Які види товару ми доставляємо?

ППоставляємо вантажі широкої номенклатури:

 • Предмети побуту;
 • Товари народного споживання;
 • Текстильні вироби;
 • електроніка;
 • Промислові товари;
 • Сантехніка;
 • Інші види вантажу, для імпорту та експорту яких не потрібно оформлення спеціальних дозволів.

При організації імпорту компанія Fialan дотримується особливих умови перевезення, що діють стосовно конкретних видів вантажу. Наприклад, для транспортування цінних і особливо крихких вантажів використовується пакувальний картон, м'яка підкладка і засоби фіксації - ланцюги, стрічки, стягнуті ремені та ін.

Крім того, наша організація виконує доставку запчастин з Литви. Займаємося перевезеннями як нових деталей, так і б/у комплектуючих до машин будь-яких марок.

Приймаємо до доставки наступні позиції:

 • Двигуни;
 • Коробки передач механічні та автоматичні;
 • Мости й редуктори;
 • Електронні блоки управління двигуном і АКП;
 • Кузовні елементи;
 • Деталі гальмівної системи;
 • Пластикові деталі автомобіля;
 • Комплектуючі та інші частини.

На етапі приймання ми попередимо про всі нюанси перевезення даної групи товарів і допоможемо організувати транспортування без витрат. Тому якщо ви не знаєте, як привезти запчастини з Литви без обмежень за обсягом замовлення і з мінімальними витратами, скористайтеся послугами логістичної організації Fialan.

Звертаємо Вашу увагу, що ми не перевозимо наступні групи вантажу: наливні та насипні, автомобілі, продукти харчування, паливо, антикваріат, а також вантажі, що поставляються в біг бегах.

Схема перевезення вантажів від дверей до дверей

На розсуд клієнта доставка вантажів з Литви виконується «під ключ» або на певних етапах. Наші клієнти переважно вибирають перший варіант. Отримання повного комплексу послуг дозволяє учасникам ЗЕД підтримувати репутацію на ринку і скоротити витрати, пов'язані з виконанням ряду складних операцій.

Етап 1 - Приймання вантажу

Замовник виконує поставку на склад самостійно або замовляє пікап в зручному місці. Залежно від кількості вантажу і бажаних термінів, перевезення здійснюється в складі збірної партії або окремим транспортом. За результатами приймання укладається договір, в якому вказуються ціни на послуги і час виконання замовлення.

Етап 2 - Обробка вантажу на складі

Вантаж прямує на консолідований склад для формування збірної партії з товарами від інших замовників або відразу перевантажується в транспорт.

Етап 3 - Митне оформлення експорту та відправка вантажу

Ми збираємо і оформляємо всі необхідні документи для затаможки в Литві. Наш декларант надає послуги повного митного супроводу вантажів, що дозволяє отримати дозвіл на вивезення товару за лічені години. Після випуску вантажу у вільний обіг ми організуємо відправку обраним транспортом - з/д, авіа або автотранспортом.

Етап 4 - Розмитнення товару в Україні

Після прибуття транспорту в Україні проводиться митний контроль імпорту. Послуга є особливо актуальною при перевезенні автомобільних деталей, оскільки розмитнення запчастин з Литви та інших країн має ряд нюансів. Тут важливо правильно підібрати код ТН ЗЕД та визначити митну вартість, документально підтвердити походження і використання б/у товару іншими особами, а також виконати ряд інших операцій.

Для вашої зручності компанія Fialan у своєму розпорядженні має власні декларантів в пунктах митного контролю Києва, Одеси та інших міст. Це дозволяє нам оперативно відреагувати на запити митної служби при виявленні ризиків відповідно до профілю ризиків, при огляді вантажу, перевірці документів та ін. Після проходження всіх процедур товар направляється на складське зберігання.

Етап 5 - Доставка вантажу на адресу клієнта

При наявності складу у Вашому місті пропонуємо отримати замовлення самовивозом, можлива кур'єрська доставка на вказану вами адресу. Іногороднім клієнтам організуємо поставку обраною транспортною компанією або нашим партнером-перевізником на найвигідніших умовах.

Переваги доставки вантажів з Литви компанією Fialan

 • Бережімо ваше здоров'я і час - працюємо під ключ і мінімізуємо участь клієнта;
 • Гарантуємо фіксовану вартість послуг на вантажоперевезення з Литви, незалежно від різних обставин;
 • Ми ніколи не помиляємося в розрахунках;
 • Вашу угоду супроводжує фахівець, який має більше 5 років досвіду роботи в міжнародній логістиці;
 • Ми страхуємо всі вантажі на найвигідніших для клієнтів умовах;
 • При порушенні заявлених термінів компанія виплачує неустойку;
 • За кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер, який буде повідомляти про стан доставки з Литви та надавати необхідну інформацію;
 • Наші послуги доступні клієнтам з усіх регіонів України.

Компанія Fialan дотримується гнучкої та справедливої ​​цінової політики. Якщо розглядаєте співпрацю на постійній основі, ми розробимо для Вас оптимальну програму лояльності з урахуванням обсягів замовлення, різновиду товару і частоти вантажоперевезень.

Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання з транспортування та митного оформлення вантажів. Записатися на безкоштовну консультацію ви можете через форму зворотного зв'язку або по одному з телефонів, зазначених на сайті.

Подпишитесь на рассылки,

чтобы мы делились с Вами выгодными предложениями, последними новостями и полезными советами по ведению бизнеса с Китаем