Наші партнери

Партнерство - це спосіб об'єднати навички управління в різних галузях, однаково необхідних для розвитку бізнесу. У наш час складно вести успішний бізнес без надійних партнерів. Не завжди і не з усіма партнерами вдається вибудувати довгострокове і взаємовигідне співробітництво, але ті, хто залишаються, стають серйозною опорою в бізнесі. Партнери Fialan перевірені часом і довели на ділі свою надійність, чесність і прагнення до розвитку бізнесу. Багаторічний і незмінний партнер Fialan, лідер в області швейного виробництва України, компанія «Softorg».

logo

Bank of China

Bank of China (Банк Китаю) - офіційно заснований в лютому 1912 року. На цей момент Bank of China є комерційним банком, входить в п'ятірку найбільших державних банків країни і за активами займає друге місце після Industrial & Commercial Bank of China. Також банк входить до двадцятки найбільших банків світу. Має понад 13 тис. відділень у Китаї і 550 представництв у 25 інших країнах. Основний бізнес - корпоративне і роздрібне кредитування; також займається інвестиційним банкінгом, страхуванням і обслуговуванням пластикових карт. Власний капітал Bank of China - 40 млрд дол.

logo

Agricultural Bank of China

Agricultural Bank of China (Сільськогосподарський банк Китаю) - був заснований Мао Цзедуном в 1951 році для допомоги колгоспам і фермерам, і став найпершим комерційним банком, створеним після приходу до влади комуністів. На території материкового Китаю банк має понад 23 600 відділень і 19 700 операційних офісів, ще 8 відділень і 2 представництва знаходяться поза материкового Китаю. Банк має 14 дочірніх підприємств, з них 6 за кордоном.

logo

SF express

SF express - найбільша кур'єрська служба Китаю. Була заснована в місті Шунда, провінція Гуандун, в 1993 році. Крім материкового Китаю, Гонконгу, Макао і Тайваню, зараз компанія вже працює в США, Японії, Південної Кореї, Сінгапурі, Малайзії, Таїланді, В'єтнамі, Австралії та інших країнах.

logo

Yunda express

Yunda express - служба експрес-доставки, яка заснована в 1999 році і працює в 31 провінції Китаю, Гонконгу і Макао. Компанія також надає послуги з експрес-логістики, електронної комерції, надає складські послуги для кур'єрських компаній.

logo

ZTO express

ZTO express - одна з найбільших компаній експрес-доставки у світі. ZTO є одночасно ключовим фактором і прямим бенефіціаром динамічного ринку електронної комерції Китаю на провідних платформах, таких як Alibaba і JD.com.

logo

INTEGRITES

INTEGRITES - Міжнародна юридична компанія заснована у 2005 році командою професійних юристів. Сфокусувавши свою діяльність на таких практиках як вирішення спорів, корпоративне право та M & A., торгове фінансування, банківське і фінансове право, антимонопольне право, ринки капіталу, фірма неухильно розширює спектр послуг, що надаються. Міжнародне представництво Integrites забезпечується через офіси в Києві, Алмати та Лондоні.

logo

Expedia

Expedia - одна з провідних туристичних компаній у світі, яка має великий портфель брендів у світі подорожей. Expedia.com - найбільший американський портал, що дозволяє бронювати 155 тисяч готелів по всьому світу, квитки на 300 авіакомпаній, круїзи, автомобілі, екскурсії тощо Крім основного американського порталу, має локальними сайтами в ще 30 країнах.

logo

Maersk Line

Maersk Line - міжнародна компанія з організації контейнерних перевезень найвищого рівня, орієнтованих на клієнта Лінійний агент французької судноплавної компанії СМА CGM, яка входить до трійки найбільших контейнерних перевізників у світі

logo

Kingbridge

Kingbridge - Міжнародна юридична компанія.

logo

Ctrip

Ctrip - найбільше онлайн-туристичне агентство Китаю. Компанія організовує подорожі та ділові поїздки по всьому світу за допомогою дешевих рейсів і сервісу бронювання готелів зі знижками.

logo

ACC (American Chamber of Commerce in Ukraine)

ACC (American Chamber of Commerce in Ukraine) - Американська торгова палата в Україні - міжнародна орієнтована бізнес-спільнота, яке представляє провідних керівників і експертів більш ніж з 600 компаній. Це найбільші інвестори та міжнародні компанії, що працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування української економіки й допомагають Україні реалізувати власний потенціал.

logo

Міністерство закордонних справ України (МЗС)

Міністерство закордонних справ України (МЗС) - державний орган виконавчої влади, який здійснює імплементацію державної політики в галузі зовнішніх відносин України з іншими державами, а також з міжнародними організаціями.

logo

Sinosure

Sinosure - Китайська страхова корпорація зі страхування експортних кредитів (SINOSURE) - державна страхова компанія з незалежним статусом юридичної особи, створена у 2001 році для сприяння розвитку зовнішньої торгівлі та економічного співробітництва Китаю.

logo

Tiantian express

Tiantian express - бренд був заснований в 1994 році, зі штаб-квартирою в Ханчжоу. Зараз щодня компанія обслуговує понад 300000 клієнтів, в тому числі і близько 500 великих клієнтів по всьому світу і понад 100 великих компаній у сферах електронної торгівлі, текстильної та швейної, медичної та хімічної промисловості, високих технологій, ІТ-індустрії, транспортно-експедиторського бізнесу, імпорту та експорту, виробництва та інших сферах. У 2010 році Tiantian Експрес увійшов в десятку логістичних підприємств Китаю.

logo

Industrial and Commercial Bank of China

Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) - Промислово комерційний банк Китаю був створений 1 січня 1984 року. Входить у «Велику четвірку» найбільших державних банків Китаю. Акції фінустанови належать китайському уряду. ICBC контролює п'яту частину банківського сектора Китаю. У банку 17 460 відділень, в яких працює 462 282 осіб. Банк надає фінансові послуги більш ніж 5,09 млн корпоративних і 465 млн індивідуальних клієнтів. Також банк веде операції в Гонконзі під брендом ICBC Asia.

logo

HSBC

HSBC (Hongkong and Shanghai Banking Corporation) - Банківська корпорація Гонконгу і Шанхаю - один з найбільших фінансових конгломератів у світі. У рейтингу найбільших публічних компаній світу Forbes Global 2000 у 2015 році зайняв 14-е місце, а в списку найдорожчих брендів - 37-е місце. Штаб-квартира розташована в Лондоні.

logo

YuanTong express

YuanTong express - одна з найбільших компаній експрес-доставки в Китаї, заснована у 2000 році. На цей момент компанія здійснює доставку в більш ніж 101 місто по Китаю і має в розпорядженні понад 32 000 автомобілів.

logo

Booking

Booking.com - найбільша у світі глобальна система інтернет-бронювання готелів, заснована в Амстердамі в 1996 році.

logo

STO express

STO express - одна з найбільших логістичних компаній Китаю, заснована в 1993 році. Компанія надає послуги з логістики та дистрибуції, складування підприємствам формату С2С, В2С. STO express налічує понад 1 600 філій і незалежних відділень. Число співробітників по всьому Китаю досягає 30 мільйонів чоловік.

logo

Swire

Swire - група компаній, які здійснюють свою діяльність в галузі виробництва та дистрибуції продуктів харчування з 1880-ого року. Сьогодні компанії групи грають важливу роль в ланцюзі виробництва продуктів харчування в Китаї - від первинного виробництва до перероблювання, логістики та дистрибуції. Swire також є провідним оператором холодильного складування в Австралії і В'єтнамі, третім в США, і розвиває даний напрямок в Китаї.

logo

Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії

Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом) - КНР визнала незалежність України 27.12.1991 року. Дипломатичні відносини між двома країнами були встановлені 04.01.1992 року. Основне завдання посольства України в Пекіні представляти інтереси України, сприяти розвитку політичних, економічних, культурних, наукових та інших зв'язків, а також захищати права та інтереси громадян і юридичних осіб України, які перебувають на території КНР і Монголії.

logo

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) - державний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом міністрів України. Міністерство формує і реалізує державну політику у сфері економіки та торгівлі. Також на нього покладені функції з реалізації державної регуляторної політики, державної політики з питань розвитку підприємництва (крім питань реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), регулювання цінової політики.

logo

СУП (Союз Українських Підприємців)

СУП (Союз Українських Підприємців) - об'єднання українських підприємців, створене за межами політичних інтересів з метою формування сприятливого бізнес-середовища та популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України.

logo

ССА (Chines Commerce Association) - Китайська Торгова Асоціація (КТА)

ССА (Chines Commerce Association) - Китайська Торгова Асоціація (КТА) - неурядова, некомерційна асоціація компаній, зацікавлених в торгово-економічному співробітництві між Україною і Китаєм, створена за підтримки уряду КНР.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм