Юридичні послуги в Китаї

Компанія Fialan, будучи експертом з організації міжнародних партнерських відносин, переговорів і розвитку ефективного бізнесу між підприємцями різних країн, вже більше ніж 15 років об'єднує бізнесменів Китаю та України.

Ми оперативно, відкрито, взаємовигідно та безпечно взаємодіємо з нашими клієнтами та партнерами на ринку міжнародної торгівлі. Маючи у своєму розпорядженні власні офіси й представництва в Україні, Китаї та США, юристи та адвокати Fialan мають успішний досвід врегулювання спірних ситуацій на всіх етапах побудови міжнародного співробітництва бізнес-партнерів від складання контракту до захисту прав клієнта в арбітражному суді. Саме завдяки налагодженій ефективній роботі юридичного департаменту, сьогодні наші клієнти ведуть безпечний бізнес на ринку міжнародної торгівлі.

Важливо знати!

 • Не довіряйте китайцям
  Це головне правило в бізнесі з Китаєм. Китайці постійно брешуть. Не поспішайте, необхідно все ретельно перевірити та переконатися в тому, що готовий продукт - це саме те, що ви замовляли.
 • Досвід - запорука успіху.
  Досвід наших юристів допоможе правильно скласти контракт зовнішньоекономічної діяльності та домогтися виконання всіх домовленостей з урахуванням Ваших інтересів і суворо відповідно до законів Китаю.
 • Грамотні переговори - це завжди економія
  В інтересах замовника ми ведемо переговори з питань замовлення товару, умов поставки, знижок, зберігання на складі, складання контрактів, оплат, специфікацій, відправки зразків і завжди досягаємо кращих цін.
 • Китайців складно зрозуміти
  Спотворені слова можуть бути неправильно інтерпретовані й Ви не отримаєте потрібну інформацію і результати операції. Тому переговори, як і юридичне оформлення угоди, ми рекомендуємо довірити фахівцям.
Yuridicheskoe_Soprovojdenie

Юридичний супровід контрактів в Китаї

Один з найдієвіших способів забезпечити повне виконання всіх зобов'язань китайським партнером - це грамотно складений контракт ЗЕД, який відповідає всім законам Китайської Народної Республіки. Особисті й усні домовленості в роботі з китайськими постачальниками не мають ніякої сили та часто ігноруються.

Наша компанія більше ніж 15 років забезпечує юридичний супровід контрактів в Китаї. За цей час було укладено тисячі договорів купівлі-продажу. Досвід наших юристів допоможе правильно скласти контракт зовнішньоекономічної діяльності та добитися виконання всіх домовленостей з урахуванням Ваших інтересів і суворо відповідно до законів Китаю.

Юридично грамотно складений контракт ЗЕД - це не тільки гарантія Вашого спокою при роботі з Китаєм, але і невід'ємний інструмент в збереженні та примноженні Ваших товарних, матеріальних і тимчасових засобів. Якщо гроші - це засіб в роботі з Китаєм, то наш контракт - це спосіб роботи, який зможе убезпечити Вас від втрати коштів!

Юридичний супровід контрактів в Китаї

/yuridicheskoe_soprovojdenie

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм