17 січня 2020
1972
rating-stars Рейтинг 5
-->

На сьогоднішній день швейна фурнітура з Китаю займає лідируючі позиції серед аналогічних товарів на світовому ринку. Поєднання доступної вартості і високої якості, а також різноманітний асортимент виробів визначив Китай як одну з передових країн по виробництву продукції в даній галузі.

Величезна кількість китайських фабрик і заводів давно зарекомендували себе виключно з надійного боку як перевірені виробники. Тому їх товарні найменування користуються попитом не тільки у вітчизняних покупців, але також і у більшості європейських країн.

У чому полягає популярність фурнітури з Китаю?

Для виготовлення текстильних виробів, взуття та шкіргалантереї використовується багато додаткових аксесуарів: пластикових, металевих і тканинних матеріалів. Фурнітура оптом дозволяє створювати зручні і функціональні речі. Сучасні виробники випускають колосальне різноманіття продукції, яка не тільки вдосконалює готові вироби, а й вносить в них декоративні особливості.

Швейна фурнітура для одягу з Китаю умовно розділена на наступні категорії:

 • Функціональна. Додає одягу, взуттю та аксесуарам практичні характеристики. Це можуть бути гудзики, блискавки, кнопки, нитки, гумки, клейові стрічки і багато іншого;
 • Декоративна. Фурнітура, яка не має практичного значення, але вносить в готову продукцію естетичну «ноту», забезпечуючи їй завершений і оформлений дизайн. До цієї категорії відносяться мережива, бісер і намистини, термонаклейки і інші декоративні елементи.

Фурнітура для шиття з Китаю виробляється заводами у широкому асортименті. Підібрати необхідний товар досить просто.


Покрокова інструкція: Як купуваті на Alibaba?


У каталогах китайських постачальників наявні наступні найменування:

 • класичні та ексклюзивні брошки і шпильки для оформлення одягу, сумок та інших аксесуарів
 • набори голок, ножиці, пристосування для швейних машин
 • гудзики різних дизайнів
 • фіксатори, півкільця і ​​кільця
 • пряжки для сумок і взуття, для ременів і портупей
 • відкриті і потаємні блискавки і кнопки
 • стрази, паєтки, підкови, клевант і багато іншого

Швейна фурнітура Китаю створюється в класичному і сучасному зразках. Такі оригінальні вироби відрізняються ексклюзивними естетичними показниками, високими експлуатаційними характеристиками і унікальним стилем. Китайські виробники регулярно відстежують останні тенденції моди, тому невпинно доповнюють свої каталоги авторськими моделями.

Слід зазначити, що швейна фурнітура оптом реалізується постачальниками за оптимальною ціною. Замовлення товару у великій кількості є вигідним вкладенням грошей. Придбана фурнітура швейна оптом дозволить заощадити кошти, час, витрачений на пошуки заводських виробів хорошої якості, а також стане відмінним фундаментом для прибуткового ведення бізнесу. Швейна фурнітура з Китаю оптом — кращий варіант для закупівель великими партіями. Адже актуальність її зростає з кожним роком, а це значить, що такий товар залишатися довго на магазинних полицях і складах точно не буде.

photo 1473655717998 7a3fd125491b

Особливості швейної фурнітури з Китаю

Роль швейної фурнітури складно переоцінити, адже завдяки їй готовий виріб набуває унікальності, стає практичним, впізнаваним і стильним. Тому виробництво фурнітури має відповідати високим вимогам міжнародних стандартів якості та сучасним модним напрямками. Швейна фурнітура, оптом купити яку ви можете придбати на привілейованих умовах — це те, що дійсно цікавить професіоналів своєї справи.

На відміну від типових товарів, які пропонує світовий мас-маркет, китайські продукти підкорюють покупців різноманітністю асортименту, гідною якістю і доступними цінами.

Важливі аспекти, завдяки яким китайська швейна фурнітура є настільки популярною:

 • фурнітура для біжутерії оптом з Китаю зробить помітним і оригінальним навіть найпростіший аксесуар. Дизайнери втілюють свої фантазії у каменях і металі, бусинах і підвісках та інших декоративних елементах;
 • блискавки порадують як своєю якістю, так і різними варіантами з'єднання петель, що забезпечують надійне зчеплення зубців. Виробники випускають багато серій блискавок і бігунків, виконаних з металу і пластика. При цьому регулярно розширюють модельний ряд, вносячи в нього ексклюзивні новинки;
 • швейні нитки є гарантією зносостійкості. Якість ниток визначає вартість пошитого виробу, і забезпечує безперебійну роботу швейної машини. Якою би дорогою або професійно налаштованою вона не була, не так підібрані витратні матеріали зіпсують одяг. Підбір ниток здійснюється з урахуванням типу тканини, її обробки, особливостей щільності волокон і колірного відтінку;
 • атласні стрічки оптом — хороша ідея для тих, у кого вони відгукуються яскравими і незвичайними ідеями. З їх допомогою можна створити вироби, які здатні прикрасити будь-який ансамбль. Атласні стрічки оптом з Китаю знайдуть попит серед цінителів прекрасних композицій;
 • трикотажні тканини оптом надають відмінну можливість підприємцям розвинути свій бізнес у текстильній сфері на території України. Великий вибір продукції і помірні ціни — це основа прибуткової справи, яка не потребує додаткового вкладення у рекламу.

У кожного клієнта є можливість придбати подібні дрібниці оптом. Швейна фурнітура передбачає не тільки використання тканин. Для того, щоб створити сумку, одяг, постільну білизну, взуття, фіранки, туристичну палатку, крім тканини потрібні нитки, ґудзики, блискавки, шнурки та інші декоративні вироби.

photo 1473655717998 7a3fd125491b

Компанія Fialan — грамотна організація поставок китайської швейної фурнітури

Підприємцям, які пропонують своїм клієнтам придбати швейну фурнітуру оптом або ж в роздріб, важливо налагодити конструктивний процес, пов'язаний із закупівлею і доставкою товарів. Тому звернутися до фахівців, які займаються на професійному рівні поставками продукції з Китаю, необхідний крок для кожного комерсанта, який є свого роду інвестицією в подальший успішний розвиток бізнесу.

Компанія Fialan працює в сфері поставок на вітчизняному ринку вже більше 15 років, тому нами досконально вивчена і практично відпрацьована організація перевезення вантажів з Китаю. У клієнтів немає приводу для занепокоєння щодо транспортних, митних та документальних питань. Курують поставки «під ключ» кваліфіковані фахівці. А це означає, що сьогодні купити фурнітуру оптом стало набагато простіше і швидше, якщо скористатися нашими послугами.

Ми проведемо переговори і виберемо для вас перевіреного партнера, підберемо кращі зразки за співвідношенням «ціна — якість» і організуємо доставку обраних виробів до дверей вашого офісу, магазину або складу оперативно і за максимально вигідною сумою.

Оптом швейна фурнітура від кращих китайських постачальників не завжди доступна широкому колу споживачів, найчастіше її замовлення передбачає наявність ряду складнощів в організації доставки вантажу на територію України. Покупцям необхідно ознайомитися з особливостями законодавчої бази країни, ретельно оформити документи відповідно до певних вимог. Без досвіду в даній галузі виконати поставлені завдання не тільки важко, а й небезпечно. Одна неточність може призвести до втрати грошей і товару.

Ми розробили оптимальний шлях транспортування вантажів на максимально вигідних умовах для клієнтів. Швейна фурнітура оптом з Китаю доставляється в точно обумовлений із замовником час.

photo 1528578577235 b963df6db908

Переваги співпраці з Fialan:

 • Багаторічний досвід. Дозволяє безпомилково вибирати виробників на китайському ринку, визначати логістичні рішення з нюансами вантажоперевезень, а також враховувати особливості законодавства азіатської країни;
 • Кваліфіковані кадри. У штаті компанії задіяні компетентні юристи та економісти, які здатні вирішити будь-які поставлені перед ними завдання, пов'язані з транспортуванням вантажів;
 • Професійний супровід угоди. Забезпечення контролю виконання всіх пунктів договірних зобов'язань, починаючи з моменту переговорів з китайським постачальником і закінчуючи доставкою її замовнику;
 • Гарантія заявленої виробником якості. Фахівцями компанії вивчається асортимент продукції і оцінюється відповідно до стандартів і вимог;
 • 100% виконання договірних умов. Fialan працює виключно за угодою, тому покладає на себе відповідальність за документальне оформлення перевезення товарів з Китаю, а також ведення процесу розмитнення вантажу в Україні;
 • Страхування. Обов'язковий пункт, необхідний для того, щоб убезпечити вкладені кошти клієнта. Замовлена ​​продукція якісно упаковується, потім вирушає на склад компанії на території Китаю. Після цього товар підлягає обов'язковій страховці і доставляється в Україну. Продукція гарантовано надходить в повному обсязі і без пошкоджень упаковки.

Розрахуй
доставку з Китаю ОНЛАЙН
Отримайте розрахунок вартості доставки з Китаю в кілька кліків.
Прицінюйтеся, не чекаючи розрахунку менеджера.
Виконати розрахунок
calculator

Якісна фурнітура для одягу, оптом куплена і привезена з Китаю, є предметом торгівлі, яка завжди буде приносити прибуток. Співпраця з постачальниками зі сходу, придбання якісної продукції, налагоджена система транспортування, сприяють розширенню клієнтської бази покупців, а, відповідно, і доходу.

Компанія Fialan стане надійним партнером у здійсненні закупівель в Китаї. Ми знайдемо оптимальний варіант з доставки виробів, оформимо належні документи і забезпечимо своєчасну і надійну доставку. З нами покупка швейної фурнітури за оптовими цінами з Китаю стане для кожного підприємця повсякденним процесом, який передбачає стабільний прибуток і збільшення числа задоволених споживачів.

Залишайте заявку на нашому сайті для більш докладної інформації про постачання товарів з Китаю.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм