20 січня 2020
888
Авто тюнинг оптом
rating-stars Рейтинг 5
-->

Кожен автолюбитель бажає бачити свій транспортний засіб суто індивідуальним.

Домогтися унікальних характеристик найпростіше за допомогою різних авто аксесуарів оптом. Цю тенденцію швидко вловили представники середнього і малого бізнесу, які в великій кількості стали відкривати точки з продажу товарів для авто оптом різного виробництва. Тому зараз автотюнінг оптом має хороші перспективи для підприємництва, особливо якщо налагодити контакти безпосередньо з постачальниками з Китаю.

Широкий асортимент товарів для автотюнінгу

Тюнинг оптики Украина

Пройшли ті часи, коли тюнінг авто оптом обмежувався виключно наклеюванням накладки на бампер. Зараз на світовий ринок викинуто безліч елементів, які значно збільшують зручність і функціонал машини. До них, зокрема, можна віднести наступні види товарів:

  1. Аксесуари для зовнішнього тюнінгу авто. До цих товарів відносяться різного типу спойлери, системи аеродинамічних обважень, самого химерного формату наклейки, емблеми на авто, накладки, молдинги на авто, гумові накладки на бампер тощо;
  2. Тюнінг оптики. У цю категорію автотюніга входять дублюючі поворотники і стоп-сигнали, а також фари, ліхтарі і ВТФ різних конструкцій;
  3. Зовнішні пристосування. Тут необхідно назвати обладнання для транспортування вантажів різної комплектації, навісний захист;
  4. Захисна апаратура. До цієї продукції, перш за все, відносять протиугінні системи, пристрої захисту від впливу зовнішнього середовища, датчики паркування, камери переднього і заднього виду;
  5. Аксесуари для салонів. Тут слід згадати килимки в салони, чохли на сидіння, проектори логотипів і багато іншого;
  6. Електроніка та мультимедіа. Це пристрої автозвуку, монітори, тюнери та інше.

Вищевказана різноманітність автотоварів оптом з Китаю дає власнику машини широкі можливості по її перетворенню. Однак є група товарів, яку хоч раз встановлював на своє авто будь-який поважаючий себе автолюбитель. Трохи докладніше варто поговорити про ці аксесуари.

Тюнінг оптики

Оптика, встановлена в машині, служить двум речам. По-перше, додаткове освітлення поліпшить видимість в темний час доби, що знизить ризики аварійних ситуацій на дорозі. По-друге, креативний дизайн подібних аксесуарів зробить зовнішній вигляд авто прогресивним і стильним. Виробники змагаються в фантазії форм і забарвлень тюнінгу оптики, тому її вибір не представляється великою проблемою.

Емблеми на авто

Для підкреслення індивідуальності автомобіля і самого власника найкраще підходять емблеми на авто. Подібні аксесуари поширені у величезній кількості, від класичних варіантів до продукції для великих оригіналів. Різноманітність асортименту дає можливість автолюбителям проявити свою індивідуальність, зробивши свою машину унікальною.

Колісні диски

Колісний диск є найважливішою частиною колеса автомобіля. Він необхідний для фіксації шини, а також для передачі на неї обертаючого моменту від приводних валів. Зараз всюди рясніє реклама: «автозапчастини та аксесуари оптом», але також власникам доступні сталеві, ковані і комбіновані диски. Все визначається естетичними уподобаннями автолюбителів і характеристиками того чи іншого авто.

Молдинги на авто

Молдинг авто сприймається багатьма власниками машин в якості гарної прикраси скла. Однак даний аксесуар також чудово протидіє попаданню в салон води і пилу. Крім того, дана продукція має відмінні проти шумові характеристики. Тому до вибору цієї деталі слід підходити дуже відповідально, надаючи перевагу виробам з каучуку.

Килимки в салон

Автомобільні килимки незаслужено багатьма сприймаються як малозначна деталь інтер'єру салону автомобіля. Насправді цей аксесуар може підкреслити положення і статус свого власника. Зазвичай килимки входять в базову комплектацію при купівлі транспортного засобу, але з часом вони зношуються і потребують заміни. Промисловість здатна задовольнити запити найвибагливіших автолюбителів. У Китаї випускають навіть сучасні стильні килимки з екокожі.

Накладки на бампер

Гумові накладки на бампер виконують захисну роль, і підбираються під кожен автомобіль суто індивідуально. Розрізняють накладки на задній бампер і накладки на передній бампер - дані аксесуари виконують схожі функції, але трохи відрізняються за розміром і фасоном. Зараз накладка на бампер є незамінним виробом при експлуатації транспортного засобу, вони виготовляються з безлічі матеріалів.

Купівля аксесуарів оптом з Китаю з Fialan

Доставка автотюнінгу оптом може стати вигідною нішею для бізнесу. Разом з тим, при співпраці з китайськими постачальниками часто виникають труднощі і непередбачені ситуації. Компанія Fialan більше 15 років займається організацією оптових поставок з Китаю. Замовляючи послуги з супроводу доставок з Китаю, ви заощадите не тільки час і кошти, а й отримаєте саме те, що очікували. Оформляйте заявку на сайті, щоб ми змогли проконсультувати вас по всіх необхідних аспектах поставок оптом з Китаю.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм