1. Загальні положення

  1. Діюча Угода Користувача (далі - Угода) регламентує правовідносини між Додатком FIALAN (далі - Додаток) фізичною та юридичною особою (далі - Користувач) при використанні інформації в Додатку FIALAN. Основною цільовою аудиторією програми є діючі та потенційні клієнти Компанії, фізичні та юридичні особи, які здійснюють діяльність на території України.
  2. Діюча Угода може бути змінена Адміністрацією без необхідності інформування Користувачів. Нова версія Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на сайті fialan.ua.
  3. Правовідносини між Користувачем і Адміністрацією, в зв'язку з виконанням цієї Угоди, регулюються законодавством України.
 2. Взаємодія

  1. Ролі Користувачів:

   Гість – Користувач, що не зареєструвався в додатку або на сайті. Гість може скористатися калькулятором для розрахунку вартості доставки вантажу, а також переглядати новини Компанії, ознайомитися з акціями та програмою лояльності.

   Клієнт - Користувач, який зареєструвався в додатку або на сайті. Клієнт має можливість користуватися всіма сервісами та спеціальними пропозиціями додатку.

  2. Додаток надає Користувачам технології і сервіси.
  3. Для того, щоб скористатися технологіями та сервісами Додатку, Користувач повинен пройти наступну процедуру реєстрації:
   1. Заповнити реєстраційну форму;
   2. Висловити свою згоду з умовами діючої Угоди. При цьому, Адміністрація жодним чином не здійснює перевірку наданої Користувачем інформації на предмет дійсності і не несе відповідальності перед будь-якими третіми особами за точність і достовірність наданої інформації; не розцінює надану Користувачем інформацію як персональні дані, що підлягають спеціальному захисту відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
   3. Після завершення процесу реєстрації Користувач має ввести логін облікового запису та пароль для доступу до Сервісів Додатку. Користувач особисто несе відповідальність за безпеку свого логіна та пароля, а також за всі дії, які будуть здійснені Користувачем в процесі використання сервісів Додатку;
   4. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право збирати і зберігати реєстраційні дані Користувача (в разі їх отримання) в межах політики та правил Сервісу з метою виконання положень діючої Угоди.
  4. Всі питання щодо надання прав для доступу до мережі Інтернет, купівлі та встановлення для цього відповідного обладнання і програмного забезпечення вирішуються Користувачем самостійно і не підпадають під дію цієї Угоди.
  5. Після реєстрації Користувач автоматично переходить на сторінку «Калькулятор».
  6. Авторизація користувача відбувається за допомогою телефону. Можливо 2 варіанти авторизації: шляхом введення постійного пароля облікового запису або за допомогою одноразового SMS-пароля. Також передбачена можливість авторизації через соціальні мережі: Google та Facebook.
  7. Відновлення пароля передбачено шляхом відправлення перевірочного повідомлення з кодом безпеки. Після його введення Додаток автоматично переносить користувача на екран, де вказано ввести новий постійний пароль для входу в особистий кабінет. Перевірочне повідомлення відправляється в вигляді SMS. Код перевірки діє 2 хвилини, після цього він вже не є дійсним.
 3. Сервіси (Розміщення Матеріалів)

  1. Користувач розміщує свої дані та необхідну інформацію (далі - Матеріали) в Додатку без виплати будь-якої матеріальної компенсації або винагороди.
  2. Користувач усвідомлює і погоджується, що електронна пошта може містити службові повідомлення Адміністрації, автоматичні повідомлення та новинні розсилки, і що такий спосіб інформування є необхідною умовою використання поштової адреси.
  3. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право розміщувати в Додатку, де публікуються та зберігаються Матеріали Користувача, рекламні банери й оголошення. Компанія залишає за собою право модифікувати Матеріали з метою розміщення реклами.
  4. Відповідальність за несанкціоноване копіювання та використання Матеріалів Додатку несуть всі Користувачі, будь-які юридичні та фізичні особи.
  5. При розміщенні Матеріалу Адміністрація вказує ім'я Користувача, вказане самим Користувачем при наданні Матеріалу.
  6. Користувач розуміє і погоджується, що за всю інформацію, дані, тексти, повідомлення та інші матеріали, розміщені для загального доступу або передані в приватному порядку, відповідальною є та особа, яка здійснила дане розміщення.
 4. Припинення дії облікового запису та видалення Матеріалів Користувача

  1. Користувач згоден з тим, що Адміністрація залишає за собою право припинити дію облікового запису Користувача й/або заблокувати Користувачеві доступ до Додатку в будь-який час без попереднього повідомлення Користувача і без зазначення причини. Це можливо в наступних випадках:
   1. Порушення положень діючої Угоди, її основних правил та доповнень;
   2. За відповідним запитом органів державної влади, згідно з чинним законодавством;
   3. Тривале невикористання (24 календарних місяців підряд) облікового запису в Додатку;
   4. Інших випадках, якщо Адміністрація визнає подібне видалення необхідним для безпечного функціонування Додатка та надання послуг споживачам.
  2. Користувач має право в будь-який момент відмовитися від використання свого облікового запису в Додатку.
 5. Права та Обов'язки

  1. Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу Додатка, однак не несе відповідальності за повну або часткову втрату Матеріалів, що розміщуються Користувачем, а також за недостатню якість або швидкість використання доступних технологій і сервісів.
  2. Користувач має право розміщувати за допомогою Додатку об'єкти інтелектуальної власності, право на використання яких належать йому на законних підставах.
  3. Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за зміст своїх Матеріалів, що розміщуються ним в Додатку. Адміністрація не несе відповідальності за зміст Матеріалів і за відповідність їх вимогам чинного законодавства, за порушення авторських прав, несанкціоноване використання знаків для товарів і послуг (торгових марок), найменувань фірм та їх логотипів, а також за можливі порушення прав третіх осіб у зв'язку з розміщенням Матеріалів в додатку. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з розміщенням Матеріалів, Користувач самостійно і за свій рахунок повинен врегулювати вказані претензії.
  4. Автор зазначених у цьому пункті Матеріалів зберігає за собою всі майнові і особисті немайнові авторські права відповідно до законодавства України та міжнародних угод.
  5. Адміністрація не гарантує, що технології і сервіси Додатку будуть відповідати вимогам Користувача; надаватимуться безперервно, швидко і без помилок, а результати, які можуть бути отримані Користувачем, будуть точними і надійними. У зв'язку з цим Адміністрація ні в якому разі не несе відповідальності перед Користувачем за будь-який втрачений прибуток, виручку, загублену інформацію. Непрямі, штрафні або побічні збитки, що виникають за діючих умов Угоди та Сервісів Компанії не є відповідальністю Адміністрації навіть якщо Ми були сповіщені про можливість будь-яких втрат чи збитків.
  6. Будь-які матеріали отримані з використанням сервісів Додатку Користувач використовує на власний страх і ризик. Користувач самостійно несе відповідальність за будь-які збитки, які можуть нашкодити його майну (телефону) і/або даним в результаті завантаження і використання цих Матеріалів.
  7. Адміністрація зобов'язується повідомити Користувача про претензії 3-х осіб щодо розміщених Користувачем Матеріалів. Користувач зобов'язується або надати Адміністрації права на використання Матеріалу, або видалити Матеріал.
  8. Адміністрація має право за першою вимогою відповідного уповноваженого (правоохоронного) органу (але завжди тільки відповідно до чинного законодавства) надавати державним структурам наявну інформацію про Користувача, не виключаючи Його персональні дані.
  9. Користувач визнає, що Адміністрація може встановлювати обмеження щодо використання технологій та сервісів доступних в Додатку.
  10. Адміністрація не несе відповідальності:
   1. за дії Користувача в Додатку;
   2. за відмови та неполадки, що виникають в телекомунікаційних і/або енергетичних мережах, за дії шкідливих програм (вірусів, тощо), а також за недобросовісні дії третіх осіб;
   3. за зміст і законність Інформації, використовуваної/отриманої Користувачем в рамках Сервісу, а також за характер цих даних;
   4. за шкоду/втрачену вигоду, заподіяних Користувачем в результаті використання або неможливості використання того чи іншого сервісу;
   5. за будь-які пошкодження програмного і/або апаратури та іншого програмного забезпечення Користувача, що виникли в результаті користування сервісом.
  11. Користувач визнає, що Адміністрація має право відмовити у використанні сервісів без пояснення причини такого рішення.
  12. Користувач визнає, що Адміністрація має право відмовити в консультації з використання Сервісів Додатку, незалежно від вигляду та мети консультаційного звернення, що було отримано від Користувача.
 6. Загальна інформація

  1. Діюча Угода є юридично зобов'язуючим документом, як для Адміністрації, так і для Користувача.
  2. Користувач має право відмовитися від прийняття змін і доповнень до Угоди, встановлених Адміністрацією, що означає відмову Користувача від подальшого використання Додатка.
  3. Всі можливі суперечки, що виникають з приводу виконання діючої Угоди, вирішуються відповідно до норм чинного законодавства України.
  4. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацією агентських або товариських відносин. Виключається вірогідність відносин за спільним родом діяльності, відносин особистого найму, або будь-яких інших правовідносин, що не передбачені жодним чином цією Угодою.
  5. Користувач, який вважає, що його права й інтереси були порушені або порушуються зараз через дії Адміністрації або третіх осіб у зв'язку з розміщенням в Додатку будь-якого Матеріалу, має направити претензію до служби підтримки.
  6. У разі прийняття нормативно-правових актів органами влади України, які мають пряме або часткове відношення до функціонування Програми, технологій і сервісів, Адміністрація зберігає за собою право внесення будь-яких змін у функціонування Сервісів, спрямованих на приведення діяльності Додатку у відповідність з новими нормами.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм