Важливо знати
Важливо знати
Важливо знати

Меблева фурнітура з Китаю

Меблева фурнітура з Китаю

Китайські виробники сьогодні здатні запропонувати воістину величезний асортимент меблевої продукції, комплектуючих і фурнітури, яка не поступається європейським чи вітчизняним товарам. Поставити з Китаю можна меблеву фурнітуру самого різного дизайну, як в бюджетному, так і в преміальному ціновому діапазоні. Бренди з Китаю наочно доводять, що це вже не другосортний за якістю товар, а фурнітура оптом дійсно затребувана в усьому світі.

Меблева фурнітура з Китаю

Це відбилося і на вартості. Ціни на дані комплекти не такі низькі, як ще 5-7 років тому, але вони все ще конкурентні і набагато вигідніше аналогів з Європи. При цьому меблева фурнітура з Китаю стає все більш якісною через жорстку конкуренцію на ринку, що підтверджено міжнародними сертифікатами і позитивними відгуками численних шанувальників.

Вигідно придбати меблеву фурнітуру оптом і в роздріб з Китаю найкраще, звернувшись в компанію Fialan. Працюючи з Китаєм з 2004 року, для наших клієнтів ми організовуємо закупівлі товару у фабрик і постачальників меблевої фурнітури безпосередньо в країні-виробнику. Організовуємо оптові поставки з Китаю з найвигіднішими умовами для кінцевого покупця. Співпраця безпосередньо з виробниками в Китаї дозволяє істотно розширити вибір і забезпечити доступний рівень цін. Ми допоможемо здійснити пошук кращих постачальників, укладемо договори, проконтролюємо якість продукції і виконаємо всі формальності щодо імпорту продукції в Україну. Клієнту залишиться лише отримати повністю розмитнену фурнітуру оптом прямо на своєму складі в Україні.

Чому варто вибирати фурнітуру з Китаю?

Меблева фурнітура в КНР виробляється у великій кількості на великих підприємствах-гігантах. Більшість тутешніх фабрик почали випуск фурнітури оптом, ще починаючи з 1980-х років, поступово нарощуючи досвід і виробничі потужності. Однак є китайські постачальники меблевої продукції, які представили свою продукцію лише кілька років тому, але завдяки величезним фінансовим інвестиціям і використанням запатентованих рішень від провідних гравців індустрії, вже зараз здатні конкурувати за якістю продукції з європейськими виробниками.

Сьогодні в Китаї представлено понад 500 підприємств, що займаються випуском різної меблевої фурнітури. Постійне впровадження інновацій в поєднанні з актуальними, перевіреними часом рішеннями в процесі виробництва зробило меблеву фурнітуру з Китаю відомої далеко за межами країни. Практично 50 з них відправляють свою продукцію на експорт в США, Європу, країни СНД, по всій Азії на суму понад 60 млн. юанів на рік.

Купувати фурнітуру з Китаю доцільно з кількох причин:

 • Конкурентний рівень якості. Китайська фурнітура - одна з кращих в ціновому сегменті. За технічними характеристиками і якістю виконання вона трохи поступається європейській продукції і багато в чому перевершує вітчизняні бренди.
 • Відмінні матеріали. В процесі виробництва використовується алюміній і сталь, дерево, а також інші матеріали вищої якості, які задіяні і більш дорогими брендами.
 • Широкий асортимент. Покупець знайде серед широкого асортименту комплектуючих для меблів з Китаю оптимальні рішення в різному дизайні, розмірі і кольорі для доукомплектації практично будь-яких меблів.
 • Доступна ціна. Незважаючи на високу якість, китайська фурнітура одна з найбільш недорогих на ринку. У нашому каталозі представлено чимало бюджетних рішень, а також цілком доступних комплектуючих екстра-якості.

Співпрацюючи з провідними компаніями КНР, які на практиці довели, що їх модельний ряд здатний задовольнити найвибагливішого покупця, а кожен товар відповідає міжнародним нормам якості Ви забезпечите свій бізнес перевіреними постачальниками з найкращою репутацією.

Які вимоги мають висувати до фурнітури?

Підбір комплектуючих і фурнітури слід здійснювати з граничною увагою до деталей. Неважливо, наскільки дорогі і якісні меблі - слабкі меблеві кріплення, ненадійні ручки або інші комплектуючі здатні звести весь ефект від покупки на «ні», зробити меблі нефункціональними і незручними в експлуатації. З усієї собівартості корпусних меблів зазвичай близько 10-15% становить вартість фурнітури. У середній вартості кухонних гарнітурів і м'яких меблів цей показник може доходити до 35-40%. Саме тому часто є сенс купувати якісні меблеві комплектуючі оптом.

Крім зовнішнього оформлення і функціональних можливостей, будь-який елемент меблевої фурнітури повинен бути надійним і довговічним. Дорожчі комплектуючі від бюджетних відрізняються розширеним функціоналом, оригінальним дизайном, зручним налаштуванням і монтажем, підвищеним ресурсом. Але незалежно від бюджету, ви зможете купити меблеву фурнітуру оптом і вроздріб у нас тільки гідної якості і з високими показниками надійності.

Незважаючи на фундаментальні зміни в політиці та рівні технічної оснащеності китайських підприємств, деяка фурнітура китайського виробництва до сих пір залишає двоякі враження у багатьох споживачів. Ми працюємо з фабриками, які давно дотримуються міжнародних стандартів якості і щорічно вливають в виробництво неймовірні, навіть за мірками великих європейських брендів, кошти. Саме завдяки китайським виробникам багато покупців отримують можливість купувати функціональні і досить надійні системи без істотних вкладень. Навіть недорогі моделі відмінно справляються з усіма функціями і щоденними навантаженнями. Ви завжди зможете детально вивчити їх технічні характеристики і проконсультуватися з нашими менеджерами з питань підбору та експлуатації.

Які комплектуючі для меблів з Китаю ми пропонуємо?

Меблева фурнітура - це окремий напрямок в питаннях оформлення інтер'єрів та доопрацювання меблів. Саме меблеві аксесуари та комплектуючі залишають фінальне враження про самі меблі і є найважливішими акцентами, які підкреслюють дизайн. Правильно підібравши фурнітуру, можна додати витонченості та шику навіть самій непомітній і недорогій меблі. І, навпаки, невміло обрана ручка або деталь для контурування зіпсує враження.

Закуповуючи фурнітуру оптом з Китаю всіх категорій і напрямків дозволить Вам легко знайти відповідне рішення і забезпечити якнайширшу товарну матрицю.

Кріпильна фурнітура

Даний вид фурнітури виконує в першу чергу практичні функції. Саме від неї залежить надійність монтажу меблевих деталей в єдину повноцінну конструкцію, забезпечується можливість відкриття і закриття дверей і ящиків. Кріпильна меблева фурнітура з Китаю представлена ​​у нас декількома типами:

 • Меблеві стяжки. Головний елемент кріплення і складання нерухомих деталей. Охоплює широкий перелік продукції, починаючи від простих болтів і шурупів, закінчуючи більш досконалими і доробленими стяжками. У нас ви зможете придбати надійні ексцентрикові стяжки для жорсткої фіксації полиць і корпусів, конфірманти - для з'єднання панелей корпусних меблів під прямим кутом, різні види полкодержателей, в тому числі в комплекті зі штоком для регулювання положення полки, куточки і інші кріплення. Сучасні стяжки, крім підвищеної міцності, відрізняються прихованим монтажем - вони не псують зовнішній вигляд виробу, утворюючи  міцну конструкцію.
 • Петлі. Деталі, завдяки яким двері і дверці корпусних меблів кріпляться до коробів і отримують можливість повністю або частково відкриватися. Крім стандартного функціоналу, представлені в каталозі меблеві петлі можуть мати додаткові опції, що підвищують комфорт, наприклад, доводчики та відповідні планки. Меблеві петлі відрізняються по конструкції (накладні, вбудовані, справа наліво, лівосторонні і т.д.), а також за матеріалом, для якого вони призначені. Варто обов'язково врахувати, куди потрібно прикріпити петлі, на натуральне дерево, пластик, МДФ або скло.
 • Підйомні механізми. Коли необхідно, щоб дверцята або деталь меблів відкривалася в вертикальній проекції, замість петель використовують підйомні механізми. Ми поставляємо оптом фурнітуру даного типу в різній конфігурації, від мікроліфтів і барних кронштейнів до складних механізмів для ліжок та диванів.

Лицьова фурнітура

Такі комплектуючі для меблів виконують, як правило, декоративні функції і застосовуються для кінцевої зовнішньої обробки меблів. Вони здатні змінити, підкреслити або поліпшити зовнішній вигляд виробу, а також додати деякі функціональні опції. Ми поставляємо дверні ручки з Китаю оптом, накладки для маскування стиків, елементи декорування стільниць, меблеві замки і іншу декоративну фурнітуру.

Широкий асортимент меблевої фурнітури з Китаю оптом

Ви можете купити у прямих виробників в Китаї меблеву фурнітуру з Китаю оптом для складання та виготовлення кухонних гарнітурів, шаф купе, водостійких меблів у ванну кімнату, офісних меблів, вітрин і барних стійок, м'яких меблів. Ми гарантовано надамо актуальні рішення з постачання меблевої фурнітури з Китаю. Маємо довгострокову співпрацю з українськими компаніями, які знайшли в нас надійного та вигідного партнера з постачання з Китаю.

У каталогах фурнітури, наданих постачальниками в Китаї ви знайдете якісну китайську фурнітуру для дверей і ящиків, фасадів різного типу, елементи наповнення і підвищення функціоналу. Також серед широкого асортименту ви зможете підібрати доводчики, амортизатори, ручки, які істотно підвищать експлуатаційні характеристики меблевих виробів, підвищать термін служби і зручність використання.

Чому варто купувати меблеву фурнітуру з Китаю саме у нас?

Експерти нашої компанії пропонують компетентну допомогу в постачанні меблевої фурнітури оптом з Китаю. Ми забезпечуємо контроль поставки на всіх етапах: закупівля, перевірка готової продукції, митне оформлення в Китаї, логістика, розмитнення в Україні.

 • Організовуємо поставки з Китаю з 2004 року, тому знайомі з особливістю китайського законодавства, нюансами доставки товару в Україну
 • Забезпечуємо повний контроль угоди від вибору товару в Китаї до передачі на склад кінцевого споживача.
 • Проводимо повну перевірку товару на складі постачальника в Китаї.
 • Беремо на себе клопоти по повному оформленню документів для імпорту продукції і митного очищення.
 • Співпраця з клієнтами тільки за офіційним Договором.
 • Обов'язкове страхування вантажів.
 • Митне оформлення операції по покупці китайської фурнітури оптом.
 • Супровід руху товару на всьому шляху від Китаю до вашого складу.
 • Власний офіс в Китаї для контролю закупівель і вирішення всіх питань з заводом-виробником і постачальником на місці.
 • Компетентні консультації експертами компанії Fialan на всіх етапах співпраці.
 • Оперативна доставка в країну різним видом транспорту, в залежності від бюджету і потреб клієнта.

Більш детальну інформацію про вартість, терміни поставки з Китаю та деталі співпраці ви можете дізнатися у наших експертів по телефону 044-223-32-32 або заповнивши форму на сайті.11 02, 19

Отправь запрос - cэкономь время!


 * только текст  

 * обязательное поле  

 * только цифры  

Заказать СТЕНД
Получить БИЛЕТ
Заочное посещение

* Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности