3 серпня 2021
202
rating-stars Рейтинг 5
-->

Важко сказати, який відсоток товарів на українському ринку складають китайські бренди.

Сьогодні можна сміливо заявити, що продукція із Піднебесної не лише дешева, а і якісна. Новинки та популярні товари з Китаю надходять до України регулярно, заповнюючи місцеві крамниці. Придбати китайські речі можна також через інтернет. Але деякі категорії товарів особливо припали до душі покупцям.

Найпопулярніший товар

Вибираючи перевірені товари з Китаю, покупці воліють заощаджувати. Одяг із Європи набагато дорожчий, але за якістю не кращий за китайський. Купівля речей за низькою ціною змушує не лише українців, а й увесь світ переходити на доступні покупки. Попри те, що ринок перенасичений одягом, люди замовляють сукні, костюми, джинси, футболки в інтернет-магазинах.

До речі, доставлення взуття з Китаю відбувається з тією самою регулярністю. Величезна кількість постачальників везе модні новинки, які вже очікують в Україні.

Знаєте, на чому покупці ніколи не заощаджують? На дитячих речах. Тому доставлення дитячого одягу з Китаю може з легкістю конкурувати за масштабами із закупівлями дорослих товарів.

Деякі українські виробники навіть на своїх сайтах видають китайську продукцію за свою. Адже зробити товар іноді дорожче, ніж закупити його в КНР.

На ці новинки чекає весь світ

Китайські компанії, що випускають мобільну техніку, довели, що їхня продукція гідно конкурує зі світовою. До цієї категорії відносять смартфони, фітнес-браслети, смартгодинник та різноманітні аксесуари. Постачальники товарів із Китаю спеціально замовляють гуртове доставлення літаком, щоб товар прийшов якнайшвидше. Адже мобільні телефони дуже часто виходять із моди, але попит на них буде завжди.

Щоправда, є позиції, попит на які сильно впав за останній рік. Йдеться про музичні колонки, провідні навушники та mp3 плеєри. Але китайці дуже мобільні в цьому плані, тож регулярно вигадують щось нове. Кожен посередник у Китаї, який купує товари гуртом, стежить за новинками, щоб відразу оформити замовлення та знайти спосіб привезти його до України.

kyt tovjpg

Техніка для всіх

Доставлення товарів із Китаю здійснюється морем, літаком та поїздом. Кожен спосіб вантажоперевезень по-своєму гарний і вигідний. Для транспортування великої побутової техніки найчастіше використовують судна. Українці не поспішають замовляти такий товар через інтернет, тому вони чекають, поки товар надійде до складів крамниць, не виходячи з дому.

Найчастіше купують китайські телевізори, холодильники, кондиціонери та пральні машини. Вибираючи перевірені китайські товари, українці набувають якісного помічника на довгі роки.

Меблі для дому

Як і на велику побутову техніку, оформлювати індивідуальне замовлення не зовсім вигідно.

Доставлення меблів із Китаю в Україну у великих обсягах доступне лише великим підприємцям. Придбати цей товар можна на кожному кроці. Виробництво китайських меблів так автоматизоване, що іноді виробники не можуть повністю відтворити такий самий виріб на місцевому устаткуванні. Часто в каталозі можна побачити один товар, а насправді можуть бути привезені інші вироби.

Вивчаючи асортименти торгових майданчиків Піднебесної, дивуєшся його різноманіттю. Можна лише радіти, що доставлення речей із Китаю — налагоджений процес.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм