Перед вами календар спеціалізованих виставок у транспортній галузі, які пройдуть у різних великих містах Китаю та зберуть під одним дахом лідерів у цій сфері. На заходах будуть представлені сучасні транспортні системи та обладнання для них, новітні технології будівництва, проєктування, ремонту та обслуговування різних видів транспортних систем, послуги у сфері логістики та пасажироперевезень, а також обслуговуючі та інформаційні системи для транспорту.

Поміж них такі заходи як The 3rd China Shanghai International Wheel Exhibition, CIAIE 2019 — International Automotive Intelligent Cockpit Technological Innovation Exhibition, CIAIE 2019 — 9-а Китайська міжнародна виставка автомобільних інтер’єрів та екстер’єрів, CIAIE 2019 — China International Automotive Lightweight Technological Achievements Exhibition, CIBS 2019 — The 24th China (Shanghai) International Boat Show, APW 2018 — Wuhan International Auto Parts Expo, AMIA 2018 — Automobile Manufacturing and Industrial Assembly Expo, Rail+Metro China 2018. 

Окрім цього, очікується низка паралельних заходів — семінарів, конференцій та презентацій. Ці заходи дають змогу призначити зустрічі та провести переговори з потенційними партнерами. Експерти компанії Fialan готові допомогти вам у веденні вашого бізнесу та надати юридичну підтримку, яка включає не лише укладання контрактів, а й супровід угоди на всіх її етапах.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм