25 лютого 2019
2831
Швейна фурнітура з Китаю
rating-stars Рейтинг 5
-->

На сьогоднішній день швейна фурнітура з Китаю займає лідируючі позиції серед аналогічних товарів на світовому ринку. Поєднання доступної вартості і високої якості, а також різноманітний асортимент виробів визначив Китай як одну з передових країн по виробництву продукції в даній галузі.

Величезна кількість китайських фабрик і заводів давно зарекомендували себе виключно з надійного боку як перевірені виробники. Тому їх товарні найменування користуються попитом не тільки у вітчизняних покупців, але також і в більшості європейських країн.

Підприємцям, які пропонують своїм клієнтам купити швейну фурнітуру оптом або ж в роздріб, важливо створити бездоганний процес, пов'язаний із закупівлею і доставкою товарів. Тому звернутися до фахівців, які займаються на професійному рівні поставками продукції з Китаю, необхідний крок для кожного комерсанта, який є свого роду інвестицією в подальший успішний розвиток бізнесу.

Компанія «Fialan» працює в сфері поставок на вітчизняному ринку вже більше 15 років, тому нами досконально вивчена і практично відпрацьована організація перевезення вантажів з Китаю. У клієнтів фірми немає приводу для занепокоєння щодо транспортних, митних та документальних питань. Курирують поставки «під ключ» кваліфіковані фахівці. А це означає, що сьогодні купити фурнітуру оптом стало набагато простіше і швидше, якщо скористатися нашими послугами.

Ми проведемо переговори і виберемо для вас перевіреного партнера, підберемо кращі зразки по співвідношенню «ціна - якість» і організуємо доставку обраних виробів до дверей вашого офісу, магазину або складу оперативно і за максимально вигідною вартості.

У чому полягає популярність фурнітури з Китаю?

Для виготовлення текстильних виробів, взуття та шкіргалантереї використовується багато додаткових аксесуарів, пластикових, металевих і тканинних матеріалів. Швейна фурнітура дозволяє робити речі зручними і функціональними в носінні. Сучасні виробники випускають колосальне різноманіття продукції, яка не тільки вдосконалює готові вироби, а й вносить в них декоративні особливості.

Швейна фурнітура для одягу з Китаю умовно розділена на наступні категорії:

 • Функціональна. Наділяє одяг, взуття та аксесуари практичними характеристиками і представляє собою такі предмети як: ґудзики, блискавки, кнопки, нитки, гумки, клейові стрічки і багато іншого;
 • Декоративна. Фурнітура, яка не має практичного значення, але вносить в готову продукцію естетичну «ноту», забезпечуючи їй завершений і красиво оформлений дизайн. До цієї категорії відносяться мережива, бісер і намистини, термонаклейки і інші декоративні елементи.

Фурнітура для шиття з Китаю виробляється заводами-виробниками в широкому асортименті. Клієнти нашої компанії можуть самостійно зробити вибір на користь тих чи інших товарних позицій, або ж звернутися за допомогою до наших менеджерів, які проконсультують і порекомендують ті вироби, які будуть повністю задовольняти запити кінцевих споживачів.

У каталогах китайських постачальників наявні наступні найменування:

 • класичні та ексклюзивні брошки і шпильки для оформлення одягу, сумок та інших аксесуарів;
 • набори голок, ножиці, пристосування для швейних машин;
 • ґудзики різних дизайнів;
 • фіксатори, півкільця і ​​кільця;
 • пряжки для сумок і взуття, для ременів і портупей;
 • відкриті і потаємні блискавки і кнопки;
 • стрази, паєтки, підкови, клеванти і багато іншого.

Швейна фурнітура Китай створюється в класичному і сучасному зразках. Такі оригінальні вироби відрізняються ексклюзивними естетичними показниками, високими експлуатаційними характеристиками і унікальним стилем, ніж небезпідставно призводять споживачів в захват. Китайські виробники регулярно відстежують останні тенденції моди, тому невпинно доповнюють свої каталоги авторськими моделями.

Слід зазначити, що швейна фурнітура оптом реалізується постачальниками за оптимальною ціною. Замовлення товару у великій кількості є вигідним вкладенням грошей. Придбана фурнітура швейна оптом дозволить заощадити фінансові кошти, час, витрачений на пошуки заводських виробів хорошої якості, а також стане відмінним плацдармом для прибуткового ведення бізнесу. Швейна фурнітура з Китаю оптом - кращий варіант для закупівель великими партіями. Адже актуальність її зростає з кожним роком, а це значить, що такий товар залежуватися довго на магазинних полицях і складах точно не буде.

Особливості швейної фурнітури з Китаю

Роль швейної фурнітури складно переоцінити, адже завдяки їй готовий виріб набуває унікальність, стає практичним, пізнаваним і стильним. Тому виробництво фурнітури має відповідати високим вимогам міжнародних стандартів якості та сучасним модним напрямками. Саме таку продукцію ми пропонуємо придбати у китайських виробників. Швейна фурнітура, оптом купити яку ми допоможемо на привілейованих умовах, - це те, що дійсно цікавить професіоналів своєї справи.

На відміну від штамповок, які пропонує світовий мас-маркет, китайські продукти підкорюють покупців різноманітністю асортименту, гідною якістю і доступними цінами.

Важливі аспекти, завдяки яким китайська швейна фурнітура є настільки популярною:

 • фурнітура для біжутерії оптом з Китаю зробить помітним і оригінальним навіть найпростіший аксесуар. Дизайнери втілюють свої фантазії в каменях і металі, бусинах і підвісках, кабошонах та інших декоративних елементах;
 • блискавки оптом порадують як своєю якістю, так і різними варіантами плетіння петель з'єднання, що забезпечують хороше зчеплення зубців. Виробники випускають багато серій блискавок і бігунків, виконаних з металу і пластика. При цьому виробники регулярно розширюють модельний ряд, вносячи в нього ексклюзивні новинки;
 • нитки швейні оптом є гарантією зносостійкості. Якість ниток визначає вартість пошитого виробу, і забезпечує безперебійну роботу швейної машини. Який би дорогої або професійно налаштованої вона не була, не так підібрані витратні матеріали зіпсують одяг. Підбір ниток здійснюється з урахуванням типу тканини, її обробки, особливостей щільності волокон і колірного відтінку;
 • атласні стрічки оптом - хороша ідея для тих, у кого вони відгукуються яскравими і незвичайними ідеями. З їх допомогою можна створити вироби, гідні прикрасити будь-який ансамбль. Атласні стрічки оптом з Китаю задовольнять запити цінителів прекрасних композицій;
 • трикотажні тканини оптом надають відмінну можливість підприємцям розвинути свій бізнес в текстильній сфері на території України. Великий вибір продукції і помірні ціни - це основа прибуткового справи, яке не потребує додаткового вкладення в рекламу.

У кожного клієнта є можливість придбати подібні дрібниці оптом. Швейна фурнітура має на увазі не тільки тканини. Для того, щоб створити сумку, одяг, постільна білизна, взуття, фіранки, туристичну палатку, крім тканини потрібні нитки, ґудзики, блискавки, шнурки та інші декоративні вироби.

Компанія «Fialan» надає комплексну підтримку замовникам у виборі та доставки китайської фурнітури. Наш сайт стане вашим незамінним помічником у веденні бізнесу з реалізації швейної продукції. Адже фурнітура для шиття оптом - це дійсно цінне вкладення. Так чи варто ризикувати власними грошима, якщо підприємство може виявитися ризикованим?

Постійні покупці знають, що покладаючись тільки на власні зусилля, виникає ризик фінансових втрат. Тому, якщо потрібна швейна фурнітура для одягу оптом, то фахівці компанії «Fialan» готові запропонувати професійну допомогу в постачанні її з Китаю.

Компанія «Fialan» - грамотна організація поставок китайської швейної фурнітури

Постійно оновлюються моделі чоловічого, жіночого та дитячого одягу, біжутерії, текстильної продукції, товарів галантерейної призначення доводять гостру потребу в придбанні якісної і сучасної фурнітури.

Оптом швейна фурнітура від кращих китайських постачальників не завжди доступна широкому колу споживачів, найчастіше її замовлення передбачає наявність ряду складнощів в організації доставки вантажу на територію України. Покупцям необхідно ознайомитися з особливостями законодавчої бази країни, скрупульозно оформити документи відповідно до певних вимог. Без досвіду в даній галузі виконати поставлені завдання не тільки важко, а й небезпечно. Одна неточність може призвести до втрати грошей і товару. Тому слід дозволити кожній зацікавленій стороні займатися своєю справою. А саме, компанія «Fialan» допомагає купити оптом швейну фурнітуру в Китаї і доставити її до місця призначення, клієнт ж отримує прибуток після реалізації даної продукції.

Протягом багатьох років наша фірма профілюється на поставках різних китайських товарів, в тому числі і високоякісної швейної фурнітури. Ми розробили оптимальний шлях транспортування вантажів на максимально вигідних умовах для клієнтів. Швейна фурнітура оптом з Китаю доставляється в точно обумовлений з замовником час. У перелік переваг співпраці з компанією наведені такі аргументи:

 • Багаторічний досвід. Дозволяє безпомилково вибирати виробників на китайському ринку, визначати логістичні рішення з урахуванням нюансів вантажоперевезень, а також враховувати особливості законодавства азіатської країни;
 • Кваліфіковані кадри. У штаті компанії задіяні компетентні юристи та економісти, які здатні вирішити будь-які поставлені перед ними завдання, пов'язані з транспортуванням вантажів;
 • Професійне курирування угоди. Забезпечення контролю виконання всіх пунктів договірних зобов'язань, починаючи з моменту переговорів з китайським постачальником і закінчуючи доставкою її замовнику;
 • Гарантія заявленого виробником якості. Фахівцями компанії вивчається асортимент продукції і оцінюється відповідно до стандартів і вимог;
 • 100% -ве виконання договірних умов. «Фіалан» працює виключно за угодою, тому покладає на себе відповідальність за документальне оформлення перевезення товарів з Китаю, а також ведення процесу розмитнення вантажу в Україні;
 • Страхування. Обов'язковий пункт, необхідний для того, щоб убезпечити вкладені фінансові кошти клієнта. Замовлена ​​продукція якісно упаковується, потім вирушає на склад компанії на території Китаю. Після цього товар підлягає обов'язковій страховці і доставляється в Україну. Продукція гарантовано доставляється в повному обсязі і без пошкоджень упаковки.
Розрахуй
доставку з Китаю ОНЛАЙН
Отримайте розрахунок вартості доставки з Китаю в кілька кліків.
Прицінюйтеся, не чекаючи розрахунку менеджера.
Виконати розрахунок
calculator

Якісна фурнітура для одягу, оптом куплена і привезена з Китаю, є предметом торгівлі, яка завжди буде приносити прибуток. Співпраця з постачальниками зі сходу, придбання якісної продукції, налагоджена система транспортування сприяють розширенню клієнтської бази покупців, а, відповідно, і доходу.

Компанія «Fialan» стане надійним партнером у здійсненні закупівель в Китаї. Ми знайдемо оптимальний варіант з доставки виробів, оформимо належні документи і забезпечимо своєчасну і надійну доставку. З нами покупка швейної фурнітури за оптовими цінами з Китаю стане для кожного підприємця повсякденним процесом, який передбачає стабільний прибуток і збільшення числа задоволених споживачів ..

Звертайтеся до нас з питань:

 • Перевірки в Китаї
 • Контроль відвантаження в Китаї
 • Доставка і митне оформлення

Телефонуйте: 044 223-32-32

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм