24 січня 2020
1355
rating-stars Рейтинг 5
-->

Мрії про свою справу є майже у кожного, проте далеко не всім посміхається удача і з'являється стартовий капітал для реалізації проекту. Так зникло багато ідей. Проте, світ змінюється, стають доступні нові способи комунікації та взаєморозрахунків.

На основі цих можливостей молоді таланти вигадують нові бізнес-конструкції, які стають одними з найбільш життєздатних. Таким чином, до 2020 року з'явилися нові ідеї для бізнесу з Китаєм, для старту яких абсолютно не обов'язкові великі грошові вкладення. Проте прибуток цілком реальний і не змушує себе довго чекати.

Заробіток на Дропшиппінгу

Яскравим прикладом такої конструкції може служити дропшиппінг. Для налагодженої роботи вам не потрібно відкривати магазини, наймати персонал і розташовувати складами для зберігання продукції. Суть полягає у тому, щоб налагодити комунікації між виробником, покупцем і службою доставки. Заробіток можливий завдяки різниці ціни покупки у виробника і продажу покупцеві.

Тобто це, по суті, віртуальний бізнес для його організатора і цілком реальний для виробника і кінцевого споживача. Але ключове слово тут «налагодження». І воно аж ніяк не віртуальне. Ці відносини дійсно необхідно налагодити в реальності.

Схема Дропшиппінгу

shema dropshippinga

Який товар більш затребуваний для бізнес ідеї з Китаєм?

Найкращим майданчиком для виробництва був і залишається Китай. Але як у всьому різноманітті ремісників і фабрикантів знайти того самого — надійного? Більш того, як вибрати саме той товар, який буде затребуваний?

Щороку гості Кантонської виставки шукають найяскравіші новинки, тенденції і тренди. По суті це і буде «на хвилі» протягом усього року. Тут можна вловити всі найбільш революційні передумови для бізнесу. Наприклад, в 2020 році дуже актуальні екологічні види транспорту і 3D принтери. Можливо, через рік ми побачимо зміну тренду. Але кардинально навряд чи що-небудь зможе перебити цей MainStream.

Окрема тема — «зручні технології». Це те, що дозволяє нам полегшити своє життя. Спектр товарів дуже великий. Це всі види техніки, де особлива увага зараз приділяється бездротовим модифікаціям. Також все більше поглядів залучають нові матеріали. До них висувають високі вимоги по міцності, екологічності та довговічності. А вони, в свою чергу, шокують нас буйством фарб і текстур.

Натуральні матеріали, як і раніше, на вершині прайсів. Зараз природні і синтетичні матеріали успішно міксуються і стають третім видом товарів із абсолютно незвичним набором якостей і властивостей. У своєму пошуку можна зупиниться не тільки на готових позиціях, але і вибрати обладнання для налагодження невеликого ремісничого виробництва у своєму місті.

Суха мийка машин — екологічно і безпечно

Як приклад бізнес ідеї з Китаєм можна навести «суху мийку» машин — тренд 2020 року. Вигідно для всіх сторін. А головне — не завдає шкоди екології, абсолютно безпечно для здоров'я і мобільно. Тобто чищенням свого автомобіля ви можете абсолютно спокійно займатися в будь-якому зручному місці: на дворі, узбіччі дороги, стоянці і т.д. Більш того, це дійсно прибуткова справа з мінімальними ризиками.

Основні переваги: ​​легкий старт, відсутність спеціальних умов і великих складнощів. Не потрібно покупка дорогого устаткування, оренда боксу і отримання дозвільних документів. Слово «мийка» не буде асоціюватися з великими рахунками за воду, світло і арсенал миючих компонентів. Бізнес актуальний, з великим потенціалом для розвитку, високою швидкістю сервісу і екологічною безпекою.

sukhaya moyka

Недоліків набагато менше, ніж переваг, але вони все ж є. Зокрема, в мороз ваш сервіс доведеться переносити в закриті приміщення, гаражі, підземні паркінги і т.д. Тобто — відносна сезонність. Хоча ця перешкода не на весь зимовий період, а лише на морозні дні.

Ще один мінус — області підкрилки і нижньої частини погано піддаються чищенню. Тобто дуже брудний автомобіль, скажімо після заїзду позашляховика по пересіченій місцевості, доведеться мити на звичайній мийці. І третій мінус — досить дорогі реактиви. Цю проблему можна вирішити за рахунок великого потоку клієнтів. А за цим справа не стане. Так як для них це все одно вийде приблизно на 30% дешевше і зручніше звичної чистки.

Створення і просування сайту з товарами

Черговим пунктом в реалізації цього безпрограшного проекту стане створення окремого майданчика для здійснення угод. Тобто, інтернет-магазин. Для цього підійде нескладний односторінковий сайт. Досвідчені дропшиппери рекомендують просувати на кожному такому односторінковому сайті один товар. Тоді продажі йтимуть більш жваво, ніж в повноцінному інтернет-магазині з безліччю позицій.

Коли ця задача вирішена, можна сконцентруватися на опрацюванні цінової політики своїх товарів і просуванні свого майданчика або декількох майданчиків в інтернеті. Це можна зробити самостійно, якщо володієте навичками інтернет-маркетингу, або залучаючи фахівців, що трохи здорожує процес.

Відмінним додатковим майданчиком для просування ідеї для бізнесу з Китаєм можуть стати соціальні мережі. Аккаунт в Інстаграмі з перепостом в інших мережах буде відмінним доповненням для основного лендінгу. Причому не вимагає ні грошових, ні великих часових витрат. Інтерес можна підігрівати періодичним проведенням конкурсів, розіграшів і акцій. Проте намагайтеся не перестаратися зі знижками — вони з'їдають прибуток.

Оренда торгової точки

Але товар можна реалізовувати не тільки через Інтернет. Якщо вже знайшлися покупці в Україні, і все одно вантаж з Китаю буде йти саме сюди, то можна частину товару спробувати продавати через невеликі торгові точки. Для відчутної економії можна орендувати невеликі «острівці» в супермаркетах або передати на реалізацію вже в існуючих магазинах.

Як правило, невисока ціна і прийнятна якість допомагають більшості покупців зробити вибір на користь товарів від китайських виробників. А тому переживати через відсутність попиту на вашу пропозицію вам не доведеться. Ризиків насправді не так багато. В основному вони стосуються шахрайських схем при замовленні на сумнівних китайських сайтах. В цьому випадку шахраї просять внести на рахунок 100% передоплату. Хоча всі великі торгові портали Піднебесної взагалі не беруть передоплати.

Розрахуй
доставку з Китаю ОНЛАЙН
Отримайте розрахунок вартості доставки з Китаю в кілька кліків.
Прицінюйтеся, не чекаючи розрахунку менеджера.
Виконати розрахунок
calculator

Допомога в налагодженні відносин з виробниками

Іншими словами, підійде все, що може бути, на вашу думку, затребуваним. Отже, позиції обрані. Але ми все ще не налагодили комунікацію. Для найкращого виконання цього «ключового» пункту знадобиться помічник. Його козир — досвід роботи на китайському ринку і надійність у виконанні зобов'язань по доставці. Це важливо.

Китайська виробнича база має масу вигідних пропозицій. Це, давно вже, досить якісна продукція за найнижчими цінами. Що, безумовно, дозволяє отримати хороший прибуток, за умови налагодженого клієнтського сервісу. Працюючи над розробкою ідеї щодо бізнесу з Китаю, не варто довіряти місцевим перекладачам. Спілкування з виробником і постачальником продукції краще вести самостійно англійською мовою або скористатися послугами досвідченого посередника. Бажано, щоб це була компанія з міжнародним досвідом роботи.

Так ви будете впевнені, що при роботі над контрактом вам допоможуть розібратися в тонкощах місцевого законодавства і захистять від штрафних санкцій. Тут один з найкращих варіантів — звернутися в компанію, на рахунку якої тисячі успішно працюючих замовлень на виробництво, великий список проведених за дорученням замовника презентацій, безліч, укладених з урахуванням інтересів клієнта, договорів про співпрацю.

Міжнародна компанія Fialan веде супровід клієнтів на кожному етапі:

  1. Має у своєму розпорядженні безперебійно працюючі офіси в Китаї і Україні.
  2. Має всю повноту інформації про специфіку, традиції і правила роботи ринку Піднебесної.
  3. Фахівці проведуть маркетингове дослідження китайських виробників, аналіз номенклатури і допоможуть у визначенні найбільш виграшних позицій.
  4. Тут же може бути вирішена проблема доставки в Україну. Тобто, налагоджені логістичні, транспортні та юридичні схеми по взаємодії з другим за величиною світовим ринком.

Залишайте заявку на нашому сайті для більш детальної консультації по поставкам з Китаю.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм