27 грудня 2019
1538
rating-stars Рейтинг 5
-->

Розмірковуєте, як організувати транспортування вагону або перевезти яхту за кордон? Організація транспортування великогабаритних вантажів вимагає особливого підходу і дотримання правил. Тут враховують вагу, розміри вантажів, що перевозяться з урахуванням довжини і ширини транспортного засобу.

Всі габаритні перевезення по Україні здійснюються тільки після отримання спеціальних дозволів у відповідних інстанціях.

Якщо довжина транспорту більше 24 метрів і його ширина перевищує 3,5 метра, то у цьому випадку перевізник зобов'язаний організувати супровід транспорту. Супроводжуючі автомобілі зобов'язані мати дозволу на здійснювані послуги і бути обладнаними помаранчевими проблисковими маячками. Перевезення довгомірних вантажів понад 30 метрів і шириною більше 3,75 метрів здійснюється тільки із супроводом автомобілів Державтоінспекції.

Оформлення дозволів на габаритні вантажоперевезення

Транспортування великогабаритного вантажу по Україні та за її межі автотранспортом призводить до порушення звичайного режиму руху на автодорогах. Щоб мінімізувати незручності і знизити аварійність, наша компанія вибирає час із меншою завантаженістю доріг і ретельно опрацьовує маршрут доставки з Китаю.

Ми узгоджуємо маршрут і отримуємо необхідну дозвільну документацію. У разі необхідності організовується супровід із залученням ДАІ. Кваліфіковані співробітники нашої компанії беруть на себе:

 • обстеження маршруту з вивченням особливостей мостових споруд
 • отримання погоджень на проїзд під лініями електрозв'язку та електромереж
 • оформлення спецдозволів по всьому маршруту
 • здійснення контролю над кожним етапом вантажоперевезення крупногабаритів по автотрасах України
 • супровід автомобілем прикриття
 • забезпечення супроводу ДАІ

Правильна організація перевезення довгомірних і великовагових вантажів, грамотна логістика дозволяють мінімізувати тимчасові витрати на доставку і запропонувати оптимальну вартість послуг.

Міжнародні вантажоперевезення з України

Міжнародне транспортування різних вантажів — це відповідальна робота, яка вимагає професійного підходу. Хочете уникнути відчутних фінансових втрат і важких наслідків від некомпетентності перевізника? Звертайтеся до професіоналів у сфері міжнародної логістики.

Безпечне перевезення габаритних вантажів від компанії Fialan буде організовано для вас в найкоротші терміни за доступною ціною.

У списку наших послуг — транспортування великовагових, великогабаритних вантажів, довгомірних вантажів:

 • сільгосптехніки: комбайнів, тракторів, сівалок, причепів та іншого;
 • будівельної та дорожньої техніки: кранів, навантажувачів, бульдозерів, бурильних установок, катків, екскаваторів та іншої техніки;
 • побутових і будівельних конструкцій: вагончиків, металоконструкцій, будиночків, гаражів, торгових павільйонів, кіосків;
 • водної техніки: катерів, яхт, човнів;
 • промислового обладнання: трансформаторів, пресових установок;
 • ємностей різного призначення великих розмірів.

Ви можете замовити габаритні вантажоперевезення по Україні і за кордон. Професіоналізм співробітників, великий вибір транспортних засобів, новітнє такелажне обладнання та продумана логістика дозволяють гарантувати безпеку, своєчасність і оперативність доставки.

Fialan має багаторічний досвід доставки товарів з інших держав, має хороші відгуки і рекомендації клієнтів. Ми пропонуємо комплексний підхід, адекватну вартість послуг без економічних ризиків, оперативність проходження митниці і гарантію неушкодженості вантажів в дорозі. У нас можна замовити міжнародні габаритні перевезення майже в усіх напрямках.

Розрахуй
доставку з Китаю ОНЛАЙН
Отримайте розрахунок вартості доставки з Китаю в кілька кліків.
Прицінюйтеся, не чекаючи розрахунку менеджера.
Виконати розрахунок
calculator

Від чого залежить вартість вантажоперевезення великогабаритного та великовагового вантажу:

 • Типу транспорту, тралу для організації перевезення
 • Типу вантажу, що перевозиться і його параметри
 • Відстані транспортування і складності маршруту
 • Необхідності послуг вантажників, такелажників
 • Необхідності отримання документації для перевезень
 • Вартості страхування і послуг експедитора

Цікавитесь, у скільки обійдеться перевезення габариту по Україні або з-за кордону? Телефонуйте! Фахівці нашого логістичного відділу зроблять всі необхідні розрахунки і дадуть відповідь на всі питання.

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм