Доставка з Європи в Україну
 Перевезення вантажів з Європи
rating-stars Рейтинг 5

Стрімкий розвиток економіки і бажання українців отримувати тільки якісні товари сприяють тому, що сьогодні доставка з Європи в Україну користується високим попитом серед приватних і юридичних осіб. Особливо популярними є перевезення збірних вантажів з Європи, призначені для перевезення і відправки невеликих товарних партій, що дозволяє істотно знизити витрати на логістичні операції.

Кому потрібні вантажоперевезення з Європи?

Міжнародні перевезення вантажів з Європи користуються однаково високим попитом серед компаній і приватних осіб. Компанії можуть подібним способом істотно розширити свій бізнес і отримувати додатковий прибуток, а приватні особи – оновити інтер'єр, гардероб або просто замовити якісні продукти з ЄС, які перевершують за якістю вітчизняні.

Послуга стала більш актуальною разом з розвитком торгівлі в інтернеті, тому що тепер користувач без проблем зможе купити необхідний товар в інтернет-магазині або побутову техніку з рук, а наша компанія подбає про те, щоб все було доставлено в найкоротші терміни.

Які вантажі частіше перевозяться з Європи в Україну?

Природно, за той час, що ми займаємося транспортними перевезеннями, нам доводилося працювати абсолютно з будь-якими вантажами, починаючи одягом, закінчуючи цінними і небезпечними вантажами. Але найчастіше замовляють вантажоперевезення з Європи в Україну:

 • автомобілів;
 • медичного і виробничого обладнання;
 • божевільною одягу і взуття;
 • товарів фармакології;
 • косметики і побутової хімії.

Незалежно від того, який вантаж нам довірили доставити, завжди практикуємо виключно індивідуальний підходить при розробці маршруту і вибору транспортного засобу, тому карго доставка з Європи проходить на вищому рівні, виключаючи різні форс-мажорні обставини, яких можна уникнути. Завжди враховуємо тип вантажу, якщо перевозиться швидкопсувний продукт, тоді використовуються рефрижератори – автомобілі зі спеціальним кліматичним обладнанням.

Доставка товарів з Європи в Україну c Fialan

Наша компанія завжди прийде на допомогу, якщо вам потрібно доставити товар для магазину, побутову техніку або організувати негабаритні перевезення з Європи. Маючи офіси по всій території ЄС, в яких працюють виключно професіонали своєї справи, в наших силах підібрати оптимальний маршрут і транзитний пункт таким чином, щоб кожен клієнт зміг не тільки знизити рівень своїх витрат, але і отримати максимальний комфорт під час перевезення вантажу. Завдяки багатому досвіду роботи з європейськими країнами, в наших силах не тільки перевозити вантаж, але також ми пропонуємо своїм клієнтам:

 • оформлення всієї необхідної документації на товар;
 • митне очищення товарів різного класу;
 • контроль якості доставки на кожному етапі транспортування;
 • підбір оптимального маршруту і транспортного засобу;
 • консультації з усіх питань.

Незалежно від того, з якої країни вам необхідно перевезти вантаж, ви завжди можете розраховувати на підтримку фахівців компанії Fialan, які з 2004 року радують своїх клієнтів висококласними послугами, пов'язаними з міжнародними вантажними перевезеннями. Ми можемо не тільки перевести товар з пункту «А» в пункт «Б», але також пропонуємо повний комплекс послуг для вантажоперевезень «Під ключ».

Завдяки можливості надання широкого спектра додаткових сервісів, доставка і розмитнення вантажів з Європи здійснюється «під ключ». Вам не потрібно буде витрачати власний час, співпрацюючи з декількома компаніями, а досить просто замовити послуги в однієї організації. Точність виконання замовлень і високу якість послуг, що надаються забезпечує за рахунок інноваційного підходу в області транспортно-логістичних послуг. Весь вантаж, який ми беремо на транспортування, в обов'язковому порядку страхуємо на випадок форс-мажорних ситуацій, тому ви повністю захищені.

На відміну від більшості інших організацій, ми працюємо не тільки зі стандартним вантажем, але також перевозимо небезпечні, негабаритні та цінні вантажі, підбираючи для них особливий вид транспорту. Залежно від власних уподобань і цілей, клієнт може замовити імпорт з Європи автомобільним, залізничним, морським і авіаційним транспортом. Індивідуальний підхід до кожного клієнта сприяє тому, що за час роботи ми допомогли підвищити прибуток багатьом людям і остаточно зрозуміти, що доставка вантажу з Європи – це просто, безпечно і недорого.

Способи доставки вантажу з Європи в Україну

Залежно від типу вантажу, бюджету і терміновості, наші фахівці вибирають оптимальний спосіб доставки з таких чотирьох варіантів:

 • Автоперевезення з Європи. Це найпопулярніший вид вантажних перевезень, які в більшості використовується нашими клієнтами. За допомогою даного способу можна перевозити великі і дрібні партії, при цьому вартість доставки залишається однаково вигідною. Час доставки автомобільним транспортом з країн Європи займає від 1 до 7 днів, залежно від країни відправлення і складнощів з документальним оформленням.
 • Залізничні вантажоперевезення. Завдяки добре розвиненою з/д мережі України з європейськими країнами, високим попитом користуються залізничні вантажоперевезення з Європи. Вагома перевага даного способу в тому, що можна перевозити великі партії товару за відносно низькими цінами. Також простіше перевести негабаритний транспорт і будь-який інший вантаж.
 • Морські вантажоперевезення. Якщо необхідно перевести велику кількість товару, автомобіль або будь-який інший великий вантаж, тоді оптимальним рішенням є контейнерні перевезення з Європи. Такий вид доставки актуальний для країн, які мають вихід до моря, або застосовується змішаний тип доставки. Важливою перевагою є доступна вартість доставки водним транспортом.
 • Авіаперевезення. Цей вид перевезень з Європи в Україну актуальний тільки в тому випадку, якщо потрібно перевезти вантаж терміново, або проводиться транспортування цінних вантажів, які під час стандартних перевезень може пошкодитися. Основна перевага – висока швидкість доставки, а недолік – висока вартість.

Якщо необхідно перевести невелику кількість вантажу, тоді вигідними для вас будуть збірні вантажі з Європи. В даному випадку вам потрібно буде платити не за весь контейнер або фуру, а всього за те місце, яке ваш товар зайняв. Це значно економить кошти без шкоди якості доставки.

Доставка Збірного вантажу з Європи – економія без шкоди якості

Принцип збірних доставок максимально простий:

 1. вантаж переміщується зі складу відправника на наші склади, де здійснюється консолідація з партією вантажу для інших одержувачів;
 2. проводиться митне оформлення, щоб товар безперешкодно зміг перетнути два кордони між Європою і Україною;
 3. коли партія зібрана, вантаж відправляється кінцевого одержувача.

Це особливий вид вантажоперевезень, в якому вам потрібно буде платити не за весь контейнер або фуру, а тільки за те місце, яке займає ваш вантаж. З точки зору організації, перевезення вантажів з Європи є більш складним процесом, ніж пряма перевезення вантажу, тому що потрібно дотримуватися правила оформлення вантажів, підлаштовувати маршрут, враховувати документальне оформлення всіх товарів і підбирати транспортний засіб, щоб підходило для всіх вантажів, які будуть доставлятися.

Серед основних моментів, які потрібно враховувати, варто відзначити:

 • організувати наявність складів в країнах, звідки імпортується товар – наша компанія має склади практично у всіх країнах Європи;
 • швидке консолідування вантажу по маркуванню і призначенням – все це проводять тільки висококласні фахівці на наших складах;
 • документальне оформлення митних документів для всіх товарів – цим займається спеціальний відділ, що гарантує грамотне оформлення.

Доставка збірних вантажів з Європи в Україну – це пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії, тому всі процеси відточені до автоматизму. Це гарантує не тільки високу якість, але і оперативність виконання всіх завдань.

Переваги доставки збірного вантажу з Європи

 • Значно знижується вартість перевезення – не потрібно платити за весь контейнер або фуру, а тільки за місце, яке займає вантаж.
 • Ви зможете відслідковувати вантаж – кожен автомобіль має датчиком, щоб клієнти змогли стежити за пересуванням власного вантажу.
 • Низька вартість митного оформлення – оформляється документ «оптом», тому і вартість оформлення ділиться між замовниками.
 • Можливість доставки до дверей – наші кур'єрські служби завжди готові доставити вантаж не просто до вашого міста, а за вказаною адресою.

І це тільки мала частина переваг, які отримує клієнт, який вирішив замовити доставку збірного вантажу з Європи.

Основні етапи доставки збірних вантажів з Європи

 1. Товар завантажується в точці відправлення, після чого відправляється на склад для консолідації.
 2. Робочі на складі обробляють товар і сортують його у напрямку і класу.
 3. Підбирається оптимальний транспорт, необхідний для транспортування вантажу.
 4. Брокери готують документи для митного оформлення.
 5. Здійснюється доставка товару до одержувача.

Всі етапи виконують виключно професіонали своєї справи, які не перший рік працюють в даній галузі. Незважаючи на багатий досвід роботи, ми ніколи не використовуємо стандартні рішення по шаблону, а практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта, що забезпечує висококласний сервіс і доступні ціни на перевезення. Також нашим клієнтам доступна перевезення негабаритних вантажів з Європи, сипучих, тендітних, цінних і інших вантажів. Якщо ви хочете замовити наші послуги, дізнатися вартість або залишилися якісь додаткові питання, потрібно просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті.

Подпишитесь на рассылки,

чтобы мы делились с Вами выгодными предложениями, последними новостями и полезными советами по ведению бизнеса с Китаем