Доставка з Європи в Україну

Стрімкий розвиток економіки та бажання українців отримувати тільки якісні товари сприяють тому, що сьогодні доставлення з Європи в Україну має попит серед приватних і юридичних осіб. Особливо популярною є перевезення Збірних вантажів з Європи, призначене для перевезення і відправлення невеликих товарних партій, що дозволяє істотно знизити витрати на логістичні операції.

 • Приймаємо вантажі від 1 м³
 • Термін доставлення близько 10 днів
 • Ціна від $350/м³ під ключ
Дізнатися вартість доставки
goodsplanecloud

Кому потрібні вантажоперевезення з Європи?

Міжнародні перевезення вантажів з Європи користуються однаково високим попитом серед торгових компаній і компаній, які імпортують продукцію для своїх потреб або виробництва. Компанії можуть подібним способом істотно розширити свій асортимент продукції, що продається або отримати якісну продукцію, вироблену в Європейському союзі (ЄС).

Послуга стала більш актуальною разом з розвитком торгівлі між європейськими країнами та Україною. Український бізнес уже давно знає, що продукція, вироблена в ЄС користується великою довірою у споживача, оскільки при виробництві використовуються вищі стандарти й вимоги до якості продукції.

Доставка з Європи в Україну
rating-stars Рейтинг 5
Дізнатись вартість та умови доставки Вашого вантажу

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Загрузка

Які вантажі частіше перевозяться з Європи в Україну?

Природно, за той час, що ми займаємося транспортними перевезеннями, нам доводилося працювати абсолютно з будь-якими вантажами, починаючи від одягу та взуття, закінчуючи обладнанням і великогабаритними вантажами. Але найчастіше замовляють вантажоперевезення з Європи в Україну:

 • good1

  виробничого обладнання

 • good2

  медичного обладнання

 • good3

  одягу і взуття

 • good4

  тканин й готових текстильних виробів

 • good5

  косметики та побутової хімії

Незалежно від того, який вантаж нам довірили доставити, ми завжди практикуємо виключно індивідуальний підходить при розробці маршруту і вибору транспортного засобу, тому Карго доставлення з Європи проходить на вищому рівні, виключаючи різні форс-мажорні обставини, яких можна уникнути. Завжди враховуємо тип вантажу, його габарити та необхідні терміни доставлення.

Доставлення товарів з Європи в Україну з Fialan

Наша компанія завжди прийде на допомогу, якщо вам потрібно доставити комерційну товарну партію для перепродажу в Україні, побутову техніку або організувати доставлення негабаритних вантажів з Європи.
Маючи можливість організувати доставлення з будь-якої точки ЄС, в наших силах підібрати оптимальний маршрут і транзитний пункт таким чином, щоб кожен клієнт зміг не тільки знизити рівень своїх витрат, але й отримати максимальний комфорт під час перевезення вантажу. Завдяки багатому досвіду роботи з європейськими країнами, ми також пропонуємо своїм клієнтам:

 • оформлення всієї необхідної документації на товар;
 • контроль доставлення на кожному етапі транспортування;
 • оформлення експортних документів;
 • підбір оптимального маршруту і транспортного засобу;
 • митне очищення товарів в Україні;
 • консультації з усіх питань.

Незалежно від того, з якої країни вам необхідно доставити вантаж і характер вантажу, ви завжди можете розраховувати на підтримку експертів компанії Fialan, які з 2004 року надають послуги, пов'язані з міжнародними перевезеннями вантажів. Ми можемо не тільки перевезти товар з пункту «А» в пункт «Б», але також пропонуємо повний комплекс послуг для вантажоперевезень «Під ключ».

 • Завдяки можливості надання широкого спектру додаткових сервісів, доставлення і розмитнення вантажів з Європи здійснюється «від дверей до дверей».

  Вам не потрібно буде витрачати власний час, співпрацюючи з декількома компаніями, а досить просто замовити послуги у нас. Точність виконання замовлень і високу якість послуг, що надаються забезпечується шляхом інноваційного підходу в області транспортно-логістичних послуг. Весь вантаж, який ми беремо на транспортування, в обов'язковому порядку страхуємо на випадок форс-мажорних обставин.

 • На відміну від більшості інших організацій, ми працюємо не тільки зі стандартним вантажем, але також перевозимо негабаритні та цінні вантажі, підбираючи для них особливий вид транспорту.

  Залежно від власних уподобань і цілей, клієнт може замовити імпорт з Європи автомобільним, залізничним та авіаційним транспортом. Індивідуальний підхід до кожного клієнта сприяє тому, що за час роботи ми допомогли підвищити прибуток багатьом компаніям і остаточно зрозуміти, що доставлення вантажу з Європи – це просто, безпечно й надійно.

Способи доставлення вантажу з Європи в Україну

Залежно від типу вантажу, бюджету і терміновості, наші фахівці вибирають оптимальний спосіб доставлення з таких чотирьох варіантів:

 1. icon

  Автоперевезення з Європи.

  Це найпопулярніший вид вантажних перевезень, який використовується нашими клієнтами. За допомогою даного способу можна перевозити великі й дрібні партії, при цьому вартість доставлення залишається однаково вигідною. Час доставлення автомобільним транспортом з країн Європи займає від 1 до 7 днів, залежно від країни відправлення і складнощів з документальним оформленням.

 2. icon

  Залізничні вантажоперевезення.

  Завдяки добре розвиненій З/Д мережі України з європейськими країнами, високий попит мають залізничні вантажоперевезення з Європи. Вагома перевага даного способу в тому, що можна перевозити великі партії товару за відносно низькими цінами. Також простіше доставляти негабаритний транспорт і будь-який інший вантаж.

 3. icon

  Авіаперевезення

  Цей вид перевезень з Європи в Україну актуальний тільки в тому випадку, якщо потрібно доставити вантаж терміново, або проводиться транспортування цінних вантажів, які під час стандартних перевезень можуть пошкодитися. Основна перевага – висока швидкість доставлення, а недолік – висока вартість.

Якщо необхідно перевезти невелику кількість вантажу, тоді вигідними для вас будуть збірні вантажі з Європи. В такому випадку вам потрібно буде платити не за весь контейнер або фуру, а всього за те місце, яке ваш товар зайняв. Це значно економить кошти без шкоди якості доставлення.

Вирішимо будь-які питання, пов'язані з перевезенням вантажів в Україну з Європи під ключ
Отримати детальну консультацію

Доставлення Збірного вантажу з Європи
– економія без шкоди якості

Принцип збірних перевезень максимально простий:

 1. Вантаж переміщується зі складу відправника на наші склади, де здійснюється консолідація з партією вантажу для інших одержувачів;
 2. Проводиться експортне митне оформлення, щоб товар безперешкодно зміг перетнути два кордони між Європою та Україною;
 3. Коли партія зібрана, вантаж відправляється кінцевому одержувачу.
 4. По прибуттю в Україну ми проводимо митне очищення і видаємо вантаж клієнту.

З точки зору організації, збірне перевезення вантажів з Європи є важчим процесом, ніж пряме перевезення вантажу, тому що потрібно дотримуватися правил оформлення вантажів, підлаштовувати маршрут, враховувати документальне оформлення всіх товарів і підібрати транспортний засіб, щоб підходив для всіх вантажів, які будуть перевозитися.

Доставлення Збірного вантажу з Європи

Доставлення Збірних вантажів з Європи має на увазі виконання 3 важливих умов:

 • conditions

  організувати наявність складів в країнах, звідки імпортується товар – наша компанія має склади практично у всіх країнах Європи;

 • conditions

  швидке консолідування вантажу на наших складах;

 • conditions

  документальне оформлення митних документів для всіх товарів – цим займається спеціальний відділ, що гарантує грамотне оформлення.

Доставлення Збірних вантажів з Європи в Україну – це пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії, тому всі процеси відточені до автоматизму. Це гарантує не тільки високу якість, але й оперативність виконання всіх завдань.

Переваги доставлення Збірного вантажу з Європи

 • Значно знижується вартість перевезення – не потрібно платити за весь контейнер або фуру, а тільки за місце, яке займає вантаж.
 • Оперативне і правдиве інформування про доставлення ваших вантажів;
 • Низька вартість митного оформлення – оформляється документ «гуртом», тому і вартість оформлення ділиться між замовниками.
 • Можливість доставлення до дверей – наші кур'єрські служби завжди готові доставити вантаж не просто до вашого міста, а за вказаною адресою.

І це тільки мала частина переваг, які отримує клієнт, який вирішив замовити доставлення збірного вантажу з Європи.

Основні етапи доставлення Збірних вантажів з Європи

 1. Товар завантажується в точці відправлення, після чого відправляється на склад для консолідації.
 2. Робочі на складі обробляють товар і сортують його.
 3. Підбирається оптимальний транспорт, необхідний для транспортування.
 4. Брокери готують документи для митного оформлення.
 5. Здійснюється доставлення товару в країну призначення.
 6. По прибуттю вантаж розмитнюється і доставляється на склад клієнта.

Калькулятор доставки


Найменування вантажу

Вкажіть повне найменування товарної позиції

Категорія вантажу

string(1904) ""
Виберіть із списку найбільш підходящу категорію

Загальна вага

Тільки цифри!

Вкажіть загальна вага товарної партії в кілограмах

Загальний обсяг

Тільки цифри!

Вкажіть загальний обсяг товарної партії в метрах кубічних

Iнвойсова вартість

Тільки цифри!

Вкажіть вартість товарної партії в доларах США

Місто відправки

Місто отримання

Виберіть бажану швидкість доставки

Виберіть бажану швидкість доставки

Ваше ім'я*

Телефон*

E-mail*

Коментарі

Контракт з постачальником

Перевірити товар

Страховка

Поля обов'язкові для заповнення

* Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

У Fialan всі етапи доставлення вантажів з Європи в Україну виконують виключно професіонали своєї справи, які не перший рік працюють в даній галузі. Попри багатий досвід роботи, ми ніколи не використовуємо стандартні рішення по шаблону, а практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта, що забезпечує висококласний сервіс і доступні ціни на перевезення.

Якщо ви хочете замовити наші послуги, дізнатися вартість або залишилися додаткові питання, телефонуйте або залишайте заявку на сайті!

Зв'язатися з нами Зв'язатися з нами

Підпишіться на розсилки,

щоб ми ділилися з Вами вигідними пропозиціями, останніми новинами та корисними порадами щодо ведення бізнесу з Китаєм