Доставка з Європи в Україну
 Перевезення вантажів з Європи
rating-stars Рейтинг 5

Стрімкий розвиток економіки Італії і прагнення українців отримувати тільки якісні товари сприяють тому, що сьогодні доставка з Європи в Україну користується високим попитом серед приватних і юридичних осіб. Особливо популярною є перевезення збірних вантажів з Європи, призначених для перевезення невеликої товарної партії, що дозволяє істотно знизити витрати на логістичні операції.

Незалежно від того, з якої країни вам необхідно відвести вантаж і характер вантажу, ви завжди можете розраховувати на підтримку фахівців компанії Fialan, які вже понад 15 років радують своїх клієнтів висококласними послугами, пов'язаними з вантажоперевезеннями. Ми можемо не тільки перевести товар з пункту «А» в пункт «Б», але також пропонуємо повний комплекс послуг для вантажоперевезень «під ключ».

Доставка збірного вантажу з Європи - що це?

Це особливий вид вантажоперевезень, в якому вам потрібно буде платити не за весь контейнер або фуру, а тільки за те місце, яке займає ваш вантаж. З точки зору організації, перевезення вантажів з Європи є більш складним процесом, ніж пряме перевезення вантажу, тому що потрібно дотримуватися правил оформлення вантажів, підлаштовувати маршрут, враховувати документальне оформлення всіх товарів і підбирати транспортний засіб, щоб підходило для всіх вантажів, які будуть перевозитися. Серед основних моментів, які потрібно враховувати, варто відзначити:

 • організувати наявність складів в країнах, звідки імпортується товар - наша компанія має склади практично у всіх країнах Європи;
 • швидке консолідування вантажу по маркуванню і призначенням - все це проводять тільки висококласні фахівці на наших складах;
 • документальне оформлення митних документів для всіх товарів - цим займається спеціальний відділ, що гарантує грамотне оформлення.

Доставка збірних вантажів з Європи в Україну - це пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії, тому всі процеси відточені до автоматизму. Це гарантує не тільки високу якість, але і оперативність виконання всіх завдань.

Переваги доставки збірного вантажу з Європи

 • Значно знижується вартість перевезення - не потрібно платити за весь контейнер або фуру, а тільки за місце, яке займає вантаж.
 • Ви зможете відслідковувати вантаж - кожен автомобіль має датчик, щоб клієнти змогли стежити за пересуванням власного вантажу.
 • Низька вартість митного оформлення - оформляється документ «оптом», тому і вартість оформлення розділяється між замовниками.
 • Можливість доставки до дверей - наші кур'єрські служби завжди готові доставити вантаж не просто до вашого міста, а за вказаною адресою.

І це тільки мала частина переваг, які отримує клієнт, який вирішив замовити доставку збірного вантажу з Європи в нами.

Основні етапи доставки збірних вантажів з Європи

 1. Товар завантажується в точці відправлення, після чого відправляється на склад для консолідації.
 2. Робочі на складі обробляють товар і сортують його по напрямку і класу.
 3. Підбирається оптимальний транспорт, необхідний для транспортування вантажу.
 4. Брокери готують документи для митного оформлення.
 5. Здійснюється доставка товару до одержувача.

Всі етапи виконують виключно професіонали своєї справи, які не перший рік працюють в даній галузі. Незважаючи на багатий досвід роботи, ми ніколи не використовуємо стандартні рішення по шаблону, а практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта, що забезпечує висококласний сервіс і доступні ціни на перевезення. Також нашим клієнтам доступне перевезення негабаритних вантажів з Європи, сипучих, цінних і інших вантажів. Якщо ви хочете замовити наші послуги, дізнатися вартість або залишилися якісь додаткові питання, потрібно просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті.