Доставка з Європи в Україну

Стрімкий розвиток економіки та бажання українців отримувати тільки якісні товари сприяють тому, що сьогодні доставлення з Європи в Україну має попит серед приватних і юридичних осіб. Особливо популярною є перевезення Збірних вантажів з Європи, призначене для перевезення і відправлення невеликих товарних партій, що дозволяє істотно знизити витрати на логістичні операції.

 • Приймаємо вантажі від 1 м³
 • Термін доставлення близько 10 днів
 • Ціна від $350/м³ під ключ
Дізнатися вартість доставки
goodsplanecloud

Кому потрібні вантажоперевезення з Європи?

Міжнародні перевезення вантажів з Європи користуються однаково високим попитом серед торгових компаній і компаній, які імпортують продукцію для своїх потреб або виробництва. Компанії можуть подібним способом істотно розширити свій асортимент продукції, що продається або отримати якісну продукцію, вироблену в Європейському союзі (ЄС).

Послуга стала більш актуальною разом з розвитком торгівлі між європейськими країнами та Україною. Український бізнес уже давно знає, що продукція, вироблена в ЄС користується великою довірою у споживача, оскільки при виробництві використовуються вищі стандарти й вимоги до якості продукції.

Доставка з Європи в Україну
rating-stars Рейтинг 5

Які вантажі частіше перевозяться з Європи в Україну?

Природно, за той час, що ми займаємося транспортними перевезеннями, нам доводилося працювати абсолютно з будь-якими вантажами, починаючи від одягу та взуття, закінчуючи обладнанням і великогабаритними вантажами. Але найчастіше замовляють вантажоперевезення з Європи в Україну:

 • good1

  виробничого обладнання

 • good2

  медичного обладнання

 • good3

  одягу і взуття

 • good4

  тканин й готових текстильних виробів

 • good5

  косметики та побутової хімії

Незалежно від того, який вантаж нам довірили доставити, ми завжди практикуємо виключно індивідуальний підходить при розробці маршруту і вибору транспортного засобу, тому Карго доставлення з Європи проходить на вищому рівні, виключаючи різні форс-мажорні обставини, яких можна уникнути. Завжди враховуємо тип вантажу, його габарити та необхідні терміни доставлення.

Доставлення товарів з Європи в Україну з Fialan

Наша компанія завжди прийде на допомогу, якщо вам потрібно доставити комерційну товарну партію для перепродажу в Україні, побутову техніку або організувати доставлення негабаритних вантажів з Європи.
Маючи можливість організувати доставлення з будь-якої точки ЄС, в наших силах підібрати оптимальний маршрут і транзитний пункт таким чином, щоб кожен клієнт зміг не тільки знизити рівень своїх витрат, але й отримати максимальний комфорт під час перевезення вантажу. Завдяки багатому досвіду роботи з європейськими країнами, ми також пропонуємо своїм клієнтам:

 • оформлення всієї необхідної документації на товар;
 • контроль доставлення на кожному етапі транспортування;
 • оформлення експортних документів;
 • підбір оптимального маршруту і транспортного засобу;
 • митне очищення товарів в Україні;
 • консультації з усіх питань.

Незалежно від того, з якої країни вам необхідно доставити вантаж і характер вантажу, ви завжди можете розраховувати на підтримку експертів компанії Fialan, які з 2004 року надають послуги, пов'язані з міжнародними перевезеннями вантажів. Ми можемо не тільки перевезти товар з пункту «А» в пункт «Б», але також пропонуємо повний комплекс послуг для вантажоперевезень «Під ключ».

 • Завдяки можливості надання широкого спектру додаткових сервісів, доставлення і розмитнення вантажів з Європи здійснюється «від дверей до дверей».

  Вам не потрібно буде витрачати власний час, співпрацюючи з декількома компаніями, а досить просто замовити послуги у нас. Точність виконання замовлень і високу якість послуг, що надаються забезпечується шляхом інноваційного підходу в області транспортно-логістичних послуг. Весь вантаж, який ми беремо на транспортування, в обов'язковому порядку страхуємо на випадок форс-мажорних обставин.

 • На відміну від більшості інших організацій, ми працюємо не тільки зі стандартним вантажем, але також перевозимо негабаритні та цінні вантажі, підбираючи для них особливий вид транспорту.

  Залежно від власних уподобань і цілей, клієнт може замовити імпорт з Європи автомобільним, залізничним та авіаційним транспортом. Індивідуальний підхід до кожного клієнта сприяє тому, що за час роботи ми допомогли підвищити прибуток багатьом компаніям і остаточно зрозуміти, що доставлення вантажу з Європи – це просто, безпечно й надійно.

Способи доставлення вантажу з Європи в Україну

Залежно від типу вантажу, бюджету і терміновості, наші фахівці вибирають оптимальний спосіб доставлення з таких чотирьох варіантів:

 1. icon

  Автоперевезення з Європи.

  Це найпопулярніший вид вантажних перевезень, який використовується нашими клієнтами. За допомогою даного способу можна перевозити великі й дрібні партії, при цьому вартість доставлення залишається однаково вигідною. Час доставлення автомобільним транспортом з країн Європи займає від 1 до 7 днів, залежно від країни відправлення і складнощів з документальним оформленням.

 2. icon

  Залізничні вантажоперевезення.

  Завдяки добре розвиненій З/Д мережі України з європейськими країнами, високий попит мають залізничні вантажоперевезення з Європи. Вагома перевага даного способу в тому, що можна перевозити великі партії товару за відносно низькими цінами. Також простіше доставляти негабаритний транспорт і будь-який інший вантаж.

 3. icon

  Авіаперевезення

  Цей вид перевезень з Європи в Україну актуальний тільки в тому випадку, якщо потрібно доставити вантаж терміново, або проводиться транспортування цінних вантажів, які під час стандартних перевезень можуть пошкодитися. Основна перевага – висока швидкість доставлення, а недолік – висока вартість.

Якщо необхідно перевезти невелику кількість вантажу, тоді вигідними для вас будуть збірні вантажі з Європи. В такому випадку вам потрібно буде платити не за весь контейнер або фуру, а всього за те місце, яке ваш товар зайняв. Це значно економить кошти без шкоди якості доставлення.

Доставлення Збірного вантажу з Європи
– економія без шкоди якості

Принцип збірних перевезень максимально простий:

 1. Вантаж переміщується зі складу відправника на наші склади, де здійснюється консолідація з партією вантажу для інших одержувачів;
 2. Проводиться експортне митне оформлення, щоб товар безперешкодно зміг перетнути два кордони між Європою та Україною;
 3. Коли партія зібрана, вантаж відправляється кінцевому одержувачу.
 4. По прибуттю в Україну ми проводимо митне очищення і видаємо вантаж клієнту.

З точки зору організації, збірне перевезення вантажів з Європи є важчим процесом, ніж пряме перевезення вантажу, тому що потрібно дотримуватися правил оформлення вантажів, підлаштовувати маршрут, враховувати документальне оформлення всіх товарів і підібрати транспортний засіб, щоб підходив для всіх вантажів, які будуть перевозитися.

Доставлення Збірного вантажу з Європи

Доставлення Збірних вантажів з Європи має на увазі виконання 3 важливих умов:

 • conditions

  організувати наявність складів в країнах, звідки імпортується товар – наша компанія має склади практично у всіх країнах Європи;

 • conditions

  швидке консолідування вантажу на наших складах;

 • conditions

  документальне оформлення митних документів для всіх товарів – цим займається спеціальний відділ, що гарантує грамотне оформлення.

Доставлення Збірних вантажів з Європи в Україну – це пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії, тому всі процеси відточені до автоматизму. Це гарантує не тільки високу якість, але й оперативність виконання всіх завдань.

Переваги доставлення Збірного вантажу з Європи

 • Значно знижується вартість перевезення – не потрібно платити за весь контейнер або фуру, а тільки за місце, яке займає вантаж.
 • Оперативне і правдиве інформування про доставлення ваших вантажів;
 • Низька вартість митного оформлення – оформляється документ «гуртом», тому і вартість оформлення ділиться між замовниками.
 • Можливість доставлення до дверей – наші кур'єрські служби завжди готові доставити вантаж не просто до вашого міста, а за вказаною адресою.

І це тільки мала частина переваг, які отримує клієнт, який вирішив замовити доставлення збірного вантажу з Європи.

Основні етапи доставлення Збірних вантажів з Європи

 1. Товар завантажується в точці відправлення, після чого відправляється на склад для консолідації.
 2. Робочі на складі обробляють товар і сортують його.
 3. Підбирається оптимальний транспорт, необхідний для транспортування.
 4. Брокери готують документи для митного оформлення.
 5. Здійснюється доставлення товару в країну призначення.
 6. По прибуттю вантаж розмитнюється і доставляється на склад клієнта.

У Fialan всі етапи доставлення вантажів з Європи в Україну виконують виключно професіонали своєї справи, які не перший рік працюють в даній галузі. Попри багатий досвід роботи, ми ніколи не використовуємо стандартні рішення по шаблону, а практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта, що забезпечує висококласний сервіс і доступні ціни на перевезення.

Якщо ви хочете замовити наші послуги, дізнатися вартість або залишилися додаткові питання, телефонуйте або залишайте заявку на сайті!

Зв'язатися з нами Зв'язатися з нами

Подпишитесь на рассылки,

чтобы мы делились с Вами выгодными предложениями, последними новостями и полезными советами по ведению бизнеса с Китаем