Доставка з Європи
 Експрес доставка з Європи
rating-stars Рейтинг 5

Грамотно організована доставка з Європи є найважливішою складовою зовнішньоекономічної діяльності будь-яких сучасних підприємств. Це сприяє тому, що вони повинні виконуватися виключно професіоналами в області логістики і транспортування, щоб забезпечити переміщення товарів через кордон у відповідності зі спеціальним регламентом і міжнародними правилами. Саме такі послуги може забезпечити компанія Fialan, разом з якою вантажоперевезення з Європи не здаються чимось складним і дорогим. Ми працюємо в сфері транспортно-логістичних послуг з 2004 року, тому без проблем зможемо перевести будь-який тип вантажу з будь-якої точки Європи в будь-яке місто України.

Що зазвичай перевозять з Європи в Україну?

Зазвичай клієнти замовляють міжнародні вантажоперевезення з Європи різних текстильних виробів, електроніки, побутової техніки, господарських товарів, продуктів і т.д. При додатковому узгодженні, можемо також взятися за транспортування поєднань і речовин небезпечної групи, тендітних і дорогих за вартістю предметів, живих рослин та квітів.

Цього вдалося досягти за рахунок того, що ми використовуємо виключно відповідний для транспортування таких товарів транспорт, що забезпечує їх збереження під час транспортування. А також всі вантажі і Європи, які ми перевозимо, проходять обов'язкову страховку на випадок форс-мажорних обставин. Трапляються вони вкрай рідко, але і навіть при їх виникненні, все вирішується максимально оперативно, щоб не затримувати вантаж і не приносити незручності та збитки клієнтам.

Доставка вантажів з Європи в Україну під керівництвом Fialan

Технічні можливості та багатий досвід роботи дає можливість нам проводити перевезення вантажів з будь-якої країни Європейського союзу. По всій території ЄС маємо склади з усім необхідним обладнанням, призначеним для обробки дрібного вантажу - зважування, пакування, маркування, консолідація і їх подальша відправка на територію України. Це особливо актуально, якщо проводиться доставка збірних вантажів з Європи. За роки роботи ми прекрасно знаємо про всі митні правила, які діють на території ЄС, тому мінімізується час на документальне оформлення всього товару, який перевозимо.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на:

  • якісну і професійну доставку вантажу в будь-яку точку України з усіх країн Європи;
  • висококласне обслуговування з боку кваліфікованих фахівців;
  • вигідне і повне страхування товару, який вирішили перевести з Європи в Україну;
  • прозоре ціноутворення, що робить доставку вигідною для кожного;
  • можливість контролю усього процесу доставки вантажу;
  • повне документальне оформлення у відповідності з усіма нормами і правилами.

І це далеко не всі переваги, які ви отримуєте, якщо вирішите співпрацювати з нами. Якщо потрібно терміново перевести вантаж, доступна експрес-доставка з Європи, яка зазвичай проводиться авіаційним або автомобільним транспортом, незалежно від того, наскільки терміново ви хочете отримати вантаж.

Незалежно від масштабу вантажоперевезень, ми не використовуємо шаблонні рішення, а в будь-якому випадку індивідуально розраховуємо маршрут, підбираємо транспорт і вважаємо вартість перевезення. Подібний підхід дозволяє нам надавати клієнту кілька варіантів доставки, серед яких він зможе вибрати ідеальний для себе. Дорожимо своєю репутацією, тому, незважаючи на досягнуті результати, щодня працюємо над тим, щоб ви отримали максимально якісний сервіс. Якщо хочете замовити збірний вантаж з Європи або прямі доставки товару, просто зателефонуйте до нас або заповніть форму на сайті. Завжди готові проконсультувати по питаннях, що вас цікавлять.