Доставка з Польщі в Україну
Перевезення з Польщі в Україну
rating-stars Рейтинг 5

Плануючи проводити комерційну діяльність на території України, все більше бізнесменів звертають увагу саме на Польщу, як на вигідного і надійного партнера, звідки будуть отримувати весь товар для реалізації. Цьому сприяє схожість в менталітеті, географічна близькість і відносно легка мова, близька для українця, особливо, якщо порівнювати з турецьким або китайським. І, звичайно ж, доставка з Польщі в Україну користується настільки високим попитом через високу якість товарів і довіру українських покупців до товарів з Польщі.

Якщо раніше доставка вантажів з Польщі була складним процесом і значно підвищувала вартість кінцевого продукту, то зараз все значно простіше - достатньо зателефонувати до фахівців компанії Fialan. З 2004 року саме доставка з Польщі в Україну є пріоритетним напрямком діяльності нашої компанії. Також пропонуємо доставку товарів з будь-якої точки Європи, Азії та Америки. Важливим є те, що в кожному окремому випадку, незалежно від того, вам потрібно просто передати кілька футболок або кілька контейнерів одягу, ми практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також пропонуємо додаткові послуги:

  • підбирається оптимальний маршрут;
  • весь товар страхується від форс-мажору;
  • проводимо всі оформлення товару;
  • консультуємо по питаннях, що цікавлять;
  • підбираємо ідеальний транспорт;
  • зберігаємо товар на власних складах.

Все це сприяє тому, що автоперевезення з Польщі будуть максимально вигідними і дозволять створити дійсно рентабельний бізнес на товари з даної країни. Розглянемо з вами, чим можна торгувати, щоб завжди залишатися в плюсі. Незалежно від обраного напрямку, ми завжди допоможемо вам перевести будь-який товар.

Доставка з Польщі в Україну - що перевозити?

Будівельні матеріали

Необхідно відзначити, що асортимент будівельних матеріалів на території Польщі значно ширше і може здивувати навіть найвибагливішого покупця, а вартість дійсно дивує - в два рази нижче. Цьому сприяють економічні відносини з Європою і розташування, а саме з Європи поставляється більшість якісних будівельних матеріалів. Ваш магазин зможе запропонувати своїм клієнтам значно ширше асортимент будівельних матеріалів, ніж конкуренти.

Одяг та аксесуари

Досить часто мешканці західної України відправляються до Польщі на шопінг через високу якість товарів. А доставка взуття з Польщі або будь-який інший одягу дозволяє кожному підприємцю розширити товар, запропонований для покупців. Необхідно відзначити, що при високій якості, вартість взуття і одягу іноді в 2-3 рази нижче, ніж, якщо купувати на території України. І мова йде не про «молдавському контрафакт», а про брендовий одяг, який зробить ваш магазин місцем для модників і модниць. А схожий менталітет поляків сприяє тому, що, чим довше ви будете працювати з постачальником, тим на більш вигідних умовах будете отримувати товар.

Побутові товари

Саме товари з побутової хімії є ще одним товаром, що поставляється з Польщі в Україну, ціна виправдовує і дозволяє вигідно пропонувати її покупцям. Сюди підходять різні підгузники, косметика, пелюшки і т.д. Важлива перевага даної категорії полягає в тому, що такий товар витрачається досить швидко, якщо порівнювати з одягом, тому і попит постійний. Але, з огляду на специфіку товару, необхідно відразу домовитися з фахівцями нашої компанії про доставку.

Всі засоби гігієни, які представлені на ринку Польщі, значно нижче за вартістю, проте якість знаходиться на високому рівні. Вартість таких важливих товарів, як підгузники і пелюшки - на 30% нижче, ніж у вітчизняних магазинах. З огляду на кількість товару, яке потрібно для 1-2 дітей, то різниця буде суттєвою.

Товари для автомобілів

З огляду на кількість автомобільних заводів і підприємств по створенню запчастин, доставка шин з Польщі та будь-яких інших товарів для автомобілів є неймовірно популярним напрямом серед підприємців. Тим більше, з огляду на економічний розвиток країни, громадяни частіше змінюють автомобілі. Це сприяє тому, що є велика кількість б/у запчастин для авто, які в хорошому стані і користуються високим попитом серед наших покупців. В середньому різниця на товарах для автомобілів - 20-30%, тому ви гарантовано отримаєте якісний товар, який сподобається вашому клієнтові.

Доставка з Польщі в Україну під керівництвом компанії Fialan

Якщо ви хочете максимально убезпечити власний бізнес від непередбачених обставин і щоб товар стабільно потрапляв на лавки магазину без форс-мажорів, тоді вам необхідна доставка з Польщі до Києва або будь-який інший регіон України від компанії Fialan. Незалежно від того, чи вирішите ви перевозити товари для авто, побутову хімію, будівельні матеріали або будь-який інший товар, всю роботу будуть виконувати професіонали своєї справи з багатим досвідом. Ви завжди будете знати, яку ціну запропонувати своїм покупцям, тому що вартість доставки відразу вказується покупцеві без різних «сюрпризів», а будь-які непередбачені ситуації вирішуються страховкою. Ми страхуємо абсолютно будь-який вантаж, який перевозимо.

Розуміємо, що підприємці не мають бажання витрачати свій дорогоцінний час на роботи з митного оформлення товару - всю роботу ми беремо на себе, що робить перевезення з Польщі в Україну максимально комфортними. Незважаючи на те, який вантаж перевозимо, все одно розробляємо унікальний маршрут і підбираємо оптимальний транспорт, щоб зберегти товарний вигляд вантажу. Якщо ви хочете замовити вантажоперевезення з Польщі в Україну, щоб почати комерційну діяльність, досить просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Ми готові провести консультацію з усіх питань.