Доставка з Італії
 Доставка товарів з Італії
rating-stars Рейтинг 5

Доставка товарів з Італії є одним із пріоритетних напрямків перевезень вантажу з території Європейського союзу. Цьому сприяють розвинені соціальні та економічні відносини, які сприяють розширенню сектора транспортування вантажів різного типу.

Якщо діяльність вашої компанії вимагає регулярних перевезень з Італії, тоді ви звернулися за вірною адресою. Транспортно-логістична компанія Fialan пропонує перевезення з Італії «під ключ», які включають в себе не тільки безпосередню доставку вантажу з пункту «А» в пункт «Б», але також митне оформлення, зберігання товару і ряд інших додаткових послуг.

Кому стане в нагоді доставка вантажів з Італії?

Доставка з Італії стала настільки популярною серед українців через активний розвиток мережі Інтернет, де ви можете купувати одяг, меблі та інші товари, не встаючи з крісла. Це унікальна можливість отримати якісний товар від відомих брендів на максимально вигідних умовах.

Подібна можливість дозволяє не тільки приватним особам оновити свій гардероб або інтер'єр приміщення, але також відкриває нові можливості для бізнесменів, для яких доставка меблів з Італії або будь-якого іншого товару - це можливість запропонувати своєму клієнтові якісний товар за стандартами ЄС.

Важливим є те, що для того щоб організувати вантажоперевезення з Італії в Україну, не потрібно буде шукати автомобіль, витрачаючи на це свій час, а досить просто зв'язатися з представниками нашої компанії. Фахівці Fialan підберуть ідеальний транспорт і маршрут, що зробить доставку товарів будь-якого типу максимально вигідними і простими - вам не потрібно буде ні про що хвилюватися, тому що весь вантаж буде застрахований.

Як може проводитися доставка Італія - ​​Україна?

Завдяки тому, що дана країна має не тільки сухопутне, а й водне транспортне сполучення з нашою країною, ви зможете замовити доставку вантажів автомобільним, залізничним, авіаційним і водним транспортом. Автомобільні перевезення є найбільш популярними, тому що такі перевезення з Італії мають оптимальне співвідношення ціни і термінів доставки. Доставка за допомогою авіаційного транспорту актуальна тільки в тому випадку, якщо потрібно терміново доставити вантаж невеликого розміру, в інших ситуаціях такі вантажоперевезення є економічно недоцільними.

Якщо ви хочете мінімізувати фінансові витрати на транспортування вантажу, тоді оптимальним рішенням для вас є збірні вантажі з Італії. Це спосіб вантажоперевезень, при якому вантаж від різних клієнтів складається на складі, після чого відправляється одним транспортом в пункт призначення. Особливість полягає в тому, що вам потрібно буде платити тільки за той простір в автомобілі, який зайняв ваш вантаж. Це найбільш економічно вигідний спосіб доставки.

Доставка вантажу з Італії під керівництвом фахівців Fialan

Наша компанія з 2004 року займається доставкою вантажу з Європи, Азії та Америки. На відміну від багатьох інших компаній, у нас немає готових рішень, тому що ми практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб організувати максимально вигідну, швидку і безпечну доставку вантажу з Італії або будь-яких інших країни світу. Співпрацюючи з нами, клієнт отримує наступні переваги:

  • розробляємо найбільш безпечний і короткий маршрут;
  • ми повністю відповідаємо за збереження вантажу, який перевозимо;
  • доставка виконується точно в зазначені терміни;
  • завжди готові проконсультувати;
  • всю паперову тяганину беремо на себе;
  • підбираємо оптимальний транспорт, враховуючи специфіку вантажу;
  • гарантуємо кожному клієнту доступну вартість доставки.

Якщо ви хочете замовити доставку вантажу з Італії в Україну, вам досить треба подзвонити до нас, або заповнити форму на сайті.