Доставка вантажів з Фінляндії
Збірні вантажі з Фінляндії
rating-stars Рейтинг 5

Фінляндія є однією з найбільш розвинених країн Європи і транспортним шлюзом, через який проходить більшість товарів з країн Скандинавії. З огляду на те, що країна має вихід до моря, гарно розвинені дороги, велику мережа з/д шляхів і сотні аеропортів, доставка вантажів з Фінляндії не викликає особливих складнощів. Але тут питання інше - наскільки буде вигідно наймати транспорт для перевезення малої партії товару, оплачуючи все місце в фурі, перевозячи, грубо кажучи, повітря.

Ідеальним рішенням в даному випадку будуть збірні вантажі з Фінляндії від компанії Fialan. Звернувшись до нас, ви довіряєте свій вантаж компанії з більш ніж 15-річним досвідом роботи, тому в наших силах доставити абсолютно будь-який вантаж в цілості й схоронності, гарантуємо доступну ціну доставки. В кожному окремому випадку опрацьовується ідеальний маршрут, що супроводжують і митні документи - ви будете впевненими, що доставка вантажів з Фінляндії буде проведена точно в зазначені терміни.

Що зазвичай перевозять з Фінляндії?

Зазвичай доставка збірних вантажів з Фінляндії має на увазі доставку товарів наступного типу:

 • продукти харчування та різні напої;
 • подарункова продукція і сувеніри;
 • взуття, одяг, текстиль для дому;
 • будівельні матеріали;
 • техніка, електроніка та обладнання.

І це далеко не повний перелік товарів, який зазвичай просять наші клієнти транспортувати. Всі вантажі з Фінляндії і з будь-якої іншої країни ми страхуємо, що дарує нашому клієнтові повну впевненість того, що вантаж буде доставлений, або при форс-мажорних обставинах він отримає 100% компенсацію. Це сприяє тому, що клієнти нам довіряють.

Як проводиться доставка збірного вантажу з Фінляндії?

Необхідно розуміти, що перевезення вантажів з Фінляндії збірним вантажем - це вигідно для самого клієнта. В даному випадку всі вантажі, які відправляються в одному напрямку, консолідуються на наших складах. Відповідно до встановленого графіку відправки, в складі єдиної партії, їх завантажують в одну фуру або один контейнер, залежно від обраного способу доставки, яка відправляється на територію України. В результаті клієнтові необхідно буде проводити оплату ні за весь обсяг фури, а тільки за той обсяг, який займає вантаж, що перевозиться. Ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки консолідацію і доставку збірного вантажу в Україну, але також:

 • оформлення супровідної і митної документації;
 • повне страхування всіх вантажів від форс-мажорних обставин;
 • надання складу для тимчасового зберігання вантажу.

Це все сприяє тому, що збірний вантаж з Фінляндії приїжджає до кінцевого одержувача в цілості й схоронності. Залежно від уподобань клієнта, ми можемо залишити товар на складі, або доставити до дверей. Індивідуально розробляється маршрут і підбирається транспорт, враховуючи особливості вантажу, що перевозиться.

Три причини звернутися в компанію Fialan

 • Комплексність. Ми не просто проводимо автоперевезення з Фінляндії, а пропонуємо повний комплекс послуг, який змусить вас повірити в те, що вантажоперевезення - це просто.
 • Строго дотримуємося термінів. Як ніхто інший розуміємо, що час - найдорогоцінніший ресурс кожної людини, тому весь товар доставляється точно в зазначені терміни.
 • Економія. Ми завжди прагнемо розробити такий маршрут і підібрати такий вид транспорту, щоб наш клієнт заплатив за доставку максимально виправдану ціну. Для постійних клієнтів знижки.

Якщо ви хочете замовити доставку збірного вантажу з Фінляндії, вам досить просто подзвонити до нас або залишити заявку на сайті. Ми завжди готові проконсультувати з усіх питань і відразу назвемо орієнтовну вартість доставки.