Доставка товарів з Польщі
 збірні вантажі з Польші
rating-stars Рейтинг 5

Польща - це член ЄС, СОТ і НАТО, а також учасник Шенгену. Все це сприяє тому, що наш західний сусід володіє розвиненою економікою і може стати корисним для підприємців і фізичних осіб. Щодня все більшу кількість людей цікавить доставка товарів з Польщі, серед яких в широкому асортименті представлені продукти харчування, одяг, побутова техніка і електроніка і багато іншого. Важливим є те, що весь товар відповідає міжнародним стандартам якості.

Як провести доставку товару з Польщі в Україну?

Буквально кілька років тому, доставка запчастин з Польщі або товари будь-якого іншого класу доставлялися приватними особами, що не могло гарантувати клієнтові безпеку товару і будь-які гарантії щодо термінів. Але тепер на допомогу прийшла компанія Fialan, разом з якою доставка товарів з Польщі в будь-яку точку України буде максимально оперативною та безпечною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг по організації перевезення, починаючи розробкою маршруту і вибором транспортного засобу, закінчуючи безпроблемною доставкою товару за вигідною ціною. Досвід роботи з 2004 року дозволяє нам доставляти вантаж в короткі терміни, незалежно від характеру вантажу і тоннажу.

Фахівцями компанії розробляються максимально вигідний, з економічної точки зору, маршрут і схема доставки, що дає можливість власнику вантажу отримати ідеальне рішення з мінімальними витратами. Наприклад, якщо потрібна доставка невеликої кількості вантажу за кілька днів, тоді вибираються збірні вантажі з Польші. В даному випадку клієнту вдається істотно знизити витрати на процес транспортування вантажу - необхідно буде заплатити виключно за місце, яке займає вантаж, а не за весь контейнер або фуру. Консолідація вантажу здійснюється на наших складах, які широко представлені не тільки в Польщі, але і по всій Європі, тому перевезення товарів з Польщі буде максимально комфортним і безпечним.

Доставка товарів з Польщі - який транспорт вибрати?

В цілому, фахівці компанії Fialan можуть запропонувати перевезення вантажу автомобільним, залізничним, морським і авіаційним транспортом. З огляду на те, що весь кордон між Україною і Польщею розташована по суші, то морський транспорт є малодоступним, тому що доведеться проводити доставку по колу через Балтійське море.

Якщо необхідно доставити вантаж з Польщі швидко і ціна не має значення, тоді оптимальним рішенням буде авіаційний транспорт, з яким можна перевести вантаж безпосередньо в день звернення. Але все ж, якщо вам потрібно доставити велику партію у відносно короткі терміни, ідеальним вибором стануть автомобільні вантажоперевезення. Добре розгалужена мережа доріг сприяє тому, що ми зможемо привести товар з Польщі абсолютно в будь-яке місто України.

Особливості транспортування вантажу з Польщі в Україну

Як вже з'ясувалося, якщо цікавить недорога доставка товару Польща - Україна, тоді необхідно вибирати автомобільний транспорт. Цьому сприяє довгий кордон і невелика відстань від будь-якого міста України, тому вдається досягати оптимальних термінів доставки. В цілому, перевезення вантажів з Польщі виглядає наступним чином:

 • замовнику необхідно вказати контактні дані та адресу відправника товару на території Польщі;
 • наші представники зв'язуються з відправником товару, перевіряють готовність вантажу, точну адресу відвантаження і всю іншу інформацію з митних і транспортних документів, в тому числі для подальшого оформлення експортної декларації;
 • фахівці компанії повідомляють для клієнта деталі завантаження, час і дату, коли вантажівка забере вантаж, номер авто і контактний номер водія;
 • транспорт приїжджає на завантаження товару, під час чого присутні представники нашої компанії і контролюють весь процес, перераховують кількість товару, переконуються в правильності кріплень, після чого товар опечатується за допомогою спеціальної пломби;
 • незалежно від того, проводиться перевезення техніки з Польщі або будь-якого іншого товару, транспорт відправляється в митне агентство в країні відправника, яке узгоджується з відправником для оформлення декларації;
 • коли всі необхідні документи оформлені, вантажівка відправляється безпосередньо до кінцевого місця призначення;
 • під час перевезення ви зможете контролювати місце розташування транспортного засобу на щоденній основі, чого вдалося домогтися завдяки GPS-навігації, яка впроваджена в автомобіль - ви будете знати про знаходження та стан вантажу;
 • проводиться доставка очищеного на митниці вантажу до складу одержувача в будь-якому місті на території України - перевезення закривається документально.

На кожному з етапів доставки товару з Польщі в Україну, забезпечується високий рівень сервісу. Ми забезпечуємо перевезення «під ключ», тому вам не потрібно буде ні про що більше хвилюватися, а досить просто передзвонити до нас або залишити заявку на сайті. Незважаючи на багатий досвід роботи і тисячі перевезених товарів з Польщі в Україну, ми як і раніше не використовуємо шаблонних рішень, а в кожному окремому випадку індивідуально розробляємо маршрут і підбираємо транспорт, враховуючи тип товару, стан доріг і погодних умов. Саме такий підхід сприяє тому, що ціни на вантажоперевезення знаходяться на доступному рівні, а для постійних клієнтів передбачена гнучка система знижок.

Переваги компанії Fialan

 • Пропонуємо вантажоперевезення товарів для юридичних і фізичних осіб.
 • Широка мережа складів дозволяє нам проводити доставку збірних вантажів.
 • Забираємо товари по всій території Польщі, тому доступні для кожного.
 • У наших силах перевести вантаж абсолютно будь-якого типу.
 • Розробляємо оптимальний маршрут, враховуючи стан дороги і погодні умови.
 • Проводимо повний документальний супровід, що спрощує перевезення нашому клієнтові.

І це далеко не всі переваги, які ви отримуєте, якщо вирішите замовити перевезення вантажу з Польщі від компанії Fialan. Вам достатньо просто зателефонувати до нас або заповнити форму на сайті, а решту роботи виконають фахівці нашого магазину.