Доставка товарів з Німеччини
Доставка вантажу з Німеччини в Україну
rating-stars Рейтинг 5

Професійно організована доставка товарів з Німеччини - це відмінне рішення для тих, хто веде власний бізнес і займається продажем німецької продукції. І відразу позначимо, що діяльність в цьому напрямку досить перспективна, адже все, що зроблено в зазначеній країні, за замовчуванням асоціюється з високою якістю, надійністю і довговічністю. Якщо говорити про те, в яких категоріях доставка вантажів з Німеччини в Україну користується особливим попитом, то найчастіше доводиться організовувати транспортування автомобільних комплектуючих, побутової техніки і електроніки, одягу і взуття. Також досить часто здійснюється перевезення аксесуарів, побутової хімії, косметики, гігієнічних засобів. Давайте розглянемо детальніше, як відбуваються міжнародні перевезення і що отримують підприємці від замовлення професійних послуг.

Чому потрібна професійна доставка вантажів з Німеччини в Україну

Спробуйте уявити, скільки питань доведеться вирішити при самостійній організації перевезення з Німеччини в Україну:

 • закупівля і прийом товару у одного або декількох постачальників;
 • перевірка продукції на предмет якості та відсутності дефектів;
 • пошук відповідного складу для зберігання партії до моменту доставки;
 • упаковка товарів та формування в одну партію, якщо це збірні вантажі;
 • пошук перевізника і пересилання відправлення;
 • оформлення партії в пункті митного контролю.

Це тільки частина моментів, з якими доводиться стикатися, коли планується і здійснюється перевезення вантажів з Німеччини в Україну. Спробуйте уявити, скільки часу і сил доведеться витратити на вирішення всіх організаційних питань і чи можливо воно зовсім. До того ж, не варто забувати про основну діяльність - бізнес, який не можна залишати без уваги. Саме тому ми рекомендуємо вам довірити завдання організації міжнародного перевезення фахівцям в цій області - співробітникам Fialan. Вони прекрасно знають всі тонкощі процесу, тому транспортування товару пройде швидко і без проблем, до того ж, з помітною фінансової економією.

Дізнаємося докладніше, чому доставка вантажу з Німеччини в Україну, організована представниками Fialan, це правильне рішення. На його користь наведемо такі аргументи:

 • наша компанія працює в області імпортно-експортних операцій з 2004 року і накопичений за цей час досвід дозволяє легко вирішувати навіть найскладніші завдання;
 • співробітники Fialan - справжні експерти своєї справи. Вони нададуть повноцінну консультацію, детально роз'яснять всі незрозумілі питання аж до дрібниць;
 • співпраця з клієнтами ведеться на підставі офіційного договору, тому ніяких суперечливих ситуацій бути просто не може;
 • вартість послуг знаходиться в лояльних межах, і вона не змінюється після обговорення і затвердження з замовником;
 • ми працюємо в різних напрямках, тому можемо допомогти практично з будь-якими перевезеннями. Якщо ж вас цікавить, наприклад, доставка з Росії до Німеччини, наші фахівці підкажуть, куди звернутися для вирішення цього завдання;
 • перелік послуг досить широкий, і ми їх надаємо «під ключ». Це означає, що ви позбавлені від необхідності вирішувати будь-які формальності і дрібні нюанси. Всі проблеми і турботи, пов'язані з міжнародним перевезенням, ми беремо на себе;
 • доставка виконується в стислі терміни і без затримок. Це можливо завдяки високому рівню професіоналізму фахівців Fialan. А якщо все-таки партія товару «запізниться», ми надамо грошову компенсацію за кожен прострочений день;
 • всі вантажі перед пересиланням обов'язково страхуються. І страховка покриває збитки в результаті псування або втрати товару.

Це основні моменти, які хотілося б відзначити. Якщо ж вас цікавить, скільки обійдеться посилка з Німеччини в Україну, то вартість послуги ви дізнаєтеся у нашого співробітника після обговорення всіх нюансів. Багато в чому ціна перевезення залежить від ваги і габаритів товару, а також обраного способу транспортування. Але є ряд додаткових моментів, які також враховуються при визначенні вартості.

Як ми пересилаємо вантажі з Німеччини

Щоб розуміти, як буде організовуватися перевезення, нам потрібно знати, який товар доведеться відправляти за кордон. Наприклад, доставка запчастин з Німеччини часто проводиться в контейнерах, але все залежить від особливостей конкретного випадку, виду та обсягу вантажу. Може бути вибраний і інший варіант, хоча, контейнерні перевезення для даної ситуації вважаються найзручнішими.

Простіше справи йдуть з одягом. Вона не займає багато місця, відрізняється малою вагою, не вимоглива до умов зберігання і перевезення. Для її транспортування найчастіше використовується автомобільний транспорт, який добереться до пункту призначення протягом декількох днів. Обходиться доставка одягу з Німеччини зовсім недорого, особливо, якщо враховувати, що зазвичай мова йде про збірні вантажі - послуги консолідації.

Дорожчі або вимогливі до умов транспортування категорії товарів частіше перевозяться за допомогою авіатранспорту, наприклад, електроніка.

Але в цілому, варто відзначити, що кожен випадок індивідуальний, і для того щоб вибрати оптимальний варіант перевезення, ми обов'язково враховуємо ряд факторів:

 • характеристики товару, його вимогливість до умов зберігання і транспортування;
 • побажання замовника щодо термінів перевезення товарів з Німеччини в Україну;
 • фінансові можливості клієнта, бюджет, відведений на транспортування.

Незалежно від особливостей конкретної ситуації ми встановимо лояльні ціни, тому доставка товарів з Німеччини обійдеться зовсім недорого.

Якщо ви хочете дізнатися більше, зверніться до наших співробітників. Вони дадуть відповідь на всі поставлені питання, надавши професійну консультацію. Ставши одним з наших клієнтів, ви обов'язково залишитеся задоволені обслуговуванням, оперативністю і вартістю перевезення.