Доставка товарів з Італії в Україну
Доставка збірного вантажу з Італії
rating-stars Рейтинг 5

Італія - це держава на території ЄС, яка гарна і дуже стрімко розвивається.

Саме це сприяє тому, що сьогодні ця держава є привабливим рішенням для торгівлі з іншими державами. Не є виключенням і українці, яких все більше цікавить доставка товарів з Італії в Україну. Адже це дозволяє кожному продавати одяг, продукти харчування, парфумерію, аксесуари та інші товари, що відповідають стандартам ЄС.

Якщо ви хочете організувати максимально вигідні та безпечні вантажоперевезення з Італії, на допомогу завжди готові прийти фахівці транспортної компанії Fialan. В наших силах запропонувати кожному клієнту налагоджені перевезення обраної продукції на вигідних умовах, а можливість використання будь-якого виду транспорту сприяє тому, що ви зможете самі підібрати оптимальний спосіб доставки, враховуючи характеристики товару і необхідні терміни.

З усіх питань завжди готові проконсультувати фахівці нашої компанії, досить просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Ми гарантуємо цілісну доставку навіть тендітних видів вантажу, а також гарантуємо оптимальні ціни на доставку вантажу

Доставка збірного вантажу з Італії в Україну - вигідно, оперативно і безпечно

Ніхто не буде сперечатися з тим, що Італія є світовим лідером в області моди, тому все частіше різні модники для свого гардеробу і бізнесмени для свого магазину замовляють вантажоперевезення одягу, аксесуарів, парфумів та інших товарів з Італії з допомогу збірного вантажу. Це максимально надійний і вигідний спосіб транспортування вантажу, який за часом може бути трохи довше, ніж стандартні прямі перевезення, але дозволяє істотно економити, знижуючи кінцеву вартість продукції.

Перевезення збірних вантажів з Італії є збір товарів на певних складах, де вони групуються за напрямками. В результаті клієнтові потрібно буде платити не за весь контейнер або фуру, яка використовувалася під час транспортування вантажу, а тільки за те місце, яке займає ваш товар за встановленим тарифом. Іноді економія досягає 70%. Але це не актуально для негабаритних та інших специфічних товарів. Всі товари консолідуються на наших складах в Італії, після чого об'єднуються в єдиний вантаж, щоб відправитися на територію України.

Терміни доставки вантажів з Італії в Україну

В середньому перевезення товарів з Італії разом з фахівцями компанії Fialan займає від 1 до 3 днів, залежно від обраного типу транспорту. Наприклад, якщо вам потрібна термінова доставка невеликого товару, тоді на допомогу приходить авіаційний транспорт, який може гарантувати мінімальні терміни доставки, але вартість значно вище, ніж при доставці залізничним або автомобільним транспортом. Найбільш вигідними залишаються перевезення водним транспортом, але термін доставки вище, ніж при доставці автомобілем. Вам достатньо вказати, через який час хочете отримати товар і наші фахівці підберуть оптимальний спосіб доставки і назвуть ціну.

Доставка товарів з Італії в Україну разом з компанією Fialan

Компанія Fialan - це команда професіоналів, які з 2004 року здатні доставити вантаж в будь-яку точку світу на вигідних умовах. Ми не використовуємо шаблонних рішень, а практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому терміни і вартість доставки значно нижче, ніж в інших компаніях. Ми не тільки перевозимо вантаж, але також забезпечуємо документальне оформлення всього товару, що заощадить ваш час. Якщо ви хочете замовити перевезення товару з Італії, досить просто зателефонувати до нас або заповнити форму на сайті. Завжди готові проконсультувати по питанням і назвати попередню вартість доставки.