Доставка одягу з Італії
 Карго з Італії
rating-stars Рейтинг 5

Навряд чи хтось зможе посперечатися з тим, що саме Італія вже на протязі багатьох років є визнаним лідером в області fashion-індустрії. Компанії в усьому світі роблять все можливе, щоб укласти контракт з італійською фабрикою, а туристи-комерсанти приїжджають, щоб купити одяг в Італії. Аксесуари, одяг, взуття, сумки та біжутерія - все це надають кращі модні будинки світу, що гарантує їх чудовий зовнішній вигляд і високу якість.

Саме це сприяє тому, що сьогодні доставка одягу з Італії користується все більшим попитом серед українців. Тим більше, що тепер вам не обов'язково відвідувати цей модний півострів особисто, а досить просто зробити покупки в інтернет-магазинах, а компанія Fialan забезпечить карго з Італії - ми не просто доставляємо вантаж з пункту «А» в пункт «Б», а забезпечує документальне оформлення, складання оптимальних маршрутів, зберігання товару на складах і комплект додаткових послуг, які роблять доставку з Італії в Україну максимально вигідною і комфортною.

Для чого потрібна доставка одягу з Італії?

Оптова поставка одягу та інших подібних товарів з батьківщини моди дає можливість кожному користувачеві значно розширити бізнес і задовольнити запити найбільш вимогливих покупців. Адже вся продукція буде відповідати європейським стандартам якості, а вигідні доставки дозволяють надавати настільки якісний одяг за конкурентними цінами. Необхідно пам'ятати те, що сучасний споживач стежить не тільки за тим, щоб річ була зручною, але також важливими моментами є унікальність і краса, оригінальність пошиття, а також висока якість використовуваного матеріалу.

Пряма доставка або перевезення одягу збірним вантажем зможе зробити бізнес більш прибутковим - ви замовляєте одяг безпосередньо у виробника, тому товар мине ланцюжок посередників, що дозволяє заощадити до 50% на покупці. Високий попит на якісну продукцію сприяє тому, що весь одяг буде розпроданий буквально за кілька днів. А ми зробимо все можливе, щоб всі нові колекції одягу надходили до вас як можна раніше і ви залишалися конкурентоспроможним підприємцем. Володіємо всіма можливостями, щоб надавати своєму клієнту будь-які партії одягу.

Доставка з Італії в Україну - ціна вантажоперевезень

Природно, кожного підприємця цікавить, скільки буде коштувати доставка одягу з Італії в Україну. Це показник безпосередньо залежить від партії вантажу, що перевозиться і відстані. Якщо вам необхідно перевести одяг невеликої партії, тоді оптимальним рішенням стануть збірні вантажі, які представляють собою загальну доставку з товарами інших клієнтів.

Всі товари консолідуються на складі, а коли обсяг контейнера або фури заповнений, відправляється на територію України. Це трохи довше, але дозволяє істотно економити, знижуючи собівартість продукції. Також вартість безпосередньо залежить від того, який транспорт ви вибрали: водний і залізничний - це найдешевші способи доставки, але не завжди актуальні, а найбільш дорогим є авіа доставка одягу з Італії. Оптимальним рішенням залишаються автомобільні вантажоперевезення з Італії в Україну.

Що пропонує компанія Fialan?

  • Працюємо з фізичними та юридичними особами на однаково вигідних умовах.
  • Володієм власними складами, що дозволяє проводити доставку збірного вантажу.
  • Можемо забрати ваш вантаж абсолютно в будь-якій точці Італії.
  • Перевозимо будь-які види вантажу оптимальним для нього видом транспорту.
  • Розробляємо оптимальний маршрут, щоб гарантувати доступну ціну і короткі терміни доставки.
  • Беремо на себе всю паперову тяганину, пов'язану з транспортуванням вантажів.

Це все сприяє тому, що доставка одягу з Італії в Україну під керівництвом фахівців компанії Fialan - це завжди вигідно, безпечно і швидко. Якщо ви хочете замовити наші послуги, просто зателефонуйте до нас або заповніть форму на сайті. Завжди готові проконсультувати по питаннях, що цікавлять.